powiat grudziądzki

Zadręczasz się jak to zrobić, by szybką metodą zestawić oferty wielu firm z powiatu grudziądzkiego i województwa kujawsko-pomorskiego? Chcesz otrzymać cennik specjalistów w Powiecie Grudziądzkim? Jeśli planujesz wynająć kogoś, kto będzie prawdziwym i obeznanym w swoim fachu profesjonalistą lub chcesz kupić towar najlepszy dla Ciebie musisz poznać Oferteo. Jesteśmy dumni z tego, że w Powiecie Grudziądzkim swoje usługi w Oferteo prowadzi już 229 profesjonalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.1 (skala od 1 do 5). Szybko i sprawnie, dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert w 285 branżach oraz sprawnej obsłudze, od 2008 roku połączyliśmy 220 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami firmami, przez serwis przedstawiono aż 699 ofert! 699 ofert to 699 możliwości. Przykładowe kategorie to leasing samochodów do 49 tys. zł, ocieplanie i izolacja pianką pur, instalatorstwo telekomunikacyjne, usługi stolarskie, leasing inny Teraz bardzo szybko uda Ci się znaleźć właściwego wykonawcę z powiatu grudziądzkiego. Pierwsze oferty możesz poznać w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście powiat grudziądzki

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Powiatu Grudziądzkiego

F.U SOSNOWSKI Wykończenia wnętrz

Karolina L., Łasin

Rozmowy z firmą były bardzo konkretne, oferta cenowa okazała się przystępna. Osoba wykonująca pracę wydaję się osobą profesjonalną i znającą się na wykonywanej pracy. Zaoferowała pomoc nie tylko w doborze materiałów, ale również znalazła bardzo konkurencyjną ofertę cenową. Uważam, że firma Sosnowski jest godna polecenia, prace wykonywane są o czasie, w sposób profesjonalny, a wcześniejszy kontakt i ustalenia realizowane są w sposób wcześniej ustalony.

Transport osobowy jaroslaw kruca

Czesław T., Melno

Negocjacje cenowe przebiegały w sposób merytoryczny i uwzględniały propozycje każdej ze stron. Pan Jarosław potwierdził, że wykona zadanie zgodnie z propozycją zamawiającego w wyznaczonym terminie. Zapłata zostanie dokonana po wykonaniu zadania.

Fuh Tomasz Prokopczyk

Jan K., Świecie Nad Osą

Człowiek nade wszystko uczciwy i rzetelny. Musiałem wyjechać na czas pracy jego firmy i po moim powrocie zero rozczarowań- same plusy. Uczciwie wywiązał się z powierzonej mu pracy. Doświadczenie robi swoje. Pozdrawiam, J.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego

Zakupię ekogroszek, 10t, Łasin

Ilość: 10 ton. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: ekogroszek Skarbek, oryginalnie zapakowany przez kopalnię. Termin zakupu: jak najszybciej

Sławomir C., węgiel ekogroszek.

Zlecę ocieplenie domu jednorodzinnego, ok. 150m2, Mały Rudnik

Zakres zlecenia: ocieplenie elewacji domu jednorodzinnego wg projektu Mati G1. Powierzchnia domu: 126m2. Powierzchnia prac: ok. 150m2. Materiały zapewnia: Klient. Termin skorzystania z oferty: wrzesień-październik 2017r.

Marcin L., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 130m², Grudziądz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu. Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem. Materiał na dach: dachówka cementowa. Budynek podpiwniczony: nie. Dostawca materiałów: do ustalenia. Projekt: "Albatros 2", zakup w ciągu miesiąca. Link do projektu: https://www.mgprojekt.com.pl/albatros-2. Powierzchnia obiektu: 130m². Działka: 2 do wyboru po ustaleniu z Wykonawcą, zakup możli...

Janusz K., budowanie stanu surowego.

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Łasin

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: Kostka w kolorze beżowym z wzorem po środku. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Zbigniew H., brukarstwo.