Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

PolanBud

O specjaliście

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy radą. Cechujemy się rzetelnością, terminowością oraz estetyką pracy, zarówno po wykonaniu usługi, jak i w trakcie trwania prac.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu projektu.
Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz stały kontakt z Klientem. Służymy naszą wiedzą na każdym etapie realizacji zlecenia.
Naszą misją jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klienta oraz stworzenie przestrzeni, która będzie w pełni odpowiadać Jego oczekiwaniom.
Z każdym Klientem podpisujemy umowę o wykonanie usług, gdzie w jasny sposób wskazane są zasady współpracy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową.

NASZE ATUTY:
- precyzyjność wykonania,
- własny, profesjonalny sprzęt,
- wieloletnie doświadczenie,
- korzystne rabaty u Partnerów,
- konkurencyjne ceny,
- innowacyjne rozwiązania,
- znajomość najnowszych trendów.

Zakres naszych prac obejmuje:
wyburzanie, projektowanie oświetlenia, instalacje elektryczne i hydrauliczne, zabudowy karton gips , tynkowanie, szpachlowanie , malowanie , tapetowanie, montaż sztukaterii, cyklinowanie, układanie paneli, glazura, aranżacje łazienek, remonty kompleksowe.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

38 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Antek T. 16 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Chciałbym napisać kilka słów o firmie remontowo-budowlanej, z której usług ostatnio korzystałem. Remont mieszkania odziedziczonego po babci przerażał mnie, tym bardziej, że trzeba było zrobić wszystko. Wtedy znajomy polecił mi firmę Pana Roberta, spotkaliśmy się, właściciel firmy dokonał wyceny (która mieściła się w moim budżecie) i rozpoczęliśmy współpracę. Od samego początku mogłem liczyć na Pana Roberta w każdej kwestii. Dobór materiału, pomysł na wykorzystanie przestrzeni, aranżacja wnętrza. Prace szły dość szybko, ale co najważniejsze, codziennie po zakończonej pracy na budowie i klatce schodowej było idealnie czysto. Cieszę się, że miałem możliwość korzystać z usług firmy Pana Roberta.

Andzelika D. 2 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Ostatnio otrzymałam klucze do nowego mieszkania. Byłam zachwycona i zastanawiałam się gdzie szukać ekipy remontowej. Pomyślałam też o wynajęciu architekta wnętrz, który pomoże mi przygotować i urządzić mieszkanie tak jak mi się marzy. Tutaj zaczynają się schody, ponad 70% osób, które w ogóle w przyszły na spotkanie to fachowcy, przepraszam za kolokwializm, ale rodem z PRL-u. Pozostałe ekipy to fachowcy ze wschodniej granicy, z którymi nawet nie potrafiłam się porozumieć. Moja przyjaciółka dała mi telefon do pana Roberta. No i wreszcie, to było pierwsze spotkanie, które naprawdę mnie zaskoczyło pozytywnie. Byłam spokojna, że moje mieszkanie będzie w dobrych rękach. Pomysły pana Roberta utwierdziły mnie w przekonaniu, że żaden architekt wnętrz nie będzie mi potrzebny. Prace poszły szybko, a każde zakupy materiałów były konsultowane ze mną. Materiały, które służyły do wykończenia mieszkania wybieraliśmy razem, efekt naszej współpracy to moje piękne mieszkanie. Mam gwarancję na wykonane usługi, a na przyszłość fachowca, którego każdemu mogę polecić.

Daria G. 26 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Prace zostały wykonane z dużą starannością. Firma wykazała się ogromną fachowością, jak i sumiennością i uczciwością. Powierzone zadanie zakończone zostało w ustalonym terminie, oraz zgodnie z wyceną i projektem. Pan Robert wykazał się dużym zaangażowaniem, był punktualny, a o mieszkanie dbał jak o własne. Jesteśmy zadowoleni zarówno z profesjonalizmu wykonanych robót, jak również na pochwałę zasługuje bardzo dobra organizacja pracy, oraz zaplecze sprzętowe.

Regina T. 15 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne wykonanie mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. Full service, wszystko uzgadniane i konsultowane na bieżąco. Łazienka, kuchnia, salon, według przedstawionego projektu. Ciężko się było do czegokolwiek przyczepić. Polecam.

Fabian C. 11 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Współpracując z Panem Robertem można liczyć na uczciwość i kompleksowe wykonawstwo, oraz rozwiązanie wszystkich możliwych problemów powstałych w trakcie remontu. W moim przypadku Pan Robert poprawiał po poprzednim wykonawcy, za co nawet nie wziął dodatkowych pieniędzy. Polecam!

Piotr G. 6 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Remont u nas polegał na zabudowie g-k, szpachlowanie, wylewka podłogi, podciągnięcie wody, kanalizacja, elektryka, położenie glazury i montaż urządzeń w łazience, kuchni. Wszystko zrobione fachowo, bez żadnych zastrzeżeń. Ściany i łączenia na płytach nie pękają, wszystko funkcjonuje prawidłowo. Ekipa punktualna, słowna, rzetelna, naprawdę godna polecenia i bardzo sympatyczna.

Dominik S. 30 listopada 2021
Pozytywna opinia

Rzetelna i profesjonalna firma, wykończyła moje mieszkanie które świeżo kupiłem. Nie za bardzo znam się na remontach, ale pomoc Pana Roberta była bardzo kompleksowa, pomógł mi załatwić materiał, doradzał w kwestiach technicznych. Jestem bardzo zadowolony i polecam!

Piotr S. 13 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pan Robert remontował u mnie łazienkę i jestem bardzo zadowolony. Od samego początku współpracy widać, że jest to prawdziwy profesjonalista. Można liczyć na wiele porad, oraz przydatnych rozwiązań. Od wyboru fugi i sylikonu, do rodzaju płytek i armatury. Kompleksowy remont łazienki przeprowadzony od A do Z, tak jak sobie tego życzyłem. Polecam Pana Roberta, bo to świetny i uczciwy fachowiec.

Mirosław J. 30 października 2021
Pozytywna opinia

Firma wykańczała mieszkanie w stanie deweloperskim. Prace poszły sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, efekt końcowy jest znakomity. Pan Robert zaproponował nawet własne rozwiązania zabudowy i zorganizował odpowiednie materiały. Zdecydowanie polecam.

Dagmara P. 24 października 2021
Pozytywna opinia

Dzień dobry, niedawno korzystałam z usług firmy Pana Roberta. Remontowałam mieszkanie, współpraca była znakomita, pełen profesjonalizm, pomoc w doborze materiałów, ciekawe pomysły aranżacji. Ściany, podłogi wyszły pięknie, remont został wykonany w terminie, (a nawet lekko przed). Szczerze polecam.

Marcelina M. 18 października 2021
Pozytywna opinia

Niedawno z żoną robiliśmy remont domu i skorzystaliśmy z usług firmy Pana Roberta. Nieoceniona była współpraca w doborze materiału i proponowane przez niego rozwiązania które były niecodzienne ale interesujące. Cena za usługi która została ustalona przy umowie pomimo kilku dodatkowych rzeczy nie uległa zmianie. Wszystkie prace były wykonane bardzo czysto, profesjonalnie i terminowo.

Roman A. 10 października 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez Pana Roberta (kompleksowy remont łazienki, oraz montaż mebli kuchennych, blatu, oświetlenia, prace hydrauliczne m.in. podłączenie zlewu i pralki). Prace wykonane terminowo, solidnie i sumiennie. Pan Robert doradza oraz proponuje praktyczne i pomysłowe rozwiązania, pomaga przy zakupie materiałów budowlanych. Polecam każdemu, kto planuje remont.

Stefan K. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Roberta bardzo dobrze zabezpieczyła nieremontowaną część mieszkania. Remont odbył się sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Wysoko oceniam jakość i efekt końcowy prac.

Weronika B. 29 września 2021
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam. Mam złe doświadczenia z fachowcami. Tym razem było perfekcyjnie! Rzetelnie, punktualnie i bez problemów. Całe mieszkanie zrobione naprawdę solidnie i w miłej atmosferze współpracy. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę serdecznie polecam.

Tadeusz M. 26 września 2021
Pozytywna opinia

Wszystko mi się podobało w naszej współpracy, Pan Robert służył zawsze swoją pomocą, jeżeli chodzi o dobór materiałów budowlanych i ogólnie, staranie wykonał swoją pracę i oczywiście jeżeli czegoś oczekiwałem pan Robert to wykonał wiec mogę go z czystym sumieniem polecić wie dużo i służy pomocą.

Borys K. 5 września 2021
Pozytywna opinia

Polecam bardzo firmę, niedawno zleciłem ekipie remont łazienki. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. W przypadku wątpliwości co do materiału, zawsze mogłem poprosić o poradę. Łazienka już wyremontowana, nie mam się do czego doczepić, a za kilka miesięcy pewnie zlecę remont kuchni tej firmie.

Dominika D. 15 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pan Robert wykonywał u nas remont gabinetu, potrafił nam świetnie doradzić zarówno w kwestii wyboru konkretnych rozwiązań, jak i wyboru materiałów. Poświęcił dużo swojego czasu, aby nas wysłuchać, wszystko wyjaśnić. Pan Robert jest bardzo pracowitym i rzetelnym fachowcem. Dba o czystość i porządek w czasie remontu. Ponadto, kiedy było trzeba sam robił niezbędne zakupy, co bardzo nam pomogło. Można mieć do niego pełne zaufanie. Co szczególnie ważne, co do dnia wywiązał się z terminie. Polecam.

Gabriel O. 8 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pan Robert wykonywał u mnie remont mieszkania, wykonane prace przebiegły szybko, solidnie i estetycznie. Zgrana ekipa, przez cały okres trwania inwestycji nie wystąpiły żadne problemy. Wprowadzone własne sugestie wykonawcy pozwoliły na usprawnienie techniczne jak i skrócenie czasu wykonania usługi. Bardzo polecam.

Sabina C. 4 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Dzień dobry, chciałbym bardzo polecić wykonawcę. Prace były prowadzone były fachowo i sprawnie. Ekipa jest dobrze zorganizowana, pracownicy sensownie przydzieleni do określonych zadań, zdyscyplinowani, punktualni, słowni i kulturalni, praca wykonana na medal.

Jacek T. 18 lipca 2021
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług Pana Roberta niedawno, podczas remontu mojej łazienki i pokoju głównego. Zależało mi bardzo na terminie z uwagi na moją sytuację z poprzednim mieszkaniem. Wykonawca nie tylko dotrzymał dość krótkiego terminu, ale też wykonał swoją pracę z największą starannością. Ułożone panele i odnowiona łazienka dają powalający efekt a ja wraz z rodziną mogę spokojnie wprowadzać się do nowego mieszkania. Jestem pewny, że polecę tę firmę moim znajomym i rodzinie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PolanBud

Powiązane produkty i usługi: Zlece montaż,  Remonty mieszkań Warszawa, Zlece montaż Warszawa

Oferta

Remonty Kompleksowe
Polska - Warszawa
100.00 zł

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wykończeniem mieszkań, domów, biur. Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na jakość naszych prac. Wykonujemy usługi od instalacji elektrycznej do sprzątania po skończonej pracy włącznie. Szczegółowy kosztorys mogę przedstawić po oglądnięciu inwestycji.

Glazura
Polska - Warszawa
100.00 zł

Układanie glazury, terakoty, gresu. Remonty łazienek

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Burdzińskiego 9, Warszawa

Telefon

531****** Pokaż numer
Skontaktuj się