Usługi podatkowe Warszawa

Firmy Podatkowe w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019

 • Meander Finance Urszula Radzka

  Profesjonalna współpraca z Klientem. Jasno określone warunki współpracy. Szerokie spektrum zagadnień podatkowych i księgowo-finansowych w ramach prowadzonej działalności.

 • Więcej profesjonalistów

 • Kazimierz J.

  Współpracuję z Golden Tax od paru miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Golden Tax przejęło obowiązki po poprzedniej księgowości i wszystko udało się wyprowadzić na prostą. Rzetelna i terminowa obsługa, stały kontakt z klientem oraz doradztwo 24h. Naprawdę polecam.

 • Advisa sp.z o.o.

  Polecam usługi Kancelarii Prawno - Podatkowej BOOLSKA. PL sp. z o.o. Z uwagi na profesjonalne podejście do klienta oraz rzetelność przy księgowaniu dokumentów.

 • Radek R.

  Daję 5* za miłą obsługę, ponieważ kompetencje pracowników spełniały moje oczekiwania. Polecam konsultację z doradcą podatkowym - wszelkie moje problemy biznesowe zostały rozwiązane.

 • Beata S.

  Bardzo rzetelna firma. Kompetentne Księgowe, dla których ważne jest przede wszystkim zadowolenie klienta i dobra współpraca. Polecam!!!

 • Centrum Medyczne Kajtek

  Profesjonalna, rzetelna, terminowa. Pani Marta posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Świetny kontakt.

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • DAW-IT-SAT SERWIS DAWID ANTKIEWICZ

  Z Panią Agnieszką współpracuję od początku roku. Zajmuje się w pełni moją księgowością, a także doradza. Jest osobą bardzo kompetentną i sumienną. Zawsze jest pod telefonem, toteż z każdym pilnym problemem czy niejasnością można się z nią szybko skontaktować. Śledzi nowelizacje przepisów, więc jest na bieżąco z wszelkimi zmianami. Polecam do współpracy BIURO AŻ AGNIESZKA ŻELAZNA.

 • Zuzanna C.

  Pan Tomasz Ślósarczyk był zatrudniony w naszej firmie usługowej- Hostel Mróweczka jako główny księgowy w latach 2013-2016. Do jego obowiązku należało prowadzenie księgi przychodów i rozchodów firmy (rozliczanie roczne dochodów, rozliczanie faktur i odliczeń) Pan Tomasz Ślósarczyk wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Dał się poznać jako świetny księgowy. Bardzo dobrze sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i umiejętności pracy w zespole. Jest osobą ambitną i nie boi się nowych wyzwań. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Tomasza Ślusarczyka jako doskonałego pracownika i wspaniałego fachowca. Z poważaniem Zuzanna Ciesielczuk Możliwość kontaktu: Hostel/ Noclegi Mróweczka

 • Ultracoat Michał Spinek

  KP Consulting prowadzi dla mnie księgowość (KPiR). Bardzo łatwy kontakt z doradcą, do tego reprezentują mnie przy załatwianiu spraw urzędowym. Mocno polecam!

 • Traper Sp. z o.o.

  Pozytywna współpraca, dokumenty na czas, pomoc w wyjaśnianiu zawiłości skarbowych. Fachowe doradztwo.

 • Nieruchomości 4You Real Estate

  Od przeszło pół roku korzystam z profesjonalnej księgowej obsługi biura Info-Plus .Pani Ewa i Pani Monika w pełnym zakresie zajmują się moja dokumentacja oraz wszelkimi kontaktami z US i ZUS en .Polecam kontakt Barbara Żeńca Nieruchomości 4You Real Estate

 • Biuro rachunkowe PROFINIKS

  • Warszawa
  MAS Spółka z o.o.

  jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Profiniks, Firma rzetelna, dokładna i profesjonalna, polecam innym kontrahentom.

 • Biuro Księgowe Ewa Salska

  • Warszawa
  Wajkomp Spółka z o. o.

  Profesjonalne i solidne biuro księgowe. Pani Ewa rzeczowa i do tego bardzo sympatyczna.Polecamy!

 • ABJ Group sp. z o.o.

  • Warszawa
  TeCeIT

  Z usług firmy korzystam od dłuższego czasu i jak najbardziej polecam, Pełen profesjonalizm zarówno przy wykonywanych rozliczeniach jak i przy kontakcie z klientem. Szczerze polecam, bardzo fachowo i doskonała komunikacja :)

 • A&K Virtus sp. z o.o.

  • Warszawa
  ZSU Jakub Kozik Design

  Miałem już doświadczenie z różnymi księgowymi i jest to pierwsza godna polecenia firma jaką poznałem.

 • Abc

  • Warszawa
  Joanna Mróz Fizjoterapeuta

  Mieliśmy jako firma przyjemność skorzystania z konsultacji dotyczących dotacji unijnych. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, ma głowę pełną innowacyjnych pomysłów. Serdecznie polecam!

 • Artur Napiórkowski

  • Warszawa

 • Sylwia Mitura-Lis

  • Warszawa

 • TAXWISE Michał Zdyb

  • Warszawa

  Skutecznie odzyskuję nienależnie zapłacone podatki oraz optymalizuję bieżące i przyszłe zobowiązania podatkowe Optymalizując bieżące oraz przyszłe zobowiązania podatkowe korzystam z możliwości oferowanych przez zagraniczne systemy prawno-podatkowe. W tym celu współpracuję z zaufanymi prawnikami zagranicznymi. Moja praktyka podatkowa obejmuje doradztwo podatkowe na gruncie przepisów prawa podatkowego powszechnie obowiązującego w Polsce (w tym umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz prawo podatkowe Unii Europejskiej) oraz doradztwo podatkowe na gruncie zagranicznego prawa podatkowego (we współpracy z zagranicznymi doradcami podatkowymi). W zależności od specyfiki sprawy usługa doradztwa podatkowego może, w szczególności, przyjąć

 • REMAR Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Biuro Rachunkowe REMAR Sp. z o.o to firma z tradycjami rodzinnymi, w której istnienie i codzienną działalność angażują się trzy pokolenia (dziadkowie, rodzice i dzieci!). Spółka została założona w 2016 roku na fundamentach działalności gospodarczej, która już wtedy działała ponad 15 lat. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne, szczere i bezpośrednie podejście do każdego klienta, co sprawia, że wielu z nich współpracuje z nami od samego początku! Klientami naszego biura rachunkowego są firmy rdzennie polskie, jak i te z kapitałem zagranicznym, m.in. ukraińskim, węgierskim. Taka różnorodność obsługiwanych podmiotów pozwala na nieustanny rozwój naszego zgranego zespołu księgującego, który w pracy codziennej rozwiązuje łamigłówki

 • Biuro Rachunkowe Dekret Renata Muszyńska

  • Warszawa

  Biuro Rachunkowe DEKRET Renata Muszyńska świadczy kompleksowe usługi księgowe i kadrowe od ponad 17 lat. Usługi świadczymy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego nr 30795/02, które zostało wydane przez Ministra Finansów. Naszym głównym celem jest odciążenie Klientów, by byli wolni od wszelkich formalności związanych z prowadzeniem swojej firmy. To my pilnujemy terminów oraz wysyłamy w formie elektronicznej deklaracje do Urzędów Skarbowych i ZUS. Reprezentujemy Klientów przed organami podatkowymi. Zapewniamy profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność przy jednoczesnym dbaniu o terminowość i przejrzystość informacji przekazywanych Klientom. Uczestniczymy w innowacyjnych programach wykorzystania nowych technologii w księgowości.

 • Biuro Rachunkowe TAX Solutions B2B Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Biuro Rachunkowe TAX Solutions B2B Sp. z o.o. świadczy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową firm. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również spółki osobowe i kapitałowe. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas owocnej współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi, zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych Klientów. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście do każdego obsługiwanego podmiotu, a wiedząc jak ważne dla naszych Klientów jest

 • Profesjonalni Księgowi Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Biuro Rachunkowe Profesjonalni Księgowi Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług finansowo-księgowych i doradczych na rzecz spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Działamy na podstawie Licencji Ministra Finansów nr 53472. 20-letnie doświadczenie w branży, rzetelna znajomość prawa podatkowego oraz nieustanny rozwój gwarantują najwyższą jakość usług, a w konsekwencji zadowolenie klienta. Powierz finanse swojego biznesu w ręce profesjonalistów. Pragniemy obalić mit o biernych księgowych, dla których Klient to jedynie plik dokumentów. Clou naszej działalności stanowi rozmowa oraz analiza sytuacji i dynamiki biznesu. Wybór należy do Państwa.

 • AZpartners sp. zoo

  • Warszawa

  AZpartners Sp.zoo Biuro Rachunkowe O nas Nasze biuro rachunkowe współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami o różnej formie prawnej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę księgową z zachowaniem obecnie obowiązujących przepisów prawno- podatkowych. Reprezentujemy godnie Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Oferujemy: Prowadzenie pełnej księgowości (księgi rachunkowe) Prowadzenie uproszczonej księgowości (podatkowe księgi przychodów i rozchodów) Ewidencję podatkową Ewidencję ryczałtową Ewidencję środków trwałych, wyposażenia i wartości niematerialnych i prawnych Sprawozdania finansowe Sprawozdania statystyczne Opracowanie polityki rachunkowości Wdrażanie zakładowego planu kont

 • Usługi Podatkowo-Księgowe Beata Kobus

  • Warszawa

  Usługi Podatkowo-Księgowe 00-203 Warszawa ul. Bonifraterska 15 lok 89 Zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi finansowo-księgowej Państwa Firmy. Naszym celem jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych Klientów. Posiadamy Licencje Ministerstwa Finansów , oraz ubezpieczenie OC. Wieloletnie doświadczenie zawodowe umożliwia nam zaoferowanie Państwu kompleksowych usług księgowych począwszy od Ryczałtu aż po prowadzenie Ksiąg Handlowych oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Pomagamy, doradzamy i staramy się być biurem rachunkowym, które jest partnerem biznesowym. Nasze atuty: • Profesjonalizm • Rzetelność • Skrupulatność • Oszczędność czasu • Pewność i bezpieczeństwo • Zaangażowanie i

 • BP-Revisor Górzyński spółka komandytowa

  • Warszawa

  Jesteśmy spółką świadczącą usługi z zakresu czynności niezbędnych w każdej firmie – kadr i księgowości. Poniżej przedstawiamy atuty korzystania z usług naszej Kancelarii: 1. usługi prowadzone są na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów księgowych i podatkowych; 2. księgowania oraz dokumentacja są sporządzane na bieżąco, z zachowaniem terminów przekazywania dokumentów przez Państwa do naszej Kancelarii oraz terminów narzuconych przepisami podatkowymi; 3. zapewniamy tajemnicę w zakresie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz prowadzonej przez Państwa działalności; 4. nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, w tym uczęszcza na liczne kursy zawodowe umożliwiające posiadanie aktualnej wiedzy na temat zmieniających się

 • Biuro Rachunkowe INMA Monika Homan

  • Warszawa

  Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę Biuro Rachunkowe INMA. Posiadam licencję MF i ubezpieczenie OC . Oferuję: - pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej i spółki, - prowadzenie kompleksowej obsługi księgowo-kadrowo-płacowej firm o różnych profilach i formach działalności (np. sklepy, apteki, pracownie geodezyjne, architektoniczne, przedszkola, teatry, firmy budowlane, transportowe i wiele innych), - wyprowadzenie zaległości księgowych, podatkowych, ZUS itp. - załatwianie wszelkich spraw w urzędach, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - sporządzanie sprawozdań GUS, - pomoc księgowo-podatkowo-kadrowo-płacowa na każdym etapie działalności w cenie usługi, - rozliczanie PIT

 • INGRESOS SP. Z O.O.

  • Warszawa

  Biuro Rachunkowe. Zajmujemy się tematyką księgowości działalności gospodarczych, spółek kapitałowych, spółek osobowych a także stowarzyszeń i fundacji. Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ryczałtu, karty podatkowej. Obliczamy podatki: VAT, PIT, CIT. Dokumenty do Urzędów Skarbowych wysyłamy w formie elektronicznej. Wysyłamy do Urzędów Skarbowych pliki JPK. Ponadto przygotowujemy rozliczenia roczne i sprawozdania finansowe. Zajmujemy się sprawami kadrowymi - przyjęcie do pracy, naliczanie list płac, naliczanie rachunków umów cywilnoprawnych. Na zlecenie zajmujemy się także rekrutacją pracowników. Zajmujemy się także przyjmowaniem do pracy w polskich firmach pracowników z

 • Biuro Rachunkowe Marta Haczyńska

  • Warszawa

  Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem własną działalność prowadzę o 2016r., ale doświadczenie księgowe posiadam od 2001 roku i stale aktualizuję swoją wiedzę. Posiadam także certyfikat uprawniający do prowadzenia biura rachunkowego. Oferuję: Prowadzenie KPiR, ewidencji dla celów ryczałtu i karty podatkowej Prowadzenie Ksiąg Handlowych Obsługa Kadrowo – Płacowa Rozliczenia i deklaracje w zakresie ZUS Rozliczenia i deklaracje w zakresie VAT Sporządzanie Sprawozdań Statystycznych do GUS Obsługa w zakresie BHP Oprócz pracy stacjonarnej wykonuję również usługi zdalnie. Dokumenty można dostarczać osobiście, za pośrednictwem poczty lub kuriera a także mailowo. Staram się, aby księgowość nie była dla klienta niepotrzebnym obciążeniem

 • Accounting & Finance

  • Warszawa

  Rzetelna firma która obsługuje usługi w zakresie prowadzenia: - ksiąg przychodów i rozchodów - ryczatłu - pełnej księgowości - podatku VAT - sporządzania deklaracji VAT i rozliczeń rocznych - rejestracji firm - JPK - obsługa kontroli skarbowych - obsługa audytów - sprawozdawczość finansowa - dodatkowe raportowanie - przygotowywanie biznesplanów Naszą usługą obsługujemy Przedsiębiorstwa Jednoosobowe, Spółki Cywilne, Spółki Jawne, Spółki z O.O. Spółki Komandytowe, Spółki Komandytowo-Akcyjne, Osoby Prywatne. Mocne strony: - dwudziestoletnie doświadczenie - wiedza i praktyka - obsługa małych i średnich przedsiębiorstw - dyspozycyjność - kod zawodu 241205

 • CASH Usługi Księgowe

  • Warszawa

  Dzień Dobry ZAJMIJ SIĘ CZYM POTRAFISZ RACHUNKI ZOSTAW MI Prowadzę licencjonowane Usługi Księgowe CASH. Zajmuje się prowadzeniem bieżącej księgowości, jak również wyprowadzaniem zaległości księgowych. Posiadam ponad 20-letnią praktykę w księgowości i podatkach. Kwalifikacje do świadczenia usług w tym zakresie potwierdza certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów RP w 1998 roku. Posiadam polisę OC. Zapewniam profesjonalną i rzetelną obsługę księgową, kadrową, biurową w przystępnej cenie oraz dobry kontakt. Przekazuje dokumenty w formie elektronicznej oraz mogę odbierać dokumenty za pośrednictwem kuriera lub e-maila. Zapraszam zatem do kontaktu: Zygmunt Mroziński – cash525@op.pl telefon: 733856230.

 • Iq Accounting Monika Kopcińska

  • Warszawa

  IQ Accounting to kameralne biuro rachunkowe, utworzone na początku 2018 roku. Biuro prowadzone jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem księgowym zdobytym w biurach rachunkowych a także w dużych spółkach kapitałowych na stanowiskach Głównej Księgowej czy też Dyrektora Finansowego. Pracownicy posiadają kierunkowe, wyższe wykształcenie oraz licencje Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Prowadzimy księgowość spółek kapitałowych, działalności non-profit (fundacji, stowarzyszeń, związków zawodowych) spółek osobowych i jednoosobowych działalności gospodarczych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i usługa świadczona na najwyższym poziomie. Cenimy sobie dobry i stały kontakt z klientem, gwarantujemy

 • Delcore sp. z o.o.

  • Warszawa

  Głównym przedmiotem działalności naszego biura jest księgowość oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i optymalizacji podatkowej. Dwudziestokilkuletnie doświadczenie, którym mogą pochwalić się nasi księgowi, współpraca z setkami firm różnych branż, mających siedziby w rejonach kilkunastu urzędów skarbowych na terenie całej Polski, aktywność w środowisku zawodowym księgowych zaowocowały wypracowaniem wysokich standardów obsługi księgowo-podatkowej naszych klientów. Nasz kilkuosobowy zespół fachowców nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by w pełni sprostać wymaganiom klientów. Utrzymujemy bliski kontakt z klientami. Uzyskujemy to dzięki temu, że do poszczególnych firm wyznaczany jest jeden stały księgowy.

 • Doradztwo i usługi księgowe

  • Warszawa

  Prowadzimy : Księgi handlowe, KPIR, Ryczałt, obsługujemy VAT, pliki JPK , kadry płace i ZUS. Firma powstała niedawno, ale posiadam 27 letnie doświadczenie w pracy w księgowości w firmach usługowych tj. budowlanych , transportowych, serwisowych, itp. Cechuje nas skrupulatność i rzetelność. Posiadamy stosowne certyfikaty do prowadzenia biura rachunkowego oraz ubezpieczenie OC działalności biura.

 • ISP-Audyt

  • Warszawa

  Tym co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, wysoko wykwalifikowani eksperci finansowi i podatkowi, nowoczesne technologie informatyczne zapewniające bezpieczeństwo i poufność danych finansowych i osobowych, pozwalające na stały wgląd w dane oraz łatwiejszy dostęp do informacji. Zapraszamy do współpracy w zakresie: Księgowości, Kadry i Płace, Audyt Finansowy www.isp-audyt.pl

 • LEX-LIBER SP. Z O.O.

  • Warszawa

  LEX-LIBER sp. z o.o. - od 2007r. Biuro Rachunkowe Anny Lewandowskiej, zarządzane przez Główną Księgową z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań do rzetelnego, sumiennego i profesjonalnego prowadzenia Ksiąg naszych Klientów. Świadczymy usługi na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 17067/2007. Żadne zmiany przepisów nie kryją przed nami tajemnic. Pracujemy na programie Comarch ERP Optima - dzięki wbudowanym rozwiązaniom to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Posiadamy doświadczenie we współpracy z Firmami o różnej formie prawnej i różnych specyfikach działalności, w tym z firmami dużymi, od 2 tys. do 6 tys. dokumentów w m/cu. Zachęcamy

 • Dwukropek

  • Warszawa

  Szanowni Państwo, Swoje doświadczenie i wiedzę pogłębialiśmy podczas wieloletniej współpracy z największymi liderami w branży min: budowlanej, kosmetycznej i odzieżowej. Zdając sobie sprawę z realnych potrzeb klientów stworzyliśmy biuro rachunkowo-podatkowe, które zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferujemy: Księgowość Prowadzenie ksiąg handlowych Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów Prowadzenie kadr i płac Usługi doradcze Posiadamy preferencyjne stawki. Dla zainteresowanych współpracą z naszym biurem: miesiąc gratis + specjalna oferta skrojona na miarę Państwa potrzeb. Więcej informacji na : https://www.facebook.com/biurodwukropek/ Działamy na terenie woj mazowieckiego, łódzkiego,

 • Biuro Rachunkowe Perfect Accounting

  • Warszawa

  >> WSPÓŁPRACA Z DORADCĄ PODATKOWYM << Wiemy jak ważne są sprawy finansowe, które powierza nam Klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższą jakością, jak również korzystnymi cenami. Jesteśmy skuteczni i odpowiedzialni, dlatego przedsiębiorcy ufają Nam i polecają nasze usługi swoim kontrahentom. Biuro posiada ubezpieczenie OC, dzięki czemu mogą być Państwo pewni Naszego zaangażowania w pracę jak i bezpieczeństwa państwa finansów. W ramach Naszych usług uzyskają Państwo: 1) Rozpoczynając działalność gospodarczą: - Doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej formy rozliczania - Pomoc w przygotowaniu dokumentacji do rejestracji oraz w samym procesie rejestracji 2) Rozliczając się w formie ksiąg

 • Biuro Ksiegowe

  • Warszawa

  Działamy w branży od 1996 roku. Nasza specjalność to usługi księgowe, kadrowo-płacowe , szkolenia , fundusze unijne, Obsługujemy firmy głównie z Warszawy i okolic ale również z całej Polski oraz zagraniczne. Bogate doświadczenie w dużych firmach produkcyjnych, handlowych, spółdzielniach, stowarzyszeniach, fundacjach. Obsługujemy i w pełni pomagamy w założeniu spółek, działalności osób fizycznych. Opłata jest symboliczna dla przyszłych klientów o usługi księgowe. Zajmujemy się również funduszami unijny,i , faktoringiem, finansowaniem. Naszą firmę wyróżnia bardzo bogate doświadczenie, wszechstronna wiedza, pełne doradztwo bezpłatnie dla naszych klientów. Pracujemy w godz 9-20 Serdecznie zapraszamy. strona: www.jawpol.eu

 • Kancelaria PIT - Accounting and Legal Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Prowadzimy usługi księgowe i prawne dla spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Rozliczamy podatki, służymy poradą w zakresie prowadzonej działalności. Prowadzimy kadry i płace oraz ZUS. Pracują z nami prawnicy i księgowy posiadający certyfikaty MF . Świadczymy usługi dla naszych kontrahentów od 18 lat. Niektórzy z naszych podatników już 18 lat docenia nasze usługi i przeszli przeróżne kontrole i podatkowe i ZUS oraz celne jak i PIP. Prowadzimy również usługi w języku angielskim i hiszpańskim.

 • Tax4U Sp. z o.o.

  • Warszawa

  BOGATA OFERTA USŁUG KSIĘGOWYCH Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg Przychodów i Rozchodów. Oferujemy także obsługę kadrową i płacową. Sporządzamy sprawozdania i obsługujemy New Connect. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA Oferujemy Państwu kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz instytucji typu non-profit, prowadzimy sekretariaty korporacyjne spółek prawa handlowego, zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem prawnym. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą w zakresie księgowości i podatków INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA Wiemy, że każdy Klient jest inny, dlatego też dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych

 • Vectra Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy Krzysztof Dals

  • Warszawa

  Specjalizujemy się w obsłudze działalności gospodarczej: - osób fizycznych i ich spółek; a także - spółek kapitałowych prawa handlowego (spółki z o.o./ spółki komandytowe, . w tym również z udziałem kapitału osób zagranicznych), . o różnorodnym profilu działalności (usługi, handel a także produkcja). Nasi klienci rozlokowani są z reguły na obszarze Warszawy i województwa Mazowieckiego. Nasze usługi - zależnie od potrzeb – obejmują: - prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, - prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych), łącznie z . opracowaniem rocznych sprawozdań finansowych, - obsługę kadr, płac i ubezpieczeń społecznych, - opracowanie indywidualnych deklaracji podatkowych, - doradztwo podatkowe w niezbędnym zakresie (PIT/CIT/VAT

 • Biuro Rachunkowe HELP sp. z o.o. sp.k

  • Warszawa

  ● Biuro Rachunkowe HELP oferuje profesjonalne usługi księgowe w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy elastyczni i w sposób indywidualny podchodzimy do klienta. Staramy się być partnerem i asystować w prowadzeniu działalności gospodarczej. Prowadzimy KH,KPIR,Ryczałt oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Wyprowadzamy zaległości podatkowe. Współpracujemy z instytucjami finansowymi aby w razie potrzeby pomóc klientowi w kredytowaniu. Prowadzimy również windykację należności. Biuro rachunkowe oferuje również wirtualny adres biura. Szczegóły oferty na stronie www.biuro-help.pl Kontakt telefoniczny : 512 166 041 lub 502 312 801 Zachęcamy do współpracy!

 • KoFF Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 2011 roku. Działamy na terenie całej Polski Świadczymy usługi outsourcingu księgowego i płacowego. Wykorzystujemy dostępne technologie do usprawniania pracy sobie i naszym klientom. Nasze wirtualne biuro rachunkowe spełnia tak samo swoją rolę jak tradycyjne. Polegamy na wysokich kwalifikacjach naszych pracowników

 • EWA FURMANEK.BIURO RACHUNKOWE-FURMANEK

  • Warszawa

  Świadczymy usługi księgowo-podatkowe dla różnych podmiotów. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Załatwiamy formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności gospodarczej. Oferujemy pomoc w zakresie przygotowywania rocznych deklaracji podatkowych (PIT'ów), podpowiadamy najkorzystniejsze systemy. Rozliczamy w zakresie opodatkowanie podatkiem CIT, VAT i przygotowujemy i wysyłamy pliki JPK. Zapraszamy do kontaktu

 • A&M Finanse Bożena Trzaskowska

  • Warszawa

  Dlaczego A&M Finanse? Możemy zostać Waszym partnerem w księgowości! Nasza firma głównie specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze w zakresie: -Księgowości -Płac i kadr (Payroll) Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe, takie jak księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace, dla polskich i zagranicznych jednostek prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, jak również dla polskich firm z kapitałem zagranicznym. Nasz zespół dysponuje rzetelną wiedzą i posiada wieloletnie doświadczenie poparte wymaganymi certyfikatami Ministerstwa Finansów. Zapewniamy minimalizację kosztów firm poprzez świadczenie usług outsourcingowych. Wysoki standard obsługi oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy to podstawy naszego działania. Posiadamy licencję

 • MG Capital Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na terenie województwa mazowieckiego. W naszym zespole pracują doświadczone księgowe w długim stażem pracy w księgowości. Zajmujemy się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek z rozbudowaną strukturą. Oferujemy prowadzenie KPiR, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, ksiąg handlowych, pomoc przy uzyskaniu pozwoleń na pracę dla cudzoziemców chcących podjąć pracę w Polsce. W zakresie naszych usług znajdą państwo również doradztwo podatkowe oraz wizowe. Naszym autem jest zgrany i doświadczony zespół, który z zawsze szuka najlepszego wyjścia z trudnych sytuacji.

 • Cash Flow

  • Warszawa

  Biuro Rachunkowe Cash Flow funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy. Biuro Rachunkowe Cash Flow świadczy usługi w zakresie: Obsługa księgowa: Rozliczenia ZUS Rozliczenia roczne (PITy) Książki przychodów i rozchodów Ewidencje zakupu i sprzedaży VAT Obsługa kadrowo – płacowa: Sporządzanie listy płac Sporządzanie deklaracji dla ZUS Prowadzenie dokumentacji kadrowej Jeśli są Państwo zainteresowani Naszymi usługami lub chcą poznać szczegóły oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia

 • JJM sp. z.o.o.

  • Warszawa

  Biuro rachunkowe z Warszawy - Mokotów, oferuje swoje usługi dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i dla spółek prawa handlowego. Zwracam się do Państwa z ofertą kompleksowej obsługi księgowej, oraz kadrowo-płacowej Państwa firmy. Usługi księgowe świadczę w zakresie prowadzenia: - ksiąg handlowych, - podatkowej książki przychodów i rozchodów, - ewidencji ryczałtu, - rozliczeń z ZUS, US - kadr i płac, - sprawozdań GUS, - rejestracja firmy w imieniu klienta - karta podatkowa - prowadzenie rejestru VAT, VAT UE - prowadzenie spraw pracowniczych (kadry i płace), - rozliczenia PIT,CIT -JPK Gwarantuję obsługę na wysokim poziomie. Posiadam doświadczenie z firmy tzw. Wielkiej Czwórki, gdzie uczestniczyłam w przeglądach

 • BIURO RACHUNKOWE ELMAX SP.Z O.O.

  • Warszawa

  Jeśli szukają Państwo dobrego, niedrogiego i przyjaznego biura rachunkowego, serdecznie zapraszamy do współpracy ! Oferujemy kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze ,wspólnoty mieszkaniowe. Współpracujemy z zaprzyjaźnioną kancelaria prawną w celu usatysfakcjonowania naszych Klientów również w kwestiach prawnych. To co nas wyróżnia : · z wielkim zaangażowaniem pomagamy Państwu w sprawach urzędowych i administracyjnych · forma oszczędności w Państwa firmie zarówno pieniędzy, jak i czasu, poprzez niskie opłaty za usługi księgowe oraz bezpłatny odbiór dokumentów , · traktujemy