Usługi podatkowe Toruń - Najlepsi w 2021

Firmy Podatkowe w Toruniu, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Usługi podatkowe

Usługi podatkowe Toruń
Daniel P.

Najlepsze biuro rachunkowe z jakim współpracowałem. Nigdy nie zostałem zostawiony z żadnym problemem czy wątpliwościami. Profesjonalizm i perfekcja. Szczerze polecam.

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo - Usługi podatkowe Toruń
Asuri Solutions Sp. z o.o.

Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Firma jest rzetelna i otwarta na klienta, a pracownicy zapewniają profesjonalną i miłą obsługę. Księgowość prowadzona jest bez zastrzeżeń i zawsze możemy liczyć na pomoc w kwestiach prawno-podatkowych. Polecamy.

A.M. Narkiewicz sp. z o.o. - Usługi podatkowe Toruń
Joanna Z.

Pełen profesjonalizm, obsługa za najwyższym poziomie. Znajomość ustaw i wszelakich procedur. Szczerze polecam.

Biuro Rachunkowe Ratio Kamila Krużyńska - Usługi podatkowe Toruń
Karol W.

Jeśli ktoś tak jak ja będzie miał problem z otworzeniem swojej pierwszej działalności i z całą papierologią związaną z prowadzeniem swojej firmy, to księgowe w tym biurze są idealne. Polecam z całego serca. Księgowe z anielską cierpliwością i fachowością na najwyższym poziomie.

Nie Podano

Pani Bożena podeszła do współpracy bardzo profesjonalnie. Oprócz zaangażowania, wykazała się ludzką życzliwością, co jest dla mnie równie istotne. Serdecznie polecam!

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Toruniu

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Torunia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Just In Time sp. z o.o. - Usługi podatkowe Toruń

Just In Time Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w ramach księgowości i funkcjonuje jako biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe - obsługa KPiR i pełnej księgowości. Licencjonowana kadra księgowa. Obsługujemy klientów instytucjonalnych i osoby fizyczne z województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w czerwcu 2012 roku. Wcześniej funkcjonowała jako działalność gospodarcza. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy konkretni i elastyczni. Potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta. Co potwierdza szeroka gama świadczonych usług. Wysoko wykwalifikowana kadra każdego z działów firmy, ściśle ze sobą współpracuje, dzięki czemu klient uzyskuje usługę na najwyższym poziomie.

Nasza propozycja ma charakter kompleksowy i komplementarny i dotyczy świadczenia usług w zakresie księgowości (w tym zagadnienia kadrowo-płacowe), doradztwa podatkowego i usług prawnych – zakres usług zawsze ustalamy indywidualnie. Nasz zespół powstał, aby połączyć pokoleniowe zalety, tj. komplementarne wykształcenie prawno-ekonomiczne, bogatą wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie wspólników oraz osób z nimi współpracujących z pragnieniem wdrażania zmian, kreatywnością, spontanicznością i podążaniem ku innowacyjności oraz wyzwaniom jutra wyrażanym przez młodszą część zespołu (absolwentów uniwersyteckich studiów ekonomicznych i prawniczych oraz studentów tych kierunków), aby naszym klientom zapewnić oczekiwaną przez nich

Nasza działalność rozpoczęła się w 2012 roku. Nasza specjalność to doradztwo w zakresie CIT, VAT, a w szczególności audyty podatkowe. Zajmowałem się również międzynarodowym doradztwem podatkoym, na terenie Toruń.

USŁUGI RACHUNKOWE - Usługi podatkowe Toruń

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży księgowości. Cechuje mnie rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dla swoich Klientów staram się zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie ich problemów. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres współpracy.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. Nasza specjalność to uSŁUGI KSIĘGOWE, na terenie TORUŃ.

ALEA Biuro Rachunkowe Aleksandra Lewandowska

 • Toruń

PPUH WIST Andrzej Ciasto-Cytowicz

 • Mała Nieszawka

Biuro Rachunkowe

 • Ostromecko
 • 31 km od Toruń

BIURO RACHUNKOWE Maria Świderska - Usługi podatkowe Wonorze

BIURO RACHUNKOWE Maria Świderska

 • Wonorze
 • 24 km od Toruń
Usługi transportowe

Profesjonalna obsługa, pełne zaangażowanie i rzetelność. Usługi na wysokim poziomie; zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo w sprawach księgowych i podatkowych, a także kadr i płac. Jeśli chcesz być spokojny o prowadzenie swojej księgowości to z tą firmą możesz na to liczyć. Polecam.

"HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska - Usługi podatkowe Golub-Dobrzyń

"HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska

 • Golub-Dobrzyń
 • 30 km od Toruń
AMTAR TOMASZ SADAKIEWSKI

Firma znana od kilku ładnych lat. Współpraca z zadowoleniem i życzliwością. Firma "HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska godna polecenia. :)

Księgowa

 • Inowrocław
 • 35 km od Toruń

Delern Sp. z o. o. - Usługi podatkowe Inowrocław

Delern Sp. z o. o.

 • Inowrocław
 • 35 km od Toruń
Robert S.

Bardzo dobry kontakt. Księgowość prowadzona bezbłędnie. Bardzo dużo podpowiedzi co i jak zrobić. Jako początkujący przedsiębiorca na jednym spotkaniu dowiedziałem się więcej niż na kursie ABC przedsiębiorczości.

Vertica Łukasz Rutkiewicz - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Vertica Łukasz Rutkiewicz

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

RAFFOFFICE SP. Z O.O. - Usługi podatkowe Bydgoszcz

RAFFOFFICE SP. Z O.O.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Biuro Rachunkowe we współpracy z Kancelarią Podatkową na terenie CAŁEJ POLSKI oferuje usługi księgowe w zakresie prowadzenia: - podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów - ewidencji przychodów ( podatek dochodowy zryczałtowany ) - sporządzania deklaracji podatkowych i rozliczeniowych VAT, JPK oraz ZUS - dokumentacji kadrowo-płacowej - pomocy w legalizacji zatrudnienia cudzoziemców - pomoc podczas kontroli podatkowych - profesjonalne doradztwo podatkowe oraz prawne - pomoc w uzyskaniu kredytów dla firm oraz osób prywatnych - szkolenia bhp wstępne i okresowe - reprezentowanie w postępowaniach podatkowych, kontrolnych i administracyjnych - reprezentowanie przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem

Biuro Rachunkowe Abakus - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Abakus

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Zofia M.

Abakus to biuro rachunkowe, które świadczy usługi księgowe dla przedsiębiorstw o różnym profilu od 2014 roku. Zajmujemy się również wykonywaniem dla małych, średnich oraz dużych firm rozliczeń podatkowych, kadrowych oraz płacowych. Reprezentujemy Podatnika przed urzędami, zarówno podczas kontroli, jak i składania wyjaśnień. Zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście, odpowiadające ich potrzebom. Korzystamy z oprogramowania firmy InsERT. Zapraszamy do naszej siedziby, zlokalizowanej w Bydgoszczy, celem ustalenia szczegółów współpracy. W skład naszych usług wchodzą: Prowadzenie księgowości osób fizycznych i spółek: • Księgi Handlowe tzw. Pełna księgowość, • Księga Przychodów i Rozchodów, • Ryczałt ewidencjonowany oraz karta podatkowa Obsługa kadrowo-płacowa, w tym sporządzanie m.in.: - listy wynagrodzeń, - dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz deklaracji ZUS, - umów cywilnoprawnych - refundacji do OHP Usługi dodatkowe: • doradztwo w zakresie formy opodatkowania, • rozliczanie transakcji międzynarodowych, • sprawozdawczość statystyczna GUS

BIURO RACHUNKOWE "FORTIS" KATARZYNA WYSAKOWSKA - Usługi podatkowe RADOMIN

BIURO RACHUNKOWE "FORTIS" KATARZYNA WYSAKOWSKA

 • RADOMIN
 • 39 km od Toruń

Profesjonalnie pełen zakres usług ksiegowych - pełna ksiegowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt - obsługa kadrowo-płacowa, - rejestry vat (eksport, transakcje UE) - ewidencja środków trwałych, wyposażenia - rozliczenia ZUS, Vat, Pit - inne usługi POSIADAM CERTYFIKAT MINISTRA FINANSÓW I UBEZPIECZENIA DZIAŁALNOŚCI

Biuro Logika Dagna Ślusarska

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to obsługa kadrowo-płacowa, księga przychodów i rozchodów, ewidencja przychodów (ryczałt), karta podatkowa, VAT, JPK, na terenie Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, cała Polska (zdalnie).

Biuro Rachunkowe Express - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Express

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Asia P.

Biuro rachunkowe Express świadczy usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy od ponad dwóch lat i nigdy nie mieliśmy niejasnych sytuacji. Co istotne to zawsze możemy zwrócić się o udzielenie porady i nigdy nie jesteśmy zbywani. Pracę biura oceniam celująco. Brawo wy, jesteście do tego stworzeni👏

A & A Rainbow Tax Office Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Bydgoszcz

A & A Rainbow Tax Office Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
PHU BART- KING

Z Panią Joanną współpracuję już 22 lata. Jest to osoba miła, kompetentna i ma ogromne doświadczenie. Przez te wszystkie lata moja firma nie miała żadnych problemów z Urzędami Skarbowymi. Wszelkie kontrole przebiegały sprawnie i bez wykrycia jakichkolwiek błędów. Jeśli potrzebujesz dobrej i doświadczonej księgowej to pani Joanna i jej biuro rachunkowe są najlepszym wyborem. Szczerze polecam!

Mitra Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Mitra Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 44/25A. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale również świadczymy swoje usługi zdalnie. Naszymi klientami są firmy z całej Polski. Cechą, która nas wyróżnia na tle konkurencji to indywidualne podejście do potrzeb klienta. Stawiamy na relacje, rozmowę i wsparcie. Pomożemy w każdej sytuacji, odpowiemy na najtrudniejsze pytania. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

EWRO Sp.z o.o.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości jak również naliczania wynagrodzeń, ZUS, PFRON. Należę do Stowarzyszenia Księgowych. Bardzo dobrze znane są mi zagadnienia z zakresu podatkowej książki przychodów i rozchodów jak i ksiąg handlowych. Mogę odebrać dokumenty od klienta. Działam na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszam do kontaktu.

BIURO RACHUNKOWO-DORADCZE "PACTUM" ALEKSANDRA PLUCIŃSKA

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

BALANCE Marcin Owieśny - Usługi podatkowe Bydgoszcz

BALANCE Marcin Owieśny

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Firma Balance oferuje profesjonalne usługi księgowe dla małych i dużych firm na terenie Bydgoszczy i okolic. - prowadzenie księgowości spółek - pełna księgowość, - KPiR - księga przychodów i rozchodów, - ryczałt - karta, - rozliczenie podatku PIT, CIT, - prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu VAT JPK, - sporządzanie deklaracji podatkowych, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - obsługa sprawozdawczości do GUS, - obsługa kadrowo - płacowa, - obsługa elektroniczna ZUS, - doradztwo księgowe, - zakładanie firm/działalności gospodarczych, W ramach świadczonych usług reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dyskrecję oraz fachową i terminową obsługę.

Biuro Rachunkowe Gra-Mi Patrycja Grzeszczak - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe Gra-Mi Patrycja Grzeszczak

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Benedykta B.

Pani Patrycja to pełen profesjonalizm w każdym calu. Mimo młodego wieku, ma ogromną wiedzę branżową. Współpraca przebiega bardzo sprawnie i oby tak dalej! Liczę, że będziemy partnerami przez długie lata.

Progres Center Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Progres Center Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Kim jesteśmy? Jesteśmy rodzinną firmą i wspólnie prowadzimy biuro rachunkowe. Naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom w okiełznaniu rachunkowo-podatkowej strony każdej firmy. Przemawiają za nami przede wszystkim - gruntowna i stale uaktualniana wiedza poparta certyfikatami oraz 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw. Co najbardziej lubimy w swojej pracy? Jesteśmy zgranym zespołem, o różnorodnych charakterach, a każdy robi to w czym czuje się najlepiej. Mamy analityka, zakochanego w liczbach, precyzyjnego i dokładnego, który jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi zmianami przepisów, osobę od administracji zakochaną w "papierkowej robocie" oraz pozytywną duszę towarzystwa, która potrafi rozbudzić uśmiech nawet u

Tax-Spot Anna Ciepła Anita Plisińska S.C. - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Tax-Spot Anna Ciepła Anita Plisińska S.C.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Przemysław S.

Polecam. Mają doświadczenie w branży. Fachowa obsługa.

Bydgoskie Biuro Rachunkowe - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Bydgoskie Biuro Rachunkowe

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
Jolanta W.

Wspòłpraca z Bydgoskim Biurem Rachunkowym to sama przyjemność.Usługi Bydgoskiego Biura Rachunkowego wykonywane są profesjonalnie.Sama korzystam z usług biura od kilku lat . Szczerze polecam.

Biuro rachunkowe Pro-tax - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Pro-tax

 • Bydgoszcz
Go4Trade Sp. z o.o.

Polecamy z czystym sumieniem. Z biurem Pro-Tax współpracujemy od wielu lat. Fachowe doradco, profesjonalna obsługa oraz szybkie działanie.

Livia Group sp. z o.o. - Usługi podatkowe Bydgoszcz

Livia Group sp. z o.o.

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń

Nasz zespół to wykwalifikowani księgowi Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej .Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Pragniemy aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy. Zapraszamy do rozmowy, podczas której ustalimy najważniejsze punkty współpracy oraz zakres usług który możemy Państwu zaoferować

Biuro Rachunkowości Karolina Olszewska

 • BYDGOSZCZ
zbigniew k.

Pełen profesjonalizm, rzetelnie prowadzone dokumenty. Na pewno poleciłbym bez wahania znajomym BIURO RACHUNKOWOŚCI KAROLINA OLSZEWSKA.

Biuro rachunkowe Michelin

 • Włocławek
 • 48 km od Toruń

Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

TaxTime Biuro Rachunkowe - Usługi podatkowe Bydgoszcz

TaxTime Biuro Rachunkowe

 • Bydgoszcz
 • 42 km od Toruń
MyWork Katarzyna Kos

Bardzo fachowa obsługa, Pan Przemek posiada dużą wiedzę, zawsze doradzi i odpowie na wszystkie pytania. Polecam.

ITD Izabela Tomczak-Dogońska - Usługi podatkowe Włocławek

ITD Izabela Tomczak-Dogońska

 • Włocławek
 • 48 km od Toruń

Biuro mobilnych usług księgowych ITD zaprasza do współpracy. Oferujemy pełen wachlarz usług księgowych realizowanych w miejscu wskazanym przez klienta jak też u nas. Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 61828/2013 Działamy na terenie Włocławka, Płocka, Torunia i w ich okolicach. Obsługujemy zarówno spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i stowarzyszenia, fundacje, rolników i osoby indywidualne.

ZO-JA RACHUNKOWOŚĆ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Usługi podatkowe Włocławek

ZO-JA RACHUNKOWOŚĆ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Włocławek
 • 48 km od Toruń
GT SERWIS AGD

Z przyjemnością rekomenduje firmę ZO-JA RACHUNKOWOŚĆ. Nie przerwana współpraca od 2013r. Cechuje się pełnym przygotowaniem, wiedzą oraz profesjonalizmem. Prowadzenie księgowości oraz Kadr w przypadku działalności gospodarczej jak i Sp. z o.o. zawsze odbywa się z należytą terminowością. Właściciele firmy i ich współpracownicy zawsze pozostają w gotowości by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Z czystym sumieniem wystawiam "piątkę".

Aleksandra

 • Włocławek
 • 48 km od Toruń

Wykonujemy prace od 1996. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to pełna księgowość, KPiR. Terenem naszej działalności jest Włocławek, Lipno. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

BIG PROFIT COMPANY sp.z.o.o. - Usługi podatkowe Włocławek

BIG PROFIT COMPANY sp.z.o.o.

 • Włocławek
 • 48 km od Toruń

Firma solidna , profesjonalna , pełna dyskrecja , wszystkie zlecenia są realizowane , do każdego zlecenia podchodzimy oddzielnie.

Biuro Rachunkowe OMEGA Anna Urantówka - Usługi podatkowe Włocławek

Biuro Rachunkowe OMEGA Anna Urantówka

 • Włocławek
 • 48 km od Toruń
Dorota M.

Współpraca z Biurem OMEGA układa się od początku bardzo dobrze, nie mam zastrzeżeń, rzetelne wykonywanie rozliczeń, pełna informacja. wszystko na czas. Profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam

Usługi Księgowo-Podatkowe Zofia Smółka - Usługi podatkowe Strzelno

Usługi Księgowo-Podatkowe Zofia Smółka

 • Strzelno
 • 52 km od Toruń

Nasze biuro istnieje od 1998 r. oferując nowoczesne i elastyczne rozwiązania dopasowanie do potrzeb klienta. Wprowadzamy porządek finansowy w Twojej firmie, oszczędzając Twój czas i nerwy, abyś mógł skupić się na ważniejszych celach. Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą: * małych i większych firm, * rolników, * osób fizycznych. Obszar działania obejmuje województwo kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie oraz zachodnipomorskie. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Makam Aleksandra Dąbrowska

 • Grudziądz
 • 51 km od Toruń

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to księgowość, na terenie powiat grudziądzki, wąbrzeski, brodnicki.

Tax Safe Grudziądz - Usługi podatkowe Grudziądz

Tax Safe Grudziądz

 • Grudziądz
 • 51 km od Toruń
Zaklad Prefabrykacji

Profesjonalne, bardzo dobre biuro księgowe. Cechy szczególne to solidność, duża wiedza i dokładność. Polecam.

e-Centrum Biznesu Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. (Ewa Winkler) - Usługi podatkowe Grudziądz

e-Centrum Biznesu Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. (Ewa Winkler)

 • Grudziądz
 • 51 km od Toruń

Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu obróbka metali. Rozpoczęliśmy działalność od 2002. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak cała Polska. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Biuro Rachunkowo-Podatkowe Izabela Ścibior

 • Grudziądz
 • 51 km od Toruń

Usługi księgowe Ewa Brodnica

 • Brodnica
 • 57 km od Toruń
Anna M.

Usługi na najwyższym poziomie. Terminowo i rzetelnie. Polecam.

Biuro Rachunkowe i Ubezpieczenia

 • Czerniewice

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak

 • Trzemeszno

ADC Biuro Rachunkowe Łukasz Łuczak - Usługi podatkowe Ostrowite

MOJA KSIĘGOWA - ZOFIA SKIBA - Usługi podatkowe Płock

MOJA KSIĘGOWA - ZOFIA SKIBA

 • Płock
Jarosław K.

Zosią współpracuję od kilkunastu lat. Rzetelna, solidna, kompetentna w swoich działaniach. Zawsze znajdzie czas w załatwieniu trudnych i skomplikowanych spraw księgowych i podatkowych. Serdecznie polecam.

Katarzyna Wiśniewska

 • Płock

Biuro Rachunkowe Twoja Księgowa Katarzyna Zielińska - Usługi podatkowe Płock

Biuro Rachunkowe Twoja Księgowa Katarzyna Zielińska

 • Płock

Biuro rachunkowe Twoja Księgowa Katarzyna Zielińska zapewnia kompleksową obsługę księgową, podatkową, kadrową i płacową firm. Nasze usługi skierowane są do małych, średnich jak i dużych firm o różnych formach prawnych. Z każdym Klientem indywidualnie ustalamy zakres świadczonych usług oraz ich koszt. Nasze Biuro rachunkowe posiada certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy: ⇒ Prowadzenie ksiąg handlowych ⇒ Prowadzenie książki przychodów i rozchodów ⇒ Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej ⇒ Prowadzenie ewidencji ryczałtowej ⇒ Rozliczenia roczne PIT dla osób fizycznych ⇒ Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT ⇒ Prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku

Biuro Rachunkowe Beata Janus

 • Płock

Ranking Specjalistów od Podatków obejmuje również takie miejscowości jak: Toruń, Brzoza, Mała nieszawka, Lubicz górny, Stary toruń. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.