Usługi podatkowe Toruń - Najlepsi w 2022

Firmy Podatkowe w Toruniu, 2023

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Usługi podatkowe Toruń - Ranking Najlepsi 2023

Już 50 Specjalistów od Podatków z Torunia złożyło 5628 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie doradcy podatkowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Podatków w 2023 r. z Torunia.

Średnia ocena specjalistów od podatków w Toruniu to 4.95 (na podstawie 335 opinii).

Usługi podatkowe Toruń
Marta M.

wiedza, doświadczenie, empatia i bardzo konkretne podejście do Klienta - nie mogłam trafić na lepszego fachowca w sferze doradztwa podatkowego. Konstruktywna rozmowa pozwoliła mi uniknąć dużych błędów i dała mi pożywkę do myślenia i zmian. BARDZO dziękuję!

4.96 (108 opinii)
Tomasz Chybziński

Pan Jan bardzo dokładnie wytłumaczył wszystkie sposoby opodatkowania dochodu wraz z wyliczeniem "na żywo".

5.0 (12 opinii)
Nie Podano

Pani Bożena podeszła do współpracy bardzo profesjonalnie. Oprócz zaangażowania, wykazała się ludzką życzliwością, co jest dla mnie równie istotne. Serdecznie polecam!

5.0 (5 opinii)
Szymon W.

Niezwykle doświadczony, posiadający szeroką wiedzę z zakresu podatków, bardzo wnikliwy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wygenerował bardzo dużo oszczędności układając biznes. Polecam wszystkim, którzy poważnie podchodzą do biznesu.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Podatków z Torunia

NO PROBLEM

Wspaniała współpraca! Kompetencje, zaufanie i wysoka kultura w obsłudze to niewątpliwie wartości bezcenne w obecnych czasach. Polecam.

5.0 (30 opinii)
Adrian R.

Pełen profesjonalizm, szczerze polecam firmę.

5.0 (1 opinia)
MAMI Michał Kozioł

Pełen profesjonalizm, polecam w 100%, kancelaria z ogromnym doświadczeniem, znająca doskonale potrzeby klientów.

5.0 (21 opinii)
Martyna G.

Z całą odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Dar-Sk Pani Darii, która jest przesympatyczną osobą i potrafi pomóc klientom w każdej, nawet trudnej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalności usług tego biura.

5.0 (9 opinii)
Beata K.

Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa przez zaangażowany i doświadczony zespół. Polecam serdecznie korzystanie z usług Kancelarii Podatkowej ARISTO SIGNUM :)

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Toruniu

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Torunia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Jakub P.

Profesjonalna i życzliwa obsługa, sprawny kontakt z biurem. Nigdy się nie zawiodłem na usługach. Polecam, zadowolony klient.

5.0 (28 opinii)
Andrzej K.

Jestem bardzo zadowolony ze sprawnej i miłej obsługi przy załatwianiu wszelkich formalności przy zakładaniu firmy a także prowadzeniu księgowości. Polecam wszystkim. Biuro kompetentne i w przystępnej cenie.

5.0 (12 opinii)
Centrum Funduszy UE

Współpracuję z Kancelarią Podatkowo-Księgowa Finplus sp. z o.o. już kilka lat. W tym okresie zawsze dokumenty otrzymywałam przed czasem, co znacznie usprawnia funkcjonowanie firmy. Pracownicy Kancelarii zawsze doradzają, podpowiadają, szukają oszczędności dla firmy oraz przeprowadzają przez przepisy. Szczególnie teraz to odczuwam, gdy zmian w przepisach prawno-księgowo-kadrowych jest dużo. Sympatyczny zespół z doświadczeniem. Polecam! Beata Kamińska Centrum Funduszy UE Sp. z o.o. Sp. komandytowa

5.0 (8 opinii)
Izabela M.

Działamy na rynku ponad 25 lat. Nasza historia sięga 1992 r. - po przekształceniach obecnie działamy w formie spółki kapitałowej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe wraz z raportowaniem JPK oraz obsługą kadrowo-płacową i ubezpieczeń ZUS. Obsługujemy kontrole skarbowe i podatkowe, a także kontrole związane ze zwrotem VAT. Nieodpłatnie udostępniamy program fakturująco-rozrachunkowy z opcją JPK. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz podmiotów osób fizycznych. Nasi pracownicy legitymują się licencjami Ministra Finansów. Wszystkie operacje księgowe są monitorowane przez doradcę podatkowego oraz współpracującego z nami adwokata.

5.0 (1 opinia)
Kolrise Sp. z o.o.

Pani Marlena jest konkretna, dokładna i ze wspaniałym poczuciem humoru :) Polecam.

5.0 (1 opinia)

TAX SUPPORT SPÓŁKA Z O.O.

 • Toruń

Mamy doświadczenie w branży księgowej od 2007 roku. Wszyscy nasi księgowi, ciągle poszerzają swoją wiedzę i zdobywają kolejne certyfikaty zawodowe w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Wierzymy, że nasz ciągły rozwój przedkłada się na rozwój klienta, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie. Odległość nie ma dla nas znaczenia, gdyż jako młody zespół jesteśmy nastawieni na nowiki technologiczne. Klient jest dla nas przede wszystkim partnerem w biznesie. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy w jaki sposób możemy Państwu pomóc.

Biuro Rachunkowe WIST s.c.

 • Toruń

Biuro Rachunkowe WIST Toruń www.biurowist.eu Działamy w branży od 1993 roku. Pełna księgowość, wszystkie rodzaje rozliczeń podatkowych dla mikro i małych przedsiębiorców działających w różnych formach prawnych, kadry, rozliczenia z ZUS, sprawozdawczość finansowa, GUS. Stawiamy na pracę zdalną. Mamy pracowników w 3 województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Język hiszpański, angielski. Polecamy usługi dla przedsiębiorców hiszpańskojęzycznych w Polsce. Zwrot podatku zapłaconego za pracę w Niemczech.

Biuro Rachunkowe Tax Life

 • Toruń

Izabella Kowalska

 • Toruń

Sport @ Art Promotion Sp zoo

 • Toruń

Pracujemy na najnowocześniejszym systemie firmy Comarch Optima. Zajmujemy się obsługą księgową zarówno małych, średnich jak i dużych jednostek. Obsługujemy w pełnym zakresie zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą jak i spółki. Świadczymy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz ZUS. Spółka Sport & Art Promotion od 3 lat zarządza publiczną instytucją kultury – Toruńską Agendą Kulturalną. Wyjątkowym i cenionym przez publiczność projektem zarządzanym przez naszą spółkę jest Bella Skyway Festival, którego dyrektorem jest prezes spółki – Pan Krystian Kubjaczyk. Festiwal światła jest jednym z największych wydarzeń plenerowych w Polsce. Mamy doświadczenie w realizacji i rozliczaniu wysokobudżetowych projektów. Możecie być

Just In Time sp. z o.o.

 • Toruń

Just In Time Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w ramach księgowości i funkcjonuje jako biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe - obsługa KPiR i pełnej księgowości. Licencjonowana kadra księgowa. Obsługujemy klientów instytucjonalnych i osoby fizyczne z województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w czerwcu 2012 roku. Wcześniej funkcjonowała jako działalność gospodarcza. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy konkretni i elastyczni. Potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta. Co potwierdza szeroka gama świadczonych usług. Wysoko wykwalifikowana kadra każdego z działów firmy, ściśle ze sobą współpracuje, dzięki czemu klient uzyskuje usługę na najwyższym poziomie.

Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o.

 • Toruń

Nasza propozycja ma charakter kompleksowy i komplementarny i dotyczy świadczenia usług w zakresie księgowości (w tym zagadnienia kadrowo-płacowe), doradztwa podatkowego i usług prawnych – zakres usług zawsze ustalamy indywidualnie. Nasz zespół powstał, aby połączyć pokoleniowe zalety, tj. komplementarne wykształcenie prawno-ekonomiczne, bogatą wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie wspólników oraz osób z nimi współpracujących z pragnieniem wdrażania zmian, kreatywnością, spontanicznością i podążaniem ku innowacyjności oraz wyzwaniom jutra wyrażanym przez młodszą część zespołu (absolwentów uniwersyteckich studiów ekonomicznych i prawniczych oraz studentów tych kierunków), aby naszym klientom zapewnić oczekiwaną przez nich

Rachunkowość dla Firm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Toruń

Nasza Firma została utworzona w 2013 roku przez ludzi, dla których rachunkowość jest pasją. Nie zajmujemy się wyłącznie księgowaniem, doradzamy i wskazujemy drogę do optymalizacji obciążeń fiskalnych. Nasz Zespół tworzą specjaliści z zakresu prawa bilansowego, prawa podatkowego oraz prawa pracy. Naszymi Klientami są podmioty gospodarcze działające w branży handlowej, usługowej, a także produkcyjnej. Pracujemy tradycyjnie na oryginalnych dokumentach dostarczonych do biura lub odebranych od Klienta oraz zdalnie na dokumentach dostarczonych przez Klienta elektronicznie. Przygotowujemy rozliczenia podatkowe, a także wymaganą sprawozdawczość. Nad rzetelnością prowadzonych ksiąg rachunkowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych czuwają nasi

USŁUGI RACHUNKOWE

 • Toruń

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży księgowości. Cechuje mnie rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dla swoich Klientów staram się zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie ich problemów. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres współpracy.

EKM Invest Nieruchomości i Księgowość Emilia Klińska-Masztakowska

 • Toruń

Biuro EKM Invest specjalizuje się w świadczeniu usług księgowo-podatkowych (książka przychodów i rozchodów a także inne uproszczone formy) oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm. Wyróżnia nas zaangażowanie w realizowane projekty oraz otwartość na potrzeby Klientów. Dostosowanie się do specyfiki każdej firmy, unikanie szablonowego podejścia - wierzymy, że to stanowi dla Naszych Klientów istotny atut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy szeroki zakres usług i elastyczne formy współpracy. Sięgamy po rozwiązania oparte o nowoczesne systemy komputerowe - po to, aby zoptymalizować nasze działania i zwiększyć Państwa zadowolenie ze współpracy z nami. Pełna informatyzacja biura umożliwia współpracę z Klientem za

Usługi Finansowe Dragon

 • Toruń

Zajmuję się ochroną i doradztwem w tym co dla każdego najważniejsze czyli sprawach dotyczących zdrowia, życia i finansów. Jako niezależny konsultant pomogę Państwu wybrać najciekawsze oferty na rynku w zakresie: - Zabezpieczenia finansowego swojej rodziny, - Realizowaniu krótko i długoterminowych celów finansowych, - Obsługi nieuniknionych spraw emerytalnych ( fundusze emerytalne, gwarantowane emerytury), - W znalezieniu specjalnej dla Państwa oferty kredytów gotówkowych / hipotecznych / konsolidacyjnych - oferta ponad 20 banków, - Jak również ubezpieczeń grupowych dla Państwa pracowników. Zapraszam do miłej i owocnej współpracy.

Księgowa Daria Nowicka

 • Toruń

Świadczę usługi księgowe. Jestem w gronie certyfikowanych księgowych kształconych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiadam tytuł magistra Finansów i Rachunkowości. Posiadam OC odpowiedzialności cywilnej. Pomagam założyć firmę. Składam deklaracje rozliczeniowe oraz podatkowe. Pomogę w wyborze formy opodatkowania.

Biuro-Buchalter

 • Toruń

Usługi księgowe dla Firm - prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, - prowadzenie ksiąg handlowych, - ryczałt ewidencjonowany, - rozliczenia z ZUS, Urzędami Skarbowymi, PFRON, - rozliczenia roczne podatku dochodowego osób fizycznych (wszystkie rodzaje Pit) prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych

Perfect b2b Zbigniew Czekalski

 • Toruń

Firma Perfect b2b z Torunia jak sama nazwa wskazuje oferuje szeroko rozumiane usługi dla biznesu. Profesjonalne podejście do każdego klienta i zlecenia gwarantuje dwustronną satysfakcję oraz obopólne korzyści. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kancelaria Pietrusiński Spółka Komandytowa

 • Toruń

Doradca ds. produktów finansowych

 • Toruń

A&D Tax Sp. z o.o.

 • Toruń

Julita Dolczewska

 • Toruń

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k.

 • Toruń

USŁUGI RACHUNKOWE

 • Toruń

Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. Nasza specjalność to uSŁUGI KSIĘGOWE, na terenie TORUŃ.

Kreatywna

 • Toruń

Kancelaria Adwokacka

 • Toruń

IB Bankier

 • Toruń

ALEA Biuro Rachunkowe Aleksandra Lewandowska

 • Toruń

Krzysztof Jachimiak

 • Toruń

LUKA Outsourcing Wioletta Dytkowska

 • Toruń

Premium Financial Prestige

 • Toruń

Kredyty

 • Toruń

Gregorus Usługo finansowo - ubezpieczeniowe

 • Toruń

Sylwia Kalinowska

 • Toruń

Ranking Specjalistów od Podatków obejmuje również takie miejscowości jak: Toruń, Brzoza, Mała nieszawka, Lubicz górny, Stary toruń. więcej...