Usługi podatkowe Szczecin - Najlepsi w 2020

Firmy Podatkowe w Szczecinie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Usługi podatkowe

Promowani
Promowany

Wykonujemy zlecenia od 1991. Dla Klientów wykonujemy obsługę księgowo-kadrową, vat, jpk, doradztwo podatkowe. Działamy na terenie Szczecina. Zachęcamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol - Usługi podatkowe Szczecin
Barbara D.

Bardzo dobra ponad 20-letnia współpraca z Biurem. Biuro z doświadczeniem. Dobra jakość usług - kompetentnie i zawsze na bieżąco ze zmianami przepisów. Profesjonalne wsparcie doradcze naszej firmy.

Taxologika Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Szczecin
JJ CUSTOM

Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Taxologika. Profesjonalna, szybka i miła obsługa. Nie tylko księgują ale i skutecznie doradzają. Polecam również z uwagi na możliwość współpracy elektronicznej.

Business Accounting Office Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Szczecin
Grupa Brandoo Sp. z o.o. Sp.k.

Bardzo polecam współpracę z biurem rachunkowym Business Accounting Office sp. z o. o. Profesjonalne podejście do pracy oraz ogromna wiedza każdego z pracowników to cechy wyróżniające firmę wśród innych, z którymi miałam możliwość współpracować. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości mogę zawsze kontaktować się z pracownikami biura, którzy od razu udzielają mi odpowiedzi. Wszystko jest zawsze przygotowane na czas i skrupulatnie sprawdzone. Cóż chcieć więcej? Gorąco polecam.

FKinfo Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Szczecin
IdeaSpot

Biuro rachunkowe z jednej strony bardzo profesjonalne, a z drugiej bardzo przyjazne. Z jednej strony korzystają z najnowszych technologii i oprogramowania, które również otrzymałem w pakiecie z usługą, a z drugiej strony w razie potrzeby wciąż jest kontakt z poszczególnymi pracownikami Biura. Obsługują firmy duże i małe, i nie było jeszcze takiego tematu, którego nie udałoby się FKInfo rozliczyć.

BIURO RACHUNKOWE "IBW" - Usługi podatkowe Szczecin
Barbara K.

Korzystam z usług biura rachunkowego IBW i jestem bardzo zadowolona dokumenty ktorych zwykle potrzebuje do różnych instytucji przygotowywane na czas i bez problemu. Biuro służy pomocą i doradztwem w różnych sytuacjach w których znajduje się firma jesli dotyczy to księgowości. Raczej nie mam problemu ze współpraca.Polecam !!!

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Szczecinie

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Tax Lion Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Szczecin
Anna S.

Bardzo kompetentne i stale rozwijające się biuro. Poza wsparciem księgowym i kadrowo-płacowym można też uzyskać cenne porady prawne. Polecam to biuro również ze względu na dobry kontakt i atmosferę współpracy. Wszystkie Panie są serdeczne, cierpliwe, wyczerpująco tłumaczą niejasne kwestie, pomagają rozwiązywać problemy. Polecam, dziękuję, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Biuro rachunkowe JR Perfekt - Usługi podatkowe Szczecin
IT Catering Joanna Borkowska

Niezawodność, Pani Jadwiga odpowie na każde księgowe pytanie o każdej porze,współpracujemy od wielu lat. Zdecydowanie polecam dla firm niezadowolony z dotychczasowej obsługi księgowo-rachunkowej oraz dla firm dopiero otwartych, które szukają biura rachunkowego.

ALTER Marzena Świderska Biuro Usług Księgowych - Usługi podatkowe Szczecin
Adler

Szczerze polecam firmę Alter za rzetelność, kompetencję i przede wszystkim dużą wiedzę. Rzadko spotyka się tak zaangażowanych księgowych i skorych do pomocy w najtrudniejszych sytuacjach. Po wielu latach doświadczenia z różnymi biurami księgowymi wiem, że w końcu udało mnie się trafić na najlepsze biuro w mieście! A wszyscy wiemy, że dobry księgowy to podstawa dobrze prosperującej firmy.

SPEC BIURO RACHUNKOWE - Usługi podatkowe Szczecin
Adam P.

Spec Biuro Rachunkowe mieści się w Szczecinie przy ulicy Smolańskiej 3 pok. 213. Zostało założone w 2015 roku. Propozycję współpracy kieruję zarówno do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jak i do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Posiadam niezbędne kwalifikacje potwierdzone miedzy innymi Certyfikatem Księgowym Ministra Finansów nr 44312/2010 oraz dyplomami z odbytych szkoleń. Przyjmuję zlecenia na : - Księgi Handlowe, - Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, - Ryczałt ewidencjonowany i Kartę Podatkową, - Kadry i Płace, - Sprawozdania z GUS, - Zeznania roczne. Działalność prowadzę przede wszystkim na rynku lokalnym. ,

eScript

Kompetencja, profesjonalne podejście, praca w trybie online, motywacja do poszerzania wiedzy.

Biuro Rachunkowe Aleksandra Ptaszyńska - Usługi podatkowe Szczecin

Biuro Rachunkowe Aleksandra Ptaszyńska

Szczecin

Działamy na rynku od 1995 roku. Nasze Biuro powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założyciela firmy. Właścicielka Firmy Pani mgr Aleksandra Ptaszyńska posiada licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów Nr 9167/98. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Zapraszamy do kontaktu :)

CIT-PIT Rachunkowość-Podatki Małgorzata Jakimiak - Usługi podatkowe Szczecin

CIT-PIT Rachunkowość-Podatki Małgorzata Jakimiak

Szczecin

Biuro rachunkowe działa na rynku szczecińskim od lutego 2011 r. Właścicielem jest Małgorzata Jakimiak, posiadająca ponad 18-letnią bogatą praktykę zawodową oraz niezbędne wykształcenie i kwalifikacje poparte certyfikatem Ministerstwa Finansów nr 27842/01 z 22.12.2001 r. uprawniającym do usługowego prowadzenia biura rachunkowego. Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego wydany przez C.I.K Centrum Informacji Księgowej. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, posiadamy obowiązkową polisę OC dla biur rachunkowych. Usługi wykonujemy na licencjonowanych, zawsze aktualizowanych programach księgowych renomowanych firm: SAGE, INSERT, STREAMSOFT, RESET2. Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej, kompleksowej

Grupa Doradczo-Księgowa - Usługi podatkowe Szczecin

Grupa Doradczo-Księgowa

Szczecin

Jesteśmy nowoczesnym i profesjonalnym biurem rachunkowym, w którym klienci otrzymują rzetelną pomoc księgową, a także wsparcie i doradztwo dla biznesu w nowoczesnym wydaniu. Dzięki dużej wiedzy, pewnej pozycji na rynku i zaufaniu klientów możemy zagwarantować wysoką jakość usług księgowych w najbardziej atrakcyjnej ofercie na rynku. Wygodę i nowoczesne rozwiązania gwarantuje nowoczesny system księgowości.

MH biuro rachunkowe - Usługi podatkowe Szczecin

MH biuro rachunkowe

Szczecin

Obszar naszej działalności to głównie szeroko pojęta księgowość ( ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych), rozliczanie podatków, rozliczenia ZUS i płace. Większość przedsiębiorców wiedząc, jak trudno jest samodzielnie prowadzić księgowość wybiera biuro rachunkowe. CO NAS WYRÓŻNIA? Nadzór Doradcy Podatkowego Wszystkie czynności związane z księgowością podejmowane są przez osoby o najwyższych możliwych kwalifikacjach pod nadzorem Doradcy Podatkowego lub bezpośrednio przez niego. Odbiór dokumentów Rozumiemy, że Państwa czas jest niezwykle cenny, dlatego w Naszym biurze niezależnie od ilości dokumentów, bez dodatkowych opłat odbieramy od Państwa co miesiąc dokumenty księgowe w miejscu i czasie

Maciej Urbaniak - Usługi podatkowe Szczecin

Maciej Urbaniak

Szczecin

Biuro Rachunkowe pełen zakres usług. (firma istnieje od 04-06-1990r.) Prowadzenie ksiąg rachunkowych lub ewidencji uproszczonych książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego. Prowadzenie rejestrów i rozliczeń podatku VAT. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia, naliczanie amortyzacji. Prowadzenie spraw osobowych (karty wynagrodzeń, karty płac, listy płac, rozliczenia podatku dochodowego pracowników, terminy badań, szkoleń BHP). Przygotowanie ramowych uchwał wspólników oraz sprawozdania zarządu. Prowadzenie rozliczeń ZUS - firm i osób fizycznych drogą elektroniczną. Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT. Reprezentacja Klienta przed urzędem skarbowym, zakładem

SOROBAN Biuro Rachunkowe

Szczecin

Biuro Rachunkowe SOROBAN to licencjonowane biuro świadczące usługi w zakresie księgowości, finansów, kadr i płac. Biuro funkcjonuje na szczecińskim rynku usług księgowych od 2009r. Obecnie obsługuje kilkadziesiąt podmiotów z miasta Szczecina oraz powiatu polickiego i goleniowskiego. Nasze zaufanie zdobyli między innymi tacy klienci jak: małe jednoosobowe firmy, większe zatrudniające kilkudziesięciu pracowników, jak i spółki prawa handlowego. Świadczone usługi przez Biuro Rachunkowe SOROBAN dostosowane są do specyfiki wielu rodzajów działalności gospodarczej. Obsługujemy firmy handlowe, usługowe, jak i produkcyjne. Oferujemy wysoki poziom usług, partnerskie zasady współpracy, oraz jesteśmy otwarci na sugestie swoich klientów. Stała

BIURO RACHUNKOWE FENIKS - Usługi podatkowe  SZCZECIN

BIURO RACHUNKOWE FENIKS

SZCZECIN

Usługi rachunkowe , prowadzenie ewidencji KPIR,KH ,ZUS,rozliczanie podatku VAT, podatku dochodowego.Pomoc przy założeniu firmy , porady organizacyjno księgowe,wybór formy opodatkowania . Szkolenia w zakresie pozyskiwania środków finansowych na rozwój firmy.

Tomasz Hanasz

Szczecin

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejemy od 1996 roku. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Świadczymy pełną i kompleksową obsługę podatkowo-księgową oraz kadrowo-płacową. U nas mogą Państwo załatwić większość dokumentacji związane z założeniem, prowadzeniem i likwidacją swojej działalności. Z nami Państwa kontakty z ZUS i Urzędem Skarbowym są ograniczone do minimum.

"SOLO" USŁUGI KSIĘGOWE LILIANNA ZBROJEWSKA

SZCZECIN

Licencjonowane jednoosobowe biuro rachunkowe ( od 1998),prowadzone we własnym mieszkaniu na Prawobrzeżu Szczecina. Czynne 7 dni w tygodniu o każdej porze, jeśli jest taka potrzeba. Prowadzenie ksiąg podatkowych oraz pełnej księgowości, zus, kadry, płace.

F.H.U ARON

Szczecin

Posiadam 20 lat doświadczenia. Mam uprawnienia M.F. zapewniam kompleksową obsługę . Bardzo atrakcyjne oferty cenowe

Biuro Rachunkowe

Szczecin

Usługi Księgowe

Szczecin

Usługi księgowe

Szczecin

Monika Marchlińska

Szczecin

Tax Office Monika Bujnicka-Acewicz

SZCZECIN

TOP LINE BIURO RACHUNKOWE Joanna Socha - Usługi podatkowe Kliniska Wielkie

TOP LINE BIURO RACHUNKOWE Joanna Socha

Kliniska Wielkie, 13 km od Szczecin
Iwona S.

Biuro rachunkowe TOP LINE świadczy kompleksową usługę księgową oraz obsługę kadr i płac dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek jawnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych głównie na terenie Szczecina i okolic.

LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Dobra

LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Dobra, 14 km od Szczecin
Jacek O.

Profesjonalne, kompleksowe usługi finansowo – księgowe, a także kadrowo – płacowe to główne zadania, jakie od kilku lat z powodzeniem realizuje nasze biuro rachunkowe pod firmą LOW TAX. Z fachowej pomocy korzystają przedsiębiorstwa i firmy o rozbudowanej strukturze, z dużym zaangażowaniem kapitałowym a także klienci indywidualni prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Każdy klient współpracujący z nami, bez względu na to czy prowadzi mały biznes, czy też dużą firmę, jest dla nas równie ważny. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i wedle aktualnie obowiązujących przepisów, jednocześnie dbając o najwyższe standardy, które najlepiej o nas świadczą. Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług rachunkowych, ale również świadczy kompleksowe usługi doradztwa gospodarczego, dopasowane do modelu prowadzonej przez klienta firmy. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę ksiąg rachunkowych oraz wszelkich zobowiązań administracyjnych. Przejmujemy wszelkie obowiązki podatnika związane z rachunkowością i prowadzeniem ksiąg rachunkowych, w znaczący sposób odciążając go od skomplikowanych i czasochłonnych powinności. Innymi słowy współpraca z nami oznacza kompleksowe rozwiązanie dla Państwa firmy. Gwarantujemy, że Wasze obowiązki związane z rachunkowością i księgowością będą realizowane przez zespół specjalistów, który dba o to, aby zlecane zadania wykonywane były sumiennie i rzetelnie. Współpraca z naszym biurem daje Państwu możliwość skoncentrowania się na kluczowych obszarach działania firmy i tym samym zapewnia szereg wartości, które w kontekście prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach nie sposób przecenić. Oszczędność czasu oraz zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych Pełen profesjonalizm i rzetelność prowadzenia dokumentów firmowych Gwarancję terminowego przygotowywania dokumentacji i informacji przesyłanych do odpowiednich organów, Gwarancję całkowitej poufności przekazywanych i otrzymywanych danych Gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług Aktualne informacje oraz szybki dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzy merytorycznej, bez konieczności zatrudniania i szkolenia własnych pracowników Usługę w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb I możliwości Skuteczną komunikację z organami Administracji Skarbowej oraz ZUS

Biuro Rachunkowe "Waga"

Gryfino, 21 km od Szczecin

Biuro Rachunkowe "Waga" działa od 1996 roku, prawie ćwierć wieku. Posiadam Certyfikat Księgowy nr 4230/2003. Prowadzimy rozliczenia podatkowe i składek ZUS mikro i małych firm. Kadra Biura charakteryzuje się dużym doświadczeniem w prowadzonych sprawach oraz ogromną empatią do naszych klientów.

Zbigniew Mizera Biuro Rachunkowe "ENTER"

Gryfino, 21 km od Szczecin

Świadczymy usługi na rynku od 1992. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to powiat gryfiński, Szczecin. Nasza firma realizuje zlecenia takie jak obsługa księgowa mikro i małych firm. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe 2+1 Ewelina Korowaj - Usługi podatkowe Goleniów

Biuro Rachunkowe 2+1 Ewelina Korowaj

Goleniów, 23 km od Szczecin
Katarzyna D.

Rzetelność, kompetencja i bezproblemowa obsługa. Polecam gorąco współpracę z biurem rachunkowym. Doświadczony i w pełni wykwalifikowany zespół sprawia pełne zadowolenie!

Biuro Rachunkowe OK21 - Usługi podatkowe Goleniów

Biuro Rachunkowe OK21

Goleniów, 23 km od Szczecin
Wojtek K.

Współpraca z biurem rachunkowym przebiega bez żadnych problemów. Pani Sonia potrafi wyjaśnić wszystkie niejasności związane z zawiłymi podatkami, polecam!

Alicja D

Stargard Szczeciński, 31 km od Szczecin

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. TAX§LAW§ACCOUNTING. Kompleksowe i profesjonalne usługi doradztwa w zakresie podatkowów, pełna księgowość, uproszczona księgowość, reprezentowanie podatników w zakresie umocowania, na terenie Stargard i okolice, Szczecin i okolice. Obsługa również w języku angielskim.

Biuro rachunkowe Dobra Księgowa OL-TAX Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Stargard Szczeciński

Biuro rachunkowe Dobra Księgowa OL-TAX Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński, 31 km od Szczecin
Piotr P.

Jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną cierpliwość do takich klientów jak ja, a to rzadko spotykane.

KRA$KO Biuro Usługowo-Rachunkowe - Usługi podatkowe Pyrzyce

KRA$KO Biuro Usługowo-Rachunkowe

Pyrzyce, 37 km od Szczecin

KRA$KO Biuro Usługowo-Rachunkowe zapewnia: - kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac. - pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej - usługi spersonalizowane - wg indywidualnych ustaleń - wypełniane wniosków w związku zatrudnieniem obcokrajowców. Dla wygody osób pracujących na etacie i prowadzących działalność gospodarczą istnieje możliwość umówienia spotkania w godzinach wieczornych, bądź też wysłania dokumentów online. Odbieramy telefon codziennie w godzinach od 08.00-20.00

Hgf

Brzesko, 44 km od Szczecin

Gabryszak.PL - Usługi podatkowe Wolin

Gabryszak.PL

Wolin, 46 km od Szczecin

Biuro Rachunkowe Arkadiusz Pręcikowski Sp. z o.o

Moryń

Jestem indywidualnym księgowym, nie jakaś "sieciówką", która ma po 300 klientów w biurze rachunkowym i kierują się zasadą ilość, a nie jakość i na prosty dokument trzeba czekać tydzień czasu. Wszystkie sprawy załatwiam od razu - pracuję od 8 do 22. Oferuję odbiór osobisty dokumentów z siedziby/ filii firmy. Zapewniam, że ze mną - Ty skupisz się na prowadzeniu przedsiębiorstwa, a ja na reszcie. TEL.790-880-845

Kancelaria Gospodarcza

Gryfice

Główny Księgowy z doświadczeniem ponad 20-letnim podejmie pracę/współpracę z możliwością pracy zdalnej na warunkach wspólnie ustalonych w zakresie rachunkowości i podatków, szczególnie prowadzenie pełnej księgowości czy KPiR oraz podatków (CIT, PIT, VAT) czy ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans,RW) czy też przygotowanie niezbędnej dokumentacji na Walne Zgromadzenie udziałowców. W grę wchodzi także sporządzanie biznes planów, wniosków kredytowych, Du Dilligence bądź Rent Roll na potrzeby banków i innych klientów. Na stałe współpracuję z doradcą podatkowym i radcą prawnym. Ubezpieczenie OC wykonywanej pracy stanowi końcowo gwarancję rzetelności wykonywanej pracy. Niestety nie znam języków obcych do ewentualnej obsługi klienta.

BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE "VIVAT" MARTA KLUKACZEWSKA

Drawno

Kdf-podatki.pl - Usługi podatkowe Gorzów Wielkopolski

Kdf-podatki.pl

Gorzów Wielkopolski

Firma KDF-Podatki to jedna z największych firm w Polsce, które zajmują się świadczeniem usługi zwrotu nadpłaconego podatku, powstałego w czasie legalnej pracy poza granicami kraju. Zwrot podatku z zagranicy jest bowiem dla wielu Polaków pracujących na obczyźnie poważnym problemem, nie każdy bowiem wie, co należy zrobić, aby taki zwrot był w ogóle możliwy. Do grupy KDF-Podatki zaliczają się podmioty, które już od ponad dekady fachowo trudnią się tematyką zwrotu nadpłaconego podatku. Posiadamy aż 25 oddziałów na terenie całego kraju, cały czas też bardzo intensywnie się rozwijamy, poszerzając swoją działalność o nowe miejsca. Swoją działalność, znaną powszechnie z solidności i rzetelności, opieramy o współpracę z wieloma kancelariami

Biuro Rachunkowe AS

Gorzów Wielkopolski
ONLY ONE DAMIAN ŁYSZCZEK

Na rynku lokalnym jest sporo firm świadczących usługi rachunkowe. Mój wybór padł na biuro rachunkowe AS, ponieważ kierowałem się opinią firm, z którymi współpracuję (opinie tych firm były bardzo dobre), powtarzały się słowa "ogromna kompetencja, doświadczenie, wiedza, rzetelność, oraz miła obsługa". Teraz po dłuższym czasie mogę stwierdzić, iż słowa które padały były trafne i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę każdemu kto liczy na profesjonalizm.

Biuro Rachunkowe J. ZIELIŃSKI

Gorzów Wielkopolski

Specjalizujemy się w księgach przychodów i rozchodów. Realizujemy zlecenia od 2005. Obsługujemy Klientów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Zachęcamy do kontaktu. Deklaracje podatkowe PIT

BIURO RACHUNKOWE EKSPERT Anna Pluta

Gorzów Wielkopolski

Zapewniamy Państwu pełen pakiet usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Wspólnie dobierzemy ofertę dla każdego typu prowadzonej działalności. Zapraszamy chętnych do współpracy. Nasze biuro istnieje od 2004 roku, Posiadamy 15 letnie doświadczenie na rynku. Naszym atutem jest znajomość języka niemieckiego i angielskiego. Obsługujemy firmy z obcym kapitałem. Oferujemy: - prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości (KH), - prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR), - prowadzenie ewidencji przychodu (ryczałt), - prowadzenie ewidencji VAT, - prowadzenie akt osobowych, - naliczanie wynagrodzeń, - rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, - rozliczenia roczne PIT, - wysyłka elektroniczna deklaracji ZUS, PIT,

Financial House Ltd.

Gorzów Wielkopolski

BIURO RACHUNKOWE AKONTO IZABELA SOLARCZYK-MAŃCZYŃSKA - Usługi podatkowe GORZÓW WLKP

BIURO RACHUNKOWE AKONTO IZABELA SOLARCZYK-MAŃCZYŃSKA

GORZÓW WLKP

Biuro Rachunkowe AKONTO świadczy usługi w zakresie: prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzania ewidencji dla celów rozliczania podatku od towarów i usług, sporządzania listy płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, rozliczania podatku dochodowego pracowników, kompleksowej obsługi rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzania dokumentacji związanej z uruchomieniem działalności osoby fizycznej lub prawnej.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Maciej Bezulski - Usługi podatkowe Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Maciej Bezulski

Gorzów Wielkopolski
Piotr W.

Uprzejma i fachowa obsługa, profesjonalna wiedza. Bardzo polecam usługi pana Macieja.

Westafrank

Warszawa

Działamy w branży od 2001 roku. Nasza specjalność to ponúka pôžičku, na terenie Greece.

BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH "PODAFIN" LUCYNA MATYS

Kołobrzeg

Biuro Rachunkowe dr inż. Marzena Tatarska

Kołobrzeg

Podejmę współpracę z osobami, które chcą założyć działalność gospodarczą. Bezpłatnie pomagam w założeniu działalności gospodarczej oraz pozyskaniu dotacji z Urzędu Pracy. Oferuję promocyjną cenę przez pierwszy miesiąc działalności. Moją firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Mam wielu zadowolonych klientów. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje. Od 2003 r. zajmuję się rachunkowością przedsiębiorstw. Zapraszam do kontaktu.

Biuro usługowo-rachunkowe "Liczydło" - Usługi podatkowe Sulęcin

Biuro usługowo-rachunkowe "Liczydło"

Sulęcin

Biuro usługowo-rachunkowe "Liczydło' zajmuje się usługami rachunkowymi, jednak oferujemy również pomoc w wypełnianiu wszelkich dokumentów związanych z działalnością gospodarczą, pomoc w zakładaniu działalności, wyborze PKD, formy opodatkowania firmy, składania wniosków o dofinansowanie na działalność gospodarczą, biznes plany i inne. Oferujemy także usługi związane z audytem wewnętrznym oraz rozliczaniem PIT. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy Państwu pomóc. Zapraszamy do współpracy!

Biuro Rachunkowe Katarzyna Kruszyńska - Usługi podatkowe Ustronie Morskie

Biuro Rachunkowe Katarzyna Kruszyńska

Ustronie Morskie

Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Nasza specjalność to rozliczanie spółek, na terenie Koszalin, Kołobrzeg.

Usługi Księgowe FENIX Rafał Jakubik - Usługi podatkowe Wieleń

Usługi Księgowe FENIX Rafał Jakubik

Wieleń

Świadczymy usługi na rynku od 2019. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, prowadzenia uproszczonej księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, rozliczenia podatkowego. Nasze usługi świadczymy w powiatach czarnkowsko-trzcianeckim, strzelecko-drezdeneckim. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Szczecin Pilchowo Ustowo Bezrzecze Załom więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.