Usługi podatkowe Katowice - Najlepsi w 2021

Firmy Podatkowe w Katowicach, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Usługi podatkowe Katowice
Promowany

Jesteśmy firmą zajmującą się m.in. kompleksową obsługą księgową firm działających na terenie województwa śląskiego i łódzkiego. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo i reprezentowanie firmy przed urzędami. Współpracujące z nami firmy zajmujące się pełną obsługą w zakresie udzielania kredytów dla firm, faktoringu, leasingu, oprogramowania, instalacji kas fiskalnych, obsługi prawnej i in. poszerzają spektrum świadczonych przez nas usług. które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewni Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jest najbliżej.

Centrum Finansowe EasyMoney Edward Niestroj - Usługi podatkowe Chorzów
Sandra B.

Z całego serca dziękuję Centrum Finansowemu Easy Money za profesjonalizm, cierpliwość, konkretną analizę sytuacji w moim przypadku, w celu znalezienia jak najlepszego rozwiązania i dopasowania kredytu oraz ubezpieczenia do moich potrzeb finansowych w danym momencie życia. Z czystym sumieniem polecam! Pozdrawiam.

Biuro Rachunkowe NEX - Usługi podatkowe Katowice
Monika J.

Biuro Rachunkowe godne polecenia. Zespół księgowych posiada dużą wiedzę oraz zorientowany jest w aktualnych przepisach. Pracowników cechuje profesjonalne podejście do klienta.

Więcej profesjonalistów

Solid Partner Księgowość Sp. z o.o. Sp. k - Usługi podatkowe Katowice
AGNIESZKA ŻARECKA SZKOLENIA DORADZTWO RODO

Panie Tomku, praca z tak odpowiedzialnym za ochronę danych osobowych szefem to była sama przyjemność. Jednocześnie gratuluję cudownego zespołu i życzę bezpiecznego przetwarzania danych. Powodzenia.

DORADCA PODATKOWY SŁAWOMIR DYMEK - Usługi podatkowe Katowice
Marzena C.

Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt i natychmiastowe, skuteczne działanie. Polecam!

KANCELARIA PODATKOWA FINANSJER JUSTYNA SZULC - Usługi podatkowe Katowice
Hanna D.

Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oparte na ponad 20 letnim doświadczeniu w księgowości. Jesteśmy elastyczni, zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Do Państwa zadań będzie należało jedynie dostarczenie do naszej Kancelarii dokumentów oraz informowanie nas o zmianach zachodzących w Waszej firmie. - całą resztą zajmiemy się my. Usługi naszego biura mogą być dużym wsparciem dla każdej firmy, niezależnie od wielkości oraz branży, w której działa. Oferujemy obsługę księgową na terenie całej Polski. Całkowity kontakt z biurem może odbywać się telefonicznie i mailowo.

Biuro Efektywnej Księgowości TAX-EFFECT S.A. - Usługi podatkowe Katowice
Andrzej D.

Bardzo fachowa i kompetentna firma godna poleceania.

Biuro Rachunkowe BATUTA Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Katowice
elneken.bytom@gmail.com

Księgowość na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm Firma godna polecenia!!!! Porady finansowe rewelacja

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Katowicach

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Katowice
Michał M.

Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność i terminowość to trzy cechy, które najbardziej cenię. Biuro rachunkowe Coinbaq spełnia każdą z nich. Pracownicy są bardzo profesjonalni i uprzejmi, w każdej sytuacji otrzymałem fachową pomoc. Polecam.

ZYSK RENATA BARAŃSKA - Usługi podatkowe Katowice
Szymon G.

Osobiście przekonałem się, że Pani Renata jest osobą, która reprezentuje bardzo wysokie zasady etyczne w relacji z klientem. Polecam!!!

Agencja Trekking Sport

Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia, pragnę zarekomendować Kancelarię rachunkowość – Podatki Ewa Domagała Doradca Podatkowy jako firmę godną zaufania. Księga firmy powadzona jest rzetelnie, wszelkie zadania realizowane są terminowo, a współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze. Istotnymi i ważnymi atutami Kancelarii są: przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz otwartość Pracowników. Wszystkie powyżej wymienione aspekty pozwalają nie tylko na sprawną, bieżącą obsługę firmy, lecz również na uzyskanie rzetelnej, fachowej i kompleksowej obsługi w każdej sytuacji związanej z prowadzoną działalnością. Z przyjemnością rekomenduję Kancelarię Wszystkim, którzy poszukują solidnego i rzetelnego partnera w

PUSZ MERITUM - Usługi podatkowe Katowice

PUSZ MERITUM

 • Katowice
Grumix

Bardzo profesjonalna obsługa, dojazd do klienta, kompetentni ludzie

RKP Biuro Rachunkowe Renata Perszel - Usługi podatkowe Katowice
Leszek M.

Firmę polecam jako solidnego i rzetelnego partnera!

KM-OUTSOURCING KAROLINA MROCHEN - Usługi podatkowe Katowice

KM-OUTSOURCING KAROLINA MROCHEN

 • Katowice
Martyna C.

Gorąco polecam! Profesjonalnie, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna.

Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Katowice

Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o.o.

 • Katowice
Ryszard G.

USŁUGI KSIĘGOWE Elastyczna oferta dostosowana jest zarówno do małych firm, jak i dużych spółek, a także stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych.

ABR Spółka z o.o.

 • Katowice
Śląskie Biuro Zarządzania Krystian Korus

ABR Spółka z o.o. realizuje na rzecz mojej firmy usługe księgową. Usługa jest realizowana w sposób bardzo profesjonalny - polecam korzystanie z usług tej firmy.

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Usługi podatkowe Katowice

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE

 • Katowice
Szczepan S.

Bardzo rzetelna firma. Dobry kontakt z Klientem. Duże doświadczenie w branży księgowości. Polecam!

Eurokadra Expert - Usługi podatkowe Katowice

Eurokadra Expert

 • Katowice

- kompleksowy zakres obsługi kadr i płac - usługi księgowe - szkolenia BHP - legalizacja zatrudnienia obcokrajowców facebook: www.facebook.com/eurokadraexpert

HMP sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego - Usługi podatkowe Katowice

HMP sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego

 • Katowice

Zespół HMP tworzą profesjonalni doradcy podatkowi, którzy swoje kompetencje i doświadczenia zdobywali współpracując z czołowymi międzynarodowymi firmami doradczymi i renomowanymi polskimi kancelariami prawnymi. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie prawa podatkowego, w tym ulgi B+R i IP-BOX, a także doświadczenie w przeprowadzaniu procesów restrukturyzacyjnych. Łącząc kompetencje prawne i podatkowe świadczymy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Naszym celem jest przyczynianie się do rozwoju działalności naszych klientów poprzez identyfikację oszczędności podatkowych oraz zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i podatkowego w ich bieżącej działalności. Wszystkich nas łączy pasja w dążeniu do zapewnienia obsługi prawnej i

Centrum Księgowo-Rachunkowe Spółka z o.o.. - Usługi podatkowe Katowice

Centrum Księgowo-Rachunkowe Spółka z o.o..

 • Katowice

Serdecznie witamy na stronie naszego Biura Rachunkowego, które jest częścią Centrum Wspierania Polskiego Biznesu dzięki czemu oferujemy Państwu pełen wachlarz usług wspierający działalność każdego przedsiębiorstwa. Usługi: reprezentacja podatnika podczas czynności kontrolnych Urzędu Skarbowego książki przychodów i rozchodów księgi rachunkowe ryczałt ewidencjonowany doradztwo podatkowe pomoc w kontaktach biznesowych w języku włoskim pomoc przy składaniu wniosków o dotację kadry płace deklaracje do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych audyt księgowy analizy i sprawozdania zdalna obsługa księgowa na dowolnym oprogramowaniu klienta Działamy na terenie całej Polski Centrum Księgowo-Rachunkowe Spółka z o.o. ul. Kochanowskiego 16 40-035

Biuro Rachunkowe PROLEX

 • Katowice

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego Oferujemy następujące usługi: - prowadzenie ryczałtu, - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - prowadzenie rejestrów VAT, wysyłka JPK i deklaracji z zakresu podatku VAT, - obsługę kadrowo-płacową, - sporządzanie i wysyłka deklaracji ZUS oraz PFRON, - pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej. - możliwość dojazdu do klienta, Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Dla nowych klientów 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące współpracy

BIURO RACHUNKOWE IWONA PRZYWARA - Usługi podatkowe KATOWICE

BIURO RACHUNKOWE IWONA PRZYWARA

 • KATOWICE

Biuro Rachunkowe świadczy wszelkie usługi związane z obsługą księgową i kadrową firm zarówno jednoosobowych jak i spółek prawa handlowego. Rozsądne ceny, fachowa obsługa.

"DEKOP" Sp. z o.o.

 • Katowice

Usługi księgowe: - pełna księgowość (kh); - mała księgowość (kp i r); - obsługa kadrowo-płacowa; - obliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT - obsługa w zakresie BHP; - analizy finansowo-księgowe i sprawozdawcze; - sporządzanie dokumentów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Cennik netto (+23% VAT): - księgi handlowe od 1.000,00 zł - kpir od 150,00 zł - kadry i płace od 35,00 zł/osoba - BHP - ustalana indywidualnie - analizy finansowe - ustalana indywidualnie - sporządzanie dokumentacji - ustalana indywidualnie Cena jest uzależniona m.in. od ilości dokumentów oraz koniecznego nakłady pracy. Spółka objęta jest ubezpieczeniem w zakresie OC z tytułu wykonywanych usług. Rok założenia 1989

Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak - Usługi podatkowe Katowice

Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak

 • Katowice

Jesteśmy do Państwa usług od 1998 roku Prowadzimy księgi rachunkowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałt. Obsługujemy Spółki Akcyjne, z o.o., osoby fizyczne, ale również Fundacje OPP i Stowarzyszenia. Działamy na terenie całego województwa śląskiego. Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie CH Silesia City Center w Katowicach na osiedlu "Dębowe Tarasy". Lokalizacja umożliwia bardzo wygodny dojazd do biura, gdzie gwarantujemy zawsze wolny parking dla naszych gości. Jeśli jednak nasze biuro nie jest "po drodze" to również bezpłatnie odbieramy dokumenty z siedziby Państwa firmy. Nasze biuro rachunkowe nie jest dużym podmiotem, nie obsługujemy setek firm- nasza firma nie jest sieciówką, gdzie stawia się na

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Katowice

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o.

 • Katowice

Naszym celem jest wspieranie procesów biznesowych przedsiębiorstw naszych Klientów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom w zakresie księgowości, kadr i płac zapewniamy stabilizację i bezpieczeństwo. Wyciągamy pomocną dłoń w obszarze podatkowym i prawnym, wykonując za Ciebie nieodzowne obowiązki, umożliwiając Ci sprawniejszy rozwój podstawowej działalności. Oferujemy profesjonalizm, poufność i wartościowe relacje biznesowe oparte na partnerstwie. Swoje usługi dedykujemy przede wszystkim podmiotom międzynarodowym, sektorowi średnich i małych przedsiębiorstw, jednoosobowym działalnościom gospodarczym, ale także fundacjom i stowarzyszeniom. Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia: pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu

Integral S.C - Biuro rachunkowe - Usługi podatkowe Katowice

Integral S.C - Biuro rachunkowe

 • Katowice

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi w zakresie księgowo-podatkowym. Nie ma znaczenia jak duża jest Państwa firma i jak duże jest pole jej działania - obsługujemy firmy każdego rodzaju. Każdy klient jest dla nas wyjątkowo ważny i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, tak, aby znaleźć rozwiązanie na zaistniały problem. Naszym priorytetem jest przede wszystkim świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Pragniemy, aby każdy nasz petent czuł się bezpiecznie i mógł w spokoju powierzyć nam kwestie swoich finansów. Wyróżniamy się sumiennością, terminowością powierzonych nam zleceń oraz profesjonalizmem. Nasza specjalistyczna kadra praktyków posiada bogate doświadczenie w branży. Stale inwestujemy w ich rozwój

Biuro Rachunkowe ONIS s.c. - Usługi podatkowe Katowice

Biuro Rachunkowe ONIS s.c.

 • Katowice

Księgowo - Podatkowa Obsługa Firm i Osób. Mediacje przedsądowe w procesach karno -skarbowych , cywilnych i karnych oraz z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Redagowanie umów z uwzględnieniem korzyści podatkowych !!! Certyfikat Ministra Finansów. Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Rozliczanie się z U.S. i ZUS. Doradztwo Podatkowe. Usługi Kadrowo Płacowe. Szkolenia BHP. Bezpłatny odbiór dokumentów od klienta. Biuro na Brynowie i w centrum Katowic. Działamy na terenie Górnego Śląska od ponad 15 lat!

Anna Piotrowska

 • Katowice

Posiadam 8-letnia praktykę w księgowości, w tym 4 lata w audycie sprawozdań finansowych spółek działających w różnych branżach. Indywidualnie podchodzę do każdego klienta i z osobna rozpatruję każde zlecone zadanie. Oferuje zakładanie działalności gospodarczej oraz spółek prawa handlowego, prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.

ELLEX SP. Z O.O.

 • Katowice

Barański Maciej

 • Katowice

AJL-System - Usługi podatkowe Katowice

AJL-System

 • Katowice

Silesia-Tax - Usługi podatkowe Katowice

Silesia-Tax

 • Katowice

Śląskie Biuro Rachunkowe - Usługi podatkowe Chorzów

Śląskie Biuro Rachunkowe

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
WKT Batory sp zoo

Polecam z całą pewnością. ŚBR Śląskie Biuro rachunkowe prowadzi księgowość i kadry naszej spółki z oo na bardzo dobrym poziomie, spokojnie lub dynamicznie - ale zawsze fachowo. Sprawna reprezentacja w sprawach urzędowych. Analiza ofert leasingowych, kredytowych, wnioski, dokumentacje, doradztwo itp. Dodatkowo prowadzą rozliczenia płatności oraz częściową koordynację prawną umów i kontraktów. Dobrze trafiona współpraca z SBR w tak ważnym segmencie działalności, mamy spokojną głowę żeby pracować.

Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Chorzów

Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
Mkn

Duża wiedza oraz bardzo miła obsługa.

Biuro Rachunkowe "Podatnik"

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Biuro Rachunkowe istnieje od 2010 roku. Jako właściciel posiadam dwudziestoletnie doświadczenie prowadząc księgi rachunkowe wielu firm z różnych branż na stanowisku Głównej Księgowej. Biuro rachunkowe "Podatnik" zajmuje się kompleksową obsługą firm. Prowadzimy księgi rachunkowe, PKPiR, ryczałt, wszelkie wymagane prawem ewidencje, sprawy kadrowe i płacowe. Sporządzamy Sprawozdania finansowe oraz rozliczenia roczne osób fizycznych. Sporządzamy wnioski kredytowe. Nasze ceny są konkurencyjne, a dla nowo powstałych firm stosujemy wysokie rabaty. Zapraszamy do współpracy.

Eliti Iwona Domżalska - Usługi podatkowe Siemianowice Śląskie

Eliti Iwona Domżalska

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
GregorFenster

Die Zusammenarbeit mit Frau Iwona ist auf höchstem Niveau. Immer kompetent bei der Beantwortung unserer Fragen. Ich empfehle es 100% tol tol tol!!!!!! Grüße, Frau Iwona. Freundliche Grüße aus die Schweiz Firma GregorFenster

MAIR Studio Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice

MAIR Studio Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe oferuje kompleksową obsługę w zakresie prowadzeniem kadr i płac u Swoich Partnerów, prowadzenie rozliczeń z PFRON (obsługa SODiR), ZUS (Płatnik), GUS. Prowadzimy również rozliczenia księgowe firm zarówno na poziomie książki przychodów i rozchodów, jak i ksiąg handlowych (wszystko pod nadzorem Biegłego Rewidenta). Z każdym Klientem ustalamy indywidualnie zakres świadczonych usług, formę współpracy oraz koszty tak, aby współpraca była korzystna dla obydwu stron.

Biuro Rachunkowe Merkury Management Sp.z o.o. - Usługi podatkowe Mysłowice

Biuro Rachunkowe Merkury Management Sp.z o.o.

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Biuro Rachunkowe Merkury Management Sp. z o. o. powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, kadrowej, oraz doradczej podmiotom gospodarczym, w szczególności spółkom kapitałowym z kapitałem polskim, zagranicznym i osobom fizycznym prowadzącym działalność na własny rachunek. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Nasi pracownicy posiadają licencję Ministra Finansów a działalność objęta jest ochroną ubezpieczeniową OC. Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Bez względu na rodzaj, skalę oraz miejsce prowadzonej działalności. Oferujemy optymalne rozwiązania przy minimalnym stopniu zaangażowania klient. Bierzemy

Strefa Finansów Aneta Gal-Pazera - Usługi podatkowe Mysłowice

Strefa Finansów Aneta Gal-Pazera

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Agnieszka Palka

Pani Aneta jest osobą bardzo kontaktową, zawsze można się z nią porozumieć. Bardzo dobrze radzi sobie z problemami jakie napotyka przedsiębiorca. Poważnie podchodzi do tematów związanych z obsługą księgową firm. Polecam firmę Pani Anety!

Biuro Rachunkowe Grates - Usługi podatkowe Mysłowice

Biuro Rachunkowe Grates

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Nasza specjalność to: - prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z zapisami ustawy o rachunkowości - prowadzenie rozliczeń na zasadach KPiR - prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT - sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych (miesięcznych oraz rocznych) - sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych Działalność prowadzona jest na terenie Śląska. Zapraszamy do współpracy.

Company Accountancy & Taxes Spółka z o.o.

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

SM4 Małgorzata Szeja - Usługi podatkowe Mysłowice

SM4 Małgorzata Szeja

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Robert S.

Bardzo dobra współpraca i fachowa obsługa. Szczerze polecam.

Biuro Rachunkowe TAX

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Jestem wieloletnią Główną Ksiegową w sp. z o.o.. Jednocześnie prowadzę biuro rachunkowe. Posiadam certyfikat Ministerstwa Finansów a także ubezpieczenie OC. Biuro rachunkowe jest nieduże ponieważ ważniejsza jest dla nas jakość obsługi a nie ilość obsługiwanych klientów

KaskAda Partners Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Tychy

KaskAda Partners Sp. z o.o.

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Adrianna C.

Współpracę z Paniami Kasią i Adą oceniam bardzo pozytywnie. Fachowe porady, wszystko terminowo a przy tym współpraca w bardzo miłej atmosferze. Podoba mi się również elastyczne podejście do klienta, kiedy mam taką potrzebę Panie przyjeżdżają do mojej siedziby lub łączymy się on line. Super 👍 Gorąco polecam!!!

Biuro Rachunkowe Credo Lex - Usługi podatkowe Tychy

Biuro Rachunkowe Credo Lex

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Beata H.

Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa w dużym zakresie podatkowo-rachunkowym jak i kadrowo-płacowym. Biuro Rachunkowe "Credo-Lex" jak najbardziej godne polecenia.

Olga Kondzielnik - Usługi podatkowe Tychy

Olga Kondzielnik

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Jarosław J.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prowadzenia księgowości, kadry, płace, bhp. Rozpoczęliśmy działalność od 2009. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Tychy, Mysłowice, Katowice, Bielsko- Biała, Buczkowice (małopolskie i śląskie). Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Biuro Rachunkowe FIDELIS Katarzyna Żołna-Ryguła

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

DOKUM Biuro Rachunkowe Beata Chrobak - Usługi podatkowe TYCHY

DOKUM Biuro Rachunkowe Beata Chrobak

 • TYCHY
 • 9 km od Katowice

Prowadzimy działalność od 20 lat.Wieloosobowy zespół księgowych i doradców podatkowych ( zweryfikowane uprawnienia). Zakres usług : PKPiR, pełna księgowość,ZUS, kadry, płace,doradztwo podatkowe,pomoc w zarządzaniu. Preferencje dla podejmujących działalność

"equilibrio" Katarzyna Gliwa - Usługi podatkowe Tychy

"equilibrio" Katarzyna Gliwa

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

"equilibrio" to nowoczesne biuro rachunkowe, powstałe w odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania rynku. Wychodząc im na przeciw, stworzyliśmy kompleksową ofertę wykorzystującą dostęp do Internetu. Swoim klientom oferujemy zarówno pełną obsługę księgową, jak i kadrowo - płacową oraz szereg usług dodatkowych, zapewniających płynne działanie firmy. Stawiamy na mobilne rozwiązania, dzięki którym oszczędzamy Państwa cenny czas. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych z Państwa, którzy cenią sobie szybką obsługę, wysoką jakość świadczonych usług a przy tym niskie ceny. Pracujemy na jednym z nowocześniejszych programów finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym dostępnych obecnie na rynku. Programy te dają szereg możliwości nie tylko dla nas,

Henix Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Świętochłowice

Henix Sp. z o.o.

 • Świętochłowice
 • 9 km od Katowice
Mateusz D.

Biuro godne polecenia. Współpracuje z firmą Henix od kilku lat, do tej pory nie miałam żadnych problemów.

PAYROLLPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Usługi podatkowe Ruda Śląska

PAYROLLPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice
Pracownia Projektowo-Wykonawcza DETTA s.c.

Firma Payroll Power jest bardzo rzetelną firmą świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Obdarzyłam zaufaniem w prowadzeniu księgowości właścicielkę Panią Anię ponad 8 lat temu i nie zamierzam tego zmienić. Od tego czasu zespół Pani Ani się powiększył o rzetelnych i wykwalifikowanych ludzi. Jako przedsiębiorca spółki cywilnej z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Payroll Power.

Borkowy Grzegorz Biuro Rachunkowe - Usługi podatkowe Ruda Śląska

Borkowy Grzegorz Biuro Rachunkowe

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Specjalizujemy się w usługach typu KPiR, VAT, płace i kadry. Świadczymy usługi na rynku od 1992. Terenem naszej działalności jest Ruda Śląska. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

F.U.H. FEMME Malwina Kasprzyk - Usługi podatkowe Ruda Śląska

F.U.H. FEMME Malwina Kasprzyk

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Biuro Rachunkowe AP PLUS Anna Pokczol - Usługi podatkowe Ruda Śląska

Biuro Rachunkowe AP PLUS Anna Pokczol

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Biuro Rachunkowe AP PLUS swoje usługi kieruje do firm, rozliczających się podatkowo na zasadach uproszczonych (księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa). Zapewniamy w tym obszarze kompleksową obsługę podatkową (również rozliczanie podatku VAT), kadrową i płacową. Posiadamy rozległe doświadczenie z zakresie kontaktów z bankami oraz firmami leasingowymi. Oferujemy pomoc zarówno przy rejestracji działalności gospodarczej, jak również rejestracji do systemu BDO oraz pomoc w jego obsłudze dla firm, których przepisy do tego obligują. Pracujemy na profesjonalnych programach do prowadzenia księgowości, kadr i płac, a naszym klientom bezpłatnie udostępniamy system do wystawiania faktur VAT, prowadzenia magazynu oraz

Mikołów Katowice więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.