Pleszew - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

Przy wyborze właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie wielkopolskim, Klienci zawsze zapoznają się z cennikiem oraz poleceniami byłych Klientów. Szukają porównywarek i rankingów firm z Pleszewa i regionu. Przez Oferteo poznasz jak kształtują się ceny i pozyskasz niezbędne informacje od specjalistów godnych zaufania. Nie ważne, czy szukasz rehabilitantów czy dostawców regału paletowego. W pięknym mieście, jakim jest Pleszew swoją działalność w Oferteo prezentuje już 1 183 fachowców najwyższej klasy, których Klienci oceniają na 4.4 (skala od 1 do 5). Z sukcesem, dzięki licznym ofertom w 472 branżach, w ostatnich latach połączyliśmy 291 kupujących i zlecających z właściwymi firmami, dzięki czemu przedstawiono aż 1 222 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 1 222 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe branże to sprzedaż nieruchomości, radcy prawni, domy szkieletowe, usługi detektywistyczne, windykacja należności Teraz prosto i łatwo poznasz odpowiedniego profesjonalistę z Pleszewa. Pierwsze oferty możesz poznać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Opinie o fachowcach z Pleszewa

GIELMAX Producent Kotłów Tomasz Gielniak

  • Opinia pozytywna
  • Katarzyna P., Jelcz-Laskowice

Jedyne zastrzeżenie mam co do dostawy. Kierowca był sam, co prawda miał paleciak do przetransportowania kotła z samochodu na miejsce instalacji,jednakże nie mógł sam zdjąć kotła z w/w samochodu,bo nie miał windy... I tu był problem,bo na mojej ulicy wszyscy sąsiedzi którzy mogliby pomóc zdjąć towar z samochodu byli w pracy. Przed dostawą poinformowałam firmę, że jestem osobą samotną i nie ma mi kto pomóc.

P.H.U PARKIET SZYMON STYŚ

  • Opinia pozytywna
  • Dominik O., Września

Wykonana została usługa cyklinowania, usuwania szpar lakierowania podłogi sosnowej oraz zakładania listew. Podłoga wygląda rewelacyjnie. Nie skrzypi, brak szpar miedzy deskami. Bardzo rzetelna i solidna firma. Usługa wykonana dobrze, fachowo i co najważniejsze terminowo.

GREGSTAL

  • Opinia pozytywna
  • Tomasz K., Żnin

Kocioł zamontowany i sprawdzony,wszystko w jak najlepszym porządku.Z taką firmą współpraca to przyjemność,bezproblemowo,dostawa w terminie zgodnie z umową,towar pierwsza klasa,konkurencyjne ceny i jeszcze możliwość negocjacji dziękuję i pozdrawiam!!!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Pleszewa

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej na sprzęt laboratoryjny

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej na sprzęt laboratoryjny. Termin skorzystania z oferty możliwy od zaraz. Proszę o oferty.

Tomek K., fundusze i dotacje unijne.

Zlecę transport stali, 21t, Kraków - Pleszew

Dodatkowe informacje od Klienta:. - blacha stalowa i rury, - doładunek w miejscowości Busko-Zdrój, - załadunek 08.01.2016r., - rozładunek 11.01.2016r. . Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy

Grzegorz K., transport krajowy powyżej 3,5t.

Kupię 2 tony ekogroszku, Pleszew

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Damian D., węgiel ekogroszek.

Kupię 390mb rury polipropylenowej, 11szt. kształtek i 100mb rura dwudzielnej

Rodzaj towaru:. - rura polipropylenowa lita SN10 wykonana zgodnie z PN-EN 1852-1 fi 500mm - dł. 5mb, - rura polipropylenowa lita SN10 wykonana zgodnie z PN-EN 1852-1 fi 400mm - dł. 117mb, - rura polipropylenowa lita SN10 wykonana zgodnie z PN-EN 1852-1 fi 315mm - dł. 51mb, - rura polipropylenowa lita SN10 wykonana zgodnie z PN-EN 1852-1 fi 250mm - dł. 34mb, - rura polipropylenowa lita SN10 wykonana...

Gerard T., materiały budowlane.

Zlecę ułożenie kostki granitowej, 201-300m2

Rodzaj prac do wykonania: ułożenie kostki przy domu. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 201 - 300m2. Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: ułożenie kostki według gotowego projektu. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca od 17.08.2015r.

Waldemar M., brukarstwo.