Pisma, wnioski, podania Włocławek - Najlepsi w 2023

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań we Włocławku, 2023

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Średnia ocena specjalistów od pism, wniosków i podań we Włocławku to 4.98 (na podstawie 1103 opinii).

Wszystkie firmy
Pisma, wnioski, podania Włocławek
Julia K.

Pan Przemysław to osoba której można powierzyć w 100 procentach swoje problemy prawne. Moja sprawa wydawała się przegrana na starcie, a jednak dzięki pomocy pana Przemysława jest wygrana za co serdecznie dziękuję!

5.0 (10 opinii)
Kamila S.

Z czystym sumieniem polecam! Zaangażowanie w sprawie 100%! Wszystko dopięte na ostatni guzik, co daje wygraną. Dziękuję!

5.0 (13 opinii)
Iwona N.

Rozmowy przebiegały telefonicznie mailowo ze względu, ze pracuje za granica i nie miałam możliwości skontaktować się osobiście. Polecić mogę za jej kompetencje i szybkie załatwianie sprawy. Pełne uznanie za super doradztwo.

5.0 (5 opinii)
avatar icon
Maria S.

Sprawa spadkowa, której prowadzenie zleciliśmy razem z bratem Mecenasowi przebiegła po naszej myśli. Pan Bartłomiej jest godnym polecenia fachowcem. Współpraca przebiegała bez zarzutu. Gorąco polecam.

5.0 (3 opinie)
Gawryl T.

Współpracujemy z tą kancelarią radców w ramach stałej obsługi prawnej naszego przedsiębiorstwa. Polecamy.

5.0 (15 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań we Włocławku

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Włocławka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Dorota A.

Świetny kontakt i szybka realizacja zlecenia, polecam.

5.0 (4 opinie)
Joanna M.

Bardzo miła obsługa uzyskałam pełną odpowiedz na każde zadane pytanie. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Andrzej K.

Jeśli ktoś szuka prawnika na obsługę firmy polecam p Piotra, praktyczna i skuteczna pomoc, bardzo dobry kontakt, zawsze jest dostępny, rozumie, że czasem trzeba załatwić sprawę na wczoraj, zdecydowanie polecam! Andrzej

5.0 (2 opinie)
GT SERWIS AGD

Z przyjemnością rekomenduje firmę ZO-JA RACHUNKOWOŚĆ. Nie przerwana współpraca od 2013r. Cechuje się pełnym przygotowaniem, wiedzą oraz profesjonalizmem. Prowadzenie księgowości oraz Kadr w przypadku działalności gospodarczej jak i Sp. z o.o. zawsze odbywa się z należytą terminowością. Właściciele firmy i ich współpracownicy zawsze pozostają w gotowości by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Z czystym sumieniem wystawiam "piątkę".

5.0 (16 opinii)

Kancelaria Adwokacka Radke oferuje ponad trzydziestoletnie doświadczenie. Pomagamy klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom w Polsce, w Unii Europejskiej, a w niektórych przypadkach nawet z pozostałych krajów naszego kontynentu czy globu. Nasi adwokaci specjalizują się w prawie i postępowaniu karnym i cywilnym, prawie rodzinnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnym oraz spółek i działalności gospodarczej. www.kancelariaradke.pl kancelaria@kancelariaradke.pl

avatar icon

Maria Stankiewicz

 • Włocławek

Nasza działalność rozpoczęła się w 1987 roku. Nasza specjalność to zarządzanie zasobami ludzkim (kadry, płace, czas pracy, coaching, systemy motywacyjne, współpraca ze Związkami Zawodowymi) sprawy księgowe, na terenie Włocławek.

avatar icon

Celem Kancelarii Adwokackiej jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej zarówno klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym, jak również jednostkom samorządu terytorialnego. Nasz obszar działania to głównie teren Włocławka i okolic oraz kraju. Cechą, którą kancelaria adwokacka stara się wyróżnić na obecnym rynku usług prawniczych jest indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb, przeznaczenie klientowi maksimum czasu i wiedzy oraz traktowanie jego sprawy z najwyższą starannością. Zapraszamy do kancelarii Welenc we Włocławku.

avatar icon

Kancelaria adwokacka we Włocławku doradza klientom we wszelkich kwestiach prawnych związanych z organizacją i rozwojem biznesu. Nasza praktyka opiera się na doświadczeniu zdobytym przez lata w wielu dziedzinach, w tym w prawie spółek, prawie finansowym i prawie rynku kapitałowego, prawie własności intelektualnej i prawie antymonopolowym. Nasz zespół posiada profesjonalne umiejętności, które pozwalają nam świadczyć wsparcie prawne naszym Klientom w całym cyklu rozwoju biznesu – od ustrukturyzowania podstaw prawnych i funkcjonowania projektów

Sprawy o alimenty i przyczynianie się do zaspokajania potrzeb rodziny Rozwód, separacja Zniesienie wspólności majątkowej, podział majątku wspólnego Sprawy o ustalenie ojcostwa Odszkodowania za błędy medyczne Odszkodowania za zdarzenia komunikacyjne Stwierdzenia nabycia spadku, Dział spadku, Analiza i ocena ważności testamentów, Zachowki, Sprawy opiekuńcze Ubezwłasnowolnienie Ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym. Występowanie w charakterze pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego. Sporządzanie prywatnych i subsydiarnych aktów oskarżenia. Sporządzanie powództw adhezyjnych

avatar icon

Realizujemy prace od 2012. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na zastępstwo procesowe, porady prawne, obsługa prawna, przygotowywanie pism procesowych. Firma obsługuje Włocławek, Lipno, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Toruń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy Kancelarią radców prawnych i adwokatów z siedzibą we Włocławku i biurem w Gdyni. Specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań przed sądami we wszystkich instancjach: cywilnych, administracyjnych, gospodarczych, karnych, prawa pracy, rodzinnych. Od 2019 roku zajmujemy się sprawami kredytów frankowych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie skupiając się na jego potrzebach, rozwiązując problemy prawne kompleksowo, a zarazem specjalistycznie.

Marcin Nowak

 • Włocławek

Biuro Rachunkowe Finance 4YOU obsługuje rachunkowo, podatkowo i prawnie firmy na polskim rynku. Zajmujemy się obsługą firm, które mają obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz tych, które prowadzą podatkowe książki przychodów i rozchodów. Biuro posiada polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej.

avatar icon

KRZYSZTOF ROGUCKI

 • Włocławek

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Biuro Rachunkowe i Ubezpieczenia

 • Czerniewice
 • 16 km od Włocławek

BIURO RACHUNKOWE EMILIA DRYPS

 • Ciechocinek
 • 29 km od Włocławek
LKR Energia

Serdecznie polecam! Moja pierwsza działalność gospodarcza w życiu, z którą wiąże się sporo stresu lecz nie musiałem się o nic martwić. Z takim partnerem jak Emilia prowadzenie firmy to czysta przyjemność.

5.0 (7 opinii)

Joanna Korzeniewska Kancelaria Radcy Prawnego

 • Aleksandrów Kujawski
 • 34 km od Włocławek
Mariusz Tomiałojć ELOCUS

Doświadczony radca w zakresie prawa zamówień publicznych.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Adam Witke

 • Radziejów
 • 34 km od Włocławek

Działamy na rynku od 2016. Dla Klientów wykonujemy strony www. Firma obsługuje całą Polskę. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

avatar icon

Katarzyna Wiśniewska

 • Płock
 • 47 km od Włocławek

avatar icon

CKWB Centrum Kompleksowego Wsparcia Biznesu

 • Płock
 • 47 km od Włocławek

Wykonujemy prace od 2014. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to księgowość, kadry, płace, sprawozdania finansowe, wnioski i biznes plany, prognozy finansowe. Nasz obszar działania to woj. mazowieckie, łódzkie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Ustawy, uchwały, nowelizacje, rozporządzenia dla zwykłego obywatela są trudne do zrozumienia. Jawne łamanie lub unikanie stosowania się do przepisów prawnych, wpędza w kłopoty. Bez pomocy doświadczonego adwokata możemy nie znaleźć stosownego rozwiązania. Nasza płocka kancelaria prawna oferuje rzetelne usługi. Udzielane przez nas porady prawne dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Każdy nasz adwokat kancelarii MKP wyróżnia się zaangażowaniem, doświadczeniem oraz uczciwością. Kancelaria prawna w Płocku niesie pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym z Płocka i okolic. Kancelaria, właścicielką której jest Pani adwokat Magdalena Kosińska-Petecka, została stworzona w celu świadczenia porad prawnych z zakresu prawa

Justyna Gorna-Parkitna

 • Rembiocha
 • 40 km od Włocławek

Jestem osobą, która idzie na kompromisy i dostosowuje się do swojego zleceniodawcy. Jestem słowna i ambitna.

avatar icon

Biuro Rachunkowe HOSSA Urszula Chmielecka

 • Gostynin
 • 39 km od Włocławek
Marta C.

Profesjonalnie, usługi na najwyższym poziomie. Biuro godne polecenia.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Bugajska

 • Płock
 • 47 km od Włocławek

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2015. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu prawo spadkowe, rodzinne. Nasz obszar działania to Płock. Zapraszamy do zadawania pytań.

avatar icon

PRiB Consulting Sp.z o.o.

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Małgorzata W.

Konkretni, fachowi z indywidualnym podejściem do tematu, polecam wszystkim.

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANGELIKA RACZKOWSKA

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Alicja W.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas. Bardzo profesjonalne podejście. Pani Mecenas w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyła wszystkie wątpliwości. Polecam każdemu! Dziękuję za poświęcony czas!

5.0 (3 opinie)

Edyta Popowska Kancelaria Radcy Prawnego

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Krystian K.

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc prawna, Pani Edyta bardzo nam pomogła, wykazała się dużą wiedzą merytoryczna a co najważniejsze potrafiła nam to przekazać w jasny i zrozumiały sposób.

5.0 (13 opinii)

Kancelaria Adwokacka

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Iza

Bardzo szybka reakcja, merytoryczne informacje, dobry kontakt, sprawa obrała pomyślny obrót, a ponadto Pani Adwokat jest naprawdę miłą osobą - zaakceptowała nawet w swojej kancelarii obecność mojego kotka cierpiącego na rozwolnienie. Tolerancja na medal!

5.0 (5 opinii)
Zuzanna P.

Adwokat Antonina Ogonowska skutecznie pomogła mi w wygraniu sprawy upadłościowej. Polecam wszystkim, bardzo skrupulatny i rzetelny prawnik, pełen empatii dla swojego klienta.

5.0 (11 opinii)

Radca prawny Ewelina Sarwińska-Przemyłska

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Marta B.

Radca prawny godny polecenia. Pani mecenas bardzo kompetentna, rzetelna, a przy tym bardzo sympatyczna. Profesjonalne podejście do sprawy, 100% skuteczności.

5.0 (28 opinii)
avatar icon

Iwona S.

Wszystko, Pani Katarzyna jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Wszystkie kwestie prawne zostały szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, pisma profesjonalnie napisane. Komunikacja była bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Moje oczekiwania co do rezultatu zostały spełnione pozytywnie - mogę z czystym sumieniem polecić.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Dariusz Kaślewicz

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Karolina M.

Otrzymana pomoc i obsługa profesjonalna, bez zastrzeżeń.

5.0 (2 opinie)

Biuro Rachunkowe Karina Gontarek

 • Płock
 • 47 km od Włocławek
Artur R.

Polecam z czystym sumieniem. Firma z profesjonalnym podejściem.

5.0 (1 opinia)

mediaNet Sp. z o.o.

 • Sierpc
 • 48 km od Włocławek
Marcin Roman

Profesjonalna obsługa i bardzo dobry kontakt. Spotkaliśmy się z Panią Beatą, porozmawialiśmy i podpisaliśmy umowę, dziś rozliczaniem mojej firmy (branża nieruchomości) zajmuje się mediaNet. Polecam.

5.0 (13 opinii)

TRI Sp.z o.o.

 • Kutno
 • 50 km od Włocławek

Jako radca prawny zapewniam kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie całego kraju. Oferuję Państwu sprawne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Zakres usług mojej Kancelarii obejmuje w szczególności: - reprezentację klienta w toku postępowania sądowego, egzekucyjnego, sądowo-administracyjnego, jak i administracyjnego przed wszelkimi organami oraz urzędami, - sporządzania pism procesowych, - sporządzania opinii prawnych, - udzielania porad prawnych, - analizy zgromadzonej dokumentacji, Zajmuję się prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem spadkowym, prawem karnym, prawem administracyjnym, prawem gospodarczym, prawem handlowym oraz prawem pracy. Zapewniam szybki kontakt.

Kancelaria Radcy Prawnego Emilia Marcinkowska

 • Toruń
 • 49 km od Włocławek
Marta G.

Przecudowna Radca! Pełna empatii, zrozumienia, z niesamowitą wiedzą prawną. Z pasją i zamiłowaniem wykonująca swoją pracę. Człowiek czuje się zaopiekowany od początku do końca, polecam serdecznie Panią Emilię. Dziękuje za wszystko!

5.0 (5 opinii)
Damian S.

Byłem klientem kancelarii i jestem bardzo zadowolony. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem-moją wygraną, Pani mecenas była w pełni zaangażowana w sprawę, zawsze znajdowała czas, żeby wszystko mi wytłumaczyć. Poleciłem kancelarie kilku znajomym w różnych sprawach i są także bardzo zadowoleni. Szczerze polecam!

5.0 (5 opinii)

Biuro Rachunkowe Wanda Habasińska

 • Kutno
 • 50 km od Włocławek

Kompleksowe usługi księgowe. Posiadam 30-letnie doświadczenie w branży księgowej. W 2017 r uzyskałam CERTYFIKAT specjalisty usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych Nr 9831/SUP/ 2017. Zapraszam do współpracy.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Kutno
 • 50 km od Włocławek
Elżbieta T.

Profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Eliza K.

Polecam z czystym sumieniem. Wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność. Każda sprawa wygrana. Pani mecenas potrafi przeciwnika zmiażdżyć swoją wiedzą, strategią działania i taktyką. To najlepsza pani mecenas!

5.0 (6 opinii)
Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Włocławek, Pińczata, Ludwinowo, Modzerowo, Potok, Warząchewka królewska, Widoń, Przyruda, Radyszyn, Szpetal górny, Warząchewka nowa, Warząchewka polska, Wieniec-Zdrój, Wójtowskie, Zarzeczewo.
więcej...