Pisma, wnioski, podania Jarosław - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Jarosławiu, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Jarosław
Bożena L.

Profesjonalna, rzetelna i bardzo mila obsluga. Naprawde świetny kontakt, profesjonalne podejście I zaangażowanie Pani Mecenas a przede wszystkim zyczliwosc i empatia sprawiaja, ze nawet trudne I dramatyczne sprawy okazuja sie wcale nie takie straszne i mozliwe do rozwiazania.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR - Pisma, wnioski, podania Jarosław
Grażyna Z.

Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu oferuje rzetelną i sprawną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń. Adwokat Celestyna Kusa-Gajur występuje jako obrońca w sprawach karnych, karnych skarbowych i o wykroczenia oraz pełnomocnik w sprawach cywilnych. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem jak i przy załatwianiu spraw osobistych, majątkowych, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. W obsłudze prawnej adwokat przedstawi rzetelną ocenę sytuacji oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim realizację interesów Klienta. Kancelaria stara się prowadzić sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych dążąc do sprawnego rozwiązania problemów obsługiwanego Klienta. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz miłą i życzliwą atmosferę. Kancelaria na co dzień współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie. Karncelaria jest partnerem w sieci Kacelarie RP objętej patronatem dziennika Rzeczpospolita.

Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu - Pisma, wnioski, podania Jarosław
Emilia O.

Sprawa o upadłość, polecam, nawet nie widziałam, że tak łatwo pójdzie.

Radca Prawny Magdalena Wrotny - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Radca Prawny Magdalena Wrotny

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wrotny oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji oraz innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje opinie prawne, sporządza wnioski, pozwy i pisma procesowe, umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, wytyczne i polityki, przeprowadza windykację należności oraz wspiera w negocjacjach z kontrahentami oraz w mediacjach. Kancelaria działa zgodne z zasadami etyki zawodowej, zawartymi w Kodeksie Etyki Radców Prawnych. We wszystkich prowadzonych sprawach zachowuje tajemnicę

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Jarosławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Jarosławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Usług Motoryzacyjnych Waldemar Dworak - Pisma, wnioski, podania Oleszyce

Biuro Usług Motoryzacyjnych Waldemar Dworak

 • Oleszyce
 • 30 km od Jarosław

Mam wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej, które zdobyłem pracując jako diagnosta na stacji kontroli pojazdów. Wykonuję pracę rzeczoznawcy samochodowego od dwóch lat. Oferuję wyceny pojazdów na potrzeby Urzędów Celnych do naliczenia akcyzy, cła. Wykonuję zgłoszenia akcyzy do Urzędu Celnego, kosztorysy szkody na pojeździe z OC, opinie stanu technicznego pojazdu. Pomoc przy rejestracji pojazdów na terenie powiatu lubaczowskiego.

Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska - Pisma, wnioski, podania Łańcut
Karolina K.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę. To nie tylko profesjonalny i rzetelny radca prawny, ale również osoba, której warto zaufać. Podchodzi do klienta osobiście, szczegółowo wgłębia się w sprawę. Na pewno nie czuć, że jest się tylko "kolejnym przypadkiem". Podczas całej sprawy czułam się zaopiekowana, poinformowana i wiedziałam, że Pani Katarzyna daje z siebie wszystko.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor - Pisma, wnioski, podania Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK - Pisma, wnioski, podania Łańcut

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Andrzej L.

Pełen profesjonalizm, Pani Mecenas okazała się bardzo dobrym strategiem i dzięki jej pomocy udało się rozwiązać bardzo skomplikowaną sprawę. Polecam. Andrzej Lęcznar

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz - Pisma, wnioski, podania Lubaczów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz

 • Lubaczów
 • 35 km od Jarosław
Kamil M.

Konkretne podejście do sprawy, dobrze było trafić do Pana. Dziękuję za pomoc i polecam serdecznie. Pozdrawiam.

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania LUBACZÓW

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka

 • LUBACZÓW
 • 35 km od Jarosław

Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Nasza firma wykonuje sprawy karne, rodzinne, rozwody. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, Rzeszowa, LLubaczowa, Przemyśla. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

BWW Kancelaria Prawna - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

BWW Kancelaria Prawna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria oferuje pomoc doświadczonych prawników, profesjonalistów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Dzięki wielu latom praktyki w świadczeniu pomocy prawnej, oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne w zakresie dochodzenia i ochrony roszczeń. Nasi profesjonalni prawnicy – adwokaci i radcowie prawni – oferują pełen wachlarz usług zarówno w sprawach prywatnych, jak i kwestiach biznesowych. Zadowolenie Naszych Klientów, to główne kryterium, którym się kierujemy w wykonywaniu obowiązków. Powierzając nam swoją sprawę, możesz liczyć na fachową pomoc i pełną informację o jej przebiegu i wszystkich czynnościach. Kancelaria zapewnia pomoc prawną profesjonalnych i doświadczonych prawników w zakresie prawa cywilnego, karnego,

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Dorota W.

Bardzo polecam adwokata Przemysław Fedko, bardzo szybko podchodzi do spraw sądowych. Jest bardzo dobry rzeczowy, sumienny, konkretny i najważniejsze skutecznym. Prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawę mojego syna. Jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawę którą prowadzi. Z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Awokata.. Polecam wszystkim którzy potrzebują skutecznego adwokata!.

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Mateusz N.

Mecenas udzielił mi fachowego wsparcia w skomplikowanej sprawie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i jej efektów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Mar M.

Bardzo ambitna, pełna wiedzy w każdej dziedzinie prawa.Z prawdziwą pasją oddaję się swojej pracy. Z profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta i jego sprawy. Szczerze i gorąco polecam Panią Mecenas

Kancelaria Adwokacka Sławomir Jamróz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to Prawo cywilne, rodzinne i karne Dochodzenie zadośćuczynień dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, na terenie Woj. podkarpackie.

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Moja Kancelaria oferuje Państwu usługi profesjonalnych i kreatywnych adwokatów, nastawionych na rozwiązywanie Państwa problemów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy ukierunkowani na fachowe udzielanie pomocy prawnej, podatkowej, działając na rzecz osób fizycznych jak i wszelkiego rodzaju firm, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych, w tym spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych oraz podmiotów posiadających osobowość prawną takich jak spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia. Zawsze wykonujemy swoje obowiązki z najwyższą starannością. Zapewniamy całkowitą poufność powierzanych nam informacji. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wykorzystaj to!

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Twardowska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Dominika B.

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani adwokat Moniki Twardowskiej. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam .

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Adwokat Barbara Misiuda

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Świadczymy usługi na rynku od 2013. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Rzeszów, Łańcut, Dębica, Strzyżów. Firma specjalizuje się w rozwodach, alimentach, spadkach, szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Dzień dobry. Moja kancelaria została założona w 1999r. Od samego początku swojej działalności zajmuję się w szczególności szeroko pojętymi sprawami odszkodowawczymi ( odszkodowania za błędy medyczne , odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi , w związku z wypadkami w pracy , spory z firmami ubezpieczeniowymi na tle realizacji umowy ubezpieczenia i wypłat odszkodowań, itp ). Prowadzę również sprawy rodzinne ( alimentacyjne , rozwodowe , podziały majątku), karne oraz gospodarcze ( spory pomiędzy podmiotami gospodarczymi , windykacja należności) . Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią. Adw. Andrzej Leszczak

Aleksandra Machowska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

A&M Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

A&M Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Kancelaria SOCI Sp. z o.o.

Dobra i szybka komunikacja, bezproblemowa współpraca. Pozdrawiam D.C.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec - Pisma, wnioski, podania 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec

 • 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Kawalec, prowadzona przez adw. Justynę Kawalec oraz adw. Krzysztofa Kawalec, świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kierując się zasadami etyki zawodowej, w sposób profesjonalny i z najwyższym zaangażowaniem rozwiązujemy problemy prawne naszych Klientów. Usługi świadczone przez naszą Kancelarię polegają przede wszystkim na doradztwie prawnym dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta oraz okoliczności każdej sprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chronimy interesy naszych Klientów w sposób wszechstronny i fachowy. Podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów przed sądami, organami ścigania, a także organami i instytucjami administracji

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Magdalena B.

Polecam mecenasa Eliasza. Sprawę z którą się do mecenasa zwróciłam prowadzi rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Informuje mnie na bieżąco co dzieje się w sprawie którą prowadzi. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie jako adwokat.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
High Voltage Solutions Seweryn Kościółek

Przygotowanie umowy trwało bardzo krótko. Poziom merytoryczny na wysokim poziomie. Usługi warte polecenie.

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Paweł K.

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Piotr G.

Polecam Panią Mecenas Agnieszkę Kawę - jest niezwykle skutecznym i energicznym adwokatem. Bardzo dobrze radzi sobie na rozprawach, zawsze jest do nich świetnie przygotowana. Potrzebujesz pomocy prawnej - zapraszam - pełny profesjonalizm w obsłudze.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Renata W.

Pełen profesjonalizm. Prowadzona sprawa cywilna zakończyła się dla mnie pozytywnym finałem. Polecam i polecać będę.

Abakus Sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Abakus Sp. z o.o.

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Biuro rachunkowe ABAKUS działa od 2009 roku. Oferuje pełen zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń z ZUS zarówno dla małych jak i dużych firm, spółek z o.o., komandytowych, jawnych, cywilnych oraz stowarzyszeń i fundacji. Dodatkowo nasi klienci mają zapewnione bezpłatne doradztwo. Obszar działania obejmuje województwo podkarpackie. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Cholewiak - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Cholewiak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria świadczy: - pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego, - usługi polegające na reprezentowaniu Klientów przed sądami oraz urzędami, organami ścigania, organami administracji, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, umów oraz opinii prawnych, prowadzeniu negocjacji.

UniFund Sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

UniFund Sp. z o.o.

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Wiesław B.

Firma UniFund świadczy usługi z zakresu pozyskania środków z budżetu Unii Europejskiej dla firm oraz sektora publicznego. Oferujemy kompleksowe doradztwo umożliwiające podejmowania racjonalnych decyzji biznesowych oraz wrażanie rozwiązań efektywnie wspierających rozwój firmy. Oferta: - Dobór programów wsparcia do potrzeb inwestycyjnych - Optymalizacja projektów inwestycyjnych pod kątem wsparcia finansowego - Opracowanie planu rozwoju firmy z wykorzystaniem środków unijnych - Pozyskiwanie dotacji unijnych - Monitoring i rozliczanie projektu

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Klaudia K.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pana Adwokata Łukasza Rożkiewicza. Pan Adwokat wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością. Jest osobą bardzo miłą, serdeczną i godną polecenia.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Pisma, wnioski, podania Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Barbara K.

Pełen profesjonalizm, rzetelna obsługa. Połączenie inteligencji, kultury, a przy tym znajomości przepisów i opanowania. Pan Piotr zawsze służy pomocą, uważnie słucha klienta, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Na rozprawy przychodzi punktualnie i jest do nich przygotowany (w pewnym momencie miałam wrażenie, że w mojej sprawie orientuje się lepiej niż ja). Polecam RESLEGAL KANCELARIĘ ADWOKACKĄ.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Beata G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Biuro Rachunkowe Estera Grata-Stec - Pisma, wnioski, podania Trzebownisko

Biuro Rachunkowe Estera Grata-Stec

 • Trzebownisko
 • 45 km od Jarosław

Absolwentka studiów podyplomowych Rachunkowość i Finase. Właściciel Biura Rachunkowego, praktyk w dziedzinie księgowości od 2012 roku. Certyfikowany Główny Księgowy i Specjalista ds. Rachunkowości, pasjonat podatków. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie podstawowej, jak i pełnej księgowości; dodatkowo świadczy obsługę kadrowo-płacową. Realizuje pojedyńcze zlecenia, a także nawiązuje dłuższe współprace

Kk

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Mateusz B.

Polecam Panią mecenas. Duża wiedza, bardzo dobra komunikacja cenie ludzi, którzy szanują swój, jaki i też mój czas. Dla Pani mecenas nie ma głupich pytań. Na wszystkie otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Ciesze się, że razem współpracowaliśmy.

Legal Building - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Legal Building

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Legal Building to biuro, które od ponad 10 lat obsługuje kontrakty budowlane w zakresie administracyjnym na terenie Unii Europejskiej. Proponujemy pełną obsługę administracyjną firm delegujących personel do prac budowlanych za granicą. Przekazujemy aktualne informacje na temat formalności jakie powinni Państwo dopełnić wykonując prace w sektorze budowlanych w krajach Unii Europejskiej. Zgłaszamy oddelegowanie Państwa pracowników Rejestrujemy firmę w odpowiednich urzędach oraz pośredniczymy w kontaktach z urzędami.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Nieruchomości Wiktor Goclan

Profesjonalna pomoc prawna, 100% zaangażowania, indywidualne podejście do klienta, Kancelaria prawna godna polecenia.

Kancelaria Notarialna Dawid Galicki - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Notarialna Dawid Galicki

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Notarialna Dawida Galickiego oferuje szeroki zakres czynności notarialnych. Należy do nich między innymi: sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia, sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów, składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami. Wszystkie czynności notarialne dokonywane są w języku polskim. Notariusz działa jako osoba zaufania publicznego. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku. Szersze informacje na stronie internetowej.

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Karolina K.

Korzystałam z pomocy Pani mecenas w skomplikowanej sprawie rozwodowej. Sprawa zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem. Otrzymałam alimenty w takiej wysokości w jakiej chciałam. Pani mecenas jest miłą osobą, a przy tym doskonałym specjalistom w rozwodach. Polecam z czystym sumieniem.

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Swoje doświadczenie w branży buduję od 1996 roku. Usługi świadczę dla Klientów z województwa podkarpackiego. OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PRAWA PRACY Moi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie prawa pracy oraz w kwestiach związanych z BHP. Dzięki wykonywaniu obowiązków w Państwowej Inspekcji Pracy zdobyłem doświadczenie nie tylko praktyczne, ale również teoretyczne. Przeprowadziłem prawie 2000 kontroli w różnej wielkości podmiotach. Jestem także doświadczonym wykładowcą z zakresu prawa pracy i tematyki zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Dbam o jak najwyższy poziom obsługi moich Klientów, dlatego też na bieżąco we własnym zakresie aktualizuję swoją wiedzę w dziedzinach, którymi zajmuję się na co

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska prowadzi obsługę prawną w sprawach takich jak: rozwody, sprawy o kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku. Doradza, prowadzi negocjacje i reprezentuje w sądzie. Świadczy również pomoc prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców, obejmującą wszystkie czynności z tym związane. Radca Prawny Alina Terpińska zawsze przygotowuje rozwiązania najlepiej zabezpieczające interesy Klienta. A w ramach etyki radcy prawnego, dba o bezpieczeństwo i poufność powierzonych informacji.

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Cezary Drums

Bardzo szybko i sprawnie Pan mecenas zajął się sprawą. Dziękuję za zaangażowanie i tak pomyślne zrealizowanie sprawy. Profesjonalne tłumaczenie zawiłych przepisów prawa.

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Bartosz T.

Błyskawiczna odpowiedź. Termin wizyty u prawnika załatwiony w ciągu kilku minut, także po upływie pół godziny byłam po rozmowie z prawnikiem. Super.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria adwokata Artura Ślemp zlokalizowana w Rzeszowie, oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm, prawa cywilnego, prawa karnego, windykacji należności, prawa spadkowego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, umowy, pisma procesowe, a także uczestniczymy w negocjacjach. Staramy się maksymalnie zwiększyć szanse Klienta na osiągnięcie pożądanego rezultatu w jak najszybszym czasie. Naszymi sztandarowymi specjalizacjami są prawo rodzinne i prawo karne. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że jesteś pod opieką prawną specjalisty o bogatej wiedzy z dziedziny tego prawa, który znajdzie dla Ciebie najlepsze

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Jarosław, Radymno, Pruchnik, Munina, Wiązownica, Radawa, Wólka Pełkińska, Pełkinie, Szówsko, Rokietnica, Laszki, Chorzów, Łowce, Sośnica, Chłopice, Koniaczów, Wierzbna, Roźwienica, Tuczempy, Kramarzówka. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?