Piotr Lechman

 
Warszawa, Mazowieckie
5.0/5
(5 opinii)

O nas

Cześć! Jestem doświadczonym specjalistą od tworzenia stron internetowych na WordPress, sklepów online i zarządzania profilami na Facebooku. Wszystko, co robie, jest podyktowane pasją do cyfrowego świata i troską o najwyższą jakość usług.

Moje usługi obejmują:

1. Tworzenie Stron Internetowych na WordPress:
Przygotowuję responsywne, estetyczne i funkcjonalne strony internetowe, które pomogą Ci wypromować Twój biznes w sieci. Moje projekty są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

2. Tworzenie Sklepów Internetowych:
Od prostego sklepu z kilkoma produktami po skomplikowane platformy sprzedażowe - znam się na tym jak mało kto. Moje sklepy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też proste w obsłudze zarówno dla klientów, jak i dla właścicieli.

3. Tworzenie Treści i Opisów Produktów:
Zajmuję się także tworzeniem unikalnych treści i opisów produktów, które są nie tylko SEO-friendly, ale także atrakcyjne dla Twoich klientów.

4. Obsługa Profili Facebook:
W dobie social media, odpowiednie zarządzanie profilami na Facebooku jest kluczowe. Moja obsługa obejmuje zarówno strategię publikacji, jak i tworzenie angażujących postów, które zwiększą Twoją widoczność w sieci.

Jeżeli szukasz profesjonalnej usługi, która przyspieszy Twój biznes w świecie online, jestem do Twojej dyspozycji. Gwarantuję najwyższą jakość, terminowość i pełne zadowolenie z efektów mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o mojej ofercie i omówić szczegóły współpracy!

Opinie

5.0  / 5 (5 opinii)
Zasady publikacji opinii w naszym
Serwisie są opisane w Regulaminie
Na Oferteo od 3 lat
5 gwiazdek 100%
4 gwiazdki 0%
3 gwiazdki 0%
2 gwiazdki 0%
1 gwiazdka 0%

Co chcesz zlecić lub kupić?

Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Strony internetowe
Tworzenie stron internetowych
Projektowanie stron internetowych
Obsługa stron internetowych
Marketing internetowy
Pozycjonowanie stron WWW
Bannery, linki
Sklepy internetowe
Obsługa sklepów internetowych
Projektowanie sklepów internetowych
Marketing, reklama, teksty
Copywriting
Budowa, rozwój marki
Usługi IT
Systemy CMS

O Firmie

Adres
Ulica
Wołoska 70
Kod pocztowy
02-507
Miasto
Warszawa
Godziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon

Obszar działania

Mazowieckie
Odpowiedz na kilka pytań, a zainteresowani Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertą.
Rozpocznij
Zainteresował Cię ten Wykonawca?
Złóż zapytanie i otrzymaj oferty od tego
i kilku podobnych Wykonawców.
Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do: