Pińczów

W poszukiwaniach odpowiedniego dostawcy lub wykonawcy w województwie świętokrzyskim, Klienci zawsze kierują się ceną oraz recenzjami innych. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Pińczowa i regionu. Dzięki Oferteo nie będziesz musiał się dłużej zastanawiać jakie są ceny i uzyskasz najświeższe informacje od specjalistów zajmujących się na codzień realizacją zadań takich jak Twoje. Nie ważne, czy szukasz firm leasingowych czy dostawców systemu klimatyzacji. W pięknym mieście, jakim jest Pińczów swoje usługi w Oferteo proponuje już 906 fachowców świetnych w swoim fachu, których Klienci oceniają na 4.1 w skali od 1 do 5. Liczba kategorii jest w tym regionie naprawdę imponująca. Nasze firmy poruszają się już w 725 branżach, w tym wizytówki, masaże lecznicze, windykacja należności, nadzór budowlany, posadzki użytkowe. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 593 osób, które łącznie otrzymały 1 377 ofert. Korzystając z Oferteo bardzo szybko uda Ci się znaleźć właściwego wykonawcę z Pińczowa. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Pińczów

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Pińczowa

Konrad Klementowski

Lucjan M., Działoszyce

Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się, że usługa została zrealizowana przed planowanym terminem, co mnie oczywiście bardzo ucieszyło. Wykonawca bardzo solidny zarówno w zakresie doradztwa -wybór materiałów jak i oczekiwanych z mojej strony sugestii dotyczących rozwiązania niektórych problemów. Czas wykonania prac w dniach- zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zrealizowane zostały również prośby z mojej strony w zakresie drobnych robót dodatkowych. Kontakty z Wykonawcą przebiegały bez zastrzeżeń. Z...

Agencja Ubezpieczeniowa TUiR Warta S.A. Alicja Miernik

Bożena G., Skarżysko-Kamienna

Tak profesjonalnej obsługi,pomocy po poślizgu i wylądowanie w rowie (taki miałam i pierwszy telefon wykonałam do Pani Ali która mnie prowadziła ,co mam robić),jaką oferuje Pani Alicja Miernik jest niespotykane. A wiem, jakie często jest podejście do klienta (najlepiej po pracy nie zawracaj mi głowy)bo kilka lat byłam u konkurencji.Wszystkim polecam Wartę ,bo to solidna firma i tylko Panią Alicję jako najlepszego agenta jakiego znam. Pani Alu sukcesów i mnóstwo klientów życzę... Bożena.

Drewex Sp.j Mariusz Toboła Michał Toboła

Tomasz S., Michałów

Właściciel podczas rozmowy telefonicznej udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na pytania odnośnie zaoferowanego produktu. Zamówienia dokonałem również przez telefon w piątek, we wtorek pellet był już w moim garażu. Pracownik, który dostarczył zamówienie tonę pelletu (w 15 kilogramowych workach) wniósł do domu.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Pińczowa

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 50000zł, Pińczów

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 0. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: promocja firmy, zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkow...

Andrzej Ś., fundusze i dotacje unijne.

Kupię ekogroszek, 24t, Pińczów

Ilość: 24t. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: nie. Termin zakupu: jak najszybciej. Klient składał wcześniej podobne zapytanie, kontakt do Klienta miały firmy:. - KARENA S.A. Oddz. 2. - Energo Sp. z o.o., - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TR" Robert Jankowski, - PHU BARTEX Karolina Bartniczek, - FHU AS SC..

0bkmrflfl0vffurbej26 B., węgiel ekogroszek.

Szukam ekipy na ocieplenie elewacji styropianem, do 200m², Pińczów

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Mirosław M., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecenie transportu samochodu, 1660kg, Erlangen DE - Pińczów PL

Liczba transportowanych samochodów: 1. Dodatkowe informacje: Mercedes e280 w211. Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy.

Marcin B., transport samochodów.

Szukam geodety, 20ha, Pińczów

Wykorzystanie usług geodezyjnych: wskazanie granic. Powierzchnia działki: 20ha. Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy. Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą

Robert D., usługi geodezyjne, kartograficzne.

Pellet drzewny, 4 tony, Pińczów

Ilość: 4 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: nie. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: dobrej jakości, Termin zakupu: jak najszybciej.

Jerzy M., pellet drzewny.