Prezentacja Oferty, Rumia - Oferta nr182955 - Oferteo.pl
 

Prezentacja Oferty, Rumia


Cena do uzgodnienia

Firma P.U. SZYDEŁKO Arkadiusz Ryduchowski działa na rynku od 1997 roku. Specjalizujemy się w montażu wykładzin dywanowych, które nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Nasze usługi nigdy nie ograniczały się do granic Trójmiasta choć tu, wiele podłóg zawdzięcza swój obecny wygląd naszym monterom. Nasze ekipy były w Gnieźnie, Warszawie, Zakopanem, a nawet Karlskronie, kładąc wykładziny w trakcie rejsu promem. Jeśli odwiedzaliście Park Naukowo Technologiczny w Gdyni, to stąpaliście po efekcie naszej pracy. Czy ktoś jeszcze pamięta, że banki Millenium były kiedyś pomarańczowo-zielone? Ich podłogi w północnej Polsce, od Gdańska po Olsztyn, to nasza robota. Realizacje duże i małe, trudne i łatwe, w naszej historii było ich naprawdę dużo, lecz każda jest dla nas wyjątkowa.

Naszą obecną pozycję zawdzięczamy solidności, wysokiej jakości naszych usług oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Bogate doświadczenie pozwala nam wybrnąć z najróżniejszych sytuacji. Wzorek w wykładzinie, proszę bardzo, niewidoczna wstawka na środku pokoju, służymy uprzejmie, wykładzina na ścianie, też to robiliśmy.

Zadzwoń i stań się częścią naszej historii. Przyjedziemy, użyjemy narzędzi, których nazw nigdy nie słyszałeś, jeśli będzie trzeba obszyjemy wykładziny na miejscu, odkurzymy, a Ty będziesz mógł przez lata cieszyć się swoją podłogą.

Polska, Rumia
 
 


Liczba wyświetleń strony: 8