Osuszanie Złotoryja - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Osuszanie Budynków w Złotoryi, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Osuszanie

Osuszanie Złotoryja

Osuszanie Budynków Złotoryja

 • Złotoryja
 • "HAMMER" Krzysztof Kaszczyszyn

Perfekcyjne osuszanie to najważniejszy temat dla ekipy z firmy HAMMER Krzysztof Kaszczyszyn - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

STELMAR Serwis - Osuszanie Legnica

STELMAR Serwis

 • Legnica
 • 19 km od Złotoryja

Szukasz specjalisty od osuszania fundamentów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry STELMAR Serwis. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

PHU Krzysztof Tarociński - Osuszanie Fundamentów Legnica

PHU Krzysztof Tarociński

 • Legnica
 • 19 km od Złotoryja

Oferuję usługi minikoparką w zakresie: *roboty ziemne *przyłącza wody, kanalizacji, telekomunikacyjne i energetyczne *drenaż domów i działek *odwodnienie i inne usługi budowlane *układanie kostki brukowej z wymianą gruntu Działam na terenie województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego. Świadczę usługi firmom jak i osobom prywatnym już od 10 lat. Wyróżniamy się dokładnością wykonywanej pracy, fachowym doradztwem oraz otwartością na sugestie klienta.

Jan-bud - Osuszanie Fundamentów Kostrzyca

Jan-bud

 • Kostrzyca
Maciej M.

Usługi remontowo budowlane Wewnatrz jak ina zewnątrz Wykańczanie wnetrz Ptaktyka w Niemcy Holandia Austria oraz w Polsce Osuszanie budynkow Tynki dekoracyjne oraz renowacyjne

ILS Investment Sp zoo - Odwodnienie Domu Jelenia Góra

ILS Investment Sp zoo

 • Jelenia Góra
 • 28 km od Złotoryja

Firma ILS Investment Sp zoo – jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i technologii osuszania budynków bezinwazyjną metodą ELEKTROOSMOZY w rejonie Jeleniej Góry i na terenie województwa dolnośląskiego Polecamy naszą technologię jako: NAJTAŃSZĄ NAJSKUTECZNIEJSZĄ NAJBEZPIECZNIEJSZĄ oraz najszybszą metodę osuszania murów, polska myśl techniczna - ochrona patentowa metody i urządzenia na terenie Polski i Europy 20 LAT Gwarancji! Nasza oferta obejmuje: ocenę stopnia zawilgocenia dobór urządzenia dostawę i zainstalowanie urządzenia kontrole przebiegu procesu osuszania LIKWIDUJEMY PRZYCZYNY A NIE TYLKO SKUTKI! www.suchy-dom.eu

Dołącz do naszych Specjalistów od Osuszania Budynków w Złotoryi

Działasz na rynku jako Specjalista od Osuszania Budynków i szukasz nowych Klientów z Złotoryi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Expert-Bud A.G. - Osuszacze Budowlane Jelenia Góra

Osuszacze Budowlane Złotoryja

 • Jelenia Góra
 • 28 km od Złotoryja
 • Expert-Bud A.G.
Julian Z.

Profesjonalna firma, wykwalifikowana kadra, terminowa realizacja zlecenia.

Instal-Rem "STEWA" Wacław Stepecki - Osuszanie Budynków Ubocze

Instal-Rem "STEWA" Wacław Stepecki

 • Ubocze
 • 35 km od Złotoryja

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w usługach monterskich, konserwacyjnych i pracach przy różnego rodzaju instalacjach. Wykonujemy prace w zakresie : - montażu anten naziemnej telewizji cyfrowej - montażu zestawów telewizji satelitarnej - montażu instalacji elektrycznej - montażu instalacji telefonicznych i komputerowych Drugim rodzajem działalności jest osuszanie i ozonowanie pomieszczeń. Ten rodzaj działalności został włączony do usług działania firmy ze względu na występowanie w woj. dolnośląskim dużej ilości starych poniemieckich domów , które bardzo często są zawilgocone (słaba izolacja gruntowa), oraz występowanie sezonowych podstopień wynikających z uwarunkowań topograficzno-hydrologicznych. Osuszanie oraz ozonowanie jest

Aire Fresco Marcin Sulewski - Osuszanie Ścian z Wilgoci Strzegom

Aire Fresco Marcin Sulewski

 • Strzegom
 • 34 km od Złotoryja
Dawid L.

Fachowa usługa w niedługim czasie, miły i uczciwy właściciel do dogadania. Polecam wszystkim zainteresowanym.

GA - POL - SYSTEM - Osuszanie Świebodzice

GA - POL - SYSTEM

 • Świebodzice
 • 38 km od Złotoryja
Elżbieta O.

Firma „Rolando” Pana Rolanda Grzelaka jest firmą solidną i rzetelną - godną polecenia. Bardzo dobry kontakt, doradztwo oraz współpraca. Wszelkie uwagi zostały natychmiast wykonywane. Pracownicy posiadający fach w rękach. Remont elewacji został wykonany szybko i sprawnie. Główne atuty to rzetelność, czystość oraz wysoka jakość wykonywanych prac. Z wielką przyjemności polecam współpracę z Panem Rolandem.

MARREN BEZINWAZYJNE OSUSZANIE MURÓW BUDYNKU I USUWANIE WILGOCI - Osuszanie Ścian z Wilgoci Świebodzice

Staranne Osuszanie Ścian z Wilgoci Złotoryja

 • Świebodzice
 • 38 km od Złotoryja
 • MARREN BEZINWAZYJNE OSUSZANIE MURÓW BUDYNKU I USUWANIE
Tomasz L.

Oferta jaka Państwu przedstawiamy dotyczy zastosowania nowoczesnego bezprzewodowego elektronicznego systemu osuszania murów urządzeniami posiadającymi patent RP nr 194574 wydany dnia 28 marca 2003 roku. Zalety urządzenia-osusza mury będące polu działania do 30m/ beton, kamień, cegła /-po osuszeniu następuje całkowita blokada możliwości ponownego zawilgocenia-usuwa pleśń i grzybnie, likwiduje zapach stęchlizny-nie wymaga żadnych prac budowlanych, stosowania środków chemicznych, wierceń itp.-nie wymaga wykonywania wykopów, naprawy izolacji-posada wszelkie aktualne atesty oraz certyfikaty /Zgodności CE, Bezpieczeństwa B, Higieniczny HK, Orzeczenie PP z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy / wymagane przez prawo budowlane krajowe oraz UE( wraz z aktualizacjami)-spełnia wymogi w zakresie dyrektyw:LVD 73/23/EEC oraz EMC 98/336/EEC- posada 40-to letni gwarancje producencką oraz najniższą cenę w porównaniu z wszelkimi tego typu usługami dostępnymi w kraju i na terenie UE-wytwarza zdrowy mikroklimat w obiekcie, dodatkową zaletą urządzenia jest korzystne energizownanie organizmu, co wpływa korzystnie na jego funkcje życiowe-nie wymaga dozoru, posiada bezobsługowy system kontroli -posiada liczne referencje-koszt eksploatacji wynosi tylko 1 zł na miesiąc.Wykonujemy dokumentacje powykonawczą,pionowy profil zawilgocenia,-pomiary rozkładu zawilgocenia w cyklu trzy letnim,pakiet badań laboratoryjnych oraz bezpłatne doradctwo techniczne.Wykonawca- Licencjonowany Zakład Osuszania i Zabezpieczania Przeciwwilgociowego MARREN PPHU inż. Marcin Schmidt Świebodzice- posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty zgodne z wytycznymi UE i działa nieprzerwanie w branży budowlane od 1985 roku .Obecnie wykonanych obiektów metodą elektroosmozy przy pomocy elektronicznych urządzeń na terenie Polski ,Niemiec, Grecji, Włoch i wynosi 10 950 budynków mieszkalnych,użyteczności publicznej, obiektów sakralnych , zabytkowych i wielu innych. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU kom. 792 599 249 tel.stac.74 8540575 oraz na stronę www:marren.eu You Tube : http://www.youtube.com/watch?v=v2jkvXMqYzo&feature=g-upl

Porównanie cen i kosztów w Złotoryi

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów osuszania budynków? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Złotoryi? Złóż zapytanie, a specjaliści od osuszania budynków z Złotoryi sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace chcesz zlecić?
GA - POL - SYSTEM - Wypożyczalnia Osuszaczy Świebodzice

GA - POL - SYSTEM

 • Świebodzice
 • 38 km od Złotoryja
Krzysztof K.

Chłopaki stawiali nam dom. Szybko, sprawnie, terminowo. Firma godna polecenia.

BMTI Projekt Marek Biel - Osuszanie Ścian z Wilgoci Wałbrzych

BMTI Projekt Marek Biel

 • Wałbrzych
 • 44 km od Złotoryja
Marta C.

Firma BMTI Projekt zajmuje się szerokim spektrum prac porządkowych, renowacyjnych i izolacyjnych dla domu, ogrodu i firmy. PRACE PORZĄDKOWO-RENOWACYJNE ORAZ IZOLACJE Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szeroko rozumianych prac porządkowo-renowacyjnych. Świadczymy usługi malarskie, realizujemy zlecenia z zakresu izolacji przeciwwilgociowych w technologii iniekcji ciśnieniowej montujemy nawiewniki okienne,oraz ocieplamy pomieszczenia od wewnątrz. Ponadto, dzięki zastosowaniu metody ozonowania, usuwamy nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń i pojazdów, odgrzybiamy i odkażamy wentylacje, usuwamy roztocza, alergeny, prowadzimy uslugi w zakresie DDD dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja HACCP. Wykonujemy także prace zewnętrzne - myjemy elewacje, ściany, mury, ogrodzenia, chodniki z kostki brukowej i innych materiałów. Posiadamy uprawnienia do prac na wysokościach, co pozwala nam świadczyć usługi związane z czyszczeniem i malowaniem dachów. Pracujemy również w ogrodach, pielęgnujemy krzewy i drzewa, kosimy trawniki i odchwaszczamy działki, oczyszczamy oczka wodne oraz baseny, budujemy sauny ogrodowe opalane drewnem, które zapewnią chwilę relaksu po ciężkim dniu. A gdy przychodzi zima i dachy, chodniki oraz podwórza przykrywa biały puch, chętnie pomagamy się go pozbyć. NOWOCZESNE I WYDAJNE TECHNOLOGIE Stawiamy na nowoczesne technologie, które umożliwiają sprawną realizację każdego zlecenia przy zachowaniu maksymalnej wydajności i wysokiej jakości. Malujemy w technologii natryskowej za pomocą profesjonalnych agregatów, ozonujemy bardzo silnymi i efektywnymi ozonatorami, a piaskujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które zapewniają doskonały efekt i pełne bezpieczeństwo dla czyszczonej powierzchni. KADRA DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści posiadający wszelkie niezbędne szkolenia i uprawnienia. Dzięki wieloletniej praktyce i zdobytej wiedzy możemy podejść kompleksowo do każdego zlecenia i służyć radą w kwestii doboru najkorzystniejszego rozwiązania. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych. Działamy na terenie Dolnego Śląska. Zapraszamy do współpracy!

P. H. U. Krzysztof Majerowski - Iniekcja Krystaliczna Środa Śląska

P. H. U. Krzysztof Majerowski

 • Środa Śląska
 • 46 km od Złotoryja

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku. Nasza specjalność to brukarstwo, hydroizolacje, osuszanie budynków, odwodnienia. Realizujemy zlecenia na terenie Dolnego Śląska. Do powierzonych zadań podchodzimy rzetelnie i z zaangażowaniem.

Marcin Zelek - Osuszanie Budynków Pszenno

Osuszanie Budynków

 • Pszenno
 • 51 km od Złotoryja
 • Marcin Zelek

Dobra wypożyczalnia osuszaczy z terenu Złotoryi to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Ederha Sp. z o.o. - Wypożyczalnia Osuszaczy Mietków

Ederha Sp. z o.o.

 • Mietków
 • 53 km od Złotoryja

Wybierz specjalistów z Ederha Sp z oo jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do solidnego osuszania budynków na terenie Złotoryi lub okolicy. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Majka

 • Szprotawa
 • 57 km od Złotoryja

Po prostu zleć prace dotyczące iniekcji krystalicznej fachowcom firmy Majka z miejscowości Złotoryja. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Złotoryi są w ścisłej czołówce. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

"EKO-FASS" - Osuszanie Tynków Małomice

"EKO-FASS"

 • Małomice
 • 59 km od Złotoryja

Nie marnuj energii i zleć twoje zadanie tym fachowcom od osuszania tynków z Złotoryi. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Najlepsze Osuszanie Tynków

 • Zgorzelec
 • Blok-Bud Anna Szyszkowska

Sprawdź tę firmę jeśli szukasz właściwych ludzi do najlepszego osuszania tynków na terenie Złotoryi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Sucha Fucha - Osuszanie Tynków Dzierżoniów

Sucha Fucha

 • Dzierżoniów

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu wyjątkowego osuszania tynków z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Sucha Fucha jest do Twojej dyspozycji. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

Lafoge Bartosz Fugiel - Osuszanie Tynków Wrocław

Lafoge Bartosz Fugiel

 • Wrocław

Chesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu rewelacyjnego osuszania tynków, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Lafoge Bartosz Fugiel jest do Twojej dyspozycji. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Opinie i porady na temat osuszania budynków

Jeśli interesują Cię opinie na temat osuszania budynków, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Złotoryi. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
GEOLOR Zakład Geotechniki i Hydrotechniki Budowlanej - Wypożyczalnia Osuszaczy Bogatynia

GEOLOR Zakład Geotechniki i Hydrotechniki Budowlanej

 • Bogatynia

Trafny wybór kompetentnej wypożyczalni osuszaczy to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się GEOLOR Zakład Geotechniki i Hydrotechniki Budowlanej - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

"MEMKO'' - Osuszanie Ścian z Wilgoci Dzierżoniów

"MEMKO''

 • Dzierżoniów

Jeżeli poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z MEMKO są dla Ciebie idealni. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

AGABUD Sp. z o.o. - Osuszanie Domów Wrocław

Porządne Osuszanie Domów

 • Wrocław
 • AGABUD Sp. z o.o.

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z AGABUD Sp z oo są dla Ciebie stworzeni. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Budownictwo ogólne

 • Piława Górna

Budownictwo - nadzory budowlane na terenie Dolnego Śląska Obsługa klientów i indywidualnych

Przedsiębiorstwo usługowe - prace ziemne

 • Brzeźnica
Rafał S.

Przedsiębiorstwo Usługowe Prace Ziemne świadczy szerokie spektrum usług z zakresu prac ziemnych, z użyciem koparko-ładowarki. Działamy na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Żagania oraz okolicznych miejscowości. PRACE ZIEMNE DLA KAŻDEGO U podstaw naszej firmy leży wiele lat doświadczenia w branży związanej z pracami ziemnymi oraz wykopami. Wykonujemy zlecenia zarówno dla firm, gdzie wymagane jest działanie na dużym terenie, jak i dla osób prywatnych, które potrzebują naszych usług na terenie swojego podwórka. Działamy także jako podwykonawcy przy większych zleceniach. PORZĄDEK W PRACY I PO PRACY Posiadamy własną koparko-ładowarkę, którą możemy wykorzystać do każdego zlecenia związanego z pracą ziemną, z jakim się do nas zwrócisz. Wykonamy dla ciebie wyrównanie, utwardzenie terenu, wykopy pod instalacje, a także przygotujemy wyznaczony teren pod budowę. Po wykonaniu zadania zajmiemy się pozbycie się pozostałości po wykopach. WSZYSTKO PRZYGOTOWANE POD KLIENTA Decydując się na nasze usługi możesz być pewien, że powierzony nam teren zostanie przygotowany z myślą o wszystkich potrzebach i preferencjach, zarówno twoich jak i całej firmy bądź domowników. Bez względu na wielkość prac oraz panujących okoliczności, zawsze trzymamy się wcześniej ustalonych i określonych na umowie terminów realizacji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Magnat - Osuszanie Fundamentów Wrocław

Magnat

 • Wrocław

Uwierz ekspertom w dziedzinie osuszania fundamentów i zatrudnij Magnat. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Forfiter Arkadiusz Zieliński - Osuszanie Wrocław

Forfiter Arkadiusz Zieliński

 • Wrocław

Osuszanie mieszkań, odgrzybianie, ozonowanie powietrza, usuwanie wilgoci to główne zadania, jakimi zajmuje się firma Forfiter. Do tego celu wykorzystujemy profesjonalne osuszacze i ozonatory. Nasze usługi są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm budowlanych. Pomożemy: - w przypadku zdarzeń losowych, takich jak zalania czy powodzie, - jeżeli na ścianach pojawia się wilgoć i pleśń, - gdy zakończenie budowy uzależnione jest od osuszenia tynków, - kiedy chcesz pozbyć się nieprzyjemnych, brzydkich zapachów w mieszkaniu, - jeśli odczuwasz ogólne oznaki nadmiernej wilgoci - na szybach skrapla się woda, ubrania po praniu długo schną, w pomieszczeniach unosi się zapach stęchlizny. Ceny naszych usług są

Doskonałe Osuszanie Pomieszczeń

 • Wrocław
 • WROSTAR

Biuro Techniczno-Handlowe WROSTAR z siedzibą we Wrocławiu powstało w roku 1997 w Starachowicach. Firma specjalizuje się w montażu pawilonów, hal oraz wiat. W swojej działalności korzysta z nowoczesnych materiałów budowlanych, z wykorzystaniem technologii lekkiej obudowy z płyt warstwowych. W ofercie firmy WROSTAR znajduje się profesjonalna obsługa całej inwestycji. W ciągu dziesięciu lat działalności firma rozszerzyła swoją podstawową działalność o instalacje elektrotechniczne, oraz osuszanie budynków w oparciu o technologię nieprzepuszczalnych membran kwarcowych. Nasi fachowcy w 1997 roku po powodzi we Wrocławiu skutecznie osuszyli część kamienic w obrębie dzielnicy Śródmieście. Na dzień dzisiejszy nasze usługi świadczymy zarówno na rynku

TOTALDRY MACIEJ KUMINEK - Wypożyczalnia Osuszaczy Wrocław

Wypożyczalnia Osuszaczy

 • Wrocław
 • TOTALDRY MACIEJ KUMINEK

Ta godna zaufania wypożyczalnia osuszaczy z miejscowości Złotoryja to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

CERBUD Usługi Ogólnobudowlane

 • Ścinawka Dolna

Jeżeli szukasz najlepszego odwodnienia domu i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z kwalifikacji CERBUD Usługi Ogólnobudowlane. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjne Osuszanie Budynków

 • Wrocław
 • Roman Tarnowiecki

Od wielu lat pracownicy Roman Tarnowiecki oferują usługi z zakresu osuszania budynków, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Magnat - Osuszanie Wrocław

Magnat

 • Wrocław

Osuszanie nie ma dla Magnat żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Alta - Osuszanie Budynków Wrocław

Alta

 • Wrocław

Zawiązana z zamiłowania do osuszania firma oferuje wyjątkowe osuszanie budynków na terenie miejscowości Złotoryja, a także pobliskich miast i powiatów. Zapraszamy do kontaktu.

Gremix - Osuszanie Wrocław

Gremix

 • Wrocław

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Gremix są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

UjdzieNaSucho.pl - Osuszanie Tynków Wrocław

Profesjonalne Osuszanie Tynków

 • Wrocław
 • UjdzieNaSucho.pl

UjdzieNaSucho.pl zajmuje się kompleksową obsługą szkód zalaniowych. Poszukujemy i wykrywamy przecieki, osuszamy rozmaitymi metodami, wykonujemy pomiary wilgotności, dezynfekujemy, sporządzamy dokumentację z zalania dla ubezpieczyciela. Nie tylko wstawiamy osuszacze, ale wykonujemy też pomiary wilgoci oraz przygotowujemy dokumentację dla ubezpieczyciela, która stanowi istotny element w procesie roszczenia o wypłatę odszkodowania. Przyczyny zalania często są oczywiste. Zdarza się jednak, że określenie jego przyczyny wymaga wiedzy z zakresu wielu dziedzin. Nasze doświadczenie w wykrywaniu przyczyn zalania obejmuje wiele branż i szukamy do skutku. Za każdym razem stosujemy indywidualne podejście i staramy się zlikwidować przyczynę szkody i

P.H.U. Mateusz Stępień Osuszanie Budynków - Odwodnienie Domu Wrocław

P.H.U. Mateusz Stępień Osuszanie Budynków

 • Wrocław

Kompleksowe wykonywanie usług związanych z izolacją przeciw wodną tarasów, balkonów, fundamentów, budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pracujemy tylko na najwyższej jakości materiałach co gwarantuję wysoką jakość naszych prac. Osuszanie budynków. Iniekcja. Hydroizolacje

HYDROBLOKKER - Wypożyczalnia Osuszaczy Wrocław

HYDROBLOKKER

 • Wrocław

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę wypożyczalni osuszaczy. Eksperci z HYDROBLOKKER zaplanują i dokładnie zakończą zadanie. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Ozonsfera - Osuszanie Domów Wrocław

Ozonsfera

 • Wrocław

Rozwiązujemy problemy z wilgocią, grzybem, nieprzyjemnym zapachem lub nawet alergenami,które mogą znajdować się w twoim mieszkaniu samochodzie lub pracy. Zapraszamy do usług firmy! 📌 OZONOWANIE, mieszkań, restauracji, magazynów żywności, obiektów sportowych, zakładów pracy, klimatyzacji, rekuperacji, hoteli, magazynów, chłodni Usuwanie: alergenów, wirusów, roztoczy, nieprzyjemnych zapachów, pluskiew 📌 OSUSZANIE 📌 ODGRZYBIANIE 📌 INIEKCJA KRYSTALICZNA ☑️ RENOWACJA ZNISZCZEŃ / MALOWANIE Dzięki stronie internetowej zapoznacie się z naszą ofertą. https://www.ozonsfera.pl/

OPEN BIURO SP. Z O.O. - Iniekcja Krystaliczna Wrocław

OPEN BIURO SP. Z O.O.

 • Wrocław

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu solidnej iniekcji krystalicznej z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma OPEN BIURO SP Z OO jest gotowa Ci pomóc. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

O3 Eko Fresh - Osuszanie Domów Wrocław

Pierwszorzędne Osuszanie Domów

 • Wrocław
 • O3 Eko Fresh

Wciąż szukasz dobrej firmy od osuszania domów? Skorzystaj z kwalifikacji O3 Eko Fresh. Żeby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Gekono - Osuszanie Pomieszczeń Wrocław

Gekono

 • Wrocław

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Gekono perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Iniekt bud

 • Góra

Chesz znaleźć wartego uwagi specjalistę z zakresu najwyższej klasy odwodnienia domu z Złotoryi, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Iniekt bud jest gotowa Ci pomóc. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Solidne Osuszanie Tynków

 • Wrocław
 • GEO-WROWIERT
Sucha stopa Fryderyk kolman

Pełny profesjonalizm w wykonywaniu zleconych prac. Szeroki wachlarz usług. Przystępne ceny.

Hydroizolacje Artur Augustyniak - Iniekcja Krystaliczna Wrocław

Hydroizolacje Artur Augustyniak

 • Wrocław

Szukasz specjalistów od profesjonalnej iniekcji krystalicznej w rejonie Złotoryi lub w przyległych powiatach? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

ES-KA Katarzyna Bak

 • Wrocław

Przygotowanie osuszania ścian z wilgoci będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. ES-KA Katarzyna Bak ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

osuszaczepowietrza247.pl - Osuszanie Fundamentów Iwiny

osuszaczepowietrza247.pl

 • Iwiny
Polaris Lubin

Jestem bardzo zadowolony. Sprzęt dowieziony na miejsce. Konkretnie i terminowo.

Świetne Osuszanie Ścian z Wilgoci

 • Wrocław
 • Izomur Sp z o o

Wciąż szukasz specjalisty od osuszania ścian z wilgoci? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Izomur Sp z o o. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

SPECDOM - Osuszanie Ścian Wrocław

SPECDOM

 • Wrocław

Powierz zadanie osuszania ścian ekspertom z miejscowości Złotoryja. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Złotoryi są w ścisłej czołówce. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

BUDREM

 • Lewin Kłodzki

Firma BUDREM to eksperci od osuszania i osuszania ścian, świadczący usługi dla Klientów z Złotoryi i okolicznych miast. Zachęcamy do zadawania pytań.

Perfekcyjne Osuszanie Fundamentów

 • Wrocław
 • Active Hotel Sp. z o.o.

Nadal poszukujesz specjalisty od osuszania fundamentów? Wykorzystaj kompetencje Active Hotel Sp z oo. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Klim-spec - Osuszanie Ścian z Wilgoci Rawicz

Klim-spec

 • Rawicz

Klim-spec oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Złotoryi oraz przyległych powiatów. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Firma Usługowa Mobilne Piaskowanie i Malowanie Metali Krzysztof Barański - Odwodnienie Domu Wschowa

Firma Usługowa Mobilne Piaskowanie i Malowanie Metali Krzysztof Barański

 • Wschowa

Stworzona z pasji do osuszania firma oferuje wysokiej klasy odwodnienie domu na terenie miejscowości Złotoryja, jak również pobliskich miast i powiatów. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wiesław Kałużny - Osuszanie Domów Zielona Góra

Wiesław Kałużny

 • Zielona Góra
Marian R.

Firmą jesteśmy od 1995 roku. Prowadzimy działalność budowlano-remontową. Wykonujemy ocieplenia, elewacje, malowanie elewacji, osuszanie fundamentów, izolacje fundamentów, prace dekarsko-blacharskie, wymianę rynien i rur spustowych. Posiadamy własne rusztowania. PRACE WYKONUJEMY SZYBKO I FACHOWO.

FX invest sp. z o.o. - Osuszanie Domów Zielona Góra

FX invest sp. z o.o.

 • Zielona Góra

Jesteś zdania, że najlepsze osuszanie domów to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Serwis Ogólnobranżowy - Osuszanie Domów Zielona Góra

Pierwszorzędne Osuszanie Domów

 • Zielona Góra
 • Serwis Ogólnobranżowy
Renata G.

Szybko i profesjonalnie. Gorąco polecam! Wszystko sprawnie bez żadnych problemów zgodnie z moimi oczekiwaniami a jeszcze wszystko w dobrej cenie!

Ranking Specjalistów od Osuszania Budynków obejmuje również takie miejscowości jak: Złotoryja, Wojcieszów, Świerzawa, Zagrodno, Pielgrzymka, Lubiechowa, Twardocice, Jadwisin, Rokitnica, Rząśnik, Prusice, Lubiatów, Radziechów, Sędziszowa, Proboszczów, Dobków, Kozów, Sokołowiec, Grodziec, Leszczyna. więcej...
Jakie prace chcesz zlecić?