Opieka medyczna Wieruszów - Najlepsi w 2021

Opieka medyczna w Wieruszowie, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Opieka medyczna

Fizjoterapia dzieci i dorosłych z problemami neurologicznymi, jak np. Mózgowe Porażenie Dziecięce, zaburzenia ośrodkowej koordynacji ruchowej, opóźnienia rozwoju psychoruchowego, neuropatie, udary mózgu, bóle kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zaburzenia równowagi; oraz z problemami ortopedycznymi, jak np. po urazach, złamaniach, artroskopii, endoprotezoplastyce stawów a także uwalnianie blizn pooperacyjnych i in. Pracuję indywidualnie z pacjentem met. NDT-Bobath, wykorzystuję współczesne metody terapii tkanek miękkich, Kinesiology Taping a także wiedzę z zakresu psychomotoryki, integracji sensorycznej i innych dziedzin. Zapraszam do mojego gabinetu.

Agata W

 • Ostrzeszów

Dzialalnosc nasza zajmuje sie weryfikowaniem kandydatow do pracy, przy opiece osob starszych w domach prywatnych na terenie Niemiec. Legalne zatrudnienie,zwrot kosztow podrozy,nie pobieramy prowizji za prace,wyplaty na konto lub gotowka do reki.

Opmed Aneta Mroczek

 • Kujakowice Górne
 • 33 km od Wieruszów

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to utrzymanie higieny osobistej,karmienie,zaopatrzenie w leki, sprzęt rehabilitacyjny,organizacja czasu wolnego, na terenie Kluczbork,Olesno,Byczyna,Opole.

FITKOOP Kamila Okoń

 • Porąbki
 • 40 km od Wieruszów

Dołącz do naszych Specjalistów od Opieki Medycznej w Wieruszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Opieki Medycznej i szukasz nowych Klientów z Wieruszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Fit-Med Aleksandra Śliczna - Opieka medyczna Kluczbork

Fit-Med Aleksandra Śliczna

 • Kluczbork
 • 37 km od Wieruszów
Kazimierz W.

Terapeuta budzący zaufanie swoją osobą. Wrażliwa, empatyczna, bardzo konkretna i kompetentna, jasno uprzedza, że skuteczność terapii bez pełnego zaangażowania i współpracy jest niemożliwa. Ból umyka przed nią jak diabeł przed święconą wodą, chociaż nie zawsze natychmiast. Bardzo pomogła mi w pokonaniu skutków udaru.

RAFAŁ PERTKIEWICZ - Opieka medyczna Sieradz

RAFAŁ PERTKIEWICZ

 • Sieradz
 • 51 km od Wieruszów
PZU

Rafał jest osobą bardzo zaangażowaną, profesjonalne podejście do klientów, chętnie dzieli się wiedzą z współpracownikami.

FizjoAnna Mobilny Gabinet Masażu - Opieka medyczna Sieradz

FizjoAnna Mobilny Gabinet Masażu

 • Sieradz
 • 51 km od Wieruszów
Kama K.

Profesjonalna i miła masażystka. Masaż mobilny to cos dla osob zabieganych. Nie trzeba nigdzie jeździć, poniewaz przyjeżdzaja do ciebie. POLECAM!!!

Agata Miszczak

 • Sieradz
 • 51 km od Wieruszów

KALMEDICA SP. Z O. O. - Opieka medyczna Dębniałki kaliskie

KALMEDICA SP. Z O. O.

 • Dębniałki kaliskie
 • 56 km od Wieruszów

KALMEDICA to nowoczesna klinika mieszcząca się w Kaliszu. Świadczymy szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi profilaktykę prozdrowotną, rehabilitację oraz specjalizacje medyczne takie jak np. okulistyka, urologia czy stomatologia. Wybierając naszą klinikę możesz być pewny co do wysokiej jakości obsługi oraz szybkich terminów. Zadzwoń do nas już teraz i umów się na swoją pierwszą wizytę.

PiK uslugi opiekuńcze - Opieka medyczna Osiny

PiK uslugi opiekuńcze

 • Osiny
Anna G.

Pani Paulina zjawiła się w naszej rodzinie, tak jak nieoczekiwanie Tata stał się osoba leżąca i wymagająca opieki, i pomocy. My też jej potrzebowaliśmy. Paulina wspaniale, empatycznie i bardzo fachowo zaopiekowała się Tata. To, że ma poczucie humoru, ciągle się uczy i zdobywa wiedzę i umiejętności, sprawia, że poradziła sobie z okropnymi odleżynami i ranami cukrzycowymi, a Tata mógł cały ten czas znosić w komforcie psychicznym. Paulina stała się częścią naszej rodziny, mimo, że Tata już odszedł. Jesteśmy Jej bardzo wdzięczni, że stanęła na naszej drodze, w ciężkim dla nas czasie. To cudowna i oddana swoim pacjentom osoba. Polecam pomóc Pauliny Kucharskiej każdemu, kto opiekuje się starsza, schorowana osoba albo osoba wymagająca

Gabinet Weterynaryjny Agnieszka Daleszczyk

 • Szczerców

Nasz gabinet został założony w Szczercowie w 2009 roku Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem chorób zwierząt towarzyszących i gospodarskich.

PALLIUM OPIEKA I PIELĘGNACJA OSÓB STARSZYCH IDZIECI

 • Wielka wieś

PALLIUM działalność świadcząca usługi opiekuńczo pielęgnacyjne działająca na terenie Łodzi (Łódź Górna) Dojazd do pacjenta w ustalonych godzinach indywidualnie od potrzeb. Profesjonalne usługi dla osób chorych i cierpiących oraz wymagających opieki i i pielęgnacji w warunkach domowych: - pomoc przy toalecie - pełna kąpiel osoby leżącej - zmiany opatrunków - podawanie pokarmów przez przezskórną gastrostomię endoskopową (PEG), sądom nosowo - żołądkową , drogą pozajelitową Broviak -zakładanie sądy nosowo- żołądkowej -pielęgnacja cewnika Broviac, PEG -obsługa pomp żywieniowych

Anna Garbicz-Hyszczyn - Opieka medyczna Oleśnica

Anna Garbicz-Hyszczyn

 • Oleśnica
 • 53 km od Wieruszów

Jestem absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu na kierunku psychologia, studiów podyplomowych z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Dolnośląskim Studium Psychoterapii. Wiedzę praktyczną zdobywałam odbywając staż w Instytucie Psychodietyki we Wrocławiu. Od wielu lat interesuję się zdrowiem w szeroko pojętym sensie: psychologicznym, fizycznym, emocjonalnym. Udzielam wsparcia w obszarach: - Spadku lub wahań nastroju, odczuwaniu silnych emocji (lęku, strachu, gniewu, smutku, poczucia winy). - Wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Zmian w życiu, przewlekłego stresu, bezsenności. - Braku zrozumienia, poczucia osamotnienia, straty. - Niskiego poczucia własnej wartości.

Stowarzyszenie Krajowe Centrum Opiekunów Medycznych - Opieka medyczna Oleśnica

Stowarzyszenie Krajowe Centrum Opiekunów Medycznych

 • Oleśnica
 • 53 km od Wieruszów

Stowarzyszenie Dolnośląskie Centrum Opiekunów Medycznych z siedzibą w Oleśnicy, zostało wpisane w dniu 2 kwietnia 2020 r. do ewidencji stowarzyszeń zwykłych pod nr 41 w Starostwie Powiatowym w Oleśnicy - Wydział Zdrowia, Zarządzania Kryzysowego i Pomocy Konsumenckiej, przy ul. Słowackiego 10. Cele Stowarzyszenia to: - Aktywne działanie na rzecz osób starszych i chorych - Udzielanie wsparcia opiekunom medycznym w ich pracy zawodowej. - Dbanie o interesy opiekunów medycznych. - Podnoszenie jakości opieki nad pacjentami w placówkach ochrony zdrowia. - Promowanie zdrowego trybu życia. - Promowanie zawodu Opiekuna Medycznego. - Przeciwdziałanie wykluczeniom społecznym. - Promowanie wolontariatu Stowarzyszenie realizuje swoje cele

Dorota Białowąs

 • Łask

Paramedic

 • Zduny

Fi-Able - Opieka medyczna Bełchatów

Fi-Able

 • Bełchatów

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to fizjoterapia - rehabilitacja. Wykonujemy prace od 2016. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Bełchatów. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Psycholodzy Synergia Anna Hrycak Anna Linda - Opieka medyczna Milicz

Psycholodzy Synergia Anna Hrycak Anna Linda

 • Milicz

Naszym atutem jest to, że pracujemy w zespole, daje to możliwość dostosowania terapeuty do specyfiki problemu klinicznego. Wszystkie posiadamy kwalifikacje, choć każda trochę inne i długie doświadczenie w pracy terapeutycznej, nieustannie szkolimy się i pracujemy pod superwizją. Alicja Nosek t.502 311 578 Certyfikowana Specjalistka Terapii Uzależnień. Zaprasza osoby, które widzą trudność w sposobie picia alkoholu, zażywania narkotyków, leków psychoaktywnych, hazard. Anna Linda t.501 898 281 Wszechstronnie wykształcona, pracuje głównie w nurcie behawioralno - poznawczym, z młodzieżą, dorosłymi, parami i całą rodziną. Prowadzi szkolenia dla różnych grup zawodowych. Anna Hrycak t. 501 564 802 Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi (od

Bio Live - Opieka medyczna Opole

Bio Live

 • Opole

Poradnia Leczenia Uzależnień NZOZ - Opieka medyczna Opole

Poradnia Leczenia Uzależnień NZOZ

 • Opole

Poradnia Leczenia Uzależnień w Opolu świadczy bezpłatne (NFZ) usługi dla wszystkich grup wiekowych w zakresach: - leczenia uzależnienia od alkoholu, - narkotyków, - leków, - "jedzenia", - hazardu i innych uzależnień bahawioralnych (m.in. pracoholizmu), - a także w obszarze uzależnień związanych z seksuologią, - poradnictwa dla rodzin i bliskich osób uzależnionych, nadużywających substancji psychoaktywnych lub zagrożonych uzależnieniem, - pomocy psychologicznej osobom współuzależnionym, - wszelkich kryzysów, które skłaniają do sięgania po substancje psychoaktywne, - zagrożenia samobójstwem w skojarzeniu z używaniem substancji i w innych stanach nagłych, - oraz leczenia substytucyjnego. Poradnia zapewnia szybką interwencję i bardzo krótki

Pro-Senior Sp. z o.o. - Opieka medyczna Opole

Pro-Senior Sp. z o.o.

 • Opole

Adam Kasperkiewicz

 • Opole
Anna K.

kompetentny i słowny

"Specto" Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Pielęgniarska

 • Opole

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed - Opieka medyczna 45 - 472 Opole

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed

 • 45 - 472 Opole
Piotr K.

Wszystko na wysokim poziomie. Dobry kontakt z rejestracją, wizyta online odbyła się punktualnie i bez problemów. Pan Doktor rzeczowo i konkretnie wytłumaczył źródło problemu. Polecam wizyty w Centrum.

NZOZ ELIASMED

 • Opole

Nasza działalność rozpoczęła się w 2005 roku. Nasza specjalność to profesjonalne usługi pielęgniarskie, opiekuńcze. Wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego, na terenie Opole, woj. Opolskie.

Ubezpieczenia Artur Opoka - Opieka medyczna Brzeg

Ubezpieczenia Artur Opoka

 • Brzeg
Grzegorz S.

Dobry kontakt i elastyczność w doborze oferty OC. Polecam.

Atlanta Clinic - Opieka medyczna Lubliniec

Atlanta Clinic

 • Lubliniec

Zapraszamy do naszej nowoczesnej kliniki w Lublińcu. Nasza klinika powstała w 1995 r. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Ponadto zajmujemy się dermatologią i wenerologią. Inne nasze specjalności to również: medycyna estetyczna, kosmetologia, fizjoterapia, rehabilitacja. Mamy bardzo doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę lekarzy. Posiadamy nowoczesną salę operacyjną i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Z naszych usług dotychczas skorzystało wiele znanych osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie internetowej: https://atlantaclinic.pl

Gabinet Psychologiczno Psychoterapeutyczny Beata Mroczek - Opieka medyczna Częstochowa

Gabinet Psychologiczno Psychoterapeutyczny Beata Mroczek

 • Częstochowa
Sylwia A.

Strzał w dziesiątkę, bardzo udane sesje, doświadczona, empatyczna i mądra terapeutka z wielką intuicją. Powiedzieć, że mi ogromnie pomogła, to nie powiedzieć nic, polecam panią psycholog Beatę każdemu, kto czuje się przytłoczony problemami.

Stomatolog Częstochowa Galeria Uśmiechu - Opieka medyczna Częstochowa

Stomatolog Częstochowa Galeria Uśmiechu

 • Częstochowa

Mnóstwo ludzi odkłada wizytę do stomatologa do ostatniej dopuszczalnej chwili. Z reguły udajemy się do dentysty w momencie, w którym ciężko już wytrzymać jest nam ból. Wielu z nas nie było w gabinecie dentystycznym od kilku, a w pewnych sytuacjach od kilkunastu lat. Traktujemy to jako zło konieczne, odkładając jak długo jest to dopuszczalne, wiedząc, iż wiąże się to z przeszywającym bólem oraz wielkim stresem. Jednakże okazuje się, że aktualnie Stomatolog Częstochowa Galeria Uśmiechu oferuje rozwiązania, to właśnie dzięki jakim w znacznym stopniu ograniczony jest ból oraz wszelkie poczucie dyskomfortu. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia - GALERIA UŚMIECHU W CZĘSTOCHOWIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH oczekuje na Państwa!

Ewelina Małachowska

 • Radomsko

Gabinet Fizjoterapii Alicja Marciniszyn-Łapka - Opieka medyczna Kamieniec Wrocławski

Gabinet Fizjoterapii Alicja Marciniszyn-Łapka

 • Kamieniec Wrocławski
Monika J.

Polecam serdecznie. Duże doświadczenie Pani Alicji, efekty już po pierwszej wizycie. Ból kręgosłupa zdecydowanie mniejszy.

Vermedica Usługi fizjoterapeutyczne Weronika Michalska - Opieka medyczna Tuliszków

Vermedica Usługi fizjoterapeutyczne Weronika Michalska

 • Tuliszków

Dwie fizjoterapeutki działające na rynku od ponad 2 lat chętnie pomogą przy wszelkich dolegliwościach bólowych. Zajmujemy się masażami, terapią manualną, kinesiotapingiem, suchym igłowaniem (akupunkturą), a także domowymi wizytami rehabilitacyjnymi u osób obłożnie chorych. Dobierzemy terapię do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta! Dodatkowo oferujemy także wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, koncentratora tlenu, balkoników, kuli i wszelkiego sprzętu niezbędnego do prawidłowego i szybkiego powrotu do zdrowia.

Nowoczesna Medycyna - Opieka medyczna Folwark

Nowoczesna Medycyna

 • Folwark

Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej w zakresie: - ginekologii - urologii - leczenia stulejki - krótkiego wędzidełka - wazektomii. - powiększania penisa tkanką tłuszczową. Oferujemy Szybki dostęp do specjalistów: - ginekologa - endokrynologa - onkologa - urologa - proktologa - dietetyka klinicznego - kosmetologa. Wykonujemy także: - profesjonalne badania usg. - terapię fotodynamiczną w zakresie ginekologii.

Maciaszek Wiesława

 • Aleksandrów Łódzki

Doradca ubezpieczeniowy PZU Marta Caban - Opieka medyczna Olsztyn

Doradca ubezpieczeniowy PZU Marta Caban

 • Olsztyn
Maja L.

Pani Marta to przesympatyczna osoba. Obsłużyła mnie profesjonalnie i szybko, odpowiadając wyczerpująco na każde moje pytanie. Do tego podeszła do mnie indywidualnie, dobierając najlepsze z możliwych dla mnie ubezpieczeń, opierając się na rozmowie którą wcześniej odbyłyśmy. Jestem bardzo zadowolona!

Wita Medica - Opieka medyczna Wrocław

Wita Medica

 • Wrocław

W Wita Medica postawiliśmy na kroplówki witaminowe – dużo skuteczniejsze od farmakologicznego wspomagania organizmu. Wlewy witaminowe są idealną odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnego człowieka. Specjalnie zaprojektowana dawka witamin i minerałów przez naszych specjalistów sprawi, że odzyskasz energię życiową, lepsze samopoczucie i zmniejszy podatność na stres. W naszej klinice wykonają państwo również niezbędne badania laboratoryjne, poprzedzające terapię.

iCast Medical - Opieka medyczna Wrocław

iCast Medical

 • Wrocław

„iCast – the best treatment support” to nowa marka na rynku medycznym specjalizująca się w dystrybucji innowacyjnych produktów, stosowanych w leczeniu schorzeń układu ruchu. Wychodząc na przeciw potrzebom specjalistów, naszą misją stało się udostępnienie im i ich pacjentom najnowszych koncepcji w leczeniu ortopedycznym, traumatologiczny, chirurgicznym Oferowane przez nas produkty to Twoje bezpieczeństwo i niespotykany dotąd komfort leczenia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze wsparcie Twojego leczenia!

Centrum Medyczne ArsMedis - Opieka medyczna Wrocław

Centrum Medyczne ArsMedis

 • Wrocław

Centrum Medyczne ArsMedis to wielospecjalistyczna, nowoczesna placówka medyczna, świadcząca kompleksową opiekę dla pacjentów wraz z hospitalizacją. Motto ArsMedis to satysfakcja pacjenta. Każdy pacjent po wyjściu z ArsMedis ma czuć, że podjął najlepszą decyzję wybierając właśnie ArsMedis. Szczerze poleci nasze usługi swoim najbliższym, przyjaciołom, znajomym. Cel ten osiągamy dzięki zatrudnionej doświadczonej kadrze lekarzy specjalistów z ponad przeciętnymi umiejętnościami zawodowymi, jak również komunikacyjnymi. Nasz Zatrudniony zespół medyczny zdobywał doświadczenie w Polsce, jak również w najlepszych ośrodkach europejskich. Istotne jest też, że zarówno w diagnostyce, jak i leczeniu ArsMedis stawia na najnowsze technologie, nowoczesny

Dorota Mazurkiewicz - Opieka medyczna Berlin

Dorota Mazurkiewicz

 • Berlin

Witajcie Kochani, mam dla Was propozycję porad dieteycznych ONLINE w języku polskim na terenie Niemiec. Porady odbywają się z dopłatą od niemieckich kas chorych. Obejrzyjcie krótki filmik reklamowy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. dm.poradydietetyczne@gmail.com 015166548546 Pozdrawiam Dorota Mazurkiewicz magister dietetyk kliniczny

ANTONI BRAŃSKI "AB" PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA MODERACJE, TERAPIE, TRENINGI - Opieka medyczna Wrocław

ANTONI BRAŃSKI "AB" PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA MODERACJE, TERAPIE, TRENINGI

 • Wrocław

Nazywam się Antoni Brański i jestem… No właśnie, kim jestem? Czym się zajmuję? Co robię? Formalnie jestem lekarzem psychiatrą. Zajmuję się psychoterapią, hipnozą i coachingiem, ale to są tylko pewne słowa mające coś określić. Czasami mówię o sobie: lekarz od stresu i kłopotów. Ludzie przychodzą do mnie, bo mają problemy. Czasami są to skutki chronicznego stresu w pracy. Bywa też, że trzeba się przygotować do jakiegoś ważnego wystąpienia, ważnej rozmowy, spotkania, negocjacji - jak sobie wówczas poradzić ze stresem, jaką przyjąć strategię..? Innym razem nie układa się w związku. Za dużo pracy, za mało czasu dla bliskich - ludzie oddalają się od siebie i powoli stają się dla siebie obcy. Zdarza się, że pojawia się ktoś trzeci, ktoś

Psycholog Wrocław

 • Wrocław

Nazywam się Kamila Talowska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą z Wrocławia. Znajdujesz się aktualnie w wyjątkowo trudnym momencie życia?. Doświadczasz lub ktoś z Twoich bliskich doświadcza cierpienia, wyczerpania, stagnacji, bezradności, zagubienia, samotności, silnego stresu czy długotrwałego przygnębienia. A może poszukujesz odpowiedzi na ważne pytania dotyczące własnego poznania i rozwoju. Jeśli tak, to zapraszam na spotkanie niezależnie od treści życiowych trudności i dylematów. oferta: Konsultacje psychologiczne Terapia indywidualna Terapia par Terapia rodzinna Terapia dziecięca Psycholog Wrocław Kamila Talowska Ul. Chełmońskiego 30 51-630 Wrocław tel. 533 888 985 adres www: http://www.psychoterapia-talowska.pl/ mail:

CENTRUM MEDYCZNE SPORTSMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opieka medyczna Wrocław

CENTRUM MEDYCZNE SPORTSMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Wrocław

Centrum medyczne SportsMedic to nowoczesna placówka wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie wielu badań i analiz bezpośrednio w placówce. W naszej jednostce, poza kompleksowo wyposażonymi gabinetami lekarskimi, fizjoterapeutycznymi oraz salą sportową dedykowaną funkcjonalnym treningom medycznym i sportowym, czeka na Ciebie kadra specjalistów zajmujących się: - ortopedią i traumatologią narządu ruchu, - kardiologią, - neurologią, - laryngologią, - chirurgią ogólną, - nefrologią, - reumatologią, - psychologią, - dietetyką, - fizjoterapią. Centrum medyczne SportsMedic to także miejsce przyjazne wszystkim sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, które potrzebują wsparcia przy leczeniu

Brak

 • Wrocław

Tlenoterapia Hiperbaryczna Wrocław - Opieka medyczna Wrocław

Tlenoterapia Hiperbaryczna Wrocław

 • Wrocław

Tlenoterapia Hiperbaryczna mająca swoją placówkę we Wrocławiu to firma świadcząca usługi sesji tlenowych w komorze hiperbarycznej o podwyższonym ciśnieniu 1,3 ATA. Jest to skuteczna i innowacyjna metoda wspomagająca leczenie, mająca zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. JAK WYGLĄDA ZABIEG? Zabieg przeprowadzany jest w komorze hiperbarycznej o ciśnieniu 1,3 ATA, która jest jedną z najpopularniejszych na świecie wersji urządzeń do nieinwazyjnej terapii tlenowej. Bezpieczne urządzenie o miękkiej konstrukcji zapewnia komfortową pozycję „siedzącą” lub „leżącą” dla pacjenta. Nowoczesna budowa komory daje poczucie odprężenia osobom korzystającym z zabiegu. Zabieg hiperbaryczny to relaksacyjna terapia z zastosowaniem 93% tlenu, dająca szereg

Gabinet Psychoterapii Iwona Trizna - Opieka medyczna Wrocław

Gabinet Psychoterapii Iwona Trizna

 • Wrocław

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu - specjalność psychologia kliniczna oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej pod kierunkiem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) należącego do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Dzieci i Młodzieży oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” we Wrocławiu. W gabinecie prowadzę terapię indywidualną osób

Fizjoterapia

 • Wrocław

Pracownia Psychologiczna Aleksandra Michalska

 • Wrocław

Podoland Daniel Abratkiewicz - Opieka medyczna Wrocław

Podoland Daniel Abratkiewicz

 • Wrocław
Joanna B.

Dziś miałam wizytę u Pana Daniela. Po silnym uderzeniu palcem serdecznym o blat paznokieć niestety odkleił się prawie do połowy. Pan Daniel w 100 % bezboleśnie usunął odklejoną część. Bałam się wizyty i tego że będzie boleć - zupełnie niepotrzebnie. Pan Daniel, oraz pozostały personel to przemiłe osoby - cała wizyta z uśmiechem na twarzy. Dostałam witaminy przyspieszające wzrost paznokcia, oraz serum do smarowania. Za 3 tygodnie kolejna wizyta - już bez strachu.

Interkadra

 • Wrocław

Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech. Oferta dla wszystkich zainteresowanych Pań powyżej 25 roku życia do 65 roku. Jeżeli znasz podstawy języka niemieckiego,oraz posiadasz minimalne doświadczenie w opiece zadzwoń proszę lub napisz. serdecznie zapraszamy Firma Interkadra.

Klinika Multimedica - Opieka medyczna Wrocław

Klinika Multimedica

 • Wrocław

MultiMedica to klinika, której przyświeca jeden cel, a mianowicie profesjonalna pomoc wszystkim pacjentom. Świadczymy usługi z zakresu urologii, dermatologii, ortopedii, pediatrii, neurochirurgii, kardiologii, chirurgii plastycznej, okulistyki, rehabilitacji, podologii, ginekologii, otolaryngologii, anestezjologii, nefrologii, dietetyki oraz chirurgii. Prowadzimy również badania diagnostyczne oraz konsultacje i operacje w trybie ,,jednego dnia”. Świadczymy profesjonalne usługi w przyjaznym otoczeniu, które wyglądem nie przypomina wnętrza szpitala.

Ranking Specjalistów od Opieki Medycznej obejmuje również takie miejscowości jak: Wieruszów, Galewice, Lututów, Bolesławiec, Czastary, Sokolniki, Łubnice, Walichnowy, Dzietrzkowice, Wójcin, Brzeziny, Osowa, Niwiska, Żdżary, Wyszanów, Mieleszyn, Osiek, Pichlice, Pieczyska, Biadaszki. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.