Opieka medyczna Kraków - Najlepsi w 2021

Opieka medyczna w Krakowie, 2021

44 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 44 firm
w kategorii Opieka medyczna

Opieka medyczna Kraków
Irma M.

Bardzo ciekawe doświadczenie; Głęboka holistyczna wiedza o człowieku prowadzącej oraz wspaniały kojący głos... "Inna energia" po sesji została od razu zauważona :)

SOGR TADMED Szczecinek

Pełen profesjonalizm i doradztwo. Obsługa na najwyższym poziomie. Zarówno w kwestii szkoleń jak i doradztwa przy zakupie sprzętu do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Widać że prowadzą to ludzie z pasją i zamiłowaniem do ratownictwa. Na każde pytanie dostarczą wyczerpującej odpowiedzi.

Monika P.

Bardzo dobre podejście. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Sympatyczna osoba. Dieta jest bardzo smaczna i nie chodzę głodna.

Jepal Andrzej Kmiecik

Szybko, zwinnie, konkretnie. Sensownie wytłumaczone zasady, warunki umowy, i szybkie jej wdrożenie. Bez zbędnego tracenia czasu wszystko zostało załatwione.

Daria K.

Dziękuje Mateusz! Wykonujesz kawał dobrej roboty. Mogę bez wątpliwości polecić Mateusza jako trenera, bo wiem, że Jego wiedza, konsekwencja i w ogóle cała osobowość pomogą Ci osiągnąć to co razem zaplanujecie. Oczywiście nie obędzie się bez Twojego zaangażowania, ale uwierz, że sam fakt treningów z Mateuszem jest bardzo motywujący. Polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Opieki Medycznej w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Opieki Medycznej i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Dominik Chmiel

 • Kraków
Agnieszka N.

Bardzo profesjonalna obsługa. Zrobiliśmy grupowe ubezpieczenie szybko i sprawnie - wszyscy byli zadowoleni. Pomoc godna polecenia!

Zbigniew K.

Fachowa i szybka pomoc, szybki kontakt. Zrozumienie problemu.

Alicja K.

Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie ze strony terapeutki. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc.

Fizjo Corner

 • Kraków
Jan P.

Gabinet Fizjo Corner jest miejscem stworzonym z myślą o osobach dotkniętych schorzeniami narządu ruchu. Leczymy dolegliwości związane z chorobami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi stawów, przeciążeniami, stanami zapalnymi, a także wady postawy. Oferujemy: terapię manualną, masaż tkanek głębokich, fizykoterapię, kinesiotaping, masaż relaksacyjny, gimnastykę korekcyjną, zajęcia pilates. Odwiedź na na: https://www.facebook.com/fizjocornercentrumsprawnosci/

Jesteśmy gabinetem medycyny alternatywnej. Świadczymy usługi leczenia za pomocą metody biorezonansowej już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w terapiach na rzucanie palenia, testach alergicznych i odczulaniu: Ponadto Nasz gabinet jako jedyny w Krakowie posiada najnowszy typ aparatu BICOM 2000 z analizatorem podczerwieni. Badania przeprowadzane na tym aparacie nie obciążają w żaden sposób organizmu człowieka. W gabinecie biorezonansu aparatura jest obsługiwana wyłącznie przez lekarza medycyny. Aparat posiada certyfikaty prawidłowości działania oraz bezpieczeństwa elektrycznego zgodnie z wymogami UE. Dzięki temu leczenie u nas jest bezpieczne, bezinwazyjne, zdrowe i SKUTECZNE. Przeprowadzamy następujące terapie: ATOPOWE ZAPALENIE

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Małgorzata Frączek

 • Kraków

Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych i pomoc psychologiczną dla młodzieży. W pracy stosuję podejście integratywne, korzystając z różnych nurtów psychoterapii. Oferuję pomoc w leczeniu zaburzeń nerwicowych, zaburzeń odżywiania, stanów lękowych i depresji. Wspieram w sytuacjach kryzysów życiowych oraz w szeroko rozumianym rozwoju osobistym. Dostosowuję terapię do doświadczenia życiowego osoby, jej spojrzenia na siebie i rzeczywistość, a także do posiadanych przez nią umiejętności i zasobów psychicznych. Pomagam rodzicom w problemach wychowawczych, w lepszym zrozumieniu swoich dzieci, w czerpaniu radości z rodzicielstwa. Prowadzę również psychoedukację i współpracuje z instytucjami. Kładę nacisk na

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EVITA

 • Kraków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EVITA znajduje się w Nowej Rudzie, w województwie dolnośląskim. Prywatna Przychodnia przyjmuje wszystkie osoby potrzebujące pomocy od ortopedy, ginekologa, urologa, chirurga, kardiologa, okulisty, otolaryngologa, lekarza medycyny pracy czy rehabilitanta. Niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku chorego, każdy może liczyć na kompleksowe wsparcie. Przychodnia EVITA zapewnia najwyższy komfort i zaspokojenie potrzeb pacjenta. Oferujemy komleksowe porady i leczenie w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. Naszą placówkę znajdziecie w trzech miejscach : - na ulicy Bohaterów Getta 8 - na ulicy Spacerowej 15a - na ulicy Świdnickiej 20 Zapraszamy !

Nzoz Piotr Mrowiec

 • Kraków

Krakowska Fabryka Zdrowia Centrum Ortopedii i Fizjoterapii

 • Kraków

Krakowska Fabryka Zdrowia- Profesjonalne Centrum Ortopedii i Fizjoterapii to placówka świadcząca usługi w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, rehabilitacji stomatologicznej, rehabilitacji sportowej. Posiadamy trzy placówki na terenie miasta Kraków. Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie pod okiem lekarza ortopedy. Badanie USG zawsze jest połączone z konsultacją lekarską ponieważ uważamy, że szczegółowa i prawidłowa diagnostyka pacjenta jest podstawą rozpoczęcia procesu leczenia. W naszym centrum fizjoterapii leczymy takie schorzenia jak: dolegliwości bólowe aparatu ruchu, bóle kręgosłupa, bóle głowy, bóle lędźwi, bóle i zwyrodnienia stawów takich jak: staw barkowy, staw kolanowy, staw biodrowy, staw łokciowy, staw skokowy.

ATERIMA MED - praca w opiece

 • Kraków

Praca opiekunka osoby starszej jest bardzo wymagająca, jeśli jednak powierza się ją osobie doświadczonej i zaangażowanej, może być źródłem zarówno dużych zarobków, jak i satysfakcji. ATERIMA MED to firma, której opieka osób starszych jest szczególnie bliska. Już od lat zajmuje się rekrutacją opiekunek i opiekunek znajdując im miejsce w domach prywatnych, gdzie na opiekę czekają osoby starsze i o ograniczonej sprawności. Oferta firmy obejmuje zatrudnienie w różnych częściach Niemiec, nawet po wyjeździe opiekunowie mogą mieć jednak pewność, że mogą liczyć na wsparcie pracodawcy tak w poważnych sprawach, jak i przy codziennych problemach.

Dietetyk Personalny Sylwia Turczyńska

 • Kraków

Oferuję indywidualne, całościowe podejście do każdego pacjenta. Ułożenie diety oraz zaleceń żywieniowych zawsze poprzedzone jest analizą sposobu odżywiania, stanu zdrowia, stylu życia oraz możliwości finansowych danej osoby. Co dostaniesz oprócz otwartej rozmowy i dużej dawki motywacji? Zobacz poniżej :) Zakres usług: Diety w chorobach Odchudzanie Alergie i nietolerancje pokarmowe Diety dla dzieci i młodzieży Zdrowe odżywianie Diety dla sportowców Edukacja żywieniowa

Keep the Beauty

 • Kraków

Zajmuje się medycyną estetyczną, cechuje się dokładnością, wyczuciem piękna. Cały czas się doszkalam aby móc zapewnić moim klientom najwyższy poziom usług.

NZOZ Kozłówek Sp. z o.o.

 • Kraków

Jakikolwiek lekarz, który, na co dzień zajmuje się kontrolą wzroku ludzkiego, ma ogromnie istotna pracę. Dzieje się tak, ponieważ okulista leczy jeden z najważniejszych ludzkich narządów, bez którego trudno byłoby nam poprawnie funkcjonować. Czasami okazuje się, iż musimy nosić okulary. Stwierdza to lekarz okulista Kraków po badaniu okulistycznym. Takie badanie trwa dosłownie parę minut. Co poniektórzy z nas mają problem z wyborem oprawek okularów. W owym czasie okulista także pomoże - należałoby badać oczy regularnie, aby uniknąć kłopotów.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Uzależnień " HARMONIA " Paweł Jaworski

 • Kraków

Mój gabinet jest dla osób, borykających się z różnymi nałogami. Pomagam każdemu , kto się do mnie zwróci. Swego czasu sam byłem na Twoim miejscu, dlatego najlepiej rozumiem, jak ważna w tym przypadku jest pomoc drugiej osoby, To wyróżnia mnie spośród pozostałych ośrodków leczenia uzależnień od alkoholu oraz innych nałogów. Prowadzę terapie między innymi uzależnień od: alkoholu, narkotyków i dopalaczy, hazardu, komputera i internetu. Ponadto w moim gabinecie pomagam osobom z zaburzeniem adaptacyjnym, zwanym popularnie współuzależnieniem. Dotyczy to osób które nie radzą sobie emocjonalnie i psychiczne z uzależnieniem, które dotknęło osób dla nich najbliższych i potrzebują wsparcia. Na podstawie wstępnej diagnozy, wspólnie z

ECMS Euromedica

 • Kraków

Euromedica to Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej. Placówka ta oferuje najnowsze metody leczenia stosowane w krajach Europy Zachodniej a ponadto światowe standardy leczenia. Leczenie tutaj odbywa się zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. W Centrum przyjmują doświadczeni specjaliści zapewniający dostęp do kompleksowej diagnostyki. Oferta Centrum to m.in: psychiatria, ginekologia, diagnostyka, dermatologia, kardiologia. Poznaj szczegóły na: https://ecms.com.pl

GenesManager Doradztwo Medyczne

 • Kraków

Stanowimy profesjonalną grupę zajmującą się tworzeniem jednostek medycznych (NZOZ), laboratoriów diagnostycznych oraz badawczo-naukowych na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę jednostek medycznych (NZ) oraz Laboratoriów Diagnostycznych. Prowadzimy pełną obsługę kontraktów z NFZ.

Servitum Sp. z.o.o opieka domowa nad osobami starszymi

 • Kraków

Świadczymy pełną i kompleksową opiekę nad starszymi, samotnymi, chorymi lub potrzebującymi pomocy osobami, które Klienci powierzają naszej pieczy. Dbałość o wygodę Seniora obejmuje również dostawę ciepłych posiłków, pranie i prasowanie, zakupy potrzebnych artykułów spożywczych, przemysłowych i farmaceutycznych z dostawą do mieszkania Podopiecznego. PIERWSZA WIZYTA DYPLOMOWANEJ PIELĘGNIARKI GRATIS Kompleksowe usługi opiekuńcze w domu Seniora składają się z elementów typowych, wykonywanych zawsze według przyjętych przez nas standardów oraz innych uzgodnionych aktywności, zgodnie z indywidualnymi życzeniami i upodobaniami Klienta. Każda propozycja Klienta i każda prośba Podopiecznego może być zlecona i zostanie wykonana. Dzięki precyzyjnemu

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina 2000" Spółka z o.o.

 • Kraków

Na pewno większa część z nas zdaje sobie kwestię, że nowotwory są dzisiaj autentyczną plagą. Jakim sposobem się okazuje, właśnie na raka, a także na przeróżnego typu choroby połączone z układem krążenia, umiera aktualnie najwięcej osób, nie wyłącznie w kraju, niemniej jednak także na całym świecie. Nowotwory wcześnie wykrywane bywają nawet w stu procentach wyleczalne, jednakże nie wszyscy o tym wiedzą. Dlatego każdego roku tak dużo osób umiera na skutek nowotworów, trafiając na leczenie niestety nadmiernie późno. Wśród kobiet w największym stopniu groźnym nowotworem jest nowotwór piersi, jaki podobnie jak inne nowotwory, wcześnie odkryty może być nawet stuprocentowo wyleczalny. Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina 2000"

Maria Mituś-Kenig Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczny

 • Kraków

Nasz gabinet specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym co pozwala zaoferować Państwu szereg usług jakie daje ortodoncja. Nasz specjalista ortodonta diagnozuje, leczy stosując indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta. Wysoka jakość leczenia to standard. Leczenie pozwoli zachować estetyczny uśmiech oraz opóźni efekty starzenia się twarzy! Wykorzystujemy do tego całą gamę dostępnych aparatów. Nasz gabinet mieści się w samym centrum Krakowa. Nasza strona internetowa http://www.orto.info.pl zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat naszego Centrum Ortodoncji i pozwoli Państwu zapoznać się z naszą szeroką ofertą.

Bożena Dworska Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

 • Kraków

ipielęgniarka.pl to profesjonalne usługi pielęgniarskie wykonywane na terenie Krakowa oraz w okolicach. Świadczone są one przez doświadczoną pielęgniarkę z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, wiedzą i praktyką nabytą w różnych miejscach. Jest to m.in Instytut Onkologii, gabinet chirurgiczny, przychodnie. W usługach pielęgniarki: opieka senioralna, kroplówki, leczenie i pielęgnacja odleżyn, zastrzyki, opieka pielęgniarska, cewnikowanie, stawianie baniek, lewatywy, opatrunki i zdejmowanie szwów. Więcej informacji na stronie: http://ipielegniarka.pl/

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczny

 • Kraków

Stomatologia Nowa Huta Mamy przyjemność zaprosić Państwa do jednego z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Krakowie. Jest Państwu potrzebny dentysta? Profesjonalistów dbających o pacjenta znajdziecie właśnie u nas. Nasz nowoczesny gabinet stomatologiczny oferuje wszystkie zabiegi z zakresu leczenia, estetyki i protetyki uzębienia. Stomatologia jest naszą pasją, ale przede wszystkim dbamy o dobro pacjenta. Odwiedzając nasz gabinet będziecie Państwo mieli szansę się o tym przekonać.

Gabinet Poradnictwa Dietetycznego i Zwalczania Otyłości

 • Kraków

Proponowane przeze mnie terapie żywieniowe to pewność odpowiednio dobranej diety, odchudzanie, profesjonalna opieka i prowadzenie dietetyczne osób z nadwagą i otyłych, to indywidualne programy żywieniowe i jadłospisy uwzględniające stan zdrowia, styl życia i ograniczenia żywieniowe wynikające z istniejących chorób dietozależnych, to także konsultacje i plany żywieniowe, których celem jest poprawa tężyzny fizycznej, wyglądu oraz samopoczucia.

Jakub Borowiec

 • Kraków

Jestem dyplomowanym technikiem masażystą po 2 letniej szkole medycznej. Specjalizuje się w rehabilitacji i masażu łącząc obydwie techniki odniosłem sukces w rehabilitacji kompleksowej m.in. w USA. Moją pasją jest niesienie pomocy w różnych dolegliwościach i dyskomfortach związanych z codziennym funkcjonowaniem w zakresie układu kostno-miesniowo- nerwowego. Usługi świadczę w całym Krakowie głównie w godzinach popoludniowo-wieczornych. Dojeżdżam do klienta. Zapraszam do kontaktu.

Polaku Mirosław Domagała

 • Kraków

Potrzebujesz rehabilitacji po wieloletnim uzależnieniu straciłeś radość z życia i chcesz powrócić do ogólnej kondycji. Zdecyduj się na nasze usługi, dzięki którym codzienne życie stanie się dla Ciebie spokojniejsze oraz zaczniesz każdego dnia powracać do sprawności. Nasza najlepsza kadra ma duże doświadczenie oraz nieustannie się rozwija, uczestnicząc w kursach i konferencjach. Dzięki temu przedstawiamy najnowszą wiedzę potwierdzoną badaniami i wiemy, jak rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy. Rehabilitacja Twój przyjaciel w potyczce z uzależnieniem organizmu. Zwykle tego typu zabiegi przywracania do zdrowia znajdują swoje zastosowanie przy trudnościach z odpowiednim działaniem układu mięśniowo - szkieletowego. Na tym natomiast nie

iDental - Dentysta Kraków

 • Kraków

iDental Dentystyka Kraków - Zachęcamy do bliskiego centrum stomatologii eleganckiej oraz profilaktyki, ortodoncji. Świadczymy usługi na obszarze Krakowa oraz okolic jak jeszcze w weekendy prowadzimy pogotowie stomatologiczne z dostępem do odbiorcy, by ułatwić najbardziej wymagającym. Długoletnie badanie własnych konsultantów pozwalało nam znakomitą klasę świadczenia naszych usług dentystycznych. Prowadzimy specjlaistyczną chirurgię stomatologicznę jak także propozycję stomatologi rodzinnej dla wszystkich członków. Zapisując się na wizytę możesz kosztować spośród przejrzystych medi rat jak jeszcze zapisując każdych uczestników grupy możesz uzyskać wyjątkowe rabaty dla wszelkiej Twojej rodziny. Szukasz dobrej kliniki stomatologicznej? Sprawdź

Vidium Medica sp. z o.o.

 • Kraków

Od kilku lat świadczymy usługi jako klinika okulistyczna Vidium Medica i naszym pacjentom oferujemy usługi usuwania zaćmy, laserowej korekcji wzroku oraz leczenia AMD. Jeśli pragniesz dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółów na temat tego, jak działamy oraz co możemy dla Ciebie zrobić, to nie zwlekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami na naszej witrynie www. Oferta firmy: laserowa korekcja wzroku operacja zaćmy korekta stożka rogówki leczenie wady wzroku

REMED

 • Kraków

Poradnia posiadająca kompetentnych i doświadczonych lekarzy oraz wysokiej jakości aparaturę diagnostyczna gwarantuje profesjonalną i skuteczną pomoc . Zapraszamy pacjentów oczekujących kompleksowej diagnostyki i terapii po uzgodnieniu dogodnego dla nich terminu . Zapraszamy również zdrowych , którzy z uwagi na obciążający wywiad rodzinny, bądź charakter pracy chcą profilaktycznie sprawdzić swoje serce . Zapraszamy

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy

 • Kraków

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy w Krakowie oferuje profesjonalne działania w zakresie diagnostyki schorzeń narządów ruchu. Podczas leczenia stosowane są metody zachowawcze oraz operacyjne. Dodatkowo można skorzystać z rehabilitacji. Więcej informacji na stronie internetowej.

Starowicz Dental

 • Kraków

Potrzebujesz profesjonalnego dentysty na terenie Krakowa? StarowiczDental z chęcią zadba o Twoje zdrowie i piękny uśmiech. Świadczymy usługi stomatologiczne najwyższej jakości. Nasz dentysta pracuje na nowoczesnym sprzęcie w gabinecie przystosowanym do potrzeb wszystkich pacjentów. Nasz gabinet znajduje się na parterze, co jest dodatkowym udogodnieniem dla pacjentów niepełnosprawnych. StarowiczDental- z miłości do piękna!

Sentpol

 • Kraków

Oferujemy masaże lecznicze, drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, masaż modelujący, masaż bańką chińską, masaż sportowy.

IPL WOJCIECH PIROWSKI

 • Kraków

Piotr Dudziak PZU

 • Kraków

Barbara Gawlik Gabinet Psychoterapii

 • Kraków

psychologdariusz

 • Kraków

LUMI

 • Kraków

Gabinet Stomatologiczny Wojciech Klonowski

 • Kraków

Nova Clinic Kraków

 • Kraków

Uniformix

 • Kraków

Mattrans

 • Kraków

Ranking Specjalistów od Opieki Medycznej obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...