Powiedz jak możemy Ci pomóc

Ogroteka Tomasz Kopecki

80-274 Gdańsk

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów od projektu po wykonanie - projektowanie, sadzenie roślin, nawadnianie, zakładanie trawników z rolki i z siewu a także oświetlenie w ogrodzie.
W celu zapewnienia naszym klientom kompletnego zakresu usług wykonujemy również podjazdy, ścieżki, opaski wokół domu i tarasy z kostki brukowej.
Prowadzimy również całoroczną pielęgnację ogrodów.
Pracujemy na terenie województwa Pomorskiego.

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

6 opinii

5 5
(6)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr F. 17 lutego 2023
opinia potwierdzona
Zlecę wyburzenie obiektu, 10m², Gdańsk
Pozytywna opinia

Czysta przyjemność, rzeczowo, konkretnie, solidnie i na czas. Firma Pana Tomasza pomogła mi przy rozbiórce i utylizacji kiosku, żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Piotr Ż. 31 października 2022
opinia niepotwierdzona
Do wykonania brukowanie, 51-100m², Gdańsk
Pozytywna opinia

Solidna firma, dla której umowa to rzecz święta. Firma, która wywiązała się perfekcyjnie z prac zleconych. Bardzo rzetelna i obowiązkowa. Nie miała żadnych obsunięć w czasie, tak jak zaplanowała tak ukończyła prace. Realizuje wizję zlecającego bez najmniejszych problemów. Umiejętnie planuje rozkład kosztów dla inwestora aby mniej zapłacił za materiał. Bardzo polecam firmę Ogroteka. Życzę wszystkim takiego Wykonawcy.

Stefan J. 30 października 2022
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na tylko ułożenie kostki, 101-150m², Charzykowy
Pozytywna opinia

Praca wykonana terminowo, z pełną fachowością. Polecam firmę, u nas Panowie ułożyli ponad 200 M2 kostki. Pozdrawiam.

Pawel B. 9 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo i wykonanie wymiany kostki na nową. Polecam serdecznie.

Tomasz J. 5 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalnie i atrakcyjnie cenowo, firma Pana Tomka częściowo aranżowała mój ogród. Gorąco polecam.

Stanisław T. 5 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma naprawiała kostkę ( po brygadzie partaczy) co zapadła się ...mimo młodego zespołu widać że chęci i zapał do pracy jest....a co najważniejsze skończone i z satysfakcją dla inwestora.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Ogroteka Tomasz Kopecki
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów tzn. sadzenie roślin, zakładanie trawników z rolki i z siewu, systemy nawadniania, oświetlenie w ogrodzie, montaż małej architektury oraz wykonanie różnego rodzaju ciągów pieszych.

Pielęgnacja ogrodów

Zajmujemy się całoroczną pielęgnacją ogrodów tzn. nawożenie roślin, cięcia pielęgnacyjne, koszenie i wertykulacja trawników.

Układanie kostki brukowej.

Firma oferuje układanie podjazdów, ścieżek, tarasów oraz opasek wokół domu. Na życzenie klienta wymienia również starą kostkę na nową - jak na zdjęciach poniżej.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Moniuszki 17, 80-274 80-274 Gdańsk

NIP

5842806887

WWW

facebook.com/ogroteka

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

facebook.com/ogroteka