Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Nowym Tomyślu, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl
Żaneta F.

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

Kancelaria Doradcy Podatkowego - Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl
GOOD SOLUTION ŁUKASZ BRZEZIŃSKI

Witam Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Konradem Szczerze Polecam.

Kancelaria adwokacka adwokat Julia Szymańska

 • Międzychód
 • 35 km od Nowy Tomyśl

Pomoc prawna Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą zarówno obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Mając na celu zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej, adwokat Julia Szymańska współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi oraz geodetami. Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja - Obsługa prawna firm Sulechów
Bartosz B.

Potrzebowałem porady w kwestii umowy, jako kompletny laik nie rozumiejący mowy prawniczej udałem się po pomoc do Pani Natalii, fachowo i w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystkie zawiłości i zmieniliśmy niektóre punkty na jak najbardziej korzystne, polecam Panią Natalię jako kompetentną, rzetelną pomoc w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska

 • Sulechów
 • 43 km od Nowy Tomyśl
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Nowym Tomyślu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Nowego Tomyśla lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa - Obsługa prawna firm Sulechów

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa

 • Sulechów
 • 43 km od Nowy Tomyśl
Wiktoria K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Mecenas angażuje się w pełni w sprawy swoich klientów. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu prawa, dzięki której jest zawsze przygotowana oraz w zrozumiały sposób wyjaśnia wszelkie kwestie.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Jolanta Nowak - Obsługa prawna firm Kościan

Kancelaria Doradcy Podatkowego Jolanta Nowak

 • Kościan
 • 43 km od Nowy Tomyśl
wygodne.it sp. z o.o.

W tej chwili Kancelaria prowadzi księgowość zarówno w naszej spółce jak i jednoosobowej działalności. Współpraca przebiega bardzo dobrze - z kontaktem niema najmniejszego problemu, również zawsze gotowa doradzić czy pomóc z wątpliwościami co przy konkurencyjnej cenie sprawia że ciężko mi sobie wyobrazić lepsze usługi księgowe.

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch - Obsługa prawna firm Czarkowo

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch

 • Czarkowo
 • 43 km od Nowy Tomyśl

Wykonujemy zlecenia od 2018. Nasza specjalizacja to prawo cywilne. Obszarem działalności naszej firmy jest Kościan, Leszno, Grodzisk Wlkp., Nowy Tomyśl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

AKstaff

 • Wysogotowo
 • 45 km od Nowy Tomyśl

Szanowni Państwo, oferujemy pomoc w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców. Uzyskujemy oświadczenia o powierzeniu pracy z Urzędu Pracy, zezwolenia na pracę każdego typu oraz karty pobytu czasowego i stałego.

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Obsługa prawna firm Kiekrz

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

 • Kiekrz
 • 47 km od Nowy Tomyśl
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O. - Obsługa prawna firm Poznań

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O.

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Jeszcze kilka lat temu typowy polski przedsiębiorca mógł bez większego problemu sam rozliczać swoją działalność, ewentualnie powierzyć to pani Grażynce, takiej "solidnej" księgowej, co numery telefonów do urzędu znała na pamięć i jak czegoś nie wiedziała, to dzwoniła do pani Halinki ze skarbówki, żeby się dowiedzieć. W 2020 roku prowadzenie księgowości, sprawozdawczość podatkowa i rozliczanie się z obowiązków nie tylko wobec organów podatkowych, ale i innych instytucji państwowych, przypomina bieg sprintem przez pole minowe. Jeden fałszywy ruch i dochodzi do tragedii, w oczach urzędu uczciwy, ciężko pracujący przedsiębiorca staje się oszustem, a miano to ciągnie się za nim nawet po prawomocnym oczyszczeniu z zarzutów przez sąd. Kiedyś

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski - Obsługa prawna firm Świebodzin

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski

 • Świebodzin
 • 41 km od Nowy Tomyśl
Bartosz W.

Specjalista, fachowe podejście do problemu Klienta. Pan Mecenas w zrozumiały sposób wyjaśnił mi wszelkie kwestie. Polecam!

H&P Kancelaria Prawna Piotr Hedrych

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
PBT sp.zo.o

Polecam kancelarie i Pana Piotra podejście indywidualne do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm.

AM KANCELARIA RACHUNKOWA SPÓŁKA Z O.O. - Obsługa prawna firm Poznań

AM KANCELARIA RACHUNKOWA SPÓŁKA Z O.O.

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
EXPERTS

Biuro zdecydowanie godne dalszego polecenia. Bezpośredni kontakt z księgową, szybka reakcja i gotowość do pomocy nawet poza godzinami oficjalnego funkcjonowania. Na uwagę zasługuje także wyprzedzanie potencjalnych problemów i doradztwo w każdym momencie organizacji własnego biznesu. Duża elastyczność w działaniu. Fair cennik.

Jacek Szymański

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Maja Chwaliszewska Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Szanowni Państwo, jestem radcą prawnym oraz doradcą restrukturyzacyjnym. Ukończyłam studia prawnicze na wydziale Prawa UAM w Poznaniu, a następnie odbyłam aplikację radcowską, którą ukończyłam zdając egzamin zawodowy. Od 2015 roku świadczę pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Od 2017 roku uzyskałam licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. W 2019 roku ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie Ochrony Danych Osobowych i Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

SFINKS DARIUSZ ZYWERT DORADCA PODATKOWY NR 3765 - Obsługa prawna firm Poznań

SFINKS DARIUSZ ZYWERT DORADCA PODATKOWY NR 3765

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Witam. W branży doradztwa podatkowego oraz rachunkowości działamy od 1997 roku. Obsługujemy głównie firmy z kapitałem niemieckim, ale również firmy z kapitałem polskim. Nasi pracownicy posiadają co najmniej 20 lat stażu pracy w księgowości oraz przeważnie wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji rachunkowość. Ja osobiście posiadam uprawnienia doradcy podatkowego oraz do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Tym, co nas cechuje przy pracy z klientami jest fakt, że klient jest obsługiwany przez jednego pracownika, który dzięki temu doskonale poznaje specyfikę firmy oraz problemy w niej występujące. Oznacza to, że klient nie jest kolejną "szufladką". Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi, które skutecznie pomagają

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania - Obsługa prawna firm Poznań

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Kim jesteśmy? * Strategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP. Warunkiem rozwoju i zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP jest realizacja odpowiedniej strategii zbudowanej w oparciu o precyzyjne informacje (o firmie i jej otoczeniu) oraz szczególnie istotne – racjonalne planowanie i nadzór nad finansami. Mając tego świadomość, stworzyliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, łączące zalety firmy konsultingowej i biura rachunkowego. * Profesjonalizm w zarządzaniu. Świadczymy wysokiej jakości usługi wspomagające zarządzanie w następujących obszarach: Dyrektor finansowy – na zasadach outsourcingu Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego - dotacje unijne i in. -

ESSE Tomasz Augustyniak - Obsługa prawna firm Poznań

ESSE Tomasz Augustyniak

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Beata T.

Polecam w 100%. Bardzo miły kontakt. Profesjonalnie.

Kancelaria Prawna RPMS - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Prawna RPMS

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z zakresu prawa, podatków, doradztwa gospodarczego i finansów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów funkcjonujących na rynku IT, w tym zajmujących się wdrażaniem innowacyjnych technologii i rozwiązań informatycznych, przetwarzaniem danych wrażliwych, w tym ochroną danych osobowych oraz z branżą e-commerce.

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Justyna Ł.

Polecam kancelarię pani Iwony która podeszła do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem, oraz indywidualnym podejściem. Kontakt, oraz współpraca po prostu rewelacyjna jeżeli będę musiała jeszcze skorzystać z usług to tylko tutaj. Polecam serdecznie.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Obsługa prawna firm Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
ADAM O.

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi adwokaci , radcy prawni , mediatorzy i prawnicy zagraniczni, których rzetelna wiedza prawna i dążenie do wyszukiwania najlepszych rozwiązań sprawia , że spółka świadczy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo pracy , prawo karno-skarbowe, prawo spółek , prawo gospodarcze, prawo administracyjne i podatkowe, pisanie pism i odwołań , zakładanie spółek polskich i zagranicznych.

Solidus Partners

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Michał Walczak doradztwo prawne

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to przekształcenia spółek, umowy gospodarcze, obsługa podmiotów gospodarczych, na terenie Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Szczecin, Kołobrzeg.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Pan M.

Adwokat z doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy Pani mecenas moja sprawa została szybko przeprowadzona Zawsze gotowa do udzielenia informacji, kontaktowa i przygotowana. Obsługa prawna na najwyższym poziomie.

Kancelaria prawna Agnieszka Perlińska

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Kancelaria adwokacka prowadzi obsługę osób indywidulanych oraz obsługę prawną .Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ,ukończyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu , kancelaria istnieje od 2005r. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prawie karnym , cywilnym rodzinnym , spadkowym.Świadczy usługi w sposób profesjonalny i rzetelny , gwaratuje indywidualne podejście do każdej sprawy , zaangażowanie , gruntowne przeanalizowanie sprawy. Posiada pozytywne opinie innych klientów. Działa na terenie Poznania , Środy Wlkp., Gorzowa, Kościana, Nowego Tomyśla, Śremu , Konina,Kalisza, Jarocina.

Kancelaria Prawna Meritum - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Prawna Meritum

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Grzegorz S.

Kancelaria VIS LEGIS zasługuje na ogromny pozytyw ! Moja sprawa szybko załatwiona I z pozytywnym rezultatem. Kontakt oraz współpraca zasługuje na najwyższą ocenę pozytywną!! Jeśli będę potrzebował pomocy na pewno skorzystam z Kancelarii VIS LEGIS!!

CAR ELIZA TEMPSKA - Obsługa prawna firm Poznań

CAR ELIZA TEMPSKA

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Zgrany, kompetentny i pomagający sobie zespół ludzi, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. To od Naszych pracowników zależy jakość realizowanych usług. Osoby które na co dzień mają bezpośredni kontakt z klientem są wizytówką Naszego biura rachunkowego. Firma posiada 13 lat doświadczenia.

Rymarowicz Joanna Radca Prawny - Obsługa prawna firm Poznań

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Cezary M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Adam K.

Sumienny prawnik z dużą wiedzą, bardzo dobry kontakt z klientem i zrozumienie potrzeb biznesowych. Polecam.

PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa - Obsługa prawna firm Poznań

PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa specjalizuje się w ochronie własności intelektualnej. Oferuje szeroki zakres usług, wśród których dostępna jest między innymi rejestracja wzoru przemysłowego, wycena znaku towarowego i przeniesienie praw autorskich. Zespół doświadczonych ekspertów służy radą w wielu różnych sytuacjach. Jak zastrzec znak logo? Jak powinna wyglądać ochrona wzoru przemysłowego? Kancelaria rzecznika patentowego odpowiada między innymi na te pytania. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, a każda sprawa podlega szczegółowej analizie. Pracownicy kancelarii z dużym zaangażowaniem śledzą zmiany na rynku i wspierają klientów z różnych dziedzin. Niezwykle ważne jest nie tylko śledzenie aktualnych przepisów, ale też

Ochrona Danych RODO Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Bernackiej - Obsługa prawna firm Poznań

Ochrona Danych RODO Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Bernackiej

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Rp2 Sp zoo

Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Michalina Włodarczyk

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to analiza umów; sporządzanie pozwów i innych pism procesowych; zastępstwa w Sądach, na terenie Poznań.

Kancelaria Prawna

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Kompleksowa obsługa firm i osób fizycznych. Prawo cywilne w tym tematyka zasiedzenia. Bardzo dobre wyniki przed Sądem Ubezpieczeń i Pracy. Dojazd do klienta. Kancelaria działa od 2008 r. Zapraszam do współpracy.

Shwvvs

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Kancelaria Rady Prawnego Stanisław Kubsik

 • Luboń
 • 51 km od Nowy Tomyśl

PrawnikPomocny.pl - Obsługa prawna firm Luboń

PrawnikPomocny.pl

 • Luboń
 • 51 km od Nowy Tomyśl
Mateusz P.

PrawnikPomocny.pl – oferujemy rzetelną obsługę prawną w rozsądnych cenach. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi o różnych specjalizacjach. Działamy od 2014 r. Nasza siedziba mieści się w Luboniu przy ul. Wschodniej 21/63 ale nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i w całym województwie wielkopolskim Doradzamy, przygotowujemy pisma, reprezentujemy w sądzie. Specjalizujemy się w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek), rodzinnych (alimenty, rozwód, opieka nad dziećmi), sporach konsumentów z przedsiębiorcami, sporach z bankami i firmami pożyczkowymi, prawie pracy (odwołania, odszkodowania, przywrócenie do pracy). Obsługujemy przedsiębiorców, pomagamy w windykacji należności. Doskonale znamy się na prawie administracyjnym w szczególności na sprawach dotyczących nieruchomości. Pomagamy w podziałach działek, uzyskaniu warunków zabudowy, pozwoleń na budowę. Dochodzimy odszkodowań za ograniczenia wynikające z planów miejscowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Juszczak

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to obsługa osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak województwo wielkopolskie. Zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Michalina Owsińska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Michalina Owsińska

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Nazywam się Michalina Owsińska, z wykształcenia jestem prawnikiem – radcą prawnym. W mojej pracy zawodowej największą satysfakcję sprawia mi pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, poszkodowanym w wyniku zdarzeń losowych a także osobom poszkodowanym w wyniku błędów medycznych. Starając się świadczyć pomoc na najwyższym poziom, nieustannie dokształcam się. Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu a następnie podjęłam Studia Podyplomowe w zakresie Prawa Medycznego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na co dzień świadczę także usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, w

Kancelaria Piotr Sieńko - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Piotr Sieńko

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Prawnik, mediator. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwent kierunku politologia, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu Fundacji Ochrony Praw Konsumentów S&P. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Na co dzień świadczy pomoc prawną oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców.

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Bazylczuk

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
K.S Klimhurt

Bardzo solidna obsługa, wnikliwa weryfikacja czynności w postępowaniu, szybkie i pozytywne wykonywanie powierzonych zadań. Bardzo polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Zieliński

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

FD-EKO Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

FD-EKO Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
PAKO GROUP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k

Perfekcyjnie przeprowadzone postępowanie administracyjne w zakresie uzyskania decyzji na przetwarzanie odpadów. Polecamy.

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Mecenas Błażej T. Siwek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W swojej praktyce, zajmuje się obsługa klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz innych z nimi związanych, o alimenty czy podział majątku. Ważną gałęzią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm czy gmin. Mecenas Siwek zdobył już zaufanie klientów a jego kancelaria jest rozpoznawana na poznańskim rynku. Mecenas siwek to z pewnością <a href="http://kancelariasiwek.com">dobry prawnik z poznania</a> , któremu warto powierzyć swoje sprawy.

Michał Burtowy - Adwokat - Obsługa prawna firm Poznań

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
Krzysztof R.

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w sprawach gospodarczych, obsłudze nowych technologii w biznesie i E-commerce. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://adwokatsobieski.pl

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

Jakub Skurzyński Dobrze Radzę

 • Poznań
 • 54 km od Nowy Tomyśl

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Konin, Lwówek, Bolewice, Trzcianka, Kuślin, Glinno, Miedzichowo, Paproć, Dąbrowa, Nądnia, Porażyn, Przyłęk, Wąsowo, Bukowiec, Przyprostynia, Sękowo, Kopanki. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?