Obsługa prawna firm Kościan - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Kościanie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Kościan
wygodne.it sp. z o.o.

W tej chwili Kancelaria prowadzi księgowość zarówno w naszej spółce jak i jednoosobowej działalności. Współpraca przebiega bardzo dobrze - z kontaktem niema najmniejszego problemu, również zawsze gotowa doradzić czy pomóc z wątpliwościami co przy konkurencyjnej cenie sprawia że ciężko mi sobie wyobrazić lepsze usługi księgowe.

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch - Obsługa prawna firm Czarkowo

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch

 • Czarkowo
 • 4 km od Kościan

Wykonujemy zlecenia od 2018. Nasza specjalizacja to prawo cywilne. Obszarem działalności naszej firmy jest Kościan, Leszno, Grodzisk Wlkp., Nowy Tomyśl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Śrem

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Śrem
 • 24 km od Kościan
Lucyna W.

Pani Mecenas Ast jest profesjonalistką, udziela potrzebnych porad i nie traci czasu na zbędne pogawędki.Widzi korzystne rozwiązania w każdej sytuacji. Polecam skorzystanie z kancelarii Pani Adwokat Ast.

SOLLVER Kancelaria Prawno Detektywistyczna - Obsługa prawna firm Leszno

Jesteśmy Kancelarią z ponad 15 letnim doświadczeniem. Świadczymy specjalistyczne usługi zapewniające Klientom bezpieczeństwo w obrocie gospodarczym. Nasza działalność to kompleksowe rozwiązania w zakresie dochodzenia roszczeń i redukcji ryzyka w transakcjach handlowych. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Doradztwa Prawnego LEX Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Leszno

Kancelaria Doradztwa Prawnego LEX specjalizuje się w pomocy prawnej dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych, działając w swoich oddziałach we Wrocławiu i Lesznie. FIRMY Zapewniamy kompleksowe wsparcie niezależnie od branży w której działają, wielkości ani formy prawnej prowadzonej działalności. Naszym Klientom proponujemy najlepiej dobrane do każdego indywidualnie rozwiązania, tak by mogły one przełożyć się na efektywne działanie firmy. Doradzamy w kwestii usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa, mając na uwadze obowiązujące przepisy prawne. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego, dzięki czemu wspieramy przedsiębiorców w sprawach związanych z obrotem gospodarczym, sporach sądowych,

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Kościanie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Kościana lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Leszno
Mariusz T.

Pierwszy kontakt na Oferteo, konkretna oferta i propozycja ceny, którą zaakceptowałem oraz przesłanie dokumentacji. następnie. Później kontakt telefoniczny i umówienie konkretnego terminu spotkania. Na spotkaniu omówienie szczegółów współpracy. Podsumowując: SZYBKO, KONKRETNIE I DO CELU !

Kancelaria Adwokacka Michał Okoniewski - Obsługa prawna firm Leszno

Kancelaria Adwokacka Michał Okoniewski

 • Leszno
 • 30 km od Kościan
Justyna K.

Mecenas Okoniewski jest prawnikiem, jakiego szukałam. W pełni zaangażowany w sprawę Klienta. Podtrzyma na duchu i zajmie się sprawą. Kontakt bezproblemowy. Rozliczenie według możliwości klienta. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Sroka - Obsługa prawna firm Leszno
Ania Z.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas - uzyskałam rozwód szybko, sprawnie i bez większego stresu. Dziękuje i zdecydowanie polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Obsługa prawna firm Leszno

10 letnie doświadczenie na rynku usług prawniczych. Aplikacja adwokacka odbyta pod patronatem renomowanego adwokata w Lesznie oraz w Poznaniu. Specjalizacja w prawie cywilnym (umowy, delikty)karnym, karno-skarbowym, gospodarczym oraz rodzinnym. Obsługa również w języku angielskim

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Tylewski - Obsługa prawna firm Leszno

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Tylewski

 • Leszno
 • 30 km od Kościan

Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność – to nadrzędne wartości, które przyświecają udzielanej przez nas pomocy prawnej. Misją Kancelarii, jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej – Klientom indywidualnym (osobom fizycznym), i podmiotom gospodarczym (w tym spółkom prawa handlowego), opartej na wzajemnym zaufaniu oraz poszukiwaniu optymalnych i korzystnych dla Klienta wariantów rozwiązań, w zakresie pojawiających się problemów.

Kancelaria Doradcy Podatkowego - Obsługa prawna firm Nowy Tomyśl

Kancelaria Doradcy Podatkowego

 • Nowy Tomyśl
 • 43 km od Kościan
GOOD SOLUTION ŁUKASZ BRZEZIŃSKI

Witam Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Konradem Szczerze Polecam.

Kancelaria Rady Prawnego Stanisław Kubsik

 • Luboń
 • 31 km od Kościan

PrawnikPomocny.pl - Obsługa prawna firm Luboń

PrawnikPomocny.pl

 • Luboń
 • 31 km od Kościan
Mateusz P.

PrawnikPomocny.pl – oferujemy rzetelną obsługę prawną w rozsądnych cenach. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi o różnych specjalizacjach. Działamy od 2014 r. Nasza siedziba mieści się w Luboniu przy ul. Wschodniej 21/63 ale nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i w całym województwie wielkopolskim Doradzamy, przygotowujemy pisma, reprezentujemy w sądzie. Specjalizujemy się w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek), rodzinnych (alimenty, rozwód, opieka nad dziećmi), sporach konsumentów z przedsiębiorcami, sporach z bankami i firmami pożyczkowymi, prawie pracy (odwołania, odszkodowania, przywrócenie do pracy). Obsługujemy przedsiębiorców, pomagamy w windykacji należności. Doskonale znamy się na prawie administracyjnym w szczególności na sprawach dotyczących nieruchomości. Pomagamy w podziałach działek, uzyskaniu warunków zabudowy, pozwoleń na budowę. Dochodzimy odszkodowań za ograniczenia wynikające z planów miejscowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Emilia Janasik Safety Support - Obsługa prawna firm Robakowo

Emilia Janasik Safety Support

 • Robakowo
 • 35 km od Kościan
Protex Ppoz i Bhp.pl

Kompleksowo, profesjonalnie, konkurencyjnie. Polecam firmę "Usługi BHP i PPOŻ Emilia Jansik".

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Wschowa

Kancelaria Adwokacka

 • Wschowa
 • 40 km od Kościan
Krzysztof G.

Świetnie poprowadzona sprawa rozwodowa. wywalczyliśmy z mecenasem rozwód z winy zony, córka została ze mną, alimenty mam zasądzone od żony na córkę. Polecam!

Jakub Skurzyński Dobrze Radzę

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Naszą pasją jest Prawo rozumiane jako potrzeba oddania każdemu tego, co mu się należy. Świadczymy usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego. Tworzymy lub opiniujemy umowy, wspieramy klientów w negocjacjach handlowych oraz reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzimy do spraw egzekucyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej.

Adwokat Poznań Adam Baszkowski - Obsługa prawna firm Poznań

Adwokat Poznań Adam Baszkowski

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Dzień dobry. Kancelaria prawna prowadzona przez Adama Baszkowskiego jest jedną z najlepszych kancelarii w Poznaniu. Swoim obecnym i przyszłym klientom oferujemy pełen profesjonalizm i rzetelność. Ciągle zmieniające się prawo nie pozwala nam spocząć na laurach, ciągle dokształcamy się w różnych dziedzinach prawa. Specjalizujemy się w windykacjach, sprawach rozwodowych oraz w sprawach karnych.Nasz zespół tworzą profesjonaliści w swojej dziedzinie. Osoby tworzący nasz zespół są merytorycznie oraz praktycznie przygotowane do prowadzenia nawet ciężkich spraw, nie odmawiamy nikomu. Nasze ogromne doświadczenie zdobyliśmy pracując z wieloma klientami , osobami fizycznymi, przedsiębiorstwami nawet z innych krajów. Mając na uwadze cenny czas i dobro

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER - Obsługa prawna firm Poznań

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

Kancelaria Piotr Sieńko - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Piotr Sieńko

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Prawnik, mediator. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwent kierunku politologia, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu Fundacji Ochrony Praw Konsumentów S&P. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Na co dzień świadczy pomoc prawną oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Cezary K.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie ważne informacje dotyczące sprawy. Polecam kancelarię!

Monika Lewicka

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Anna S.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pani Adwokat. W trakcie prowadzonej sprawy wykazała się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością, zawsze doskonale przygotowana na umówione spotkania. Mogę z czystym sumieniem polecić‼️

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Moje dotychczasowe zadania uwzględniały w dużej mierze bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym sporządzanie opinii, przygotowywanie, negocjowanie i redagowanie umów cywilnych i gospodarczych oraz innych dokumentów, a nadto reprezentowanie klientów, w tym przede wszystkim przed sądami powszechnymi w sporach sądowych. Pozwoliło mi to zdobyć praktyczną znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz rozwinąć zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów prawnych. Prace te zawsze były dokładnie zaplanowane, a ich rezultaty spełniały postawione cele i realizowane były w wyznaczonych terminach. Doświadczenie zdobywam od 2010 roku w kancelariach prawnych. Od maja 2015 roku rozpoczęłam dodatkowo prowadzenie

Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

Mega Lex Sp. z o.o - Obsługa prawna firm Poznań

Mega Lex Sp. z o.o

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
ZEM SWARZĘDEZ Sp z o.o.

Przez kilkanaście lat wzajemnej współpracy zawsze spotykaliśmy się z rzetelnością prowadzenia ksiąg rachunkowych i mogliśmy liczyć na wsparcie w trudnych sprawach z klientami. Firma Mega Lex Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Rzeczoznawcy Poznań - Obsługa prawna firm Poznań

Rzeczoznawcy Poznań

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Jacek M.

Polecam firmę rzeczoznawców z Poznania, którzy zajęli się moją sprawą od A do Z. Szczegółowo zajęli się analizą i wyjaśnili mi cały proces wyceny oraz co następnie stanie się z moją sprawą. Nie minął miesiąc i środki z ubezpieczenia były już na moim koncie takie jak oczekiwaliśmy z zespołem rzeczoznawców z Poznania. Polecam!

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Obsługa prawna firm Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Centrum Wyceny - Obsługa prawna firm Poznań

Centrum Wyceny

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

FD-EKO Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

FD-EKO Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
PAKO GROUP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k

Perfekcyjnie przeprowadzone postępowanie administracyjne w zakresie uzyskania decyzji na przetwarzanie odpadów. Polecamy.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kubiak Consulting Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

Michał Burtowy - Adwokat - Obsługa prawna firm Poznań

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Karolina K.

Pani Profesor reprezentowała mnie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Iwonie sprawę wygraliśmy. Bardzo profesjonalna, konkretna, służy pomocą. Szczerze polecam!

ABC Audit

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
ADAM O.

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Mecenas Błażej T. Siwek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W swojej praktyce, zajmuje się obsługa klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz innych z nimi związanych, o alimenty czy podział majątku. Ważną gałęzią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm czy gmin. Mecenas Siwek zdobył już zaufanie klientów a jego kancelaria jest rozpoznawana na poznańskim rynku. Mecenas siwek to z pewnością <a href="http://kancelariasiwek.com">dobry prawnik z poznania</a> , któremu warto powierzyć swoje sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. to firma, w której można uzyskać wsparcie w wielu procesach biznesowych, zarówno na etapie ich uruchamiania, jak i usprawniania już funkcjonującego przedsiębiorstwa. Miejsce to tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy niesienie pomocy biznesmenom traktują jako misję. Są to uznani specjaliści od prawa gospodarczego, którzy również zarządzają swoimi interesami. Klienci mogą wykupić kompleksową obsługę prowadzenie księgowości, która przewiduje nie tylko prowadzenie rozliczeń finansowych, ale także np. wykonywanie audytu diagnozującego słabe strony firmy przynoszące straty oraz przygotowywanie planu naprawczego. Specjaliści zajmą się też wszystkimi aspektami prawno-podatkowymi. Początkujący

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Shwvvs

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O. - Obsługa prawna firm Poznań

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O.

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Jeszcze kilka lat temu typowy polski przedsiębiorca mógł bez większego problemu sam rozliczać swoją działalność, ewentualnie powierzyć to pani Grażynce, takiej "solidnej" księgowej, co numery telefonów do urzędu znała na pamięć i jak czegoś nie wiedziała, to dzwoniła do pani Halinki ze skarbówki, żeby się dowiedzieć. W 2020 roku prowadzenie księgowości, sprawozdawczość podatkowa i rozliczanie się z obowiązków nie tylko wobec organów podatkowych, ale i innych instytucji państwowych, przypomina bieg sprintem przez pole minowe. Jeden fałszywy ruch i dochodzi do tragedii, w oczach urzędu uczciwy, ciężko pracujący przedsiębiorca staje się oszustem, a miano to ciągnie się za nim nawet po prawomocnym oczyszczeniu z zarzutów przez sąd. Kiedyś

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

kancelaria radcy prawnego

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelaria Adwokacka Barbara Woźniak, Marek Szubert - Obsługa prawna firm Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Obsługa prawna firm Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

Solidus Partners

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi adwokaci , radcy prawni , mediatorzy i prawnicy zagraniczni, których rzetelna wiedza prawna i dążenie do wyszukiwania najlepszych rozwiązań sprawia , że spółka świadczy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo pracy , prawo karno-skarbowe, prawo spółek , prawo gospodarcze, prawo administracyjne i podatkowe, pisanie pism i odwołań , zakładanie spółek polskich i zagranicznych.

Michał Walczak doradztwo prawne

 • Poznań
 • 37 km od Kościan

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to przekształcenia spółek, umowy gospodarcze, obsługa podmiotów gospodarczych, na terenie Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Szczecin, Kołobrzeg.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 37 km od Kościan
Pan M.

Adwokat z doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy Pani mecenas moja sprawa została szybko przeprowadzona Zawsze gotowa do udzielenia informacji, kontaktowa i przygotowana. Obsługa prawna na najwyższym poziomie.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Kościan, Czempiń, Śmigiel, Krzywiń, Bonikowo, Widziszewo, Kiełczewo, Lubiń, Głuchowo, Cichowo, Jerka, Turew, Czacz, Nietążkowo, Piechanin, Mościszki, Pelikan, Karśnice, Wyskoć, Borowo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?