Obsługa prawna firm Grodzisk Wielkopolski - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Grodzisku Wielkopolskim, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Grodzisk Wielkopolski

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j.

 • Bukowiec
 • 10 km od Grodzisk Wielkopolski
Żaneta F.

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

Kancelaria Doradcy Podatkowego Jolanta Nowak - Obsługa prawna firm Kościan

Kancelaria Doradcy Podatkowego Jolanta Nowak

 • Kościan
 • 24 km od Grodzisk Wielkopolski
wygodne.it sp. z o.o.

W tej chwili Kancelaria prowadzi księgowość zarówno w naszej spółce jak i jednoosobowej działalności. Współpraca przebiega bardzo dobrze - z kontaktem niema najmniejszego problemu, również zawsze gotowa doradzić czy pomóc z wątpliwościami co przy konkurencyjnej cenie sprawia że ciężko mi sobie wyobrazić lepsze usługi księgowe.

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch - Obsługa prawna firm Czarkowo

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Laboch

 • Czarkowo
 • 24 km od Grodzisk Wielkopolski

Wykonujemy zlecenia od 2018. Nasza specjalizacja to prawo cywilne. Obszarem działalności naszej firmy jest Kościan, Leszno, Grodzisk Wlkp., Nowy Tomyśl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kancelaria Rady Prawnego Stanisław Kubsik

 • Luboń
 • 37 km od Grodzisk Wielkopolski

PrawnikPomocny.pl - Obsługa prawna firm Luboń

PrawnikPomocny.pl

 • Luboń
 • 37 km od Grodzisk Wielkopolski
Mateusz P.

PrawnikPomocny.pl – oferujemy rzetelną obsługę prawną w rozsądnych cenach. Współpracujemy z doświadczonymi radcami prawnymi o różnych specjalizacjach. Działamy od 2014 r. Nasza siedziba mieści się w Luboniu przy ul. Wschodniej 21/63 ale nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i w całym województwie wielkopolskim Doradzamy, przygotowujemy pisma, reprezentujemy w sądzie. Specjalizujemy się w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek), rodzinnych (alimenty, rozwód, opieka nad dziećmi), sporach konsumentów z przedsiębiorcami, sporach z bankami i firmami pożyczkowymi, prawie pracy (odwołania, odszkodowania, przywrócenie do pracy). Obsługujemy przedsiębiorców, pomagamy w windykacji należności. Doskonale znamy się na prawie administracyjnym w szczególności na sprawach dotyczących nieruchomości. Pomagamy w podziałach działek, uzyskaniu warunków zabudowy, pozwoleń na budowę. Dochodzimy odszkodowań za ograniczenia wynikające z planów miejscowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Grodzisku Wielkopolskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Grodziska Wielkopolskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Obsługa prawna firm Kiekrz

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

 • Kiekrz
 • 40 km od Grodzisk Wielkopolski
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

Adwokat Poznań Adam Baszkowski - Obsługa prawna firm Poznań

Adwokat Poznań Adam Baszkowski

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Dzień dobry. Kancelaria prawna prowadzona przez Adama Baszkowskiego jest jedną z najlepszych kancelarii w Poznaniu. Swoim obecnym i przyszłym klientom oferujemy pełen profesjonalizm i rzetelność. Ciągle zmieniające się prawo nie pozwala nam spocząć na laurach, ciągle dokształcamy się w różnych dziedzinach prawa. Specjalizujemy się w windykacjach, sprawach rozwodowych oraz w sprawach karnych.Nasz zespół tworzą profesjonaliści w swojej dziedzinie. Osoby tworzący nasz zespół są merytorycznie oraz praktycznie przygotowane do prowadzenia nawet ciężkich spraw, nie odmawiamy nikomu. Nasze ogromne doświadczenie zdobyliśmy pracując z wieloma klientami , osobami fizycznymi, przedsiębiorstwami nawet z innych krajów. Mając na uwadze cenny czas i dobro

Jakub Skurzyński Dobrze Radzę

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Naszą pasją jest Prawo rozumiane jako potrzeba oddania każdemu tego, co mu się należy. Świadczymy usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego. Tworzymy lub opiniujemy umowy, wspieramy klientów w negocjacjach handlowych oraz reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzimy do spraw egzekucyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej.

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Cezary K.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie ważne informacje dotyczące sprawy. Polecam kancelarię!

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Moje dotychczasowe zadania uwzględniały w dużej mierze bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym sporządzanie opinii, przygotowywanie, negocjowanie i redagowanie umów cywilnych i gospodarczych oraz innych dokumentów, a nadto reprezentowanie klientów, w tym przede wszystkim przed sądami powszechnymi w sporach sądowych. Pozwoliło mi to zdobyć praktyczną znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz rozwinąć zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów prawnych. Prace te zawsze były dokładnie zaplanowane, a ich rezultaty spełniały postawione cele i realizowane były w wyznaczonych terminach. Doświadczenie zdobywam od 2010 roku w kancelariach prawnych. Od maja 2015 roku rozpoczęłam dodatkowo prowadzenie

Kancelaria Piotr Sieńko - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Piotr Sieńko

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Prawnik, mediator. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwent kierunku politologia, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu Fundacji Ochrony Praw Konsumentów S&P. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Na co dzień świadczy pomoc prawną oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców.

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER - Obsługa prawna firm Poznań

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Obsługa prawna firm Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Anna S.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pani Adwokat. W trakcie prowadzonej sprawy wykazała się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością, zawsze doskonale przygotowana na umówione spotkania. Mogę z czystym sumieniem polecić‼️

Mega Lex Sp. z o.o - Obsługa prawna firm Poznań

Mega Lex Sp. z o.o

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
ZEM SWARZĘDEZ Sp z o.o.

Przez kilkanaście lat wzajemnej współpracy zawsze spotykaliśmy się z rzetelnością prowadzenia ksiąg rachunkowych i mogliśmy liczyć na wsparcie w trudnych sprawach z klientami. Firma Mega Lex Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia.

Rzeczoznawcy Poznań - Obsługa prawna firm Poznań

Rzeczoznawcy Poznań

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Jacek M.

Polecam firmę rzeczoznawców z Poznania, którzy zajęli się moją sprawą od A do Z. Szczegółowo zajęli się analizą i wyjaśnili mi cały proces wyceny oraz co następnie stanie się z moją sprawą. Nie minął miesiąc i środki z ubezpieczenia były już na moim koncie takie jak oczekiwaliśmy z zespołem rzeczoznawców z Poznania. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Monika Lewicka

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

FD-EKO Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

FD-EKO Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
PAKO GROUP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k

Perfekcyjnie przeprowadzone postępowanie administracyjne w zakresie uzyskania decyzji na przetwarzanie odpadów. Polecamy.

Centrum Wyceny - Obsługa prawna firm Poznań

Centrum Wyceny

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Kubiak Consulting Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kubiak Consulting Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Karolina K.

Pani Profesor reprezentowała mnie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Iwonie sprawę wygraliśmy. Bardzo profesjonalna, konkretna, służy pomocą. Szczerze polecam!

Michał Burtowy - Adwokat - Obsługa prawna firm Poznań

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

ABC Audit

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o.

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. to firma, w której można uzyskać wsparcie w wielu procesach biznesowych, zarówno na etapie ich uruchamiania, jak i usprawniania już funkcjonującego przedsiębiorstwa. Miejsce to tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy niesienie pomocy biznesmenom traktują jako misję. Są to uznani specjaliści od prawa gospodarczego, którzy również zarządzają swoimi interesami. Klienci mogą wykupić kompleksową obsługę prowadzenie księgowości, która przewiduje nie tylko prowadzenie rozliczeń finansowych, ale także np. wykonywanie audytu diagnozującego słabe strony firmy przynoszące straty oraz przygotowywanie planu naprawczego. Specjaliści zajmą się też wszystkimi aspektami prawno-podatkowymi. Początkujący

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Shwvvs

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O. - Obsługa prawna firm Poznań

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE K&W SP. Z O. O.

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Jeszcze kilka lat temu typowy polski przedsiębiorca mógł bez większego problemu sam rozliczać swoją działalność, ewentualnie powierzyć to pani Grażynce, takiej "solidnej" księgowej, co numery telefonów do urzędu znała na pamięć i jak czegoś nie wiedziała, to dzwoniła do pani Halinki ze skarbówki, żeby się dowiedzieć. W 2020 roku prowadzenie księgowości, sprawozdawczość podatkowa i rozliczanie się z obowiązków nie tylko wobec organów podatkowych, ale i innych instytucji państwowych, przypomina bieg sprintem przez pole minowe. Jeden fałszywy ruch i dochodzi do tragedii, w oczach urzędu uczciwy, ciężko pracujący przedsiębiorca staje się oszustem, a miano to ciągnie się za nim nawet po prawomocnym oczyszczeniu z zarzutów przez sąd. Kiedyś

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej T. Siwek

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Mecenas Błażej T. Siwek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W swojej praktyce, zajmuje się obsługa klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz innych z nimi związanych, o alimenty czy podział majątku. Ważną gałęzią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm czy gmin. Mecenas Siwek zdobył już zaufanie klientów a jego kancelaria jest rozpoznawana na poznańskim rynku. Mecenas siwek to z pewnością <a href="http://kancelariasiwek.com">dobry prawnik z poznania</a> , któremu warto powierzyć swoje sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
ADAM O.

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

Michał Walczak doradztwo prawne

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to przekształcenia spółek, umowy gospodarcze, obsługa podmiotów gospodarczych, na terenie Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Szczecin, Kołobrzeg.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Pan M.

Adwokat z doświadczeniem. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy Pani mecenas moja sprawa została szybko przeprowadzona Zawsze gotowa do udzielenia informacji, kontaktowa i przygotowana. Obsługa prawna na najwyższym poziomie.

kancelaria radcy prawnego

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Barbara Woźniak, Marek Szubert - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Barbara Woźniak, Marek Szubert

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Obsługa prawna firm Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

Solidus Partners

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria LEXiq prawo & mediacje

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi adwokaci , radcy prawni , mediatorzy i prawnicy zagraniczni, których rzetelna wiedza prawna i dążenie do wyszukiwania najlepszych rozwiązań sprawia , że spółka świadczy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo pracy , prawo karno-skarbowe, prawo spółek , prawo gospodarcze, prawo administracyjne i podatkowe, pisanie pism i odwołań , zakładanie spółek polskich i zagranicznych.

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania - Obsługa prawna firm Poznań

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kim jesteśmy? * Strategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP. Warunkiem rozwoju i zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP jest realizacja odpowiedniej strategii zbudowanej w oparciu o precyzyjne informacje (o firmie i jej otoczeniu) oraz szczególnie istotne – racjonalne planowanie i nadzór nad finansami. Mając tego świadomość, stworzyliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, łączące zalety firmy konsultingowej i biura rachunkowego. * Profesjonalizm w zarządzaniu. Świadczymy wysokiej jakości usługi wspomagające zarządzanie w następujących obszarach: Dyrektor finansowy – na zasadach outsourcingu Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego - dotacje unijne i in. -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p. - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Radosław K.

Mogę jedynie wyrazić swoje zadowolenie z udzielonej mi pomocy, jeżeli również w przyszłości będę potrzebował prawnika, zgłoszę się ponownie. Jak okaże się to pomocne dla kogoś to Pan Mecenas Maciej doradzał mi przy sprawie karnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
F2F English

Z usług Pana Wysockiego korzystałem dwa razy. Pan Jakub udzielał mi porad w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej, pomógł formułować regulaminy, oraz umowy kontraktowe dla mojej firmy i kontrahentów. Polecam usługi. Tym bardziej, że i ceny są tutaj przystępne.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak - Obsługa prawna firm Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

LEGALS SOLUTIONS Paweł Skurzyński

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Zieliński

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Jaśków

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2012. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Poznania. Nasza branża to prawo cywilne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Prawna

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Kompleksowa obsługa firm i osób fizycznych. Prawo cywilne w tym tematyka zasiedzenia. Bardzo dobre wyniki przed Sądem Ubezpieczeń i Pracy. Dojazd do klienta. Kancelaria działa od 2008 r. Zapraszam do współpracy.

Jacek Szymański

 • Poznań
 • 42 km od Grodzisk Wielkopolski

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Granowo, Kamieniec, Puszczykowo, Wielichowo, Rostarzewo, Kąkolewo, Kobylniki, Augustowo, Karczewo, Ptaszkowo, Słocin, Trzcinica, Gradowice, Biskupice, Łąkie, Łubnica, Pruszkowo, Terespol. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?