Obsługa prawna firm Busko-Zdrój - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Busku-Zdroju, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Citrin sp. z o.o.

 • Busko-Zdrój

Citrin sp. z o.o. zajmuje się windykacją i skupem wierzytelności Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Pośrednictwo Finansowe Marta Niedziela

 • Złota
 • 13 km od Busko-Zdrój

Witam, oferuję bezpłatne usługi w zakresie doradztwa w sprawie zakładania firm, pozyskiwania finansowania oraz prowadzenia księgowości.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Orzechowska - Obsługa prawna firm Kielce
Barbara K.

Do kancelarii zwróciłam się z dość złożoną sprawą. Pani Małgorzata Orzechowska przekonała mnie tym, że już podczas pierwszej konsultacji była przygotowana; przeczytała dostarczone wcześniej dokumenty, wyjaśniła realia sądownictwa, nakreśliła ogólny plan działania. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie, zarówno w Sądzie Okręgowym jak i Apelacyjnym. Przez cały czas komunikacja była bezproblemowa, kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Mecenas, gdyż oprócz wiedzy i zaangażowania wykazała się zrozumieniem delikatnej sytuacji rodzinnej. Bardzo dziękuje za pomoc!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pazdan - Obsługa prawna firm Mielec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pazdan

 • Mielec
 • 55 km od Busko-Zdrój
Wacław K.

Pani adwokat to osoba profesjonalna, konkretna, z niewątpliwie dużą wiedzą prawniczą, pragnąca kompleksowo pomóc klientowi w rozwiązaniu problemu prawnego. Ponadto jest osobą miłą i życzliwą. Jeśli masz problem prawny, warto do niej się zwrócić. Szczerze polecam.

AUGUSTYN ADWOKACI Sp. p. - Obsługa prawna firm Kraków

Jesteśmy nowoczesną i otwartą na potrzeby Klientów kancelarią adwokacką, łączącą w sobie doświadczenie, pasję i zaangażowanie, co wpływa na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Wyznaczamy sobie wysokie cele, które chcemy realizować razem z naszymi Klientami. Szczególną uwagę przykładamy do transparentnych relacji z Klientem, przez co na bieżąco informujemy Klientów o możliwościach i ryzykach wspólnie podjętych działań oraz potencjalnych kosztach, jakie mogą one generować. Wspieramy naszych Klientów w ich biznesie i pomagamy im osiągać swoje cele.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Busku-Zdroju

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Buska-Zdroju lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Dla Klientów wykonujemy prawo - cywilne, gospodarcze, upadłościowe, upadłość konsumencką, prawo karne, budowlane, rodzinne. Świadczymy usługi na rynku od 2017. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Krakowa, Mielca, Tarnowa. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

F.U.H ALTEX-POLEX

 • Jędrzejów
 • 35 km od Busko-Zdrój

Alkotestexpress.pl-realizujemy na terenie Kielc i okolic nowatorskie rozwiązanie polegające na badaniu stanu trzeźwości pracowników na zlecenie pracodawców we wskazanym miejscu i czasie, przy pomocy profesjonalnego policyjnego alkotestu z drukarką. Korzyści płynące z podjęcia tej inicjatywy są nie do przecenienia, gdyż nawet jedno takie badanie będzie maiło efekt szeroko rozumianej profilaktyki w firmie i niewątpliwie wpłynie na poprawę stanu odpowiedzialności pracowników. Nasze usługi realizowane są przez doświadczonych kontrolerów zapewniających pełną dyskrecję i zaufanie. Każdy przypadek ujawnienia pracownika będącego pod wpływem alkoholu jest traktowany indywidualnie, a ponadto oferujemy również pomoc ekspertów w

Gocal Dariusz Gocał - Obsługa prawna firm Jędrzejów

Gocal Dariusz Gocał

 • Jędrzejów
 • 35 km od Busko-Zdrój
Karol M.

Nie mam zastrzeżeń. Usługa fachowo i skutecznie wykonana. Polecam.

Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł - Obsługa prawna firm Tarnów
Arkadiusz P.

Jesteśmy młodym zespołem prawników, który za główny cel prowadzonej działalności stawia sobie wszechstronną pomoc prawną w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się zarówno nasi klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy. Wszelkie powierzone nam sprawy traktujemy indywidualnie, poszukując rozwiązań najbardziej optymalnych i satysfakcjonujących dla konkretnego klienta. Posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, kreatywnością, starannością i uczciwością umożliwiają nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Jako wykwalifikowani prawnicy występujemy w roli pełnomocników procesowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, jak również organami administracyjnymi, organami ścigania, czy też organami egzekucyjnymi. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem prawnym, sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów, jak również aktów korporacyjnych. Adwokatom i Radcom Prawnym oferujemy zastępstwo substytucyjne na obszarze właściwości sądów okręgowych w Tarnowie, Krośnie, Krakowie, Rzeszowie i Nowym Sączu. Usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. W ramach prowadzonej działalności świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie z różnych dziedzin prawa. Po więcej informacji zapraszamy na www.kancelarietarnow.pl.

BHP OFFER Firma Usługowo-Szkoleniowa - Obsługa prawna firm Tarnów

BHP OFFER Firma Usługowo-Szkoleniowa

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój
Alicja T.

Bardzo rzetelny i jasny przekaz informacji. Fachowe doradztwo, duża kultura osobista, oraz kompetencje Pana Grzegorza to dodatkowy atut w korzystaniu z usług BHP Offer. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga - Obsługa prawna firm Tarnów

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Steliga

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój

Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz skorzystać z pomocy prawnej? Kancelaria radcy prawnego Joanny Steliga oferuje usługi prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. W ramach usług kancelaria zapewnia obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Dla klientów indywidualnych natomiast udzielane są porady prawne, tworzone są umowy i dokumenty, przeprowadzana jest analiza zagadnień prawnych. Radca prawny ma wieloletnie doświadczenie. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.steligakancelaria.pl/

Kancelaria Prawna SALEWA i partnerzy sp. z o.o.

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój
Tomasz W.

Pełne zaangażowanie Pana Mecenasa w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Pana Adwokata, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Adwokata sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Wiater - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Wiater

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Pomagamy w: -sprawach transgranicznych (Polska-UK) -uzyskaniu zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego -uzyskaniu odszkodowania za błędy w sztuce lekarskiej, zaniedbania medyczne, wypadki w pracy, wypadki drogowe -Europejski Tytuł Egzekucyjny -Europejski Nakaz Zapłaty -Upadłość konsumencka -Uprowadzienie dziecka za granicę -Uzyskanie paszportu dla dziecka bez zgody drugiego rodzica -Problemy z UK Border Force -Rozwody w Polsce, w UK, w Niemczech -Alimenty -Władza rodzicielska/kontakty z dzieckiem -angielskie umowy najmu -kontrakty i porozumienia handlowe

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro - Obsługa prawna firm Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój
Adrian S.

Pani Mecenas była bardzo zaangażowana w sprawę. Dokładna, zorientowana, cena przyzwoita i czym mnie zaskoczyła, że zawsze miała dla mnie czas. Naprawdę polecam bo z różnymi prawnikami miałem do czynienia i zawsze czułem ich wyższość. Zupełnie inaczej jest z tą Panią mecenas, czułem, że rozmawiam jak równy z równym!

Kancelaria Olgierd Januszek - Obsługa prawna firm Tarnów

Kancelaria Olgierd Januszek

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój

Adwokat Natalia Chrostek - Obsługa prawna firm Tarnów

Adwokat Natalia Chrostek

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój

Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień - Obsługa prawna firm Tarnów

Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój
Paweł W.

Jak najbardziej mogę polecić Panią adwokat. Bardzo pomocna i zaangażowana w sprawę. Z pewnością jeżeli miałbym problemy prawne zgłoszę się do Pani adwokat.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Wójcik - Obsługa prawna firm Tarnów

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Wójcik

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój
Zuzanna W.

Serdecznie polecam Panią Annę, zawsze pomocna, odpowiada bardzo sprawnie. Nasza współpraca przebiegła pomyślnie.

euroPiM s.c. M.P. Kłusek - Obsługa prawna firm Tarnów

euroPiM s.c. M.P. Kłusek

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Iuriso - Obsługa prawna firm Tarnów

Kancelaria Iuriso

 • Tarnów
 • 52 km od Busko-Zdrój
Piotr D.

Współpracowałem z tą firmą. Ogólnie wszystko dobrze, byłem zadowolony z ich pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Orzechowski - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Orzechowski

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Rafał W.

Serdecznie polecam tego Adwokata. Pomógł mi przebrnąć przez trudny proces i uzyskał dla mnie wysokie odszkodowanie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Pozdrawiam.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Szczepan S.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarie Radcy Prawnego Michał Wojtyniak, w 100% rzetelny w swojej profesji, powierzoną sprawę doprowadził do korzystnego rozwiązania. POLECAM!

Monika

 • kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Arkadiusz Polański - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Arkadiusz Polański

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Klaudia M.

Otwartość Pana Mecenasa, spokojne i odpowiednie wyjaśnienie problemu, życzliwe nastawienie, generalnie jestem w pełni usatysfakcjonowana i zadowolona, że trafiłam do tej kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Magda n.

Bardzo mi Pan Mecenas pomógł. Polecam innym, miła kulturalna i fachowa obsługa, cały zespół w kancelarii jest zawsze pomocny, nawet jak mecenasa nie było, to jak przyszła zawsze spotkałam się z ciepłym przyjęciem i uzyskałam informacje, których akurat potrzebowałam.

Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Ireneusz S.

Ta kancelaria to doskonale zorganizowany zespól kompetentnych i profesjonalnych prawników, ich indywidualne podejście do mojej sprawy spowodowało, że sprawa sądowa zakończyła się 100% sukcesem. Dziękuję Panie Darku i życzę samych sukcesów zawodowych.

Kancelaria Prawnicza Paweł Kruszczak - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Prawnicza Paweł Kruszczak

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Prawnicza prowadzona przez Pawła Kruszczak to kancelaria zapewniająca swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie prawa gospodarczego oraz handlowego. Kancelaria specjalizuje się w windykacji należności zarówno na etapie polubownym jak i na drodze postępowania sądowego oraz egzekucyjnego.

Kancelaria Adwokacka

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Wnioski dotacje fundusze - Obsługa prawna firm Kielce

Wnioski dotacje fundusze

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Oferujemy kompleksową obsługę projektów twardych i miękkich: • wnioski dotacyjne, • studia wykonalności, • biznesplany, • analiza działalności Zleceniodawcy pod kątem dostępnych dofinansowań, • analiza rynku pod kątem wysokości koniecznego dofinansowania – czyli sprawdzamy zapotrzebowanie Zleceniodawcy np. na sprzęt, narzędzia - następnie dokonujemy badania rynku, sprawdzamy cenę oferowaną na rynku za przedmioty/usługi tego rodzaju – w końcu do potrzebnej kwoty dostosowujemy wniosek o dotację, • sporządzenie wniosków dotacyjnych, • przygotowanie wykazu wszystkich niezbędnych załączników, w tym sporządzenie wymaganych oświadczeń, • doradztwo w zakresie zabezpieczenia wkładu własnego. Posiadamy także doświadczenie w prowadzeniu tzw.

Prawnik Express - Obsługa prawna firm Kielce

Prawnik Express

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Tomasz P.

Bardzo dziękuję prawnikom oraz całemu zespołowi Prawnik-Express za błyskawiczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Rzetelność i profesjonalizm, tak w dwóch słowach mogę opisać tę firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

BSS Private Fund Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Kielce

BSS Private Fund Sp. z o.o.

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Angelika K.

Szybki termin konsultacji, przystępna cena i cierpliwe podejście podczas spotkania. W razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie.

AZ BIURO RACHUNKOWE-Kancelaria finansowa rachunkowa prawna GRAŻYNA WITKOWSKA - Obsługa prawna firm Kielce

AZ BIURO RACHUNKOWE-Kancelaria finansowa rachunkowa prawna GRAŻYNA WITKOWSKA

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Judyta Z.

Pani Grażyna to profesjonalista w zakresie podatków, terminowość nade wszystko. Polecam.

Europa connections

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Natalia Rzońca

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Maciej K.

Wiele rozmów poprzez e-mail jedynie, tak jak sobie tego życzyłem, jeszcze przed moją decyzją o współpracy z tym oferentem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Szulwic - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Szulwic

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
CK System Agnieszka Fiuk

Pani Paulina w profesjonalny i skuteczny sposób reprezentowała naszą firmę przy dochodzeniu naszych racji z zagranicznym kontrahentem. Wielkim atutem jest jej znajomość prawa międzynarodowego oraz swobodne operowanie językami obcymi. Serdecznie polecamy.

A2PROFIT BIURO RACHUNKOWE - Obsługa prawna firm Mniów

A2PROFIT BIURO RACHUNKOWE

 • Mniów
Klaudia K.

Profesjonalna obsługa, zawsze na czas i bez problemów. Klient może liczyć na fachowe doradztwo i miłą obsługę.

Kieleckie Centrum Finansowe

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Paweł S.

Polecam tę firmę szczególnie za fachową i sprawną obsługę.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Robert Frey

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Kuropatwa - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Kuropatwa

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Osoba Prywatna

Bardzo miła Pani adwokat i stara się jak najlepiej doradzić czy napisać pismo.

KS Lex Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kobryń - Obsługa prawna firm Kielce

KS Lex Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kobryń

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Praktyka naszej kancelarii obejmuje wszystkie obszary prawa cywilnego z uwzględnieniem prawa spółek i prawa handlowego. Zapewniamy pomoc w rozwiązaniu każdego problemu prawnego, a także reprezentację przed sądami, organami i innymi instytucjami. Naszą misją jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie zarówno dla Klientów biznesowych jak i Klientów indywidualnych. Głównym celem jest satysfakcja Klientów oraz zaufanie owocujące długofalową współpracą. Indywidualne podejście do każdej sprawy, odpowiedzialność za powierzone zadanie oraz pełne zaangażowanie stanowi podstawę naszej pracy.

Ekspert Jacek Matuszak

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Maciej Zwierzchowski - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Maciej Zwierzchowski

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Mateusz W.

Bardzo fachowa, miła a przede wszystkim skuteczna pomoc prawna w sprawie spadkowej. Z czystym sercem polecam !!!

Stowarzyszenie Nadzieja

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Transportowa As- Trans

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Prawna Omega Oddział Kielce

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Pustół - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Pustół

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Jolanta R.

Bardzo pomocna, zaangażowana Pani Adwokat. Rzeczowa i profesjonalna. Dzięki niej moja sprawa zakończyła się szybko i pomyślnie.

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji - Obsługa prawna firm Kielce

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji – to dwoje licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych z 6-letnim doświadczeniem, którzy przeprowadzają przedsiębiorców przez procesy restrukturyzacyjne i upadłościowe. Dzielimy się wiedzą jak wyprowadzić firmę z kryzysu, odzyskać płynność finansową czy pozyskać nowe finansowanie działalności. Pokażemy Ci nowe kierunki działań, wskażemy czynności w firmie, które mogą zoptymalizować koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Centrum Restrukturyzacji i Mediacji świadczy usługi w zakresie: - upadłości firm; - upadłości konsumenckiej; - restrukturyzacji sądowej i pozasądowej; - pełnienia funkcji pełnomocnika wierzyciela; - zarządzanie przedsiębiorstwem w kryzysie oraz w obliczu koniecznych zmian; -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Krakowiak - Obsługa prawna firm Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Krakowiak

 • Kielce
 • 44 km od Busko-Zdrój
Aleksandra Ż.

Widać, że pan mecenas jest bardzo zaangażowany w sprawy prowadzone dla klientów, ma bardzo indywidualne podejście. Na bieżąco odpowiada na wszystkie wątpliwości. Ogromna wiedza i zaangażowanie pana mecenasa bardzo mi pomogły. Dziękuję i serdecznie polecam! Profesjonalizm w czystej postaci.

Ana Global Consulting

 • Przecław

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat

 • Wojnicz
 • 57 km od Busko-Zdrój
Barbara K.

Mecenas Mateusz Sabat załatwił bardzo ważną dla mnie sprawę. W trakcie trwania współpracy cały czas był zaangażowany, wnikliwie dopytywał, dzięki czemu odnieśliśmy sukces. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście wystawiam pozytywną ocenę!

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Busko-Zdrój, Pacanów, Stopnica, Wiślica, Nowy Korczyn, Tuczępy, Solec-Zdrój, Gnojno, Wełecz, Mikułowice, Brzostków, Siesławice, Konary, Owczary, Jurków, Zbludowice, Ostrów, Zborów, Oblekoń, Dobrowoda. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?