Obsługa prawna firm - Najlepsi w 2022

Kancelarie Adwokackie, 2023

5 294 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 5 294 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Średnia ocena specjalistów od obsługi prawnej firm to 4.99 (na podstawie 16155 opinii).

Promowani
Obsługa prawna firm
Promowany
Mariusz M.

Pierwszy raz korzystałem z pomocy Kancelarii Pani Anety Pilawskiej i jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi porady. Moją sprawą zajęła się Pani Dominika, która po zapoznaniu się z problemem udzieliła mi odpowiedzi w formie emailu a szczegółowo omówiła w trakcie rozmowy telefonicznej (datę i godzinę mogłem zaproponować). Pani Dominika wytłumaczyła i rozwiała wszystkie moje wątpliwości, podała podstawy prawne dzięki, którym mogłem je wykorzystać w późniejszych rozmowach negocjacyjnych z pracodawcą. Zaproponowała mi reprezentowanie mojej osoby w przypadku niepowodzenia w rozmowach. Chciałbym serdecznie podziękować Kancelarii Radcy Prawnego P. Anety szczególnie Pani Dominice, która jest specjalistą z dziedziny prawa pracy.

5.0 (18 opinii)
Promowany

“TUSIŃSKI” Kancelaria Radcy Prawnego świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz organizacji społecznych. Misją Kancelarii pozostaje zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej. W ramach świadczonych usług Kancelaria zapewnia bieżącą obsługę prawną, w tym m.in. udzielanie porad prawnych, sporządzania opinii prawnych, przygotowywanie projektów umów, reprezentowanie przed sądami i urzędami. Kancelaria oferuje formy współpracy, które obejmują pełną transparentność podejmowanych czynności oraz zasad i form wynagrodzenia. Radca prawny Mateusz Tusiński jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. W latach 2016-2019 odbywał aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców

Mirosław P.

Dziękuję za wsparcie w wyprowadzeniu moich spraw gospodarczych. Cieszę się, że Radcowie pomogli mi w przekształceniu mojej spółki i pomogli uporać się z windykacją sądową.

5.0 (2 opinie)
Ola K.

Bardzo profesjonalnie, merytorycznie i punktualnie. Współpracowałam z Panem Mecenasem w zakresie prawa pracy, Pan Mecenas sporządził bardzo trafne i merytoryczne pisma i bardzo mi pomógł. Polecam!

5.0 (2 opinie)
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

5.0 (5 opinii)
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)
Adam C.

W trudnym procesie wnioskowania do KIS-u o IP-Box przeprowadzili mnie "za rączkę" od początku do końca, Oczywiście proces zakończony pozytywnie. Szybka odpowiedź na pytania i reakcja kancelarii, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

BIRDki AUTO TRANSPORT

Usługi pomocy prawnej świadczone przez kancelarię T-Law cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i w formie dla nas dogodnej. Warto podkreślić, że Kancelaria prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, który pozostawia swoim klientom poczucie całkowitej satysfakcji. Można powiedzieć bez wahania, że jest ona cennym partnerem godnym polecenia. Współpraca z Kancelarią T-Law układa się prawidłowo, a usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Prawnicy Kancelarii cechują się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej , dyspozycyjnością i zrozumieniem specyfiki transportowej i nie tylko. Usługi realizowane są szybko i profesjonalnie. Z powyższych względów udzielamy Kancelarii T-Law swoich referencji.

5.0 (5 opinii)
Przemysław M.

Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

5.0 (1 opinia)
Paweł R.

Rzetelny specjalista z dużą wiedzą dostępny w niestandardowych godzinach. Polecam współpracę szczególnie firmom.

5.0 (1 opinia)
Wiarygodna Firma sp.z o.o.

Wobec intensywnego rozwoju naszej firmy, podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy oferowanej przez Powszechny Fundusz Wierzytelności w zakresie bieżącego wsparcia monitoringu naszych płatności i dochodzenia roszczeń finansowych od naszych nierzetelnych kontrahentów. Pragniemy podziękować firmie za szybkie i skuteczne podejmowanie właściwych działań windykacyjnych i prawnych. Polecamy Powszechny Fundusz Wierzytelności jako zaufanego partnera w zakresie usług windykacyjnych.

5.0 (6 opinii)
Jakub Agnieszka Żygadło-Rudnicka

Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski

 • Toruń
Damian K.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią. Pan Radca Prawny, Konrad, zajął się zleconą sprawą w sposób rzetelny, zrozumiale udzielając wyjaśnień i dając fachowe wskazówki, co do dalszego postępowania. Dużym plusem była przystępność i dostępność Radcy - kontakt telefoniczny i on-line, brak jakichkolwiek wątpliwości czy zadać jakieś pytanie, możliwość swobodnego wypowiadania się i dzielenia się spostrzeżeniami. Odpowiedzi i podpowiedzi Pana Radcy Konrada były przekazywane językiem prostym i zrozumiałym dla "szarego" człowieka. Sprawa wygrana, bardzo dziękujemy i polecamy tę Kancelarię innym zainteresowanym.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
A.Włodarczyk

Profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu analizy umów oraz wprowadzenia regulaminów i procedur. Determinacja i duże zaangażowanie całego zespołu, który w sposób wyczerpujący wyjaśniał na bieżąco wszelki wątpliwości.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka

 • Wschowa
Krzysztof G.

Świetnie poprowadzona sprawa rozwodowa. wywalczyliśmy z mecenasem rozwód z winy zony, córka została ze mną, alimenty mam zasądzone od żony na córkę. Polecam!

5.0 (2 opinie)

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego

 • Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

5.0 (1 opinia)

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
Andrzej G.

Oferujemy rzetelne i profesjonalne dochodzenie roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała i kosztów leczenia na skutek wypadków komunikacyjnych czy potknięć na nierównych, oblodzonych chodnikach. Bez opłat wstępnych,zastępstwo prawne profesjonalnego pełnomocnika w osobie radcy prawnego. Wynagrodzenie zależy wyłącznie od tego jak wysokie świadczenie dla Państwa uzyskamy a prowizja pobierana jest dopiero po wypłacie świadczenia przez Ubezpieczyciela.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Adam Olech

 • Rzeszów
Łukasz Z.

To nie pierwszy raz kiedy zdecydowałem się na usługi tej kancelarii. Mecenas jest bardzo rzetelny i walczy do końca o satysfakcjonujący wynik postępowania. Wielokrotnie powyższe słowa potwierdzał w moich poszczególnych sprawach. Profile akurat moich spraw dotyczyły sporów biznesowych i gospodarczych, aczkolwiek wiem, że z sukcesami pomagają w sprawach cywilnych i do każdego zlecenia podchodzą bardzo poważnie, niezależnie od kwoty lub przedmiotu sporu.

5.0 (2 opinie)

Justyna Węgrzynowicz-Cichońska Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Karolina W.

Otworzyłam w ubiegłym roku swoją firmę, która świadczy usługi informatyczne i od razu postanowiłam skorzystać z obsługi prawnej tej kancelarii, bo słyszałam o niej wiele pozytywnych rzeczy. Nie myliłam się, po wielu miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to bardzo rzetelna i profesjonalna firma.

5.0 (17 opinii)

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Angelika K.

Profesjonalna pomoc w zakresie przygotowania umowy. Dokładne wyjaśnienie wątpliwości. Sprawna obsługa. Serdecznie polecam współpracę.

5.0 (1 opinia)

Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j.

 • Kraków
Krystian N.

Miły kontakt. Rzetelna i cierpliwa obsługa prawna. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Toszek

 • Głogówek
Aneta P.

Doskonale i profesjonalne podejście do klienta, Pani Ewa zaangażowana do końca, pomysłowa, a przede wszystkim nie odpuszcza. Z racji tego, że jest osobą młoda ma świeże podejście i chęci do podjętej walki. Polecam całym sercem i dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Spółka Prawnicza PELTZ Sp. z o.o.

 • Oleśnica
Marek D.

Spółka zajmuje się obsługą prawną firm oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych od 2006r. Początkowo jako działalność gospodarcza a od 2012r. już jako Spółka. Obsługujemy firmy na terenie całego kraju począwszy od jednoosobowej działalności aż po duże spółki prawa handlowego w ramach stałych abonamentów, które zaczynają się już od 100 zł netto miesięcznie. W każdym abonamencie - również w tym za 100 zł - zapewniamy kompleksową obsługę bez żadnych ograniczeń czasowych-godzinowych i ilościowych. Działamy na terenie całego kraju-dojeżdżamy do każdego klienta. Obsługę prowadzimy zdalnie na odległość (wykorzystując,internet, e-mail, wideokonferencje, fax,telefon) lub osobiście w siedzibie klienta w zależności od wyboru klienta. Spółka zatrudnia tylko radców prawnych, zapewniając w ten sposób profesjonalną obsługę i doradztwo prawne. Oferta Spółki dostosowana jest do każdego klienta i na każdą kieszeń - zarówno dla małych firm jaki i dużych spółek prawa handlowego - tak aby nie stanowiła obciążenia finansowego dla klienta przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i opieki prawnej firmy.

5.0 (1 opinia)

H&P Kancelaria Prawna Piotr Hedrych

 • Poznań
PBT sp.zo.o

Polecam kancelarie i Pana Piotra podejście indywidualne do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)

Conexus Law & Consulting

 • Wrocław
Juliversum Julia Daroszewska

Współpracuję z Conexus Law & Consulting w kwestii tworzenia polityki prywatności, oraz regulaminów dla e-sklepów, oraz w kwestii wsparcia prawnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie, nie muszę czekać na realizację tygodniami, ale zaledwie kilka dni. Polecam bardzo.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak

 • Wrocław
Izabela G.

Bardzo polecam współpracę. Ogromna, zróżnicowana wiedza podparta długoletnia praktyka to zdecydowanie atuty Pani Mecenas. Na pewno niejednokrotnie będę korzystać z pomocy.

5.0 (4 opinie)

K&K adwokaci Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
Agnieszka W.

Polecam z całego serca kancelarie KK, wspaniała obsługa - fachowa obsługa klienta, indywidulane podejście do każdego człowieka, polecam z całego serca - 100 procent załatwionych spraw na korzyść klienta, pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radców Prawnych WOJEWODA Sp.p.

 • Gliwice
Jarosław J.

Fachowo ze zrozumieniem. Rzeczowo i na temat, naprawdę dziękuję i polecam. Najlepsza kancelaria i Specjaliści, którzy pomogą tak jak mnie. Dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna Radca Prawny Mariola Frydryszak-Gerłowicz

 • Legnica
dg sp. z o.o.

Sprawa była trudna. Wielu prawników odmawiało zajęcia się tą sprawą. Pani mecenas odważnie podeszła do sprawy i wygrałam. Spotkałam się z dużą życzliwością i wysokim profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam Ewa

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK

 • Łódź
Krzysztof K.

Profesjonalna usługa adwokacka. Kompetencje, dyskrecja, lojalność, terminowość, dyspozycyjność, rzetelność, wysoka kultura osobista, błyskotliwość to cechy poszukiwane wśród Adwokatów. Pan mec. Dariusz Jasak kieruje się nie tylko praktyką zawodową, doświadczeniem, ale wysokim poziomem empatii, który pozwala mu na zrozumienie klienta i jego potrzeb przekładając je na zawiły język prawniczy. Świetne pisma procesowe nacechowane powagą instytucji Sadu, wiedzą prawniczą, będącą taką kropką nad "i". Wygrana sprawa sądowa w I instancji z zakresu prawa cywilnego dotycząca rozdzielności majątkowej z datą wsteczną jest na to niepodważalnym dowodem. Polecam

5.0 (120 opinii)

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński ( windykacja terenowa w całej Polsce )

 • Lublin
Łukasz W.

Najbardziej podobało mi się to, że nie jest to firma Windykacyjna, a kaskadersko-akrobatyczno-windykacyjna, czyli nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych. Pełen profesjonalizm, każda, nawet wyglądająca beznadziejnie sprawa jest traktowana poważnie i są efekty tej pracy! Polecam każdemu Oszukanemu. Na pewno odzyskacie swoje pieniądze, bezdyskusyjnie!

5.0 (135 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
Helena Ż.

Rzetelnie i profesjonalnie prowadzona sprawa .Pan Mecenas JAKUB AMBICKI wraz ze swoim zespołem to skuteczny i odpowiedzialny team.Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu oczekującemu profesjonalnej pomocy w różnych sprawach. DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM cały zespół Pana mecenasa. Helena Żach.

4.97 (148 opinii)

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
Natalia S.

Wraz z mężem bylismy w trudnej sytuacji finansowej. Skorzystaliśmy z usług Kancelarii Prawa Upadłościowego KPU z Gdyni. Dzisiaj otrzymaliśmy postanowienie o ogłoszeniu Naszej upadłości konsumenckiej. Polecamy Kancelarię KPU. Bardzo nam pomogli. Pan Piotr był zawsze z nami w stałym kontakcie. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogliśmy liczyć na jego porady.

5.0 (81 opinii)

Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska

 • Jarosław
Bruno C.

Jestem bardzo zadowolony z uslug Pani Adrianny Ostrowskiej. Kompletna i profesionalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelnosc, zaangazowanie i profesjonalizm. Jezeli zajdzie taka potrzeba z czystym sumieniem powierze ja Pani Mecenas. Polecam. Pozdrawiam

5.0 (154 opinie)

Promyk Consulto Paweł Pogorzelski. RODO, BHP, PPOŻ, niszczenie dokumentów

 • Zawady
Anna G.

Bardzo dobry kontakt, szybka i sprawna realizacja szkolenia. Szybka odpowiedź na zamówienie. Miła obsługa. Polecam PROMYK CONSULTO PAWEŁ POGORZELSKI jako wysokiej klasy fachowca.

5.0 (100 opinii)

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Soboń B.

W ocenie profesjonalizmu, Mecenas Klugmann mocno dominuje wśród osób, do których zwracałem się ze sprawą majątkową. Bardzo mocno stąpająca po ziemi persona, spotkanie merytoryczne, nie traciliśmy oboje dużo czasu na rozmowę o czymś innym niż o sprawie, dużo informacji, widać doświadczenie ale co ważne- mecenas podjął się pomocy. Z wyrazami szacunku polecam tę kancelarię.

5.0 (98 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Przemysław K.

W mojej sprawie szukałem pomocy u kilku Adwokatów jednak tylko Pan Mecenas Kwiatkowski potrafił mi pomóc i zrobił to skutecznie. Jest rzetelny, profesjonalny, posiada ogromną wiedzę, a przy tym wszystkim ponadprzeciętną kulturę osobista i empatię. Polecam w stu procentach.

5.0 (86 opinii)

Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb

 • Wrocław
Jadwiga L.

Pan Mecenas prowadził dla mnie jedna sprawę, sprawa wygrana, wszystko było jak na najwyższym poziomie, zwłaszcza kontakt, oraz profesjonalizm w prowadzeniu sprawy.

5.0 (60 opinii)

Biuro Rachunkowe FLIS

 • Toruń
Jolanta G.

Jestem klientką kancelarii od 2016 i jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pracownicy są bardzo kompetentni, a p. Anna zawsze znajduje czas na konsultacje. Wszelkie sprawy dotyczące rachunkowości, którą prowadzi dla mnie kancelaria jest wykonywana bez opóźnień. Nie bez znaczenia jest też rozsądna cena usług.

5.0 (21 opinii)

Twój Mecenas

 • Olsztyn
Monika Z.

Uzyskałam odszkodowanie po stłuczce dużo wyższe niż proponował ubezpieczyciel. Współpraca zdecydowanie opłacalna, polecam!

5.0 (36 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c.

 • Bydgoszcz
Robert D.

Kancelaria godna polecenia, prawnik, który prowadził dla mnie dwie sprawy sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać z indywidualnym podejściem do klienta, nie ocenia. Obie sprawy zakończone pełnym sukcesem.

5.0 (61 opinii)

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Aleksandra G.

Bardzo polecam Panią adwokat Ewelinę to profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i jest w nie bardzo zaangażowana. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani mecenas. Polecam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam .

5.0 (85 opinii)

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

 • Tarnowskie Góry
Adriana C.

Bardzo polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do spraw, rzetelna i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt :) Jeśli czegoś nie wiedziałam, nie rozumiałam praktycznie od razu otrzymałam wyjaśnienie :)

5.0 (7 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Pawlikowska

 • Bełchatów
Barbara S.

Zwróciłam się do Pani Mecenas z bardzo złożoną i delikatną sprawą, jednak Pani Karolina wykazała się niezwykłą kompetencją i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Okazało się, że mój problem jest prostszy do rozwiązania niż się spodziewałam. Szczerze polecam.

5.0 (48 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Krystyna M.

Przed tym zanim trafiłam do Pana mecenasa, korzystałam z pomocy innego prawnika. Różnica w jakości pomocy prawnej okazała się kolosalna. Od kiedy zaczęłam współpracę z Panem Krzysztofem, sprawa w końcu nabrała korzystnego dla mnie obrotu, a dalej było coraz lepiej, aż do szczęśliwego końca. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w sprawie, która wydawała się beznadziejna.

5.0 (109 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
Jarosław K.

Polecam Pana Przemysława, rzetelny i sumienny. W każdej kwestii można się dogadać co do sprawy w sądzie, jak i kwestiach finansowych. Wszystkie moje dokumenty w sprawie rozwodowej i o alimenty wziął na siebie, dokumenty jakie trzeba było wysłać, po prostu poprowadził sprawę od początku do końca jak każdy tego oczekuje. Swoją osobą udzielił mi również takiego wsparcia psychicznego. Naprawdę polecam.

5.0 (102 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc

 • Warszawa
Agnieszka Z.

Pani Małgorzata Fronc prowadziła przez ostatnie lata sprawy mojej spółki. W sposób rzetelny i kompetentny sporządzała wszelkie umowy, aneksy, dbając o interesy mojej firmy. Bardzo duża, encyklopedyczna wręcz wiedza sprawia, że ze spokojem powierzyłam los swojej działaności w ręce Pani Fronc.

5.0 (23 opinie)

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
SPIDBUS Mateusz Wójcik

Jestem właścicielem małej rodzinnej firmy transportowej, która wykonuje przejazdy międzynarodowe do Niemiec. Miałem dwie sprawy z władzami tego kraju i dzięki Panu Wojciechowi te dwie sprawy zostały rozwiązane na moją korzyść, także jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha, ponieważ jest bardzo słowny i do każdej ze spraw podszedł z pełnym profesjonalizmem, a co najważniejsze dla Mnie to bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem, jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem, jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha.

5.0 (83 opinie)

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Codenly Web & Mobile Apps Studio

Polecam doradztwo mecenasa Michała, profesjonalne poprowadzenie toku scenariuszy, oraz trafne wskazanie możliwych rozwiązań w danej sytuacji podatkowej, sprzyjającej rozwojowi mojej działalności. Dziękuję.

5.0 (30 opinii)

ICG - International Consulting Group

 • Głogów
F.U Kopars

Polecam firmę CG - International Consulting Group jako bardzo rzetelną, wiarygodną i skuteczną firmę. Kontakt i informacje z firmą to nieukrywana satysfakcja. Firma w całości odzyskała należną kwotę. Kompetencja, wiedza, solidność to atuty firmy ICG - International Consulting Group. Gorąco polecam.

5.0 (58 opinii)

Obsługa prawna firm w innych miejscowościach