Oborniki

Przy wyborze przyszłego dostawcy lub wykonawcy w województwie wielkopolskim, Klienci zawsze zapoznają się z cenami i opiniami poprzednich Klientów. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Obornik i regionu. Serwis Oferteo umożliwia wybór dostawcy, upraszcza weryfikację cen oraz pozwala poznać punkt widzenia osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest świetną odpowiedzią dla tych, którzy planują własne zadanie, bez względu na to, czy jest to usługa organizacji imprezy czy zakup węgla kamiennego. Jesteśmy dumni z tego, że w Obornikach swoją działalność w Oferteo oferuje już 1 017 specjalistów świetnych w swoim fachu, których Klienci oceniają na 4.3 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 627 branżach, w szerokim zakresie np. budownictwo, plakaty, ubezpieczenie firmy, schody, wykonanie, obróbki blacharskie, dekarskie. Z Oferteo odpowiedniej firmy w powiecie szukało już 1 182 osób, które w sumie otrzymały 3 439 ofert od specjalistów. Z nami błyskawicznie poznasz właściwego wykonawcę z Obornik. Pierwsze propozycje możesz otrzymać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Oborniki

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Obornik

Zakład remontowo - budowlany Jacek Lindebny

Maria K., Rogoźno

Chcieliśmy wykorzystać nadmiar ciepła z kominka w okresie jesienno-zimowym, gdyż dom ogrzewany jest gazem. W związku z tym wystąpiłam z zapytaniem kto rozprowadzi ciepło z kominka. Zgłosił się Pan Lindebny i nam jako laikom w tej dziedzinie objaśnił co byłoby najkorzystniejsze w naszym przypadku. Chce zwrócić uwagę na fakt, że nie chcieliśmy zrujnować domu. Pan bardzo uprzejmie i z wyrozumiałością wskazał najkorzystniejsze rozwiązania, biorąc pod uwagę nasze sugestie, żeby nie wprowadzać nawiewu...

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI

Marcin T., Przecław

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Pana Jerzego Lipińskiego. Jeżeli miałbym opisać naszą współpracę to tylko w samych superlatywach, a mianowicie terminowo, fachowo, dokładnie, w przystępnych cenach. Komunikatywność i wysoka kultura osobista, taka jak u Pana Jerzego to rzadkość w dzisiejszych czasach. W wielu sprawach można liczyć na poradę. Pan Jerzy Lipiński mimo, iż jest właścicielem firmy, jeżeli jest taka potrzeba pracuję tak samo jak swoi pracownicy. Bardzo mi tym zaimponował. W moim do...

Serwis kominów

Marek J., Rożnowo

W moim domu wystąpił problem sypiącego się już komina dymnego - w domu czuć było nieprzyjemny zapach spalin. Zamówiłem wizytę Pana Sebastiana, przyjechał w umówionym czasie, obejrzał, doradził... Postanowiłem zlecić mu wykonanie prac, tzn. zainstalowanie wkładów kominowych - w tym także wentylacyjnych. Kolejna wizyta była już wizytą roboczą, wszystkie wkłady trafiły na swoje miejsce bardzo sprawnie, teraz w domu nie ma żadnych niepokojących zapachów, w piecu pali się jak trzeba, a wentylacja dzia...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Obornik

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 100m², Oborniki

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 100m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: Zlece ułożenie kostki betonowej typu cegiełka bez fazy w kolorze grafitowym ok 100 m2. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Grzegorz W., brukarstwo.

Węgiel ekogroszek, 1-2 tony, Oborniki

Ilość: 1-2 tony. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: dobra kalorycznosc,polski. Termin zakupu: 2017-11-20.

Agnieszka M., węgiel ekogroszek.

Poszukuję okien, 1 sztuk, PCV, Oborniki

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 1. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Paweł Z., okna.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, 201-500m², Oborniki

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Lucyna W., elewacje, ocieplanie, izolacje.