Nowy Dwór Gdański

W poszukiwaniach przyszłego dostawcy lub wykonawcy w województwie pomorskim, Klienci zawsze zapoznają się z cennikiem i poleceniami poprzednich Klientów. Poszukują porównywarek i rankingu firm z Nowego Dworu Gdańskiego i regionu. Gdy zamierzasz zlecić usługę komuś, kto będzie prawdziwym i doskonałym w swoim fachu pracownikiem czy też chcesz kupić towar spełniający wyśrubowane wymagania trafiłeś we właściwe miejsce. Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego swoją działalność w Oferteo posiada już 590 specjalistów najwyższych lotów, których średnia ocen wynosi 4.5 w skali od 1 do 5. Ilość branż jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy działają już w 602 branżach, w szerokim zakresie np. wzorcownie, altany, altanki, ubezpieczenie grupowe, kuśnierstwo, kaletnictwo, futrzarstwo, usługi serwisowe. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 006 osób, które łącznie otrzymały 2 489 ofert od firm. Z Oferteo bardzo szybko uda Ci się znaleźć właściwego profesjonalistę z Nowego Dworu Gdańskiego. Pierwsze oferty możesz poznać nawet w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Nowy Dwór Gdański

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Nowego Dworu Gdańskiego

Smart Flow

Mariola G., Nowy Dwór Gdański

Solidny wykonawca. Dobry kontakt .Duża wiedza na temat nowości w meblach. Umie doradzić, poradzić w kwestii mebli. Ponadto meble wykonane z dużą starannością, wszystkim się bardzo podobały. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Leszka Szczepkowskiego. Nie trzeba też szukać innych fachowców, gdyż wszystkie prace remontowe (elektryka, malowanie, kładzenie podłogi itd.) związane z remontem kuchni wykonane były przez pracowników Pana Leszka i za to też duży plus. W 100% polecamy tego wykonawcę.

Smart Flow

Barbara G., Nowy Dwór Gdański

Bardzo polecam usługi Smart Flow. Jestem pod wrażeniem efektu końcowego. Moja kuchnia i łazienka wyglądają idealnie, dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłam. Początkowy plan był inny, ale firma doradziła mi znacznie lepszy pomysł na wnętrza. Pan Leszek ma wyobraźnię i przede wszystkim stawia na funkcjonalność, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta jak i do pracy. Punktualność, dokładność i pomysłowość to cechy określające firmę Smart Flow. Polecam, daję 6+!

P.P.H.U. "BIO-POL" Piotr Fila

Mariusz S., Nowy Dwór Gdański

Otrzymałem ofertę na maila. Następnie z racji najlepszej ceny skontaktowałem się telefonicznie. Dokonałem przelewu jeszcze tego samego dnia, a następnego towar był już u mnie na podwórku, także czas realizacji to wielki plus. Jakość towaru jest mierna. W ekogroszku są kamienie, kawałki drewna, co stwarza mi ogromne problemy w paleniu. Kilka razy zerwało mi już zawleczkę zabezpieczającą silnik z tego powodu.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego

Zlecę ułożenie kostki przy domu, ok. 200m2, Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: ułożenie kostki przy domu. Zakres prac:. - wykonanie podbudowy, - przygotowanie gruntu, - ułożenie krawężników, obrzeży, - kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: ok. 200m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Materiały zapewnia: Wykonawca. Termin rozpoczęcia prac: kwiecień 2017r.

Krzysztof J., brukarstwo.

Szukam firmy do prac na elewacji, 201-500m2, Nowy Dwór Gdański

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m2. Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Henryk G., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Potrzebuję ekogroszku, 2t co roku, Nowy Dwór Gdański

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Michał M., węgiel ekogroszek.

Pellet, 24t, Nowy Dwór Gdański

Ilość: 24t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: pellet drzewny, Energy. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Aleksandra G., pellet drzewny.