NORBUD Piotr SAWICKI

Włosienica

7

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Wykonujemy prace od 2019.

Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu więźby dachowe, pokrycia dachowe.

Budujemy domy od fundamentów po dach.

Terenem naszej działalności jest woj. pomorskie.

Zapraszamy do zadawania pytań.

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Kujawsko-pomorskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

5 opinii

5 5
(5)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Wiktor R. 28 listopada 2022
opinia potwierdzona
Szukam ekipy na montaż pokrycia dachowego, 250m² , Bielkowo
Pozytywna opinia

Praca jaką firma Pana Piotra wykonała u mnie to dach symetryczny, dwuspadowy. Niby żadnych niespodzianek miało nie być ale okazało się, że konstrukcja jest nieco krzywa. Ekipa poradziła sobie ze wszystkim, wyprostowali, podbili gdzie trzeba, wszystko wyszło precyzyjnie i prosto, jestem zadowolony z jakości wykonania. Pracę wykonali w umówionym terminie, doradzali, pomagali z dostawami materiałów, szczerze polecam jako ekipę budowlaną.

Wojciech K. 2 października 2022
opinia potwierdzona
Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 201-300m², Iwiczno
Pozytywna opinia

Piotr i Marcin podjęli się wykonania wymiany całego (więźba + poszycie) dachu w starym budynku. Najpierw zdemontowali blachodachówkę i starą więźbę, a następnie odbudowali konstrukcję (wiele połączeń na czopy i zaciosy), deskowanie i nowa dachówka. Całość wykonana sprawnie i na wysokim poziomie, widać, że chłopaki się znają na robocie! No i są otwarci na sugestie, zawsze chętni do rozmowy i znajdowania pozytywnych rozwiązań - nie szukają problemów, a je rozwiązują. Do tego są słowni, pilnują terminów wykonania - widać że im zależy. Dziękuję za współpracę i szczerze polecam!

Magda B. 25 października 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Solidnie i sprawnie wykonana rozbudowa domu. Nowy dach prezentuje się świetnie. Firma godna polecenia.

Janusz G. 2 stycznia 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony ze współpracy. Pracownicy firmy bardzo zdyscyplinowani,kierownictwo odpowiedzialne myślące perspektywicznie.Umieja doradzić w doborze materiałów.Gdybym ponownie budował w stuprocentach zleciłbym wykonanie pracy.Naprawde solidna i odpowiedzialna firma.Goraco polecam

Łukasz S. 7 maja 2020
opinia niepotwierdzona
Szukam ekipy do prac na dachu, budynek pow. ok. 144m², Smętowo Graniczne
Pozytywna opinia

Świetny wykonawca, miałem porównanie, od wielu nie wiem dlaczego z Piotrem miałem najlepszy kontak,t zawsze odbierał telefon, zawsze oddzwaniał, praca którą wykonali przerosła moje oczekiwania. Wiem że jakiekolwiek prace budowlane z jego działalnością nie będę szukał nowej ekipy, tylko będę dzwonił do Piotra. Dach, który mi wykonali, jest niesamowity. Robili mi też wzmocnienie i uzupełnianie starych fug ścian szpryc+rapica. Bardzo dziękuję całej ekipie i samemu Piotrowi za świetną pracę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NORBUD Piotr SAWICKI
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Ciesiułka

Polska - Opalenie

Budowa dachu więźba dachowa

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Włosienica 4, 83-135 Włosienica

Telefon

533 ••• ••• Pokaż numer