Spersonalizowany kurs językowy, Katowice - Oferta nr191563 - Oferteo.pl
 

Spersonalizowany kurs językowy, Katowice


Cena brutto: 80.00 PLN
do uzgodnienia

Hello , How are you? , I love you - używasz przecież angielskiego. Nadszedł jednak czas, by do sprawy podejść profesjonalnie.

Metoda konwersacyjna Nieobce opiera się na koncepcji Total Immersion (całkowite zanurzenie), bo nie chodzi tylko o to, żeby zdać egzamin lub przygotować maila w pracy. W ojczystym języku również nie ograniczamy się wyłącznie do pojedynczych umiejętności. Tworzymy przestrzeń, w której jesteś aktywnym użytkownikiem języka, otaczasz się nim na różnych płaszczyznach. Nieobce tworzy bazę a zarazem pole do popisu, abyś w każdej sytuacji mógł wykorzystać język obcy jak narzędzie, zarówno przyjmując w pracy wizytę korpusu dyplomatycznego, zamawiając drinka w klubie albo spacerując po czerwonym dywanie Hollywood.

Proponujemy zatem kurs 1:1, autorskie materiały (próbkę chętnie prześlę Ci mailowo), dużo mówienia i rozwijania wszystkich obszarów językowych. Działamy na zasadach partnerstwa, dlatego dbamy o to, aby Klient miał realny wpływ na kurs, w którym uczestniczy.

KURS GENERAL ENGLISH, ORAZ KONWERSACJE :

lektor polski - 80 zł / 60 min.
native speaker - 100 zł / 60 min

ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY ORAZ [* BUSINESS ENGLISH*] :

lektor polski - 120 zł / 60 min.
native speaker - 140 zł / 60 min

(stacjonarnie +10 zł / lekcja)

Proponujemy 15-20 lekcję próbną, podczas której omówisz z lektorem strategię nauki i cele oraz sprawdzisz, czy dany lektor odpowiada Twoim wymaganiom.

Zapraszamy na zajęcia zdalne (platforma Skype oraz dopasowane materiały) lub stacjonarne w Warszawie lub Katowicach. Wystawiamy faktury.

Kontakt: kurs@nieobce.pl lub zaneta@nieobce.pl

Polska, Katowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 5