Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Specjaliści Medycyny Niekonwencjonalnej w Bydgoszczy, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Niekonwencjonalne

Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz
Ewa D.

Zabiegi akupunktury polecam z całego serca. Kompetentnie, polecam.

Centrum Hipnozy - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Centrum Hipnozy

 • Bydgoszcz
Wiesław P.

Akupunktura Bydgoszcz - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Prowadzę gabinet akupunktury, oraz wykłady z teorii akupunktury i zajęcia kliniczne w Szkole Akupunktury Tradycyjnej. Jestem członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Akupunkturzystów Zawodowych. Stosuję zabiegi na: problemy bólowe stawów, mięśni, kręgosłupa, głowy, w stanach lękowych, przewlekłego zmęczenia, bezsenności, schorzeniach ginekologicznych, bezpłodności, impotencji, stanów depresyjnych. Akupunktura pomaga w chorobach i niedoczynnościach prawie wszystkich narządów wewnętrznych, zwłaszcza: płuc, żołądka, wątroby, nerek, serca, jelita grubego, tarczycy. Tytuł akupunkturzysty zawodowego uzyskałem kończąc trzyletnią Szkołę Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy. Ukończone kursy i szkolenia uzupełniające: -Unified Akupunkture Theory:

Soller Gabinet Terapii Naturalnych - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

GABINET TERAPII NATURALNYCH Jesteśmy członkiem Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów SOLLER Gabinet Terapii Naturalnych Bydgoszcz , ul. Gdańska 36 rejestracja telefoniczna + 48 530 820 030 www.soller-zdrowie.pl Terapie w oparciu o techniki naturalne wykorzystujące wiedzę tradycyjnej medycyny chińskiej oraz współczesne zdobycze - biorezonans . Masaż ,Akupunktura, Bioenergoterapia, Biomasaż, Biorezonans, Litoterapia, Hipnoterapia, Medycyna Chińska, Leczenie częstotliwościami -Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa, Refleksologia, Rehabilitacja, , Suplementacja, W gabinecie sprzedajemy również wzmacniające kamienie naturalne , zioła , kosmetyki naturalne oraz unikalną biżuteria z kamieniami naturalnymi dla kochających oryginalność. Sprzedajemy

O2klinika - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

O2klinika

 • Bydgoszcz

O2klinika oferuje klientom sesje w komorze hiperbarycznej. Nasza klinika znajduje się na terenie Bydgoszczy. Tlenoterapia hiperbaryczna (HBOT) to bezbolesna i bezinwazyjna metoda leczenia poprzez oddychanie prawie czystym tlenem w warunkach większego ciśnienia atmosferycznego. Zapraszamy wszystkich z okolic Bydgoszczy na testową sesję, przekonaj się sam!

Dołącz do naszych Lekarzy Medycyny Niekonwencjonalnej w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Lekarz Medycyny Niekonwencjonalnej i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Eco World Poland - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Eco World Poland

 • Bydgoszcz

Już od 2002 roku zajmujemy się importem, produkcją oraz dystrybucją hurtową i detaliczną suplementów diety, produktów ekologicznych do sprzątania domu, produktów kosmetycznych oraz specjalistycznych holistycznych karm dla psów i kotów. Obsługujemy klientów w całej Polsce oraz w kilku krajach Europy. Nasi klienci to głównie firmy zajmujące się dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną. Oferujemy produkty klasy Premium w rozsądnych cenach dając bardzo wysokie marże dla naszych partnerów. Nie wymagamy dużych ilości zamówień. Nasza oferta stale jest modyfikowana o kolejne produkty. Poszukujemy dystrybutorów oraz sklepy zainteresowane naszą ofertą. Pośredniczymy również w kontaktach handlowych. Zwłaszcza na rynku hiszpańskim. Jesteśmy otwarci na

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Europejskie Centrum Odszkodowań S A (EuCO) to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia.EuCO to firma z ogromnym potencjałem rozwojowym, która w ciągu ostatnich 7 lat stała się jedną z wiodących instytucji w Polsce wspierających ofiary wypadków w walce o odszkodowania. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.Posiadamy własną kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym. Europejskie Centrum Odszkodowań przywiązuje dużą wagę do wspólnych wartości, które scalają działania całej grupy kapitałowej. Działanie zgodnie z

GP Koncept sp. z o.o. - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

GP Koncept to nowoczesna firma, która zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem siłowni oraz dystrybucją sprzętu fitness. Firma ta oferuje nie tylko najlepszej i wysokiej jakości sprzęt, lecz także konsultacje w dziedzinie aranżacji pomieszczeń. Oferuje ona procedury leasingowe, które są bardzo korzystne dla klientów. Za każdym razem posiada bezpośredni dostęp do nowych oraz regenerowanych urządzeń renomowanych producentów. Produkty i usługi: - wyposażenia siłowni, klubów fitness, hoteli i ośrodków rekreacyjnych - aranżacje - szkolenie kadry Informujemy, że prowadzimy serwis urządzeń: zarówno cardio, jak i siłowych. Zatrudniamy specjalistów gotowych naprawić i zregenerować każdy rodzaj sprzętu. GP Koncept dzięki współpracy z EFL

Gabinet Terapii Naturalnych mgr Iwona Kurkiewicz - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Uni – Medic - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Uni – Medic

 • Bydgoszcz

Wasza szansa

 • Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 1994 roku. Nasza specjalność to fitoterapeuta Diagnost-Ajurweda, na terenie Bydgoszcz, Toruń, Polska, zagranicąm.

Klinika medycyny zintegrowanej ADVITA - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

MOTYLEK - Gabinet Terapii dla Zdrowia - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

AKUPUNKTURA mgr Zbigniew Juraszewski - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Ekoveda - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Ekoveda

 • Bydgoszcz

Ekoveda - Medycyna niekonwencjonalna Bydgoszcz

Ekoveda

 • Bydgoszcz

"Tattoo&Piercing" Marta Gereluk

 • Bydgoszcz

Tatuaż czarno-biały,cieniowany,kolorowy,cover-up,duży wybór wzorów i biżuterii,100% sterylności

Scarlett-Studio

 • Bydgoszcz

Tatuaż Artystyczny i Body Piercing. Największe studio w Bydgoszczy!

Alukah

 • M. Bydgoszcz

OSTEON Klinika Osteopatii - Medycyna niekonwencjonalna Białe Błota

OSTEON Klinika Osteopatii

 • Białe Błota
 • 8 km od Bydgoszcz

Prywatna Klinika Holistyczna Medycyny Naturalnej - Medycyna niekonwencjonalna Rynarzewo

Henryk Dyczek - Medycyna niekonwencjonalna Zławieś Wielka

Henryk Dyczek

 • Zławieś Wielka
 • 21 km od Bydgoszcz

Refleksologia/Refleksoterapia/Akupresura stóp

 • Żnin
 • 37 km od Bydgoszcz
Łukasz B.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg w miłej atmosferze. Osoba przeprowadzająca zabieg zna się na rzeczy. Polecam! Na pewno tu jeszcze wrócę.

Salt House - Medycyna niekonwencjonalna Inowrocław

Salt House

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Dobry Dietetyk Laura Mętel - Medycyna niekonwencjonalna Inowrocław

Dobry Dietetyk Laura Mętel

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

W Poradni Dobry Dietetyk Bydgoszcz, Inowrocław udzielam konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn, seniorów, a także dzieci i młodzieży. Układając dla Państwa jadłospis zawsze staram się, by posiłki zawierały wszystkie niezbędne składniki odżywcze, były proste w przygotowaniu oraz smaczne. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie każdej osoby z wprowadzonych w odżywianiu zmian, co ma wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Na każdy dzień terapii otrzymają Państwo indywidualny program żywieniowy, który zawierać będzie: szczegółową analizę składu ciała, ocenę sposobu żywienia, posiłki z dokładnymi przepisami, dodatkowe zalecenia żywieniowe w jednostkach chorobowych, tabele kaloryczne produktów i potraw.

Studio Akupuntury i Medycyny Naturalnej - Medycyna niekonwencjonalna Inowrocław

Studio Akupuntury i Medycyny Naturalnej

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Judyta Malagowska Przyjazny-Dietetyk - Medycyna niekonwencjonalna Toruń, kujawsko-pomorskie

Judyta Malagowska Przyjazny-Dietetyk

 • Toruń, kujawsko-pomorskie

Kim jestem? Jestem dietetykiem klinicznym zarówno z wykształcenia jak i zamiłowania. Ukończyłam dietetykę na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz biologię o specjalizacji biologia ogólna i molekularna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyłam wiele praktyk z zakresu żywienia klinicznego oraz dietoterapii. Jestem wykładowcą i trenerem na kursach zawodowych Dlaczego dietetyka? Dla mnie odpowiedź jest oczywista: pasja, zainteresowanie i ta ogromna chęć pomagania. Uwielbiam to! Zadowolenie pacjentów to jest coś co mnie nakręca, dodaje skrzydeł i utwierdza w poczuciu dobrego wyboru. Niesamowicie jest patrzeć jak wracają do zdrowia, formy, osiągając swój cel. Na moich oczach przechodzą metamorfozę.

Studio Akupunktury i Medycyny Naturalnej - Medycyna niekonwencjonalna Inowrocław

Studio Akupunktury i Medycyny Naturalnej

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz
Michał W.

Z powodu przepukliny kręgosłupa od 6 lat odczuwałem bóle w lędźwiach, które promieniowały do nóg. Po 7 wizytach u Pani Magdy bóle nagle całkowicie ustąpiły, w co aż ciężko uwierzyć. Same zabiegi przyjemne i relaksujące. Można odczuć, że są wykonywane z pasją.

HOLIS-MED - Medycyna niekonwencjonalna Toruń

HOLIS-MED

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Paulina O.

Przemiła obsługa, skuteczna pomoc. Czego chcieć więcej?

Gabinet Medycyny Naturalnej Sylwia Bochyńska

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

FizjoForma - Gabinet fizjoterapii mgr. Robert Berek - Medycyna niekonwencjonalna Toruń

FizjoForma - Gabinet fizjoterapii mgr. Robert Berek

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Sławomir N.

Pełen profesjonalizm w leczeniu bólu kręgosłupa, świetne podejście do pacjenta i rzetelna pomoc.

MeliusClinic - Medycyna niekonwencjonalna Toruń

MeliusClinic

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Admed - Medycyna niekonwencjonalna Toruń

Admed

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Hipnoza Hipnoterapia - Medycyna niekonwencjonalna Toruń

Hipnoza Hipnoterapia

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Dom Pacjenta - Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Medycyna niekonwencjonalna Niedźwiady

Dom Pacjenta - Gabinet Rehabilitacji i Masażu

 • Niedźwiady
 • 53 km od Bydgoszcz
Remigiusz M.

Mogę polecić w 100%. Pani Karolina doświadczona profesjonalistka to jeszcze miła, sympatyczna i atrakcyjna. Choć miejsce wykonywania zabiegów nie wygląda obiecująco to warto "zaryzykować" bo naprawdę warto. W najbliższym czasie na pewno pojawię się znowu.

Hipnoterapeuta OMNI Hypnosis Training Center - Medycyna niekonwencjonalna Krobia

Hipnoterapeuta OMNI Hypnosis Training Center

 • Krobia
 • 52 km od Bydgoszcz
Karolina K.

Miłosz pomagał mi w przygotowaniach do porodu, dzięki regularnym sesjom hipnozy urodziłam bez znieczulenia siłami natury córeczkę. Sam poród przebiegał błyskawicznie, a co najważniejsze dzięki sesjom byłam w stanie w pełni kontrolować ciało i umysł co zniwelowało ból oraz przyspieszyło akcję porodową.

Biosmedica - Medycyna niekonwencjonalna Ciechocinek

Biosmedica

 • Ciechocinek
 • 58 km od Bydgoszcz

Frank Barton Hipnoterapia - Medycyna niekonwencjonalna Grudziądz

Frank Barton Hipnoterapia

 • Grudziądz
Jarosław M.

Posiadam blisko dwa tysiące godzin doświadczenia klinicznego, podczas których stosowałem tę metodę. Byłem świadkiem wielu wspaniałych transformacji prowadzących do szeregu pozytywnych zmian na wielu płaszczyznach. W swoim życiu spotkałem się z wieloma różnymi metodami leczenia, jednak żadna z nich nie była tak fascynująca i skuteczna jak Solution Focused. ​ Specjalizuje się w Psychoterapii i Hipnoterapii Klinicznej nurtu Solution Focused - jest to terapia skoncentrowana na rozwiązaniach. Swe kwalifikacje zdobyłem studiując w prestiżowej szkole Psychoterapii i Hipnoterapii Klinicznej - The Clifton Practice w Wielkiej Brytanii. Solution Focused to nowoczesna metoda, która opiera się na najnowszych odkryciach neuronauki, neurobiologii, neuroplastyki oraz na precyzyjnym-naukowym zrozumieniu pracy ludzkiego mózgu, dlatego podczas każdego spotkania z pacjentem pobierany jest odczyt biofeedback. To badnie pozwala na określenie stanu emocjonalnego oraz podjęcie właściwych kroków terapeutycznych. W Solution Focused stosujemy stan głębokiej relaksacji (parametry Alfa), potocznie nazywany transem co opiera się na wyłącznie naukowym zrozumieniu pracy mózgu. Nie ma to nic wspólnego ze świderkami w oczach i ogólnym stereotypowym rozumieniem tego pojęcia. Pierwsza konsultacja oraz badanie GSR-biofeedback są darmowe i do niczego niezobowiązujące, dlatego zapraszam każdego, kto jest zainteresowany hipnoterapią i wiedzą na temat pracy ludzkiego mózgu.

Zbigniew Baszkiewicz

 • Wągrowiec

Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to tynki maszynowe, na terenie Poznań, wielkopolska.

Hartenbach Clinic - leczenie holistyczne metodami naturalnymi - Medycyna niekonwencjonalna Chojnice

Hartenbach Clinic - leczenie holistyczne metodami naturalnymi

 • Chojnice

Leczenie holistyczne metodami naturalnymi: - nowotworów - choroby wieńcowej (miażdżyca) - zwyrodnień stawów w tym kręgosłupa - reumatoidalnego zapalenia stawów - depresji - demencji - ADHD - żylaków odbytu (hemoroidów) - otyłości - ochrona przed infekcją grypy w tym koronawirusa (coronavirus) - programy SUPER UMYSŁ i SUPER ZDROWIE

Fizjomar Kamil Marczak

 • Złotów
Agata S.

Tata zadowolony z zajęć jak i podejścia Pana Kamila. Z każdą wizytą jest coraz lepiej. Serdecznie polecam!

Bydgoszcz więcej...
Jaką metodą leczenia jesteś zainteresowany?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.