Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

NetSwifter.com

Wrocław

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Od ponad 5 lat dostarczamy naszym klientom gustowne i funkcjonalne strony internetowe, które pozwalają im pokazać się w sieci z najlepszej strony.

To od naszych klientów mamy świetne recenzje (5* na Google i Trust Pilot), a na naszej stronie znajdziesz szereg informacji, rozwiązań i case studies projektów które wykonaliśmy.

Nie ważne czy jesteś dużą firmą czy początkującym indywidualistą. Rozmowa nic nie kosztuje, więc zapraszamy do kontaktu :)

Branża

Obszar działania

Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Opolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna (3)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Justyna Z. 25 listopada 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Michałem, robi genialną robotę, moja strona wygląda dokładnie tak jak chciałam i daje mi świetne rezultaty. Michał jest osobą bardzo sumienną i potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji i od razu służy pomocą i radą. Daję super sugestie i ciekawe rozwiązania, których można użyć przy stronie, oraz kontakt z nim jest bardzo sprawny, polecam.

Markus P. SDS Automatyka Sp. z o.o. Sp.K., 24 listopada 2022
Pozytywna opinia

Jako przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku ostrożnie wybieram usługodawców. Zaufałem firmie Netswifter i jestem pewien, że nasza współpraca będzie się dalej toczyć i rozwijać. Dziękuję Panu Michałowi za zaangażowanie zarówno w projekt jak i doradztwo w tym obszarze.

Dariusz B. ZIELONY DOM, 14 marca 2022
Pozytywna opinia

Strona jest tu najlepszą opinią jaką można wydać. Rzetelność i wysoka jakość wykonania, terminowość od ustalenia wszelkich szczegółów, po wykonawstwo, ale również łatwość dostosowania przez firmę potrzebnych w trakcie zmian, rozszerzeń itp. Polecam w pełni.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NetSwifter.com
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

3rd Floor, 86-90 Paul Street, EC2A4NE, London, UK, Wrocław

WWW

www.netswifter.com

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się