Nauka gry na instrumentach - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nauczyciele Gry na Instrumentach, 2022

660 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 660 firm
w kategorii Nauka gry na instrumentach

Nauka gry na instrumentach
Tomasz L.

Jak pokazuje mój przykład, na naukę gry na bębnach nigdy nie jest za późno. 2 lata temu podjąłem w końcu decyzję o realizacji marzenia, które tliło się gdzieś od późnej podstawówki, a udało mi się je zacząć realizować będąc blisko 40 letnim mężem, ojcem, głową rodziny, ale wiecie co? Warto było - od dwóch lat, dzięki profesjonalnemu podejściu załogi szkoły rozwijam swoje umiejętności, ćwiczę, nagrywam i biorę udział w świetnych eventach organizowanych przez szkołę. Bo jeśli myślicie, że samym ćwiczeniem człowiek żyje, to się grubo mylicie. Ekipa Drumsetpro raz do roku organizuje profesjonalny koncert z iście gwiazdorską oprawą (kamery, ognie, dym, publika) i daje Wam możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności. Polecam

5.0 (23 opinie)

Bębniarki, Bębniarze, Bliscy tychże, a także wszyscy, którzy perkusją się interesują i być może chcieliby zacząć na niej grać! Do tej pory poznaliście nas jako ludzi z pasją, którzy stworzyli (jak się okazało) popularny, chętnie oglądany i rozwijający się portal zajmujący się tym, co kochają najbardziej – perkusją. Teraz piszemy odmienny rozdział w historii BeatIt, w którym dajemy się poznać także jako ludzie z misją, a nawet misją społeczną. CO JEST NASZĄ MISJĄ? Popularyzacja rytmu, gry na perkusji i rozkochanie ludzi w tym instrumencie poprzez edukację muzyczną i zapewnienie zainteresowanym dostępu do materiałów audio-wideo promujących grę na tych instrumentach. Mówiąc krótko: praca związana z nauczaniem rytmiki z elementami perkusji,

5.0 (1 opinia)
Bck B.

Doskonały kontakt, rzetelność, szybka reakcja. Ponadto studio profesjonalnie wyposażone, rozmaite instrumenty i urządzenia elektroakustyczne do wykorzystania podczas spotkań. Firma godna polecenia!

5.0 (29 opinii)

Jakub Cudzich

 • Nowy Targ
Wojtek K.

Profesjonalna wiedza akademicka połączona z dużą znajomością gatunków muzycznych, oraz ciągłym graniem. Muzyka to pasja, którą zaraża i napędza ucznia do zdobywania nowych umiejętności (piszę o sobie). Mógłby być bardziej surowy w ocenie postępów, ale z drugiej strony wymagający belfer to postać nie na dzisiejsze czasy. Pozostaje mieć nadzieję, że lenistwo uczniów nie przyćmi entuzjazmu nauczyciela.

5.0 (26 opinii)
Joanna H.

Najlepsza szkoła muzyczna. Panie bardzo miłe i na wysokim poziomie edukacji dzieci i młodzieży. Podejście do dzieci, jakie posiadają panie tam uczące, jest nie do opisania ,dzieci szczęśliwe i z chęcią przełamują barierę tzw. wstydu na samym początku pracy z kamerą i mikrofonem. Serdecznie polecam, systematyczne szkolenia czynią z nauczycieli mistrzów ❤️. Dziękuję, że miałam okazję sama wiele nauczyć się od państwa, serdecznie pozdrawiam.

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Nauczycieli Gry na Instrumentach

Działasz na rynku jako Nauczyciel Gry na Instrumentach i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

MUSIC4U

 • Białystok
Borys S.

Jest to człowiek który w ciężkich chwilach nigdy mnie nie opuścił z ogromnym sercem (tu nie ma co dodawać). Kto go poznał ten wie. Co do grania, jest to człowiek który to kocha i tym żyje zresztą to po prostu widać kiedy tylko chwyta za pałki czy gitarę. Odnoście samej nauki grania, jeśli ktoś robi to co kocha - lepszego nauczyciela nie trzeba. Taki nigdy nie uczy na siłę jeśli ktoś słuchu nie ma i to powie, jeśli ktoś słuch muzyczny ma to taka osoba na pewno go nie skrzywdzi i pokaże jak z talentu wyciągnąć wszystko. Pozdrawiam - Borys.

5.0 (20 opinii)
Paweł Z.

Przede wszystkim świetna lokalizacja. Nauczyciele sympatyczni i cierpliwi, lekcje to sama przyjemność!

5.0 (3 opinie)
Roman P.

Chciałbym Państwu serdecznie polecić szkołę muzyczną UNDERGROUND. To wspaniałe miejsce do rozwijania swojej muzycznej pasji na wszystkich poziomach zaawansowania - w tym również dla osób zaczynających od zera (mój przypadek). Dlaczego? Prowadzący jest skupiony na indywidualnych potrzebach rozwojowych ucznia, program jest dostosowywany do preferencji - podejście klasyczne, rozrywkowe, inne. Pełna akceptacji atmosfera na zajęciach motywuje do dalszego rozwoju z indywidualnie dobranym poziomem intensywności. Unikalną opcją rozwojową są sobotnie warsztaty, gdzie możemy zmierzyć się z graniem w zespole - to krótkie (1h) lecz bardzo angażujące zajęcia przynoszące wspaniałą nagrodę w postaci wspólnie wykonanego utworu - zazwyczaj dobrze

5.0 (1 opinia)
Joanna P.

Zajęcia z Błażejem są wyjątkowe pod względem kontaktu, repertuaru, a przede wszystkim podejścia do dziecka, które dopinguje do samodzielnej nauki, stawiając ciągle nowe wyzwania, to już blisko trzy lata nauki!

5.0 (1 opinia)
Arletta G.

Rozmowa konkretna i profesjonalna. Pan Jakub sympatyczny ma podejście do ucznia, profesjonalista w tym co robi. Szczerze polecam!

5.0 (1 opinia)

Gitakademia

 • Tczew
Roduq

Świetna, niezwykle pozytywna współpraca! Firma godna polecenia!

5.0 (1 opinia)

NAUKA GRY NA GITARZE, UKULELE ORAZ KEYBOARD

 • Kielce
Anna K.

Serdecznie polecam Tego Pana, Widać, że to co robi, robi z pasją. Ma świetne podejście do dzieci które same wręcz dopytują się o kolejne zajęcia z Panem Kamilem.

5.0 (1 opinia)

Bartosz Ludkiewicz

 • Warszawa
Marzena G.

Wszystko sprawnie, miło i bardzo rzeczowo. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Lekcje Saksofonu

 • Wrocław
Beata D.

Super Team! Z całego serca polecam Kuźnię Talentu. Bardzo dobry nauczyciel gitary, cierpliwy, z prawdziwym powołaniem.. Szukałam takiej właśnie szkoły muzycznej. Trzymam kciuki za jej rozwój.

5.0 (5 opinii)

D Art Studio

 • Kraków
Aneta P.

Świetne, indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm oraz mnóstwo cierpliwości decydowanie wyróżniają pana Damiana spośród innych nauczycieli. Zdecydowanie polecam!

5.0 (1 opinia)

Centrum Terapeutyczno-Artystyczne LOGOARTIS

 • Zawiercie
Wiola L.

Serdecznie polecam Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu. Podejście do dzieci rewelacyjne Ćwiczenia logopedyczne połączone z zabawą, ruchem, oraz masażami twarzy zachęcają najmłodszych do współpracy będziemy jeszcze wracać do Was dziękujemy.

5.0 (19 opinii)

Fotografia J.W.Airfoto

 • Jasionka
Karina J.

Z Panią Asią i Wojtkiem spotkaliśmy się w Łące gdzie towarzyszyli nam podczas koncertu, który tam graliśmy. Niezwykle życzliwi ludzie z pasją, którą dzielą się z innymi. Już dzień później podesłali zdjęcia. Serdecznie pozdrawiamy!

5.0 (9 opinii)

DJ z akordeonem

 • Kielce
Monika Z.

Pan Konrad wraz ze swoim zespołem grał na moim weselu 02.10 2021r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Pan Konrad wykazał się pełnym profesjonalizmem, umiał porwać gości do zabawy. Wszyscy goście byli pod wrażeniem i dobrze się bawili. Super wokale! Gorąco polecam Pana Konrada i zespół.

5.0 (12 opinii)

Weronika Chodakowska

 • Marki
Magdalena K.

Świetny nauczyciel. Z niesamowitym podejściem do uczniów. Polecamy w 100% procentach za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

5.0 (3 opinie)

SZKOŁA MUZYCZNA YAMAHA Kalisz Konin Koło Turek Ostrów Wlkp

 • Konin
Ela G.

Pan Max super nauczyciel! Kompetentny, niezwykle utalentowany, gra na każdym instrumencie, zorganizowany, otwarty i zawsze uśmiechnięty. Widać, że robi to co lubi, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Szkoła jako obiekt wyposażona w instrumenty, w sale do nauki na różnych instrumentach. Niezwykle miła obsługa w sekretariacie.

5.0 (17 opinii)

Człowiek Orkiestra Mateusz Rybka

 • Kozienice
Ola P.

5 gwiazdek to dla Pana Mateusza za mało! Świetne podejście, kreatywność, poczucie humoru, niesamowita cierpliwość i mnóstwo życzliwości! Bardzo polecam!

5.0 (2 opinie)

Centrum Muzyki nad Rawą - Szkoła muzyczna

 • Katowice
Michał P.

Centrum Muzyki nad Rawą to wspaniałe miejsce, gdzie oprócz wykształconej kadry, która, co ważne, non stop się dokształca, dodatkowo panuje cudowna atmosfera. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach, nauczyciele są przyjaźni i cierpliwi. Serdecznie polecam wszystkim tę szkołę!

5.0 (1 opinia)

Łukasz Humienny

 • Białystok
Anatol A.

Sprawna wymiana starych syfonów w łazience i kuchni. Fajny młody człowiek, a zna się na rzeczy.

5.0 (1 opinia)

Magdalena Błachuta Fotografia

 • Kraków
Dorota B.

Razem z mężem wybraliśmy Panią Magdalenę do wykonania reportażu z chrztu córki. Pani Magdalena to profesjonalistka, bardzo pozytywna osoba i dodatkowo ma świetne podejście do dzieci. Współpraca z nią to przyjemność!

5.0 (26 opinii)

Przedszkole Niepubliczne Epionkowo

 • Katowice
Michał P.

Świetne przedszkole. Jest plac zabaw, rozwijające zajęcia i wspaniała kadra. dziecko już w szkole, ale często wspominamy

5.0 (2 opinie)

Slavograjka Zuzanna Ciszewska

 • Opole
Katarzyna C.

Profesjonalizm, zaangażowanie, duża wiedza, cierpliwość i życzliwość.

5.0 (1 opinia)

ALMIRO

 • Lipnica Wielka
Agnieszka G.

Usługa polegała na zaprojektowaniu, wykonaniu i montażu mebli kuchennych. Korzyści: - możliwość samodzielnego zaprojektowani ustawienia mebli w kuchni i/lub skorzystania z fachowego doradztwa właściciela firmy ALMIRO; - wizualizacja projektu, możliwość nanoszenia poprawek - dowolnej ilość poprawek, aż do uzyskania oczekiwanego efektu; - duży wybór frontów, blatów, kolorów; - możliwość zakupu sprzętu AGD; - fachowe i praktyczne doradztwo właścicieli ALMIRO; - szybki, solidny montaż mebli; - komunikatywność, dotrzymywanie terminów i dobra jakość wykonanych mebli. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Infrawave Sound

 • Wrocław
Wojciech K.

Świetny sprzęt, pełen profesjonalizm oraz miła i bardzo pomocna ekipa.

5.0 (1 opinia)

BMHR Sp. z o.o.

 • Poznań
Mariza N.

Bardzo profesjonalna Firma, współpraca przebiegła bez zastrzeżeń w tym również doradztwo. Wysoki poziom estetyki i świetna organizacji pracy co ważne sprawnie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja

 • Warszawa
Marlena K.

Zapoznałam się z ofertą na dniach otwartych, też i stronę dokładnie prześledziłam. Oferta mnie przekonała, mało jaka szkoła może tak dużo zaproponować swoim uczniom. Angielski rozszerzony na super poziomie, naciskałam córkę na zapisanie się i udało mi się to trochę wymusić, ale już widzę, że przekonała się do tego. Online też sobie super dają radę z nauczaniem.

5.0 (37 opinii)

Chilli Translations Biuro Szkoleń Językowych i Tłumaczeń

 • Poznań
Patrik P.

Szybko, niedrogo, solidnie. Miła obsługa. Polecam. Działają w całym kraju i za granica.

5.0 (1 opinia)

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjego Te Vizja

 • Gdańsk
Asia G.

Do wybrania Te Vizji zachęciły mnie dni otwarte, w których miałam okazję uczestniczyć. Zapoznałam się wtedy bliżej z charakterem placówki, zajęciami, nauczycielami. Syn obecnie jest w trzeciej klasie i dobrze sobie radzi z nauką. Ciesze się, że jest tu tyle zajęć dodatkowych - syn chodzi na niemiecki, a poza tym należy do koła teatralnego. Nauczyciele zaszczepiają w najmłodszych chęć do rozwijania swoich zainteresowań - bardzo mi się to podoba.

5.0 (9 opinii)

Mzm

 • Zz
piotr

heh polecam, najbardziej rozbawił mnie szef firmy który przyjechał za swoim pracownikiem i przeprowadzał ze mną ankietę nt. obsługi dostałem za to zniżkę na następny zakup. widać że się chłop stara

5.0 (1 opinia)

Muzykomania

 • Łódź
Tatiana S.

Najlepsze studio nagrań w Łodzi! Profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania na mastering, piękne brzmienia.

5.0 (1 opinia)

Szkoła Językowa WELCOME

 • Brzoza
Kamila J.

Polecam wszystkim naukę języków obcych w szkole WELCOME. Osobiście oceniam swój postęp w nauce na bardzo zadowalający. Myślę, że zasługą są niestandardowe metody uczenia. Warto to sprawdzić i przekonać się samemu.

5.0 (1 opinia)
Izabela S.

Bardzo dobry nauczyciel, super atmosfera. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Grażyna G.

Wszystko, bardzo miła, kulturalna osoba z pani Lucyny i do tego pomocna.

5.0 (1 opinia)

VITIS Aneta Adamek

 • Lubliniec
Marcin M.

Witam. Elewacje którą otrzymałem to pierwsza klasa. Mogę z czystym sumieniem polecic tą firmę. Pozdrawiam

5.0 (1 opinia)

Jakub Mikłasz

 • Poznań
Marta D.

Polecam gorąco, warunki umowy dotrzymane, pracę oceniam na bardzo dobry, cieszę się, że mógł mi pomóc szybko i efektownie:) pozdrawiam i zostawiam komentarz jako podziękowanie.

5.0 (1 opinia)

Mokoloko- Urodziny i Eventy dla dzieci

 • Wiśniewo
Marita K.

Byłam na imprezie, którą prowadziła ta firma! Są rewelacyjni! Kulturalni, zabawni, mają naprawdę świetnie pomysły w pracy z dziećmi :) Malowanie twarzy - super! Nie pracują na jakiś tam kredkach do twarzy tylko na profesjonalnych farbach. Jak najbardziej polecam :)

5.0 (1 opinia)

Szkoła Muzyki Rozrywkowej Fabryka Gliwice

 • Gliwice

Szkoła Muzyki Rozrywkowej ”FABRYKA”jest prowadzona przez zawodowych, czynnych muzyków. Głównym celem szkoły jest nauka gry na instrumencie oraz wykorzystywanie zasobów wiedzy teoretycznej w praktyce poprzez wspólne muzykowanie.”Fabryka” posiada nowoczesną w pełni wyposażoną salę stworzoną typowo do realizacji zajęć muzycznych oraz prowadzenia zespołów muzycznych. Szkoła Muzyki Rozrywkowej działa w Gliwicach oraz Rybniku i jest skierowana dla osób początkujących, zaawansowanych oraz kandydatów na wyższe uczelnie muzyczne. Nasza placówka oferuje profesjonalne przygotowanie z zakresu rzemiosła instrumentu, wiedzy teoretycznej oraz gry zespołowej. Szkoła muzyki rozrywkowej zajmuje się również promocją uczniów poprzez uczestnictwo w regionalnych

Kamerton Edukacja Muzyczna

 • Leszno

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to prowadzenie warsztatów muzycznych, na terenie: Leszno, Gostyń, Krzemieniewo, Garzyn, Rydzyna. Prowadzimy lekcje gry na gitarze, ukulele, instrumentach klawiszowych, a także śpiewu. Współpracujemy z okolicznymi instytucjami kultury. Lekcje prowadzimy w tygodniu, a także w soboty. Wykładowcy to aktywni muzycy, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę oraz umiejętności. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach. Lekcje w Kamertonie to nie kolejny szkolny obowiązek. Zależy nam na atmosferze sprzyjającej nauce, która będzie źródłem radości i satysfakcji z osiąganych efektów. Nasze motto to "Muzykowanie z pasją". Nie prowadzimy egzaminów. Zapraszamy na lekcję próbną.

Michał Steciak

 • Małogoszcz

Śpiew to moja pasja, której jestem od lat wierny. Jestem muzykiem - tenorem lirycznym, performerem, śpiewakiem operowym - solistą. Gram jako organista, gdy trzeba sięgam też po gitarę. Moje wokalne doświadczenie szlifuję na koncertach, zarówno dla większej publiczności, jak i małych imprezach okolicznościowych, nawet dla kilku-, kilkunastu osób. Wśród nich są urodziny, śluby, gale koncertowe, targi, wystawy, wydarzenia sakralne, patriotyczne i inne okazjonalne. W miarę potrzeb dysponuję własnym nagłośnieniem. Koncertuję w całej Polsce i poza granicami kraju. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Centrum Muzyczne RIFF

 • Toruń

Proponujemy naukę w różnych stylach muzycznych w zależności od indywidualnych preferencji, jednak podstawy gry na instrumencie zagwarantują wszechstronny rozwój muzyczny. Do dyspozycji uczniów mamy odpowiednio urządzone sale do nauki indywidualnej a także profesjonalnie wyposażoną salę prób. (kompletny zestaw perkusyjny, wzmacniacze instrumentalne, aparatura wokalowa i mikrofony) Dla uczniów, którzy osiągnęli już wystarczający poziom gry, proponujemy uczestnictwo w zajęciach zespołowych, będących uzupełnieniem lekcji indywidualnych. Efekty ich pracy można będzie usłyszeć na organizowanych cyklicznie koncertach i popisach. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, zarówno tych chcących rozpocząć naukę na wybranym instrumencie, jak i tych,

Studio gitary goostaw.com Marcin Stanczewski

 • Olsztyn

Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku w Olsztynie. Specjalizujemy się w indywidualnej nauce gry na gitarze i ukulele, Dla nas ważne jest, aby każdy z naszych uczniów wydobył z siebie to, co najlepsze. Pomagamy w odnajdywaniu swojej drogi poprzez motywację do poszukiwań inspiracji w muzyce.

Centrum Gitary i Dźwięku

 • Kędzierzyn-Koźle

Chcesz rozpocząć swoją muzyczną przygodę? 🎼 A może grasz już jakiś czas i pragniesz rozwinąć swoje umiejętności? 🎧 Dobrze trafiłeś/aś! 😀 Centrum Gitary i Dźwięku jest idealnym miejscem, jeżeli planujesz rozpocząć swoją przygodę z grą na instrumentach. Oferujemy indywidualne lub grupowe lekcje gry na gitarze i ukulele, a od niedawna uczymy również gry na perkusji, pianinie i gitarze basowej. Zapraszamy na darmową i niezobowiązującą lekcję próbną. Zasady są proste - dzwonisz, umawiasz się, bierzesz udział w lekcji i decydujesz czy chcesz kontynuować naukę.

Marek Broniewski Nauczyciel

 • Mielec

Muzyka to moja pasja, którą zawodowo zajmuję się od 1989 roku kiedy to ukończyłem Akademię Muzyczną w Krakowie. To właśnie wtedy już z dyplomem magistra kształtowałem pod swoimi skrzydłami pierwszych uczniów. Dzisiaj ówcześni uczniowie przyprowadzają swoje dzieci mówiąc przy tym często, że poprzez moje podejście i zarażenie ich motywacją do twórczości i muzyki chcą by ich pociechy doświadczyły tego samego. Jak wskazują badania naukowe dzieci, których rodzice posyłali na dodatkowe zajęcia o wiele lepiej radzą sobie w dorosłym życiu! Miałem okazję pracować z takimi osobami ze świata kultury jak m.in: Krzysztof Penderecki , Jerzy Maksymiuk czy Antoni Wit . Pracowałem w Orkiestrze i Chórze Polskiego Radia w Krakowie, Filharmonii Krakowskiej,

Rockowa Szkoła Muzyczna

 • Rzeszów

Istniejemy nieprzerwanie od 2006 roku. Prowadzimy naukę gry na instrumentach muzycznych: gitara klasyczna - gitara akustyczna - gitara elektryczna - ukulele - wokal - pianino - keyboard - perkusja - skrzypce. Zajęcia prowadzone są systemem indywidualnym jak i grupowym. Dopasowujemy się do potrzeb i poziomu naszych uczniów. Lekcje indywidualne we wszystkich klasach kosztują 180 zł za miesiąc i trwają 45 minut. Zajęcia umuzykalniające "Rockowa Sowa" dla dzieci w wieku 4-7 lat - lekcje w małych grupach - czas trwania 45 minut - koszt miesięczny 150 zł. Od 2008 roku organizujemy również letnie obozy muzyczne, podczas których łączymy przyjemność wypoczynku z aktywną pracą w zespołach muzycznych i na warsztatach instrumentalnych. Wiek

Akademia Gwiazd

 • Białystok

Jesteśmy jedną z największych w Białymstoku firm prowadzących zajęcia nauki gry na instrumentach. Nasze lekcje odbywają się w szkołach podstawowych w mieście Białystok i okolicznych miejscowościach. Oferujemy kursy nauki gry na gitarze oraz kursy nauki gry na ukulele w kilkuosobowych grupach, prowadzone w oparciu o autorski program nauczania. Uczymy grania najnowszych piosenek muzyki rozrywkowej. Dotyczy to także najmłodszych! Nie wahaj się, jeżeli gitarę lub ukulele znasz tylko z widzenia. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw przy pomocy najnowszych hitów, w aranżacjach dostosowanych do Twojego poziomu, od początkujących po zaawansowanych.

STUDIO GITARY®

 • Trzebnica

- zadzwoń i umów się na lekcję! • Tylko my zapewnimy Ci skuteczną, satysfakcjonującą i gwarantującą sukcesy naukę gry na gitarze ONLINE NA ŻYWO w systemie MULTI LIVE VIEW™ - czyli transmisją obrazu z wielu kamer JEDNOCZEŚNIE! • Teraz już nie umknie Ci żaden szczegół! Zobaczysz każdą rękę z bliska - jakby były Twoimi własnymi! • To u nas nauczysz się grać na gitarze i nagrasz płytę! • U nas poznasz zasady improwizacji, akompaniament melodyczny i funkcyjny, który zapewni Ci swobodne poruszanie się w dowolnym repertuarze. • Pomożemy Ci rozeznać się w Twoich możliwościach; doradzimy, ukierunkujemy. Pomożemy dobrać odpowiedni instrument, dostarczymy literaturę i przygotujemy. • Oferujemy naukę gry „klasycznej i „rozrywkowej” we

Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Nauka gry na instrumentach w innych miejscowościach

Na jakim instrumencie chcesz grać?