Nauka gry na instrumentach - Najlepsi w 2020

Najlepsi Nauczyciele Gry na Instrumentach, 2020

404 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 404 firm
w kategorii Nauka gry na instrumentach

 • Robert P.

  Świetnie przygotowane materiały do nauki, bardzo miła atmosfera, poziom dostosowywany do umiejętności ucznia, elastyczność co do tematów, terminów, sprzętu i zawsze pomocna dłoń przy wszelkich problemach muzycznych. Zawodowy, aktywny, koncertujący muzyk od którego naprawdę z przyjemnością czerpie się wiedzę. Mogę z czystym sumieniem polecić. Robert.

 • Marika N.

  Bębniarki, Bębniarze, Bliscy tychże, a także wszyscy, którzy perkusją się interesują i być może chcieliby zacząć na niej grać! Do tej pory poznaliście nas jako ludzi z pasją, którzy stworzyli (jak się okazało) popularny, chętnie oglądany i rozwijający się portal zajmujący się tym, co kochają najbardziej – perkusją. Teraz piszemy odmienny rozdział w historii BeatIt, w którym dajemy się poznać także jako ludzie z misją, a nawet misją społeczną. CO JEST NASZĄ MISJĄ? Popularyzacja rytmu, gry na perkusji i rozkochanie ludzi w tym instrumencie poprzez edukację muzyczną i zapewnienie zainteresowanym dostępu do materiałów audio-wideo promujących grę na tych instrumentach. Mówiąc krótko: praca związana z nauczaniem rytmiki z elementami perkusji, gry na perkusji i instrumentach pokrewnych, gitarze basowej, w sekcji rytmicznej (perkusja plus bas) oraz turntablizmu (posługiwanie się gramofonem w sposób rytmiczny przez DJ-ów z kręgu muzyki hiphopowej). Czynimy to w formie stacjonarnych lekcji indywidualnych i grupowych w naszej siedzibie i u klienta, lekcji internetowych (Skype), warsztatów oraz zajęć dla osób zaawansowanych (tzw. masterclasses). Naszą ofertę edukacyjną kierujemy do osób indywidualnych, grup, jednostek pozarządowych, instytucji i organizacji publicznych, przedsiębiorstw, szkół oraz przedszkoli. CO JEST NASZĄ MISJĄ SPOŁECZNĄ? Dotarcie z prowadzonymi przez nas zajęciami rytmicznymi do rodziców dzieci dotkniętych autyzmem, zespołem Downa lub innymi schorzeniami psychiczno-fizycznymi, a także zainteresowanie grą na perkusji osób o różnym stopniu niepełnosprawności, młodzieży uważanej za „trudną” oraz osób starszych. Dodatkowo produkujemy na zlecenie materiały audiowizualne związane z nauczaniem gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych. Naszym celem jest to, aby nasza wiedza i pasja przynosiły radość, przyjemność i korzyść innym… Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zafascynowali się perkusją i chcieliby rozwinąć swoje zainteresowanie. W nasze progi zapraszamy także aspirujących basistów, DJów, turntablistów oraz całe sekcje rytmiczne, które chcą się rozwijać pod okiem najlepszych artystów. Pomożemy zarówno początkującym, jak i tym, którzy są bardziej doświadczeni w muzykowaniu. Lekcje gry na perkusji w BEATIT DRUM SCHOOL to indywidualne podejście do ucznia, które procentuje wymiernymi efektami. Nauczymy was użytecznych podstaw, technik werblowych, oraz poruszania się po całym zestawie. Pokażemy, że metronom jest przyjacielem każdego muzyka, wyjaśnimy czytanie nut, a przede wszystkim zapewnimy świetną atmosferę i dobre nastawienie podczas lekcji. Niezbędne pomoce dydaktyczne znajdują się u nas, ale nie będzie problemu z dowiezieniem ich do Klienta! W naszej ofercie perkusja nie jest instrumentem dominującym. Zapraszamy w nasze progi basistów, którzy chcieliby być solidną podporą dla swoich zespołów. Pod okiem naszej kadry opanowanie niskich tonów będzie czystą przyjemnością!

 • Kuznia Talentu

  • Wrocław
  Beata D.

  Super Team! Z całego serca polecam Kuźnię Talentu. Bardzo dobry nauczyciel gitary, cierpliwy, z prawdziwym powołaniem.. Szukałam takiej właśnie szkoły muzycznej. Trzymam kciuki za jej rozwój.

 • Gitakademia

  • Gdańsk
  Roduq

  Świetna, niezwykle pozytywna współpraca! Firma godna polecenia!

 • Peter V.

  Skuteczne metody nauczania oraz wiedza i umiejętności osoby prowadzącej zajęcia sprawiają, że nauka w CASIO naprawdę daje efekty. Polecam z czystym sercem!

Dołącz do naszych Nauczycieli Gry na Instrumentach

Działasz na rynku jako Nauczyciel Gry na Instrumentach i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Anna K.

  Serdecznie polecam Tego Pana, Widać, że to co robi, robi z pasją. Ma świetne podejście do dzieci które same wręcz dopytują się o kolejne zajęcia z Panem Kamilem.

 • Michał P.

  Centrum Muzyki nad Rawą to wspaniałe miejsce, gdzie oprócz wykształconej kadry, która, co ważne, non stop się dokształca, dodatkowo panuje cudowna atmosfera. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach, nauczyciele są przyjaźni i cierpliwi. Serdecznie polecam wszystkim tę szkołę!

 • Roduq

  • Gdańsk
  Konstancja P.

  Sympatyczna obsługa i profesjonalnie wykonana strona. Aż miło widzieć jak poprawiło to widoczność mojej firmy. Pozdrawiania dla Pana Rafała!

 • Iwona K.

  Szuru Buru to dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca od 2012 roku. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego Nasza oferta obejmuje sprzątanie biur, hal przemysłowych, magazynów, urzędów, galerii i innych miejsc w całej Kotlinie Kłodzkiej, a także wykonujemy także usługi specjalne tj. pranie wykładzin i tapicerki meblowej, mycie okien na wysokości, maszynowe czyszczenie posadzki Nasz zespół sprzątający tworzą ludzie, którzy swoją pracę wykonują starannie oraz wyróżniają się przyjaznym nastawieniem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań osób, z którymi współpracujemy, oraz chętnie przyjmujemy wszelkie sugestie. Ponadto do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

 • Magdalena K.

  Świetny nauczyciel. Z niesamowitym podejściem do uczniów. Polecamy w 100% procentach za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

 • Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja

  • Warszawa
  Aleksandra P.

  Ciężko tu znaleźć coś na co można narzekać, dla mnie jedynie odległość od domu do szkoły. Widać, że placówka jest dobrze przygotowana, nie jest to taka typowa masówka, zajęcia prowadzone są w mniejszych klasach, nauczyciele są dobrze przygotowani do zajęć, widzę to po codziennej relacji ze szkoły zdawanej przez córkę:). Sama chce opowiadać i to mi się podoba.

 • Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjego Te Vizja

  • Gdańsk
  Asia G.

  Do wybrania Te Vizji zachęciły mnie dni otwarte, w których miałam okazję uczestniczyć. Zapoznałam się wtedy bliżej z charakterem placówki, zajęciami, nauczycielami. Syn obecnie jest w trzeciej klasie i dobrze sobie radzi z nauką. Ciesze się, że jest tu tyle zajęć dodatkowych - syn chodzi na niemiecki, a poza tym należy do koła teatralnego. Nauczyciele zaszczepiają w najmłodszych chęć do rozwijania swoich zainteresowań - bardzo mi się to podoba.

 • Jakub Wojciechowski

  • Kraków

  Oferuję naukę gry na gitarze dla początkujących i średnio-zaawansowanych. [Obecnie, z uwagi na wiadomą sytuację - do odwołania - udzielam tylko lekcji on-line na Skypie] Mam na imię Jakub Wojciechowski i z muzyką związany jestem od dziecka. Przygotowanie muzyczne otrzymałem od prywatnych nauczycieli, w zakresie teorii muzyki, śpiewu i gry na instrumencie. Na gitarze gram od 15 lat, natomiast lekcji gitary udzielam od lat 9. Na co dzień związany jestem z krakowskimi muzykami i śpiewakami z wielu środowisk, z którymi występujemy przy okazji różnych projektów. Od 7 lat prowadzę również warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży w domach kultury, świetlicach, szkołach czy przedszkolach. W ramach tychże zajęć prowadzę m.in. naukę gry na

 • Kamerton Edukacja Muzyczna

  • Leszno

  Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to prowadzenie warsztatów muzycznych, na terenie: Leszno, Gostyń, Krzemieniewo, Garzyn, Rydzyna. Prowadzimy lekcje gry na gitarze, ukulele, instrumentach klawiszowych, a także śpiewu. Współpracujemy z okolicznymi instytucjami kultury. Lekcje prowadzimy w tygodniu, a także w soboty. Wykładowcy to aktywni muzycy, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę oraz umiejętności. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach. Lekcje w Kamertonie to nie kolejny szkolny obowiązek. Zależy nam na atmosferze sprzyjającej nauce, która będzie źródłem radości i satysfakcji z osiąganych efektów. Nasze motto to "Muzykowanie z pasją". Nie prowadzimy egzaminów. Zapraszamy na lekcję próbną.

 • Centrum Muzyczne RIFF

  • Toruń

  Proponujemy naukę w różnych stylach muzycznych w zależności od indywidualnych preferencji, jednak podstawy gry na instrumencie zagwarantują wszechstronny rozwój muzyczny. Do dyspozycji uczniów mamy odpowiednio urządzone sale do nauki indywidualnej a także profesjonalnie wyposażoną salę prób. (kompletny zestaw perkusyjny, wzmacniacze instrumentalne, aparatura wokalowa i mikrofony) Dla uczniów, którzy osiągnęli już wystarczający poziom gry, proponujemy uczestnictwo w zajęciach zespołowych, będących uzupełnieniem lekcji indywidualnych. Efekty ich pracy można będzie usłyszeć na organizowanych cyklicznie koncertach i popisach. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, zarówno tych chcących rozpocząć naukę na wybranym instrumencie, jak i tych,

 • Małopolska Szkoła Rocka

  • Wieliczka

  W Małopolskiej Szkole Rocka nie uczymy według skostniałych reguł panujących w zwyczajnych szkołach muzycznych, które oferują poruszanie się jedynie w stylistyce klasycznej. Naszą metodą nie jest bezmyślne uczenie się partytur na pamięć - naszym celem jest kładzenie nacisku na zrozumienie zagadnienia, postępując w myśl maksymy - muzyka nie ma płynąć z głowy… a z serca. Podstawą działania szkoły jest nowatorski program, wypracowany poprzez wieloletnie doświadczenie edukacyjne jego autora Bartosza „Bratka” Wójcika (www.bartoszwojcik.com.pl) - gitarzysty oraz kompozytora, który oferuje zgłębienie świata muzyki poprzez poznanie instrumentu, teorii, technik gry, podstaw aranżacji, kompozycji oraz improwizacji bazując na najlepszych światowych

 • Szkoła Muzyczna Yamaha

  • Konin

  Wykonujemy zlecenia od 2016. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. dolnośląskie. Zakres naszego działania to sprzedaż kredytów gotówkowych, pozabankowych, hipotecznych, leasingów. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

 • Mateusz Gawron

  • Świdnica

  Cześć, z tej strony Mateusz Gawron, doświadczony perkusista Tworzę lub współtworzyłem zespoły muzyczne o różnych stylistykach takie jak Magic Square (rock progresywny), Plethora (metal), Dziewanna (folk metal), C'est la vie (piosenka francuska), czy Kapela Zdzicha (folk). Jestem wszechstronnym i rozwiniętym perkusistą po szkole muzycznej. Jestem także autorem vloga perkusyjnego rozwijającego umiejętności perkusistów i prezentującego pomysłowe porady perkusyjne - Vlog Gawrona. Stworzyłem również autorskie, oryginalne lekcje perkusyjne, takie jak Double Bass Drumming oraz Metal Chops/ Oferuję dla Ciebie lub Twojego dziecka lekcje gry na perkusji. Możemy zacząć od zupełnych podstaw aż po zaawansowane techniki. Możemy ćwiczyć rytmy od popu,

 • Talli Drumz

  • Bielsko-Biała

  Chcesz być jeszcze lepszym muzykiem? A może szukasz nauczyciela dla Twojej pociechy? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Oferuję lekcje gry na perkusji dla Ciebie lub dla Twojego dziecka. Nie ważne czy grasz 2 lata czy może 4 miesiące a Twoje dziecko dopiero zaczyna wystukiwać rytm, bądź tłucze się po garnkach. Udzielam lekcji z zakresu: - prawidłowej techniki gry na perkusji - podstawowych rytmów perkusyjnych - aranżacji przejść i akcentów - techniki werblowej - koordynacji oraz niezależnosci kończyn - gry na całym zestawie perkusyjnym - aranżacji perkusji w muzyce - wspólnym graniu jako sekcja rytmiczna (ja na basie + Ty na bębnach) Każde spotkanie umawiam z Tobą indywidualnie więc jeśli chodzi o porę oraz czas nauki to zawsze się

 • Krzysiek Kris

  • Toruń

  LEKCJE GRY NA GITARZE - ONLINE (SKYPE) lub z dojazdem, Toruń. Witam serdecznie :-) Zapraszam na lekcje nauki gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej oraz ewentualnie basowej dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Udzielam lekcje online (Skype) lub dojeżdżam do Klienta. Mam pedagogiczne i psychologiczne wykształcenie. Gram na gitarze ok. 28 lat. Uwielbiam dzielić się swoją pasją. Prowadzę lekcje w miłej, bezstresowej atmosferze, dbając jednocześnie o indywidualne dopasowanie metod, tak by efekty były jak najlepsze. Jeszcze kilka słów o mnie :-) Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem w wieku 12 lat. Lubię przeróżne style muzyki. Od początku lat 80-tych założyłem kolejno zespoły: Epitafium, The Ice oraz Sun. Do połowy lat

 • Bronix Music Studio

  • Bytom

  Jestem czynnym muzykiem z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Od lat zawodowo uczę gry na gitarze - zarówno w zakresie techniki jak i teorii (harmonia, budowa akordów itp.) Uczę na każdej gitarze, każdego rodzaju muzyki, ze szczególnym uwzględnieniem muzyki rockowej i bluesowej.Posiadam profesjonalne materiały do nauki.Moi uczniowie są członkami różnych śląskich zespołów (Absynth, Kolbyskray, As Night Falls, Marek "Makaron" Motyka, Da Followerz) a ja sam grałem w zespole Oberschlesien, Nieznani Sprawcy, Gang Olsena. Aktualnie jestem członkiem zespołów: DePress, Orkiestra Męska, Ciężko Powiedzieć, Łagiewniki Blues Band, Bronix Band.
Uczę w Bytomiu w mojej własnej szkole - Bronix Music Studio (ul. Hlonda 54, os. Gen. J.

 • Studium Muzyczne

  • Ełk

  1.Profesjonalna nauka gry na gitarze ( klasyczna, akustyczna).Dzieci ,młodzież i dorośli. Wszystkie stopnie zaawansowania.Lekcje indywidualne i grupowe. Zajęcia prowadzi absolwent Akademii Muzycznej im St.Moniuszki w Gdańsku. Nauczyciel dyplomowany, muzyk koncertujący, kompozytor.Info; http://leksykonkultury.ceik.eu/index.php/Wojciech_Popielarz 2.Działalność koncertowa. recital muzyki gitarowej. repertuar :muzyka klasyczna, dawna, hiszpańska,filmowa, kompozycje własne https://sklep.giszowiec.org/Wojciech-Popielarz-Usmiechnij-sie-Kompozycje-na-gitare-klasyczna-i-akustyczna

 • Studio Biały Fortepian

  • Kórnik

  Udzielamy lekcji gry na pianinie i fortepianie osobom w każdym wieku (powyżej 7 lat). Działamy na terenie gminy Kórnik - włączając Borówiec i Kamionki. Studio Biały Fortepian istnieje na rynku od 2010 roku i przyciąga do siebie dzieci, młodzież i dorosłych. Studio wyposażone jest w fortepian i adaptację akustyczną. Jest położone naprzeciwko Szkoły Podstawowej w cichej dzielnicy.

 • Centrum Edukacji Muzycznej

  • Polkowice

  Nowoczesna szkół muzyczna. Lekcje gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z nut, tabulatur, akordy. Wykwalifikowana młoda kadra, wysoki poziom. Wiecej informacji na facebooku na naszej stronie: https://www.facebook.com/pg/CentrumEdukacjiMuzycznej/posts/?ref=page_internal

 • 797-136-01-01

  • Warka

  Wykonujemy zlecenia od 2009. Realizowane przez nas usługi to nauka śpiewu i gry na pianinie, gitarze akustycznej i elektrycznej, ukulele. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Warka. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.

 • Goehs Drum School

  • Poznań

  Tomek Goehs (Kult, KNŻ) i Goehs Drum School zaprasza na lekcje gry na perkusji w Poznaniu, nauka perkusji od podstaw, prywatne lekcje gry dla początkujących i średnio-zaawansowanych, ćwiczenia dopasowane w zależności od stopnia zaawansowania. Zapraszam! goehsdrumschool.cba.pl https://pl-pl.facebook.com/goehsdrumschool Kontakt: tgoehs@gmail.com, tel. 602 668 897

 • BABELU Agnieszka Sikora

  • Nowy Targ

  Specjalizacja naszej firmy to usługi typu oprawa muzyczna ślubów. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Kraków, Wadowice, Myślenice, Zakopane, Nowy Targ, Sosnowiec, Katowice. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

 • Dmytro Velychko

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to lekcje , warsztaty gry na perkusji, na terenie warszawa.

 • Patrycja Kochan

  • Wrocław

  Witajcie z tej strony Patrycja, oferuję naukę gry na gitarze i pianinie dla początkujących. Świetnie dogaduję się z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia. Lekcje prowadzę u siebie w domu, u ucznia w mieszkaniu, bądź online. Do lekcji grania na gitarze i pianinie podchodzę z pasji, chcę aby coraz więcej osób grało na instrumentach i rozwijało się. Studiuje zaocznie w Szkole Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu gdzie uczę się na realizatora dźwięku. W weekendy często gram koncerty po całej Polsce. Zapraszam na moje lekcje :)

 • Polkowicki Towarzystwo Muzyczne

  • Polkowice

  Wykonujemy zlecenia od 1986. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Polkowice. Realizowane przez nas usługi to nauka gry na fortepianie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

 • Gitara na 6+

  • Warszawa

  Nasza firma realizuje zlecenia takie jak nauka gry na gitarze. Realizujemy zlecenia od 2011. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Warszawa, Polska. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

 • D Art Studio

  • Kraków

 • Samba Picante

  • Sopot

  Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Nasza specjalność to nauka gry na instrumentach perkusyjnych, muzyk sesyjny, DJ, na terenie Sopot.

 • Krzysiek

  • Śrem

 • Ognisko Muzyczne Gama

  • Kraszewice

 • Szkoła Muzyki Rozrywkowej Fabryka Gliwice

  • Gliwice

 • Marta

  • Myślenice

 • Bartosz Ludkiewicz

  • Warszawa

 • brak

  • rzeszów

  Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to copywriting, na terenie Cała polska.

 • Artur Kępka

  • Kłoczew

 • Centrum Edukacji Fischer

  • Legnica

 • Art Family

  • Poznań

 • Mateusz Puter

  • Kraków

 • Jakub Kowalczyk

  • Polkowice

 • Gata Mitras

  • Wrocław

 • Wlodarczyk

  • Żmigród

 • malgorzata rduch

  • gogołowa

 • Artur Lesicki Music

  • Wrocław

 • Monika Śliwa

  • Bolesławiec

 • Studio gitary goostaw.com Marcin Stanczewski

  • Olsztyn