Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

DRUMSETPRO Przemysław Bajer

O specjaliście

DRUMSETPRO to Szkoła Perkusyjna, która prowadzi nieprzerwanie od 2009 roku indywidualne zajęcia z nauki gry na perkusji.
W 2017 branżowy miesięcznik "Perkusista" przyznał DRUMSETPRO SCHOOL nagrodę dla najlepszej szkoły w kraju.

Co dokładnie oferujemy?

- indywidualne lekcje gry na zestawie perkusyjnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
- możliwość skorzystania z bezpłatnej i niezobowiązującej lekcji pokazowej, na którą można zapisać się w dowolnym momencie,
- brak podziałów semestralnych, naukę można rozpocząć
w każdej chwili,
- elastyczne terminy regularnych zajęć,
- wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów,
- bezpłatne materiały edukacyjne oraz dostęp do wysokiej klasy sprzętu podczas zajęć,
- szeroki wachlarz tematów zajęć obejmujący m.in. podstawy gry, czytania nut, pracy z metronomem, gry z podkładami muzycznymi w różnych stylach oraz pracy w zespole,
- koncerty i pokazy uczniów,
- warsztaty oraz spotkania z gwiazdami perkusji,
- możliwość wyboru jednej z 6 lokalizacji w których prowadzimy zajęcia,
- pomoc w wyborze instrumentu oraz atrakcyjne rabaty dla naszych studentów,
- możliwość nagrania klipu video z wybranym przez ucznia utworem.

Sprawdź nas już dziś i spełnij swoje lub czyjeś marzenie o grze na zestawie perkusyjnym!

Branża

Nauka gry na instrumentach

Obszar działania

Śląskie, Podkarpackie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

20 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysztof W. 25 listopada 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, przyjaźnie, dostęp do najlepszego sprzętu, interesujący goście na warsztatach.

Majk P. 24 listopada 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalnie z pasją i w dobrym towarzystwie. Dużo ciekawych i często wymagających ćwiczeń, możliwość gry na profesjonalnym sprzęcie, ćwiczeniówka dostępna poza zajęciami czego chcieć więcej. Dla wszystkich zajaranych tym instrumentem, a w szczególności dla tych którzy chcą zrozumieć pewne mechanizmy pozwalające na lepszą kontrolę swojego grania nie ma lepszego miejsca. Polecam.

Paweł L. 21 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pasja, profesjonalizm, jakość, zaangażowanie, systematyczny rozwój, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań w grze na perkusji, atmosfera, profesjonalna grupa nauczycieli, w każdym szczególe absolutnie doskonale, poziom międzynarodowy!

Kamil M. 20 listopada 2021
Pozytywna opinia

Głównie, możliwość rozwoju w dowolonie wybranym kierunku.

Jarek K. 20 listopada 2021
Pozytywna opinia

Wszystkim którzy chcą rozpocząć lekcje na najlepszym, rozwijającym i jak że wymagającym instrumencie polecam tą profesjonalną i jedna z najlepszych w Polsce.

Bartek P. 20 listopada 2021
Pozytywna opinia

Naprawde super szkoła, polecam z całego serca

Zsombor N. 19 listopada 2021
Pozytywna opinia

I’m going to this school for years now, I’m really satisfied with everything. I highly recommend it!

Radosław S. 18 listopada 2021
Pozytywna opinia

Mega Profesjonalne podejście i przede wszystkim super atmosfera. Polecam każdemu!

Aneta M. 18 listopada 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm we wszystkim, zaangażowanie. Polecam

Tomasz L. 10 października 2021
Pozytywna opinia

Jak pokazuje mój przykład, na naukę gry na bębnach nigdy nie jest za późno. 2 lata temu podjąłem w końcu decyzję o realizacji marzenia, które tliło się gdzieś od późnej podstawówki, a udało mi się je zacząć realizować będąc blisko 40 letnim mężem, ojcem, głową rodziny, ale wiecie co? Warto było - od dwóch lat, dzięki profesjonalnemu podejściu załogi szkoły rozwijam swoje umiejętności, ćwiczę, nagrywam i biorę udział w świetnych eventach organizowanych przez szkołę. Bo jeśli myślicie, że samym ćwiczeniem człowiek żyje, to się grubo mylicie. Ekipa Drumsetpro raz do roku organizuje profesjonalny koncert z iście gwiazdorską oprawą (kamery, ognie, dym, publika) i daje Wam możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności. Polecam odwiedzić kanał YouTube szkoły i zobaczyć, jak świetnie całość takiego przedsięwzięcia jest zorganizowana. Przez tą krótką chwilę, możecie poczuć się jak gwiazda rocka i spełnić chociaż w części marzenia o byciu muzykiem. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto choć przez moment pomyślał, że fajnie by było grać na bębnach. Darujcie sobie wszystkie kursy online, drumeo i inne cuda na kiju - lekcji z profesjonalnym nauczycielem nie da się niczym zastąpić. Indywidualne podejście do każdego ucznia, dobrane ćwiczenia, muzyka, materiały - wszystko na miejscu. Jeśli masz chęci, to tutaj naprawdę nauczysz się grać na bębnach. Polecam.

Krzysztof P. 5 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo przyjemna atmosfera. Trener ma dużą wiedzę teoretyczną i potrafi ją przekazać, jednak nauka odbywa się na pełnym luzie, dzięki czemu sprawia przyjemność

Marcin D. 30 maja 2021
Pozytywna opinia

Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm.

Marcin S. 30 maja 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm w podejściu do nauki gry na perkusji. Przemili i bardzo życzliwi ludzie. Bardzo dużo materiałów dydaktycznych. Możliwość korzystania z salek ćwiczeniowych kiedy się chce i ile się chce. No i to co wyróżnia szkołę, coroczne koncerty uczniów. Niesamowite przeżycie! Z zamkniętymi oczami polecam wszystkim, którzy chcą zacząć przygodę z tym wspaniałym instrumentem.

Alina A. 28 maja 2021
Pozytywna opinia

Wszystko odbywa się profesjonalnie i jest możliwość skorzystania z sali prób, co jest dodatkowym atutem :)

Katarzyna K. 28 maja 2021
Pozytywna opinia

Super szkoła, profesjonalne podejście do nauczania, polecam!

Kamil C. 28 maja 2021
Pozytywna opinia

Piękna przygoda a zarazem życowe wyzwanie, a mówią że to tylko zwykłe granie.. ;) Serdecznie Polecam!

Natalia K. 27 maja 2021
Pozytywna opinia

Instruktorzy są bardzo pomocni, rozładowują napięcie spowodowane brakiem wcześniejszego kontaktu z instrumentem :) Mega wsparcie podczas zajęć i również po nich. Pełna profeska już na pierwszych pilotażowych zajęciach. Moja przygoda się zaczęła niecałe 3 miesiące temu, a wykluła się taka miłość, że w domku już stoi perkusja elektroniczna :) Polecam! ❤️🤟

Andrzej I. 26 maja 2021
Pozytywna opinia

Super profesjonalnie, najlepsza szkoła perkusyjna.

Artur K. 25 maja 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z DRUMSETPRO trwa od ładnych paru...nastu już chyba lat. Aż dziwne, że jeszcze nie siedliśmy razem do wieczerzy wigilijnej :) Ta szkoła właśnie taka jest. Jak w wielkiej, perkusyjnej rodzinie. Pełen profesjonalizm z jednej, a elastyczność z drugiej strony. I wielka pasja do tego co robią, tak nauczyciele, jak i uczniowie. Szacunek przez duże SZ!

Aleksander L. 25 maja 2021
Pozytywna opinia

Wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DRUMSETPRO Przemysław Bajer
Na jakim instrumencie chcesz grać?

Oferta

Lekcje gry na perkusji
Polska - Chorzów
do uzgodnienia

DRUMSETPRO to Szkoła Perkusyjna, która prowadzi nieprzerwanie od 2009 roku indywidualne zajęcia z nauki gry na perkusji. W 2017 branżowy miesięcznik "Perkusista" przyznał DRUMSETPRO SCHOOL nagrodę dla najlepszej szkoły w kraju. Co dokładnie oferujemy? - indywidualne lekcje gry na zestawie perkusyjnym dla dzieci,...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Harcerska, 1, Chorzów

NIP

627-262-86-78

WWW

http://www.drumsetpro.pl

Telefon

515****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/DrumsetproSql

Instagram

https://www.instagram.com/drumsetproschool/

Skontaktuj się