Natalia Ujma

Kraków

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Moja specjalność to makijaż ślubny, okolicznościowy, artystyczny, na terenie Krakowa, Częstochowy i okolic. W celu ustalenia szczegółów terminu i rodzaju makijażu zapraszam do kontaktu. Oferuję usługę makijażową w granicach 100-180zł jak i makijaż przy sesjach zdjęciowych z kwotą do ustalenia. Możliwy dodatkowo płatny dojazd do klienta. Zapraszam do kontaktu 😊

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

3 opinie

5 5
(3)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Małgorzata K. 9 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Makijaż wieczorowy trwały, wyrazisty, profesjonalnie dopasowane cienie do koloru sukienki, umiejętnie "zamaskowane" niedoskonałości cery dojrzałej. Polecam.

Daria Z. 9 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pracuje się w porządku. Posiada duże doświadczenie i zna się na rzeczy.

Kamila K. 9 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jest bardzo zdolną i kreatywną osobą, która świetnie potrafi wykonać makijaż w którym czuje się dobrze, oraz który utrzymuje się przez długi czas. Potrafi dobrze doradzić w kwestiach makijażowych jak i dotyczących pielęgnacji skóry. Jestem mega zadowolona ze współpracy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Natalia Ujma
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Makijaż ślubny, okolicznościowy, wieczorowy, studniówkowy

Polska - Kraków

Zapraszam serdecznie na makijaż wszelkiego rodzaju. Oferuję dodatkowo płatny dojazd do klienta. Makijaż wykonuje w przedziale cenowym 100-180zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul.Wrocławska 79/9, 30-538 Kraków

Telefon

883 ••• ••• Pokaż numer