Monitoring firmy Sosnowiec - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Monitoring w Sosnowcu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Monitoring firmy Sosnowiec
best badge
Paweł W.

Korzystaliśmy z usług firmy ponownie, tym razem montaż i konfiguracja monitoringu w firmie. Jak zwykle bez zarzutu, szybko i profesjonalnie. Bardzo dobre ceny, można się dogadać.

5.0 (32 opinie)
best badge
Krystian K.

Firma zdecydowanie godna polecenia, a Pan Dawid jest wysokiej klasy specjalista. Przyjedzie, poogląda, doradzi, zamontuje zgodnie z życzeniem klienta. Zdecydowanie mogę polecić. Zdecydowanie na plus.

5.0 (27 opinii)
best badge
Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Szybkie i konkretne działania polegające zarówno na ustaleniach telefonicznych, drogą elektroniczną, czy też spotykając się w konkretnej lokalizacji. Pracownicy zawsze są bardzo pomocni i życzliwi.

5.0 (24 opinie)
best badge
Dariusz N.

Firma godna polecenia, bardzo dobry kontakt od samego początku współpracy. Montaż zgodny z uprzednimi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu, kto chce mieć dobrze wykonaną usługę.

5.0 (10 opinii)
best badge
Marek F.

Pełen profesjonalizm. Terminowość i rzetelność prac niespotykana. Po wykonaniu prac Firma zapewnia pełne doradztwo techniczne. Szczerze polecam. Marek Fijałkowski

5.0 (7 opinii)
best badge
Tandem House Sp. z o.o.

Firma godna polecenia, termin przystąpienia do prac bez zbędnej zwłoki. Prace wykonane perfekcyjnie przy zachowaniu najwyższych standardów zarówno bezpieczeństwa, firma jak i jej pracownicy mogą pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i umiejętnościami. Jest to kolejne zlecenie realizowane wspólnie z Firmą Dago Sp. z o.o. i zapewne nie ostatnie. Serdecznie polecam w/w do realizacji nietypowych zadań.

5.0 (4 opinie)
best badge

7. iLogis

Grzegorz W.

Polecam za bardzo profesjonalnie podejście. Wykonanie monitoringu na najwyższym poziomie.

5.0 (1 opinia)
avatar icon best badge
Wiesław K.

Szybka i fachowa pomoc w sprawie internetu, stanowczo polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej specjalistów od monitoringu z Sosnowca

Jan W.

Pełen profesjonalizm. Zaufałem już kilka razy. Za każdym razem pełne zaangażowanie oraz profesjonalnie wykonana praca. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Wiktor P.

Wykwalifikowany profesjonalista z bogatym zapleczem technicznym. Fachowy doradca w sprawach instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a także wykonywaniem pomiarów instalacji elektrycznych. Zdecydowanie polecam jestem zadowolony w 100% z instalacji elektrycznej i teletechnicznej wykonanej u mnie w domu.

5.0 (9 opinii)
Wiktor W.

Sumienność, solidność, dokładność. Firma godna polecenia

5.0 (2 opinie)

Innovation Factory

 • Sosnowiec
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Arkadiusz Kęsy

W imieniu firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Arkadiusz Kęsy, pragnę wyrazić podziękowanie za usługi świadczone przez firmę " Innovation Factory", z którą współpracujemy od wielu lat. Firma wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w planowanych terminach, wykazując się profesjonalną wiedzą, a także należytą starannością w realizacji powierzanych im zleceń. Aby sprostać naszym wymaganiom dostarczają rozwiązania całkowicie innowacyjne. Polecam firmę Innovation Factory, jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę.

5.0 (5 opinii)
Tomasz M.

Super firma polecam Zawsze Szybka i precyzyjna oferta

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Monitoringu w Sosnowcu

Działasz na rynku jako Specjalista od Monitoringu i szukasz nowych Klientów z Sosnowca lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Novus

Polecam za solidnie zrobiony system kamer i alarm. Prace przebiegały szybko i sprawnie. Dobra organizacja pracy. Prace wykonane na czas. System kamer - super jakość. Polecam! Adam W.

5.0 (1 opinia)
Mateusz K.

Bardzo dobra firma, cała dyrekcja wraz z koordynatorami, to ludzie z ogromnym doświadczeniem, wspaniali ludzie na których zawsze można liczyć. Sprawa jest jasna. Polecam jak najbardziej tę firmę.

5.0 (23 opinie)
Malwina W.

Pełen profesjonalizm, firma bez problemu poradziła sobie z ochroną dużej imprezy oraz koncertu.

5.0 (2 opinie)

Karol Szafarski

 • Sosnowiec
Marzena K.

Solidnie.Terminowo.Umowa jasna i czytelna.Wycena darmowa.Pomoc w wyborze materiałów.

5.0 (1 opinia)
Anna K.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, prawdziwe zaangażowanie, ciągły kontakt z klientem i przede wszystkim ogromna empatia, która sprawia, iż mimo trudnych sytuacji życiowych można poczuć, że ma się prawdziwe wsparcie. Polecam z całego serca!

5.0 (23 opinie)

Ile kosztuje monitoring w Sosnowcu?

Chcesz poznać ceny monitoringu w Sosnowcu? Koszt usług związanych z monitoringiem, takich jak montaż systemu monitoringu czy jego serwis, jest kształtowany przez różne elementy. Znaczenie mają tu m.in. rodzaj systemu, liczba kamer, zasięg monitoringu, a także loklane różnice cen w Sosnowcu. Jeśli chcesz porównać rzeczywiste koszty monitoringu, złóż krótkie zapytanie o oferty na Oferteo, a firmy z okolicy prześlą Ci propozycje - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Jakiego rodzaju monitoringu lub usługi potrzebujesz?
avatar icon

Secuservice Sp. z o. o.

 • Sosnowiec
Yuliia B.

Fachowe oraz rzetelne podejście do klienta, polecam!

5.0 (2 opinie)

Proper Guard Spółka z o.o.

 • Sosnowiec

Proponujemy Państwu swoje usługi w zakresie projektowania i wdroŜenia systemów bezpieczeństwa, które z jednej strony spełnią normy i oczekiwania, z drugiej zaś będą racjonalne z punktu widzenia budŜetu naszych klientów. Zatem: · Słuchamy oczekiwań i wymagań naszych klientów. · Proponujemy rozwiązania zgodne z normami i zasadami bezpieczeństwa, · Oferujemy usługę w oparciu o ceny katalogowe dostawców, naszą pracę wyceniamy racjonalnie. Na Ŝyczenie klienta: · Wykonujemy równieŜ koncepcje, projekty techniczno-wykonawcze wraz z wszelkimi wymaganymi uzgodnieniami, dokumentację powykonawczą. · Uruchamiamy systemy, dostosowujemy ich pracę do wymogów oraz przyzwyczajeń klienta. · Integrujemy systemy na obiekcie. · Szkolimy uŜytkowników w zakresie

Zakady Usługowe EZT S.A.

 • Sosnowiec

Zakłady Usługowe EZT S.A. są firmą, która od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą obiektów w zakresie utrzymania czystości, ochrony mienia, technicznych systemów zabezpieczeń oraz prac specjalistycznych w tym mycie alpinistyczne, odśnieżanie naziemne i dachowe, czyszczenie linii technologicznych. Jesteśmy jednym z liderów branży i stale rozwijamy nasze technologie, tworząc dedykowane i spersonalizowane rozwiązania dla Klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, mamy przyjemność współpracować z Klientami z sektora przemysłowego, logistyki, handlowego w tym galerie wielkopowierzchniowe obsługujemy również duże muzea oraz placówki administracji publicznej.

Przybylski Monitoring Sp. z o.o.

 • Sosnowiec

Zapewniamy pełną gamę instalacji niskoprądowych. Zakres usług jakie wykonujemy to: • kompletny montaż instalacji monitoringu cctv, czyli zestawu kamer telewizji przemysłowej, • zdalny monitoring wizyjny online 24h prowadzony przez naszych operatorów nadzoru wizyjnego, Bazując na naszym doświadczeniu (ponad 25 lat na rynku) i w odpowiedzi na potrzeby klientów, posiadamy Centrum Nadzoru Wizyjnego, którego jedynym zadaniem jest zdalny 24 godzinny monitoring wizyjny nadzorowanych obiektów – który SKUTECZNIE ZASTĘPUJE OBIEKTOWĄ OCHRONĘ FIZYCZNĄ.

Proper Guard Sp. z o.o.

 • Sosnowiec

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku instalacji niskoprądowych już od 2003 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji systemów alarmu włamania i pożaru, telewizji obserwacyjnej oraz kontroli dostępu i innych. Świadczymy usługi zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym. Specjalizujemy się w świadczeniu usług technicznej ochrony mienia, projektujemy, instalujemy i zapewniamy serwis gwarancyjny. Prowadzimy przeglądy konserwacyjne oraz modernizujemy systemy przestarzałe. Klientom, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę, zapewniamy serwis non-stop online. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, wiedza, umiejętności i zaangażowanie. Pracują u nas technicy z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami oraz

El Spzoo

 • Sosnowiec

EL Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od maja 1993 r. i została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach pod nr KRS . Działalność gospodarczą w zakresie ochrony osób i mienia prowadzimy na podstawie uzyskanej Koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L-0096/10. Siedziba spółki znajduje się w Sosnowcu przy ul Staszica 27. Posiadamy wykwalifikowany personel z długoletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami, stale podnoszonymi kwalifikacjami zawodowe. Nasza kadra wykonywała prace na wielu obiektach w tym szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa Państwa jak jednostki wojskowe, obiekty żandarmerii wojskowej, obiekty produkcyjno-przemysłowe. Ponadto inne: elektrociepłownie, huty, kopalnie, obiekty poczty polskiej, banki, galerie

RogerQ

 • Sosnowiec

Od wielu lat świadczę usługi instalacji i montażu systemów alarmowych oraz monitoringu CCTV. Moje doświadczenie pozwala mi na to aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania klientom.

CyberEye Systems

 • Sosnowiec

Posiadam duże doświadczenie w instalowaniu najnowocześniejszych systemów monitorowania, wdrażaniu sprzętu związanego z bezpieczeństwem oraz konfigurowaniu alarmów w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa i ochrony. Od nieruchomości mieszkalnych po środowiska komercyjne, moja wiedza specjalistyczna polega na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa dostosowanych do unikalnych potrzeb i wymagań każdego podmiotu.

avatar icon

Rudna-Net

 • Sosnowiec

avatar icon

Adrian Marzec

 • Sosnowiec

Opinie i porady dotyczące monitoringów w Sosnowcu

Jeśli szukasz specjalistów od monitoringu w Sosnowcu, zapoznaj się z opiniami poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Najlepsze, wysoko oceniane firmy udzielą Ci fachowych porad dotyczących montażu systemu monitoringu, wyboru odpowiednich kamer, a także zasad funkcjonowania takiego systemu. W swoich wskazówkach uwzględnią konkretne warunki i specyfikę Twojego obiektu, takie jak wymagania bezpieczeństwa czy oczekiwania dotyczące zakresu monitoringu. Już teraz złóż bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od monitoringu z Sosnowca na Oferteo, przejrzyj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę

Rudna-Net Mariola Piątkowska

 • Sosnowiec

Firma Rudna-Net Jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym działającym na terenie miasta Sosnowca, głównie dzielnicy Pogoń. Oferujemy Państwu szerokopasmowy dostęp do sieci Internet, telefonię stacjonarną VoIP, doradztwo informatyczne i inne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były na jak najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z lokanym dostawcą internetu, firmą Speed-Net obszar działania naszej firmy rozszerzył się o os. Cegielnia. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie świadczonych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze. Rudna-Net to nie tylko sieć komputerowa z dostępem do Internetu, wykonujemy instalacje teletechniczne, sieci

avatar icon

Przybylski Monitoring

 • Sosnowiec

Rozpoczęliśmy działalność od 1996. Firma świadczy usługi na terenie takim jak woj. śląskie, małopolskie. Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu zabezpieczenia teletechniczne. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Proper Guard Sp. z o.o.

 • Sosnowiec

Specjalizujemy się w świadczeniu usług technicznej ochrony mienia, projektujemy, instalujemy i zapewniamy serwis gwarancyjny. Prowadzimy przeglądy konserwacyjne oraz modernizujemy systemy przestarzałe. Klientom, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę, zapewniamy serwis non-stop online.

Biuro detektywistyczne AGAT PATROL

 • Sosnowiec

Biuro detektywistyczne AGAT PATROL oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne w zakresie: - sprawy rozwodowe - zdrady - ustalenia adresowe - poszukiwania - kontrola rodzicielska - kontrola zwolnień lekarskich - kontrola niani, sprzątaczki, opiekunki, gospodyni domowej - ubezpieczenia - odszkodowania - przestępstwa w miejscu pracy - wywiady środowiskowe - ochrona osób

avatar icon

TECHSYSTEM Robert Kulig

 • Sosnowiec

avatar icon

unijavac

 • Sosnowiec

avatar icon

DarkSteel Dariusz Czapla

 • Sosnowiec

avatar icon

oGestKomp

 • Sosnowiec

avatar icon

Instalpoint

 • Sosnowiec

avatar icon

Vis Service Sp. ZOO

 • Sosnowiec

avatar icon

Zakłady Usługowe EZT S.A.

 • Sosnowiec

avatar icon

KAROLINA MOLENDA

 • Sosnowiec

avatar icon

Justyna nowak

 • Sosnowiec

avatar icon

Usługi remontowo-budowlane / usługi elektryczne

 • Sosnowiec

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to prace remontowo-wykończeniowe, na terenie województwo śląskie. Instalatorstwo elektryczne Instalacja alarmów Monitoring Remonty mieszkań, domów Remonty biur, lokali usługowych Remonty łazienek, kuchni Płyty G-K i zabudowa Malowanie Zapraszamy do współpracy

avatar icon

PHU Sebastian Ambroziak

 • Sosnowiec

Mitomi Industrial

 • Będzin

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to montaż płyt warstwowych , antykorozja. Jesteśmy w stanie zapewnić dużą kompleksowość wykonywanych prac poprzez Dodatkowe projektowanie i wykonywanie sys.p.poż ,cctv, inteligentne budynki, okablowanie strukturalne. Działamy na terenie śląska i nie tylko .

avatar icon

Instal EL-G

 • Będzin

Jesteśmy wykonawcą instalacji elektrycznych, alarmowych i monitoringu . Mamy duże doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji.

Damost Monitoring

 • Będzin
t.mularski

Doradzenie, szybkość instalacji montowanie 32 kamer na dwóch taśmach produkcyjnych.

5.0 (1 opinia)

Szteker Elektryka

 • Mysłowice
Kazimiera B.

Wszystko, począwszy od kontaktu, przez fachowe doradztwo, terminowość wykonania, pełen profesjonalizm. Mój przypadek nie był prosty a i tak Pan Marcin sobie bez problemu poradził. Chciałabym korzystać tylko z takich specjalistów!

5.0 (28 opinii)

OgiComp Łukasz Ogonowski

 • Mysłowice
Tomasz T.

Polecam firmę Ogi Comp ze względu na jakość wykonanej usługi która była na najwyższym poziomie. A także za fachowe podejście do klienta i szybkie rozwiązanie problemu. Projekt który został zlecony został terminowo skończony i działa bardzo dobrze.

5.0 (6 opinii)

SMART HOME CONTROL Damian Janik

 • Będzin
Lukomades

Firma godna polecenia . Usługi na najwyższym poziomie. Błyskawiczne , czyste wykonanie usługi. Przesympatyczny kontakt. Z całego serca polecam. Trudno w dzisiejszych czasach spotkać taką jakość, życzliwość, sprawność wykonania usługi. Serdecznie dziękuję.

5.0 (4 opinie)

Mat-Lex Windykacja

 • Czeladź
Martyna S.

100% zadowolenia i skuteczności. Polecam gorąco. Kontakt bardzo dobry, szybka i sprawna obsługa. Indywidualne podejście do klienta.

5.0 (3 opinie)
Ranking Specjalistów od Monitoringu w Sosnowcu obejmuje również takie miejscowości jak null.

Poradniki o monitoringu

Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.