Diety, indywidualne plany żywieniowe, edukacja, Leszno


Cena do uzgodnienia

Cześć, mam na imię Asia

Jestem absolwentką podyplomowych studiów Uniwersytecie Jagiellońskim na specjalizacji Żywienie człowieka zdrowego i chorego- Dietetyka Kliniczna. Jestem też Technologiem Żywności, ukończyłam Akademię Przyrodniczą w Poznaniu ze specjalizacją Technologia żywności i żywienie człowieka. Prowadzę własną poradnię dietetyczną Misja Zdrowie zlokalizowaną w Lesznie, prowadzę również konsultacje on-line.

Jestem zwolenniczką diet, które są zdrowe, w pełni zbilansowane, pełnowartościowe i ułożone dla każdego pacjenta indywidualnie. Nie ma bowiem dwóch identycznych osób – każdy z nas ma inny organizm, wiek metaboliczny, potrzeby żywieniowe, schorzenia czy cele diety. Układając jadłospisy nie kieruję się panującymi w danym momencie modami dietetycznymi, lecz wybieram łatwo dostępne (także cenowo) produkty, dzięki temu jadłospisy są łatwe w przygotowaniu, nie wymagają dużych nakładów pracy, nie zniechęcają do przygotowania posiłków.
Oferuję porady w zakresie:
- Żywienia w celu osiągnięcia prawidłowej masy ciała,
- Żywienia w najczęstszych chorobach metabolicznych (insulinooporność, nadciśnienie, otyłość, zaburzenia lipidowe, miażdżyca), w chorobach przewodu pokarmowego (choroba wrzodowa, refluks, biegunka, zaparcia, zespół jelita drażliwego), chorobach tarczycy, migrenach i innych.

W ramach współpracy indywidualnej przeprowadzę szeroki i kompleksowy wywiad żywieniowy dotyczący aktualnego stanu zdrowia, oczekiwań tak aby wspólnie wyznaczony cel był osiągnięty w realnie krótkim czasie, bez uchyłku na zdrowiu i dobrym samopoczuciu (wywiad jest w formie formularza, który przesyłam na skrzynkę mailową z miejscem na odpowiedzi).
Jeśli chciałbyś poczuć się lepiej ze sobą, potrzebujesz wsparcia i wskazania drogi - napisz do mnie! Ułożę dla Ciebie indywidualny jadłospis spełniający Twoje oczekiwania.

Ze swojej strony proponuję wsparcie, kontakt mailowy i rozwianie wszelkich wątpliwości odnośnie indywidualnej diety.
Jeśli czujesz, że nadszedł ten moment, że jesteś już gotowa/y do zmiany, zapraszam zapisz się na wizytę telefonicznie tel. 6935250944 lub napisz email: misjazdrowie@hotmail.com
Zapraszam na moja stronę internetową www.misjazdrowie.info/
Zapraszam również na FB Misja_Zdrowie_Leszno

Pierwsza wizyta – wywiad żywieniowy, analiza składu ciała - 100 zł
Konsultacje online po wcześniejszym zapisie tel. 693525094

Polska, Leszno
 
 


Liczba wyświetleń strony: 13