MIG-BUD Poznań - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak MIG-BUD nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

MIG-BUD

8

O specjaliście

FIRMA MIG-BUD PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWĄ W ZAKRESIE TERMOIZOLACJI I HYDROIZOLACJI DACHÓW.
ZAJMUJEMY SIĘ WYKONAWSTWEM DACHÓW PŁASKICH, TARASÓW, DACHÓW ZIELONYCH ORAZ BALASTOWANYCH.
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO PRODUKTY DO TERMOIZOLACJI NAKROKWIOWEJ DACHÓW ISOTEC POLSKA, ISOTHERM, TERMOIZOLACJA ŚCIAN I PODDASZY- IKO ENERTHERM ORAZ SYSTEMY HYDROIZOLACYJNE DACHÓW PŁASKICH, ZIELONYCH i ODWRÓCONYCH MARKI EXTRUBIT WRAZ Z URZĄDZENIAMI ZGRZEWAJĄCYMI FIRMY HERZ. PONADTO OFERUJEMY MATERIAŁY TAKICH FIRM JAK: AUSTROTHERM, TERMOTON, SOLBET, OPEX, IRWIN I WIELE INNYCH. PONADTO W OFERCIE POSIADAMY AKCECESORIA NIEZBĘDNE DO REALIZACJI DACHÓW, W TYM SYSTEM ODWODNIENIA MARKI TOP WET.
PROWADZIMY SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIĄ WYŁĄCZNIE OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. OFERUJEMY TRANSPORT DO KAŻDEGO MIEJSCA ORAZ OGLĘDZIY NA MIEJSCU INWESTYCJI.
NIEODPŁATNIE I KOMPLEKSOWO ANALIZUJEMY WEDŁUG POTRZEB KAŻDY NADESŁANY PRZEZ PAŃSTWA PROJEKT ORAZ PRZEDSTAWIAMY OSTATECZNY KOSZTORYS. SYSTEMATYCZNIE ORGANIZUJEMY BEZPŁATNE SZKOLENIA Z ZAKRESU MONTAŻU OFEROWANYCH PRZEZ NAS PRODUKTÓW.
NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU GALERIĘ REALIZACJI, DZIĘKI KTÓREJ MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ BLIŻEJ Z NASZYM SYSTEMEM.
LINK DO GALERII: http://migbud.eu/realizacje-2/

Branża

Krycie dachów, Skład budowlany, Pokrycia dachowe, Dachy, Wymiana dachu, Styropian, Ocieplanie Pianką PUR, Ocieplanie budynków, Elewacje i ocieplenia, Materiały ociepleniowe, Ocieplanie poddaszy, Montaż więźby dachowej, Naprawa dachów, Izolacja fundamentów, Obróbki blacharskie, Wełna mineralna, Tarasy, Tynkowanie elewacji, Mycie elewacji, Mycie dachów, Tworzywa sztuczne

Obszar działania

Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Warmińsko-mazurskie, Lubuskie, Podlaskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

36 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Michał C. 17 maja 2021
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelne, sprawne i fachowe przygotowanie, wykonanie i rozliczenie prac.

Anna M. 8 maja 2021
Pozytywna opinia

Polecamy! Profesjonalne podejście do klienta. Specyfikacja i wycena przygotowana bardzo szczegółowo, co rzadko się spotyka nawet w korporacjach międzynarodowych. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny - wysokiej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania. Miły kontakt z właścicielem, dostępny o każdej porze, pomocny i wyrozumiały. Jeśli zdarzy nam się gdzieś kiedyś kłaść dach ponownie, to na pewno skontaktujemy się z panem Grzegorzem.

Anna W. 4 maja 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt, idealna obsługa, wszystko wyjaśniane nawet z zapasem. Polecam!

Paweł W. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

W grudniu 2020 roku firma MIG-Bud wykonała dla mnie izolację termiczną i hydroizolację dachu płaskiego. Mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych prace przebiegły bezproblemowo i zgodnie z harmonogramem. Bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy Panem Grzegorzem począwszy od pierwszego zapytania ofertowego poprzez kolejne doprecyzowania szczegółów na końcowym rozliczeniu skończywszy. Solidna firma, profesjonaliści od dachów płaskich - polecam.

Paweł B. 26 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalnie. Jakościowo bez uwag. Terminowo.

Marcin M. 23 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

1. Łatwość i szybkość kontaktu. 2. Szybkość działania. 3. Terminowość i jakość wykonania zlecenia. 4.

Radosław J. 23 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Szczerze mogę polecić firmę Mig BUD, dach płaski wykonany w listopadzie 2020 membraną TPO. Po zimie żadnych "niespodzianek” oby tak zostało na długie lata. Właściciel i pracownicy wiedzą co robią oraz robią to z wielką starannością. Plac budowy uprzątnięty po zakończonej pracy.Polecam jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem dachu płaskiego.

Iwona Z. 20 października 2020
Pozytywna opinia

Rewelacyjna firma, najlepsza z jaką przyszło mi współpracować. Perfekcjonizm, świetny kontakt i uczciwa wycena.

Tomasz M. 19 października 2020
Pozytywna opinia

Szczerze polecam Mig-Bud do prac termo- i hydroizolacyjnych dachów! Chciałbym mieć tak profesjonalne ekipy na dalszych etapach budowy domu :). Analizowałem rynek firm od izolacji dachów płaskich przez około 4 miesiące. Mój dom nie należy do najprostszych, ponieważ oprócz głównego dachu jest tak kilka mniejszych daszków oraz dwa tarasy i kilka poziomów. Finalna wybrałem Resitrix SKW Fullbond z mocowaniem balastowym, a na tarasach z mocowaniem mechanicznym. Polecam Mig-Bud m.in. z poniższych powodów: - znakomity kontakt z właścicielem - Panem Grzegorzem. Od początku rozmów otrzymywałem kompletną informację o tym co i jak można zrobić, mimo że jeszcze nie wiedziałem czy skorzystam z usług P. Grzegorza - bardzo fachowa, rzetelna i kompetentna wiedza i bardzo duże doświadczenie, które widać było w rozmowach, ale i na każdym etapie realizacji prac na budowie - zarządzanie zespołem na budowie - zespół zgrany i uzupełniający się. Każdy miły i zaangażowany w pracę oraz otwarty na różne pytania i moje wątpliwości - bardzo dokładne wykończenie termo-izolacji oraz hydro-izolacji. Prace zostały wykonane z dużą starannością, a ja miałem dużą przyjemność obserwować postępy - obsługa logistyczna super zorganizowana - otrzymałem również ofertę, którą oceniłem jako konkurencyjną w stosunku do innych liczących się (i profesjonalnych) firm na tym rynku. Mig-Bud i P. Grzegorz to dla mnie ekipa godna polecenia, ekipa która wróciła mi wiarę w rzetelną "budowlankę" i utwierdziła w przekonaniu, że warto szukać może trochę dłużej, aby efekt finalny był w 100% zgodny z oczekiwanym. Dziękuję całemu zespołowi Mig-Bud! Do zobaczenia na obróbkach blacharskich :).

Jakub G. 10 maja 2020
Pozytywna opinia

Jest to jedna z z najbardziej profesjonalnych firm z jakimi miałam przyjemność współpracować. Jakość obsługi, kultura osobista, podejście do klienta, naprawdę najwyższa półka! Polecam.

Dominik M. 17 marca 2020
Pozytywna opinia

Jeśli komuś zależy na jakości to polecam! Wszystko super!

Marek G. 16 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobra znajomość branżowej technologii, fachowe doradztwo i bardzo dobra komunikacja. Dodatkowo elastyczność firmy przy doborze materiałów oraz ustaleniach. Prace zostały wykonane rzetelnie i starannie z dbałością o detale, zgodnie ze sztuką budowlana oraz sprawnie pod względem organizacyjnym. Polecam usługi firmy Mig-Bud jako profesjonalnego wykonawcę systemów dachowych. Firma zrealizowała projekt dachu balastowego oraz tarasu na membranie tpo ExtruPol.

Adam Ł. 14 marca 2020
Pozytywna opinia

Wszystko OK. Jedna z bardziej sensownych firm budowlanych, która wykonywała prace na mojej budowie. Naprawdę polecam.

Marek J. 12 marca 2020
Pozytywna opinia

Witam, Styl pracy: bardziej niż solidny. Tzw. "zachodni" może nie dorównać! Muszę powiedzieć: następny dom - tylko z nimi. Dach płaski - membrana - praca wykonywana w detalach dokładnie, starannie, szczególnie w narożnikach, przy wentylacjach, kominach, przegród na styropianie. Porządek! Profesjonalnie, z myślą o długim okresie zabezpieczenia. Otrzymałem pełną dokumentację zdjęciową całości (nie tylko wycinków). Styl i jakość współpracy z klientem: współpracują, słuchają, są frontem nastawieni, aby zrobić dobrze do końca: pełne uczestnictwo przy pracach elewacyjnych i koniecznej współpracy na tym etapie (opierzenia, rynny, attyki). Dzielą się wiedzą. A mają wielką na temat materiałów, klejów, producentów itd. Zęby zjedli, widać, w praktyce, nie na folderach. Co dalej? Patrząc na jakość prac na dachu powierzyłem prace wyłożenia styropianem posadzek wewnątrz. Mówię jak jest: peszle w podłodze, korytowanie - nie mieli łatwo! A teraz widzę - po roku użytkowania - bez skazy każdy kawałek posadzki zrobiony dobrze. Jeśli ktoś chce więcej informacji, zdjęcia to zapraszam do kontaktu.

Ernest M. 11 marca 2020
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegła pomyślnie. Firma profesjonalna. Szczerze polecam 😁

Arek S. 11 marca 2020
Pozytywna opinia

Najlepsza ekipa na mojej budowie. Płaskie dachy to mistrzostwo w ich wykonaniu. Polecam.

Tomasz P. 11 marca 2020
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm, z pełną odpowiedzialność polecam firmę MIG-BUD.

Wiktoria M. 5 lutego 2019
Pozytywna opinia

Szczerze polecam. W spółpraca z firmą MIG-BUD to czysta przyjemność, firma wykonywała u mnie izolacje dachu płaskiego, oraz tarasu. Bardzo dobry kontakt a przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, terminowość oraz elastyczność. Właściciel firmy w sposób wyczerpujący wyjaśnił każdą wątpliwość, a ekipa firmy MIG-BUD to świetni fachowcy, którzy swoją prace wykonywali w sposób bardzo dokładny, czysty i sprawny, nie boją się żadnej pogody, ukłony w ich stronę! Teraz nie muszę się martwić że będzie padał deszcz i coś skapnie mi na głowę. Z czystym sumieniem polecam.

Tomasz N. 20 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Firma b. profesjonalna, pracownicy z dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie hydroizolacji (takie było moje zlecenie). Zlecone prace wykonują solidnie i - co bardzo ważne - w ustalonym terminie!

Dariusz C. 6 czerwca 2018
Pozytywna opinia

Profesjonalne wykonanie termo- i hydroizolacji dachu płaskiego. Firma rzetelna, pracownicy bardzo fachowi, najwyższa jakość wykonania.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MIG-BUD

Powiązane produkty i usługi: Domy drewnianeUkładanie brukuWiaty samochodoweDomy drewniane PoznańUkładanie bruku PoznańWiaty samochodowe Poznań,  Panele purpir isotec polska, Membrany dachowe i uszczelniające extrubit, Styropian austrotherm,  Ceramika budowlana termoton owczary, Beton komórkowy solbet,  Bloczki betonowe, Chemia budowlana den bravenopex, Narzędzia oraz sprzęt herzirwinstanley, Płyty pir iko enertherm, System odwodnienia top wet

Oferta

Zgrzewarka ręczna- RION marki HERZ
Polska - Poznań
1451.65 złdo uzgodnienia

Zastosowanie: Ręczne urządzenie do zgrzewania termoplastycznych folii dachowych (w tym ExtruBit/ExtruPol) i plandekowych, a także do spawania różnych tworzyw sztucznych i wykładzin podłogowych. optymalny stosunek jakości do ceny, bezstopniowa nastawa temperatury, dzięki ergonomicznej rękojeści...  

Płyta PIR - IKO Enertherm
Polska - Poznań
do uzgodnienia

Nasza Firma pełni przedstawicielstwo w zakresie płyt izolacyjnych PIR. Iko Enertherm ALu jest płytą izolacyjną w 100% wolną od freonów lub halogeników, z rdzeniem z twrdej pianki z poliizocyjanuratu (PIR), obłożoną po obu stronach wielowarstwową, gazoszczelną okładziną z aluminium. Współczynnik przewodzenia...  

Membrana dachowa ExtruBit/ ExtruPol
Polska - Poznań
do uzgodnienia

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą membran/folii uszczelniających marki ExtruBit/ExtruPol niemieckiego producenta Schedetal. ExtruBit/ExtruPol to wysokowartościowa, uszczelniająca membrana z ECB (kopolimer-bitum) oraz FPO/TPO (termoplastyczne poliolefiny) które są idealną alternatywą dla pokryć...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Obornicka 327, Poznań

WWW

migbud.eu

Telefon

505****** Pokaż numer

Telefon

505****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Grzegorz Paduch

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy MIG-BUD Grzegorz Paduch
Imię (pierwsze) GRZEGORZ
Drugie imię ARTUR
Nazwisko PADUCH
Data rozpoczęcia działalności 2014-10-01
NIP 9552038732
Regon 321573820

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Jeżyce
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60689
Poczta Poznań
Ulica ul. Obornicka
Numer nieruchomości 327

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-09-26
Data powstania 2014-09-24
Data rozpoczęcia działalności 2014-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
Przeważające PKD
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4778Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
5210B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.