Powiedz jak możemy Ci pomóc

Michał Belau - niezależny doradca finansowy

Poznań

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Niezależny doradca finansowy - kilkadziesiąt firm i kilkaset rozwiązań w jednym miejscu.

Dostarczam rozwiazania z sektora finansowego poczynając od: ubezpieczeń, kredytów i pożyczek, obniżania podatków MŚP, leasingów oraz inwestycji. Posiadam także szeroką wiedzę w tematach prawno-podatkowych oraz emerytalnych.

W relacji z klientem zależy mi na szczerości oraz wzajemnym zaufaniu. Na pierwszym miejscu stawiam dobro swoich klientów, bo wiem że jest to podstawa do budowania długotrwałych relacji - ich sukcesu, a zarazem mojego jako doradcy.

Początek współpracy zaczynam od holistycznej analizy finansowej. Biorę pod lupę budżet, analizuję przychody i wydatki oraz weryfikuję aktualne umowy finansowe (czy są one korzystne dla klienta, czy może dla instytucji z którą je zawarł). Jeżeli klient ma kredyt to sprawdzam czy są sposoby na obniżenie raty i oszczędzenie dodatkowego kapitału.
Analizuję także oszczędności i inwestycje, czy realnie zabezpieczają klienta na czas emerytury lub niezdolności do pracy.

Ponadto klientów z sektora MŚP dostarczam rozwiązania pozwalające obniżyć podatki oraz związać z firmą kluczowych pracowników.

Prywatnie:
Od lat moim największym zainteresowaniem są rynki kapitałowe, a co za tym idzie ogólnie rozumiany świat finansów i inwestycji. Na co dzień prowadzę portfele inwestycyjne najbliższych mi osób oraz sam aktywnie inwestuję na rynkach międzynarodowych. Jest to rzeczywistość wymagająca nieustannego kształcenia się oraz monitorowania sytuacji w światowych gospodarkach.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu
Michał

Branża

Obszar działania

Opolskie, Lubuskie, Małopolskie, Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Śląskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Lubelskie, Łódzkie, Podkarpackie, Pomorskie, Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

5 gwiazdek (3)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sonia W. 18 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Pan Michał mimo młodego wieku posiada bardzo duża wiedzę, potrafi dotrzeć do klienta i jego potrzeb, klient jest dla niego na pierwszym miejscu. Klarownie i cierpliwie tłumaczy zawiłości systemu ubezpieczeniowego i finansowego. Bardzo polecam, współpraca z panem Michałem, mimo trudnego obszaru, to czysta przyjemność. W kwestii finansów ufam mu bardziej niż sobie.

Daria A. 15 kwietnia 2023
Potrzebuję ubezpieczenia na życie, 200-300 tys. zł, Gorzów Wielkopolski
Pozytywna opinia

Pan Michał dysponuje fachową wiedzą na temat wszelkich ubezpieczeń, kredytów oraz możliwości finansowania środków. Dobiera produkty dostępne na rynku adekwatnie do potrzeb klienta. Jest punktualny, skrupulatny i chętny do pomocy. W pełni zabezpieczył mnie oraz dzieci przyszłościowo. Na pewno niebawem skorzystam z kolejnych produktów. Polecam każdemu tego specjalistę!

Paweł W. 31 marca 2023
Zapytanie o doradcę finansowego, lokata, Kraków
Pozytywna opinia

Spotkanie konkretne i rzeczowe, Pan Michał cierpliwie wyjaśnia zawiły świat finansów. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Michał Belau - niezależny doradca finansowy
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Analiza finansów, doradztwo i wsparcie

Kompletne przeanalizowanie sytuacji finansowej. Dostarczanie rozwiązań dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Optymalizacja umów finansowych - poszukiwanie lepszych i tańszych rozwiązań. Skontaktowanie z dodatkowymi osobami mogącymi pomóc w konkretnej sytuacji. Wieloletnia współpraca i dbanie o sytuacjię i jakość umów klienta.

Skuteczne ubezpieczenie na życie i zdrowie

W ubezpieczeniu na życie nie chodzi tylko o Ciebie, ale również o Twoich bliskich. Najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie oraz życie. Będąc w sile umysłu i ciała jesteśmy dla naszych bliskich, spędzamy z nimi czas, pracujemy, bawimy się. W końcu rodzina dla większości z nas jest najważniejszą wartością! Od lat doradzam klientom rozwiązania z...

Rozwiń

OC dla każdego

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla kierowców, osób prywatnych, lekarzy, księgowych, IT i wiele innych. Ubezpieczenia majątkowe ma jeden konkretny cel — pokryć całkowite koszty ewentualnie powstałej szkody. Zadbam o to, aby precyzyjnie określić, czego potrzebuje Klient i na jakie produkty finansowe powinien się zdecydować. Wspołprac...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Perzycka, 70, 60-182 Poznań

NIP

779-254-03-35

WWW

https://www.facebook.com/Micha%C5%82-Belau-Doradca-Finansowy-196648987112430

Telefon

513 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Micha%C5%82-Belau-Doradca-Finansowy-196648987112430