Transport koparek z Niemiec - Oferta nr48756 - Oferteo.pl
 

Transport koparek z Niemiec


Cena do uzgodnienia

Od wielu lat funkcjonujemy na rynku jako jedna z najlepiej rozwijających się firm transportowych i logistycznych. Swoim licznym Klientom udowodniliśmy, że nasze usługi to jakość, solidność, i po prostu zaoszczędzony czas. Głównym celem wieloletniej działalności jest transport ponadgabarytowy oraz transport ponadnormatywny. Specjalnością firmy jest ponadto transport niskopodwoziowy. Wieloletnia walka o prym w świecie nienormatywnych wag i rozmiarów zaowocowała stworzeniem własnej, wysoko wykwalifikowanej floty oraz zebraniem doświadczonego zespołu pracowników.

Szeroka oferta Maxi Cargo zapewnia transport gabarytów na obszarze wszystkich państw Unii Europejskiej. Dotyczy to wszelakich świadczonych przez nas usług z zakresu transportu ciężkiego:
Transport ponadgabarytowy(np.: transport koparek, maszyn rolniczych)
Transport ponadnormatywny(np.: transport kombajnów, konstrukcji, zbiorników)
Transport niskopodwoziowy
Działamy na rynku transportowym od wielu lat. Wiemy, że transport ładunków ponadgabarytowych w tej branży to nie wszystko – pomagamy naszym Klientom sporządzić potrzebne dokumenty, doradzamy, organizujemy pilotaż. Świadczymy usługi z zakresu spedycji i logistyki.
O wysokim profesjonalizmie i bezpieczeństwie wykonywanych przez nas zleceń świadczą liczne certyfikaty, ale przede wszystkim świadectwo stałych i zadowolonych z usług Klientów. Ważne jest by transport, głównie zagraniczny, zawsze przebiegał w sposób spójny i przy krótkim czasie realizacji – zapewnieniem tego jest współpraca Maxi Cargo z licznymi renomowanymi firmami, nie tylko z branży transportowej.

MAXI CARGO
Oś. E. Raczyńskiego 31/13
62-020 Swarzędz
tel. +48 061 610 10 26
fax.+48 061 649 13 69
NIP: 599-233-44-21
e-mail: biuro@maxi-cargo.pl

Zapytania
Spedycja międzynarodowa i krajowa:
Transport ponadgabarytowy:
Krzysztof Trojanowski
+48 509 820 736

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 3652