Panele fotowoltaiczne, Tychy


Cena do uzgodnienia

Jako producent paneli fotowoltaicznych, proponujemy sprawdzone rozwiązania, znanych światowych marek takich jak MySolar, Longi, JaSolar i innych. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą w zakresie zakupów hurtowych i zapoznania się z naszymi atrakcyjnymi cenami oraz programem motywacyjnym. Zarówno panele fotowoltaiczne jak i komponenty są dostępne od ręki, a dostawę zrealizujemy pod dowolnie wskazany adres.
Wyróżniam się atrakcyjną ceną (już od 0,95zł/kWp), możliwością negocjacji cen przy wyższych zamówieniach, serwisem i naprawą gwarancyjną realizowaną w Polsce oraz możliwością odroczenia terminu płatności.
Dzięki długoletniej obecności w handlu międzynarodowym i szerokiej sieci partnerów na całym świecie, dostarczamy najwyższą jakość produktów i usług. Maxcom Eco Energy jest Spółką należącą do Grupy Maxcom. Firma Maxcom S.A. obecna jest na rynku od 20 lat i jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, działając w branży urządzeń telekomunikacyjnych i będąc liderem na rynku elektroniki użytkowej.

Polska, Tychy
 
 


Liczba wyświetleń strony: 114