Marek Lipiński

Książki

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Staram się sprostać wymaganiom klientów i jestem szczęśliwy widząc ich zadowolenie. Zawsze słucham ich oczekiwań a następnie jak najlepiej wykonuję swoją pracę. Co do kosztów usługi zawsze jestem elastyczny ponieważ wiem że klienci są w różnej sytuacji, dlatego podchodzę do każdego indywidualnie. Jak tylko mogę to podnoszę swoje kwalifikacje i jestem otwarty na wszystkie nowinki które ułatwiają pracę a tym samym kontakt z klientem i jego zadowolenie. Pracując w różnych miejscach staram się doradzać jak i co można wykonać. Aby zwiększyć tempo wykonania usług współpracuje też z innymi osobami i firmami.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

3 opinie

5 5
(3)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Karolina L. 1 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko szybko i bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim

Ryszard M. 29 listopada 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Praca wykonana dokładnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolony.

Kacper L. 28 listopada 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szybka i sprawna usługa, polecam wszystkim. Duża dbałość o porządek.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Marek Lipiński
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: DociepleniaMalowanie biurMalowanie ścianRemonty

Oferta

Kładzenie płytek, gresu

Polska - Wąbrzeźno

Położę płytki jakie państwo chcecie i gdzie chcecie. Postaram się to zrobić jak najszybciej i przy tym zostawić po sobie porządek

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sportowa 1, 87-222 Książki

Telefon

607 ••• ••• Pokaż numer