Łosice

Myślisz o tym czy da się w prosty sposób zestawić propozycje wielu polecanych firm z Łosic i woj. mazowieckiego? Chcesz otrzymać cennik branżowy w Twoim rejonie? Nasz serwis już od 2008 roku zaprasza do siebie pierwszorzędnych specjalistów z obszaru i łączy ich z gotowymi do współpracy Klientami, którzy szukają przeróżnych usług czy towarów. Jeśli chodzi o Łosice swoje usługi w Oferteo prowadzi już 381 profesjonalistów znających się na swoim fachu, których Klienci oceniają na 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Z sukcesem, dzięki licznym ofertom w 367 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnim czasie dopasowaliśmy 219 kupujących i zlecających z naszymi profesjonalistami, dzięki czemu przekazano aż 726 ofert! Przykładowe kategorie to doradztwo, audyt, złota rączka, tłumaczenia, ubezpieczenie grupowe do 5 osób, ocieplanie i izolacja pianką pur Korzystając z serwisu bardzo szybko znajdziesz swojego profesjonalistę z Łosic. Pierwsze propozycje możesz otrzymać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Łosice

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Łosic

Instalcom Tomasz Koźluk

Anna Z., Łosice

Tomasz Koźluk przygotował dla mnie projekt mojej strony internetowej. Założył ją i bardzo cierpliwie odpowiadał na każde, nawet najbardziej szczegółowe i śmieszne, z moich pytań. Zaliczam się do klientów wymagających i dbających o szczegóły. Cenię sobie profesjonalizm i wysoką kulturę osobista. Z Tomkiem współpraca to przyjemność, a jego projekty i zaangażowanie w pracę na piątkę z plusem. Polecam Instalcom każdemu.

MB Meganarzędzia

Bartłomiej S., Sarnaki

Z MB Meganarzędzia współpracuje już od dłuższego czasu. Zamówienia realizowane są w bardzo krótkim czasie, w zasadzie następnego dnia roboczego. Firma posiada sprzęt w różnym przedziale cenowym, od narzędzi dla domowego majsterkowicza po narzędzia dla profesjonalistów. Na szczególną uwagę zasługuje fachowe doradztwo i podejście do klientem. Szczerze polecam.

MB Meganarzędzia

Piotr B., Sarnaki

Bardzo szybka odpowiedź i rzetelna współpraca od początku do zakończenia rozmów. Bardzo duża możliwość negocjacji cen oferowanych produktów sprawiła, że oferta została przez mnie zaakceptowana, a dalsza współpraca będzie kontynuowana. Naprawdę bardzo polecam firmę MB Meganarzędzia.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Łosic

Szukam firmy cateringowej na imprezę na powietrzu, 20-30 osób, Łosice

Typ obsługi cateringowej: jednorazowa . Rodzaj uroczystości: impreza na powietrzu. Dania: obiad. Sposób serwowania posiłków: Grochowka. Rodzaj kuchni: polska. Miejsce usługi: na powietrzu. Obsługa: żadna, tylko dowiezienie jedzenia. Dostęp do kuchni: nie. Ilość gości: 20-30 osób. Wycena szukanej usługi: standardowa. Potrzebne wyposażenie: naczynia jednorazowe. Czas uroczystości: po południu. Termin...

Jacek K., catering.

Pozyskanie dotacji UE na rozwój firmy, 30000zł, Łosice

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski powyżej 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 30000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: nie - jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy, wynajem lub zakup lokalu, zakup maszyn i/lub urzą...

Martyna K., fundusze i dotacje unijne.

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 118m², Łosice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 118m². Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: wiosna 2019r.

Tomasz K., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 101-200m², Łosice

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 101-200m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz

Waldemar O., brukarstwo.