Logopeda Kielce - Najlepsi w 2023

Najlepsi Logopedzi w Kielcach, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Logopeda Kielce - ranking Najlepsi 2023

Oto ranking najlepszych Logopedów w Kielcach w 2023 r. wybranych z 57 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 24 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Logopeda Kielce
Promowany
Ewa L.

Kompleksowa praca nad trudnościami u dziecka. Indywidualne i podmiotowe traktowanie dziecka, pozytywne wzmacnianie. Pani dr. Małgorzata bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Z pewnością polecam.

5.0 (5 opinii)
Wszystkie firmy
avatar icon best badge
Magdalena B.

Pani Małgorzata to świetny specjalista i ogromnie sympatyczna osoba. Polecam za super podejście do dziecka.

5.0 (3 opinie)
best badge
Ewa L.

Kompleksowa praca nad trudnościami u dziecka. Indywidualne i podmiotowe traktowanie dziecka, pozytywne wzmacnianie. Pani dr. Małgorzata bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Z pewnością polecam.

5.0 (5 opinii)
best badge
Hanna G.

Z czystym sumieniem polecamy terapię u Pani doktor! Pani Kasia to świetny specjalista. Nawiązuje niesamowitą relację z dzieckiem, tworzy miłą i bezstresową atmosferę, zachęca dziecko do ćwiczeń (które szybko przynoszą rezultaty). Terapia odbywa się w bardzo komfortowych warunkach (gabinet jest przepiękny) - dziecko ćwiczy, a rodzic pije pyszną kawę i przypatruje się zajęciom. Polecam!

5.0 (4 opinie)
best badge
Anna I.

Wspaniała specjalistka, doskonały kontakt z dzieckiem, ogromną wiedzą, doświadczenie, oraz uważność na potrzeby małego pacjenta.

5.0 (3 opinie)

Więcej Logopedów z Kielc

Mówię Wam

 • Kielce
Julia P.

profesjonalizm, zaangażowanie, podejście holistyczne do pacjenta, bardzo polecam!

5.0 (1 opinia)
Katarzyna S.

Pani Anna Koziarska bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich małych pacjentów, z pełnym zaangażowaniem stara się pomóc. Jest miła, wszystko wyjaśnia i oferuje stały kontakt w razie ewentualnych pytań. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają specjalisty godnego zaufania.

5.0 (7 opinii)
Agnieszka Ś.

Byłam u Pani Pauliny z moim 3 latkiem, bardzo dokładny wywiad, przemiła atmosfera, dobra diagnoza, którą potwierdziło badanie słuchu. Polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Jestem nauczycielem-logopedą i neurologopedą. Pracuję z dziećmi i dorosłymi w domu pacjenta. Prowadzę zajęcia diagnozy i terapii logopedycznej i neurologopedycznej z zakresu wad wymowy i trudności w komunikowaniu się o podłożu neurologicznym (dyslalia, afazja, autyzm, ORM..)

avatar icon

Diagnoza i terapia logopedyczna. Specjalność: dyslalia wieloraka, jakanie, afazja dziecięca, ORM.

Dołącz do naszych Logopedów w Kielcach

Działasz na rynku jako Logopeda i szukasz nowych Klientów z Kielc lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Dla mnie liczy się każdy głos :) Jestem logopedą oraz filologiem polskim. Swą wiedzę nieustannie poszerzam na licznych szkoleniach logopedycznych oraz studiach z neurologopedii. Doświadczenie zdobywałam w Ośrodkach Wczesnej Interwencji Logopedycznej oraz placówkach specjalnych w Warszawie, w których prowadziłam terapię dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuję się terapią mowy dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym. Diagnoza rozpoczyna się wywiadem – rozmową na temat dotychczasowego przebiegu psycho-fizycznego rozwoju osoby diagnozowanej. W przypadku małych dzieci preferuję diagnozę w formie zabawy, natomiast w przypadku dzieci starszych i młodzieży za pomocą testów

avatar icon

Lnxdx

 • Zagnańsk

avatar icon

Laboratorium Rozwoju Dziecka Katarzyna Bober

 • Suchedniów

avatar icon

Anna Zabłocka-Pająk

 • Skarżysko-Kamienna

Kinga Rzuchowska prywatny gabinet neurologopedyczny

 • Skarżysko-Kamienna
Jolanta W.

Współpraca z panią logopedą przebiegła pomyślnie. Jest to osoba ciepła i pogodna która kompetentnie i profesjonalnie podeszła do problemu wymowy mojego syna. Poświęciła tyle czasu ile było potrzeba. Słychać wyraźną poprawę w mowie. Polecam panią Kingę.

5.0 (6 opinii)

Gabinet Logopedyczny Klaudia Niedziela

 • Pińczów

Witam serdecznie :) Oferuję diagnozę oraz terapię logopedyczną/ neurologopedyczną. Zapraszam serdecznie :)

avatar icon

Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne

 • Oksa

Jestem dyplomowanym logopedą i surdologopedia, terapeuta zaburzeń w czytaniu i pisaniu oraz oligofrenopedagogiem. Prowadzę diagnozę i terapię wad wymowy, terapię ręki oraz szkolenia logopedyczne.

Gabinet Logopedika, Centrum szkoleń i terapii

 • Busko-Zdrój

Gabinet Logopedika świadczy usługi w zakresie: - logopedii ( zaburzenia mowy i komunikacji, mutyzmu, afazji, dysfazji, nieplynności mówienia i jąkania, analizy i syntezy słuchowej, dykcji i emisji głosu), - pedagogiki ( czytanie i pisanie, ortografia, TUS, WWR, terapia ręki, koncentracji i uwagi, pamięci), - zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, - rewalidacji, - Biofeedback, - Tomatisa. Wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera, efektywna terapia, indywidualne podejście.

avatar icon

Gabinet Logopedyczny Katarzyna Leszczyńska

 • Ostrowiec Świętokrzyski

avatar icon

Centrum Logopedyczno Terapeutyczne Magdalena Majcher

 • Busko Zdrój

Centrum Logopedyczno Terapeutyczne Magdalena Majcher. Diagnoza i terapia logopedyczna, terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zespołami genetycznymi, autyzmem i Zespołem Aspergera. Terapia EEG Biofeedback, nauka czytania Metodą Sylabową. TUS trening umiejętności społecznych.

avatar icon

Gabinet logopedyczno-terapeutyczny "GADU-GADU"

 • Staszów

Loquela

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Anna Pietruszka Logopeda

 • Ostrowiec Świętokrzyski
Grażyna

Konkretnie i pozytywnie, ogrom wiedzy, systematyczne spotkania, dziecko zachęcone do ćwiczeń.

5.0 (1 opinia)

Centrala Terapeutyczna Ligerek

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Centrum diagnozy i terapii logopedycznej neurologopedycznej Logo-Gra Patrycja Grabda

 • Opoczno

Centrum diagnozy i terapii logopedycznej, neurologopedyczej "Logo-Gra" zaprasza na zajęcia logopedyczne. Prowadzimy terapię z dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa, trudnościami komunikacyjnymi, wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy,afazja. Zajmujemy się również wczesna nauka czytania metodą sylabowa, oraz terapią dysleksji. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego, doświadczonego specjalistę: mgr Patrycja Grabda - logopeda dyplomowany, neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta miofunkcjonalny.

Logopeda Paulina Nowak

 • Nowy Korczyn

Jestem absolwentką studiów Pedagogicznych na kierunku Rewalidacja z terapią pedagogiczną , ukończyłam je na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym w Kielcach. Pragnąc rozwijać się oraz poszerzać swoją wiedzę i pasję do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi wybrałam kierunek Pedagogika z logopedią na Staropolskiej Szkołę Wyższej tam obroniłam tytuł Magistra. Kolejnym moim wyzwaniem były studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim kierunek Neurologopedia z Audiologią i foniatrią. Dodatkowe szkolenia i kursy oraz praca z dziećmi z różnymi dysfunkcjami rozwojowymi pomogły mi zdobyć doświadczenie , które owocuje teraz skuteczną pracą terapeutyczną.

Pentliczek

 • Opoczno

Usługi logopedyczne Kamila Fidala

 • Pacanów

Logopeda, neurologopeda, pedagog specjalny i polonistka. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

EPMED

 • Radom

AS Wymowy

 • Radom

Jestem dyplomowanym logopedą klinicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc diagnozę i terapię zaburzeń mowy u dzieci oraz dorosłych. Oferuję diagnozę i terapię dla osób z: - opóźnionym rozwojem mowy / alalią / SLI - wadami wymowy (zaburzona artykulacja głosek) - zaburzeniami płynności w mowie - jąkaniem - zaburzeniami komunikacji - autyzmem / zespołem Aspergera - obniżonym poziomem kompetencji językowych i komunikacyjnych. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę interdyscyplinarną oraz indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta. Zapewniam atrakcyjne pomoce terapeutyczne. Posiadam ukończone szkolenia oraz doświadczenie z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej oraz kinesiotapingu logopedycznego.

avatar icon

Gabinet logopedyczny Katarzyna Magiera

 • Miechów

Zaburzenia mowy, opozniony rozwoj mowy, wady wymowy, dysleksja, seplenienie, jąkanie itp.

avatar icon

Gabinet Logopedyczny Ewa Piotrowska

 • Olesno

Logopeda, Neurologopeda W ofercie: Diagnoza logopedyczna i neurologopedyczna dzieci, Profilaktyka logopedyczna (zapobieganie wadom wymowy), Terapia wad wymowy (seplenienia, rotacyzmu, lambdacyzmu, kappacyzmu, mowy bezdźwięcznej), Terapia opóźnionego rozwoju mowy, Niedokształcenie mowy o typie afazji dziecięcej, Terapia jąkania, AAC Zajęcia grupowe Terapia TUS Terapia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży z dysleksją, Wczesna nauka czytania metodą Symultaniczno-Sekwencyjną Diagnoza Integracji Sensorycznej

Logopeda mobilny Anna Bęben

 • Stara Błotnica

Jestem logopedą i audiologiem. Pracuję zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi, u których występuje niepłynność mówienia wynikająca z podłoża neurologicznego. W ramach usług logopedycznych oferuję: - badanie i diagnozę logopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych, - terapię logopedyczną, - profilaktykę logopedyczną, - konsultacje i porady. Oferuję dojazd do pacjentów na terenie Radomia, Białobrzegów i okolic. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapewniam indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Kraina Logopedii

 • Nowe Brzesko

Kraina Logopedii to miejsce stworzone z myślą o tych, którym potrzebne jest wsparcie w procesie komunikacji, prawidłowego rozwoju, kształtowaniu i doskonaleniu właściwej mowy oraz usuwaniu wad wymowy.

avatar icon

Gabinet logopedyczny LOGOmotywa Sylwia Cyniak

 • Tomaszów Mazowiecki

Ranking Logopedów obejmuje również takie miejscowości jak: Kielce, Cedzyna, Domaszowice, Dyminy.
więcej...
Jakiej usługi potrzebujesz?