Logopeda - Najlepsi w 2020

Najlepsi Logopedzi, 2020

432 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 432 firm
w kategorii Logopedzi Firmy

 • Dorota A.

  Polecam Logopeda Rybka z całego serca! Szybka, trafna diagnoza i szeroki zakres zadań, które nie tylko rozwiązują istotę problemu, ale też wspierają ogólny rozwój mojej córki. Zajęcia dostosowane do temperamentu dziecka, nigdy nie ma nudy, dziecko nie jest na siłę przykute do biurka, a pani Magdalena wykorzystuje tą godzinkę zajęć maksymalnie na różne sposoby, tak by dziecko było cały czas zaangażowane w pracę. Podczas spotkań wszystko jest klarownie tłumaczone również mi, jak i co robić w domu, aby efekt był jeszcze lepszy.

 • Monika S.

  Pani Agnieszka to najlepszy Logopeda, u jakiego było moje dziecko. Po wielu bezskutecznych terapiach u innych logopedów, w końcu trafiliśmy do Pani Agnieszki, która wykazała sie dużym profesjonalizmem i wspaniałym podejsciem do dziecka, które chętnie uczestniczyło w zajęciach. Po pół roku ćwiczeń moja córka mówiła już bardzo wyraźnie i nie miała seplenienia miedzyzebowego. Gorąco polecam!

 • Krystyna K.

  Dziękuję, że jesteście. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego. Polecam. Polecam. Pani Ula, wspaniałą kobieta o mega wielkim sercu. Brawo!

 • Agnieszka L.

  Bardzo zaangażowana młoda osoba. Świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicem. Wizyty u Pani Emilii to przyjemność dla mojego dziecka. O efektach można będzie mówić za jakiś czas.

 • Maciej N.

  Świetna specjalistka, z rewelacyjnym podejściem do dzieci.

Dołącz do naszych Logopedów

Działasz na rynku jako Logopeda i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • LogoPogo

  • Łazy
  Agnieszka n.

  Profesjonalizm, niewiarygodna wiedza, świetny kontakt z dzieckiem, wrodzony optymizm, poczucie humoru. Dzięki Pani Kasi zrozumiałam problemy moich dzieci pod kątem mowy co pomogło mi dodatkowo zwracać uwagę na ich rozwój, kierunek pracy również w domu. Córka wspaniałe wspomina czas spędzony z Panią Kasią i mocno pracuje nad wymową, Syn nadal będący pod opieką z chęcią ćwiczy, angażuje się, coraz lepiej radzi sobie z wymową, szczerze i z całego serca polecam!

 • LogoMed

  • Stęszew
  Monia R.

  Polecam! Pani Natalia jest zaangażowana, kompetentna i ma wspaniałe podejście do dzieci i potrafi z nimi nawiązać dobry kontakt, a co za tym idzie syn współpracuje i ćwiczy. Patrzy całościowo na dziecko i ma wiedzę nie tylko w zakresie logopedii. Po za tym po każdych zajęciach otrzymujemy bardzo dobrze przygotowane ćwiczenia do pracy w domu, które są przygotowane tematycznie jeśli chodzi o dany okres i zainteresowania dziecka. Nie brakuje również nagród w formie prezentu lub uśmiechniętej buźki. Razem z synem polecamy!

 • Katarzyna S.

  Pani Anna Koziarska bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich małych pacjentów, z pełnym zaangażowaniem stara się pomóc. Jest miła, wszystko wyjaśnia i oferuje stały kontakt w razie ewentualnych pytań. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają specjalisty godnego zaufania.

 • Logopeda Klinika Języka

  • Nowe Miasto Lubawskie
  Roman S.

  Profesjonalne podejście i terapia opierająca się na najnowocześniejszych metodach. Logopeda XXI wieku.

 • Kamilla G.

  Doceniam bardzo elastyczny sposób prowadzenia lekcji, dostosowany do moich potrzeb. Pani Krystyna jest bardzo sympatyczną osobą z dużą dozą wyrozumiałości. Gorąco polecam jej lekcje :).

 • LOGOS Aleksandra Zmudzińska

  • Warszawa
  Sandra L.

  Indywidualne podejście Pani Oli, sposób w jaki przebiegają nasze spotkania.

 • Centrum Terapii Mowy Logospec Anna Derlatka

  • Warszawa
  Anna N.

  Jestem zachwycona profesjonalizmem zajęć logopedycznych w logospec u Pani Ani. Jest bardzo cierpliwym i kompetentnym specjalistą. Córka pod opieką Pani Ani błyskawicznie zaczęła robić postępy w terapii karmienia, a wcześniej tylko butelka i kaszka. Byliśmy już u kresu wytrzymałości, na szczęście znajomi polecili logospec i terapię u pani Ani i to było najlepsze co mogło nas spotkać. Bardzo dziękuję.

 • Ultra Jerzyk

  • Poznań
  Wioletta P.

  Bardzo profesjonalna pomoc, mogę polecić z czystym sumieniem, przesympatyczna właścicielka 😊

 • Krzysztof Szczepaniak

  • Rostarzewo
  Renata M.

  Za profesjonalne podejście do zadań, doradztwo co do materiałów, i niewygórowaną cenę za wykonanie prac. Panowie są mili i uprzejmi.

 • Centrum Terapeutyczno-Artystyczne LOGOARTIS

  • Zawiercie

  Jakiś czas temu rozpoczęłam najpiękniejszą wędrówkę, jaką mogłam sobie wyobrazić. Pełną poszukiwań, niewiadomych, wzruszeń, sukcesów, ale też bólu i trudności do pokonania. Wędrówkę z własnym głosem. Zgromadzone doświadczenia, wiedza, ludzie, których poznałam i którzy mnie otaczają, specjaliści, otwarci na rozwój, a przede wszystkim na drugiego człowieka to wszystko daje mi dzisiaj szansę i motywację do tego, aby iść o krok dalej i przelewać wiedzę i umiejętności na moich podopiecznych. Zapraszam do współpracy. Anna Kalińska (Peterek) #logopeda #Zawiercie #terapialogopedyczna #lekcjeśpiewu #rytmika #logorytmika Nasza specjalność to terapia logopedyczna, nauka śpiewu, nauka gry na saksofonie, zajęcia umuzykalniające, rytmika, logorytmika,

 • Clinicus - gabinet logopedyczny

  • Ożarów Mazowiecki

  Zapraszam na DARMOWE konsultacje logopedyczne! Oferta dla dzieci: -diagnoza logopedyczna i neurologopedyczna -wczesna interwencja logopedyczna -terapia zaburzeń mowy i komunikacji (m.in ASD - spektrum autyzmu,alalia, afazja, niepełnosprawność intelektualna, Zespół Downa) -terapia opóźnionego rozwoju mowy -terapia wad wymowy -profilaktyka zaburzeń mowy -terapia pedagogiczna (trudności w czytaniu i pisaniu) -trening słuchowy (metoda Warnkego) -trening funkcji poznawczych Oferta dla młodzieży i dorosłych: -diagnoza i terapia zaburzeń mowy i komunikacji -rehabilitacja mowy -trening funkcji poznawczych (RehaCom) Kilkunastoletnia praktyka zawodowa w placówkach oświatowych (szkoła specjalna, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, poradnia

 • Usługi Logopedyczne

  • Obora

  ZAKRES USŁUG: -Diagnoza i stymulacja odruchów oralnych u noworodków i niemowląt w przypadku zaburzeń ssania - Terapia karmienia -Ocena neurologopedyczna warunków anatomicznych u noworodków, niemowląt i małych dzieci -Diagnoza i terapia zaburzeń komunikacji u dzieci ze spektrum autyzmu, z dysfazją, alalią, z uszkodzeniami OUN, wadami genetycznymi -Diagnoza i terapia problemów artykulacyjnych u dzieci i dorosłych ( seplenienia, rotacyzmy, mowa bezdźwięczna i in.) -Ocena funkcji fizjologicznych aparatu oralnego ( oddychanie, połykanie, pozycja spoczynkowa) oraz terapia zaburzeń tych funkcji -Diagnoza i terapia afazji

 • Gabinet Logopedyczny "Terapia Słowa" Sylwia Piekło-Wojs

  • Bochnia

  Oferuję diagnozę i terapię neurologopedyczną/logopedyczną dzieci oraz osób dorosłych. Prowadzę terapię: opóźnionego rozwoju mowy, wad wymowy, niedokształcenia mowy o typie afazji, dysleksji i innych. Pracuję z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Konsultuję noworodki i niemowlęta. Jestem instruktorem Polskiej Szkoły Masażu Shantala - prowadzę warsztaty z masażu niemowląt. Zajmuję się także terapią miofunkcjonalną dla pacjentów powyżej 9. roku życia. Serdecznie zapraszam do kontaktu! Sylwia Piekło-Wojs neurologopeda, terapeuta miofunkcjonalny, instruktor Polskiej Szkoły Masażu Shantala tel. 694-458-623

 • Gabinet logopedyczny dla dzieci "Logopestka"

  • Bielsko-Biała

  Gabinet logopedyczny dla dzieci "Logopestka" Joanna Rotyńska specjalizuje się w pracy z małymi dziećmi oraz dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy oraz innymi zaburzeniami mowy i komunikacji, a także w terapii ręki i zaburzeń motoryki małej. Zapraszam dzieci od 2 roku życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież. Zadzwoń i zarejestruj się na wizytę.

 • Prywatna praktyka logopedyczna Angelika Stachowska

  • Gniezno

  Oferuję dodatkowe wsparcie w terapii mowy i wymowy, konsultacje neurologopedyczne, sesje terapeutyczne w przyjaznej atmosferze . Pomoc w przypadku jąkania, czy trudnościami spowodowanymi uszkodzeniami neurologicznymi.

 • Magdalena Zawko

  • Jawor

  Terapie z zakresu pedagogiki specjalnej, logopedii, kinezjologii edukacyjnej. Profilaktyka logopedyczna. Pomoc osobom ze specyficznymi zaburzenia językowymi. Korygowanie wad wymowy. Wprowadzanie alternatywnych form komunikacji u osób z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Terapia jąkania. Terapia opóźnionego rozwoju mowy. Terapia afazji. Masaże logopedyczne. Terapia zaburzeń ze spektrum autyzmu. Zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych dysleksją. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka /kształcenie specjalne. Wsparcie dla rodzin osób z niepełnosprawnością. Profil dominacji mózgu. Integracja odruchów.

 • FIDESS Gabinet logopedyczny Biofeedback EEG

  • Nowy Wiśnicz

  FIDESS Gabinet logopedyczny Biofeedback EEG oferuje zakres usług: logopedycznych, pedagogicznych, badanie słuchu obwodowego, diagnozę i terapię centralnego przetwarzania słuchowego oraz terapię Bifeedback EEG (Neurofeedback). Naszym klientem może zostać zarówno dziecko, jak i osoba dorosła. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie medycznym. Posiadamy niezbędne certyfikaty. Pracujemy z dziećmi z grupy ryzyka dysleksji oraz dyslektykami, pomagamy w nauce czytania i pisania. Wspomagamy rozwój osób niesłyszących i mających niedosłuch. Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję fachowej opieki logopedyczno-pedagogicznej.

 • Gabinet diagnozy i terapii logopedycznej Katarzyna Konieczna

  • Wieluń

  Jesteśmy dla Ciebie, jeśli poszukujesz usług typu diagnoza i terapia logopedyczna, opóźniony rozwój mowy, wczesne wspomaganie rozwoju, zaburzenia mowy. Wykonujemy zlecenia od 2004. Obszarem naszej działalności jest Wieluń, powiat wieluński, województwo łódzkie. Zachęcamy do kontaktu.

 • Logopeda audiolog

  • Ciechanów

  Logopeda audiolog Nazywam się Maria Pietrzak i jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego (kierunek: logopedia z fonoaudiologią. Mam doświadczenie pracy z dziećmi z ubytkami słuchowymi oraz różnymi zaburzeniami neurologicznymi. Moim zainteresowaniem jest bilingwizm oraz praca z różnymi wadami wymowy. Dodatkowo pracowałam z dziećmi w ramach wczesnego wspomagania. Dlatego wiem, jak ważne jest indywidualne dostosowanie terapii do każdego pacjenta – pod Ciebie. Moja praca stale wymaga abym pogłębiała swoją wiedzę, dlatego obecnie kontynuuję naukę na Uniwersytecie Adama Mickiewicz w Poznaniu, aby na innej uczelni poznać metody i perspektywy od innych wybitnych doktorów i profesorów. Jeśli chcesz poprawić swoje wysławianie się lub emisję

 • Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne. Dr Małgorzata Kowalczyk

  • Kielce

  Diagnostyka, terapia logopedyczna i neuroterapia. Pomoc terapeutyczna i logopedyczna osobom z afazja, autyzmem, jakaniem, opoznionym rozwojem mowy, ktore mowia nie wyraznie lub mowa nie rozwija sie, osobom po udarach, wypadkach, operacjach z powodu guza mozgu, ktore wymagaja neurorehabilitacji.Programowanie terapii i neurorehabilitacja dzieci z trudnościami w koncentracji, uwadze sluchowej, trudnosciami w czytaniu i pisaniu.

 • mgr Joanna Wołoszyn logopeda, neurologopeda

  • Sosnowiec

  Usługi w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej i neurologopedycznej Wczesna interwencja logopedyczna Diagnoza i terapia wad wymowy Profilaktyka zaburzeń mowy Usprawnienie komunikacji i stymulacja rozwoju mowy

 • Terapia logopedyczna

  • Wyry

  Nasza firma realizuje usługi typu wady wymowy u dzieci 3-12 lat , opóźniony rozwój mowy. Wykonujemy zlecenia od 2014. Obszarem naszej działalności są Tychy, Mikołów, Bieruń, Bielsko-Biała. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Do-gadanka Katarzyna Płodziszewska

  • Legionowo

  Zajęcia logopedyczne z Do-gadanką są profesjonalnie przygotowane, miła atmosfera zachęca dziecko do pracy, a rodzic zawsze może liczyć na kilka słów prawdy na temat efektów terapii. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do współpracy!

 • Gabinet Logopedyczno Psychologiczny Logo-Ratio

  • Piaseczno

  Zakres usług logopedycznych -profilaktyka logopedyczna -diagnoza -terapia wad wymowy i zaburzeń komunikacji -wczesna interwencja logopedyczna Zakres usług psychologicznych - diagnoza inteligencji, osobowości i dysleksji - konsultacje - terapia dzieci, młodzieży i dorosłych - terapia dyslektyczna - warsztaty dla rodziców - trening koncentracji uwagi Prowadzimy także warsztaty doszkalające dla rodziców. 05-500 Piaseczno Ul. Chyliczkowska 4C kontakt: Marta Kozdrój Logopeda 663 903 980 logopeda@logo-ratio.pl Patrycja Augustynopolska Psycholog 697 170 997 psycholog@logoratio.pl GODZINY OTWARCIA PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 14:00 -17:30 PIĄTEK 15:00 – 17:30 Istnieje również możliwość umówienia wizyty w innych godzinach, wówczas termin

 • Gabinet Neurologopedyczny Papuga

  • Katowice

 • Centrum Logopedyczno Terapeutyczne Magdalena Majcher

  • Busko Zdrój

  Centrum Logopedyczno Terapeutyczne Magdalena Majcher. Diagnoza i terapia logopedyczna, terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zespołami genetycznymi, autyzmem i Zespołem Aspergera. Terapia EEG Biofeedback, nauka czytania Metodą Sylabową. TUS trening umiejętności społecznych.

 • Gabinet Logopedyczne Monika Święs-Michalik

  • Bytom

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2000. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Bytom. Dostępne w nas usługi to afazja, dyzartria, autyzm, wady wymowy, oligofazja. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 • Neurologopeda Daria Uzdowska

  • Brodnica

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to diagnoza i terapia logopedyczna/ neurologopedyczna dzieci i dorosłych. ● terapia wad wymowy ● terapia opóźnionego rozwoju mowy ● terapia mowy i języka u osób z autyzmem z połączeniem terapii behawioralnej ● terapia jąkania ● terapia zaburzeń mowy po incydentach neurologicznych - afazja i dyzartria ● terapia zaburzeń głosu, na terenie Brodnica, Jabłonowo Pomorskie Kontakt tel. 723 525 325

 • Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka I Dorosłych

  • Stargard

  Nazywam się Grażyna Chudzik i jestem psychologiem klinicznym/ neurologopedą i terapeutą poznawczo-behawioralnym. Obecnie pracuję w Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Dorosłych "Centrum" to moja firma, którą budowałam od samego początku. Jest moim zawodowym domem i miejscem, w którym czuję się spełniona. Terapia zaburzeń to obszar pracy, który jest mi najbliższy.

 • Justyna Młynek-Łaska - logopeda

  • Kalisz

  Logopeda, polonista - tajniki mowy i języka nie stanowią dla mnie problemu. Pracuję z dziećmi z kłopotami językowymi, zaburzeniami mowy, problemami w komunikacji, które są skutkiem różnego rodzaju zespołów genetycznych, chorób i nieprawidłowości w rozwoju. Zajęcia z dojazdem do domu.

 • Nauka Wymowy Justyna Leśniak

  • Łódź

  Gabinet logopedyczny w Łodzi dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzi Justyna Leśniak – logopeda, neurologopeda i pedagog.

 • LogoMed

  • Zaniemyśl

  LOGOMED to firma medyczna oferująca pełen zakres opieki logopedycznej, zajmująca się nowoczesną rehabilitacją mowy. Prowadzimy szeroki zakres diagnostyki logopedycznej, obejmujemy pomocą diagnostyczną i terapeutyczną dzieci i osoby dorosłe. Pracujemy efektywnie zarówno z osobami doświadczającymi zaburzeń mowy w wyniku stanów chorobowych, jak też z osobami pragnącymi zwiększyć wydajność aparatu mowy.

 • Logostra

  • Łódź

  Logopeda Łódź Klaudia Ostrowska . Oferuje diagnozę , zajęcia , terapie logopedyczną z dojazdem do pacjenta. Na terenie Łodzi i okolic. Zapraszam do zapoznania się z opiniami google oraz kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty. https://logostra.pl

 • Coach mowy - Centrum terapii i rozwoju mowy

  • Wałbrzych

  Terapia Zespołu Aspargera w obszarze komunikacji , Trening umiejętności społecznych wraz z integracja sensoryczna . Podejście holistyczne .

 • Gabinet Logopedyczny "LogoGadka"

  • Nowy Sącz

 • Gabinet logopedyczny Tomasz Bobrowski ul. DEHNELÓW 40 POK 15 41-250 CZELADŹ

  • Czeladź

  Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to opóźnienie rozwoju mowy, autyzm, rozszczep podniebienia, eeg biofeedback, elektrostymulacja, na terenie Czeladź.

 • Gabinet Neurologopedii Dziecięcej PRACOWNIA MOWY

  • Łańcut

  Zajmuję się terapią logopedyczną dzieci od urodzenia do wieku szkolnego. Prowadzę wczesną interwencję logopedyczną, terapię zaburzeń rozwoju mowy o różnorakiej etiologii i terapię wad wymowy.

 • Logopeda

  • Bartoszyce

  Usługi, które zapewnia nasza firma to terapia wad wymowy. Wykonujemy zlecenia od 2011. Obszarem naszej działalności są Bartoszyce, Biskupiec. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Mobilny Gabinet Neurologopedyczny Maria Szlachciak

  • Grodzisk Wielkopolski

 • Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju "Dobry Start" Anna Grzybicka

  • Działdowo

  Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju "Dobry Start" Anna Grzybicka. Centrum to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla nich przeznaczone. Bogata oferta zajęć! Zapraszamy!

 • Gabinet Logopedyczne Monika Święs-Michalik

  • Bytom

 • Atelier Terapeutyczno Edukacyjne Lidia Rydel

  • Myszyniec

 • Gabinet Logopedyczno-Terapeutyczny Katarzyna Książek

  • Głogów

 • Logopeda Terapeuta Si

  • Zawiercie

 • Gabinet Neurologopedyczny

  • Sucha Beskidzka

  Terapia neurologopedyczną osób po udarach, urazach mechanicznych jak również dzieci w różnym wieku.