Logopeda - Najlepsi w 2023

Najlepsi Logopedzi, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Logopeda - ranking firm 2023

Oto ranking najlepszych Logopedów w 2023 r. wybranych z 883 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 212 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Logopeda
Hanna G.

Z czystym sumieniem polecamy terapię u Pani doktor! Pani Kasia to świetny specjalista. Nawiązuje niesamowitą relację z dzieckiem, tworzy miłą i bezstresową atmosferę, zachęca dziecko do ćwiczeń (które szybko przynoszą rezultaty). Terapia odbywa się w bardzo komfortowych warunkach (gabinet jest przepiękny) - dziecko ćwiczy, a rodzic pije pyszną kawę i przypatruje się zajęciom. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Kamila P.

Przedszkole zasugerowało, żeby syn uczęszczał na zajęcia logopedyczne. Szukając dobrego specjalisty w tej dziedzinie trafiłam do Pani Emilii. Jest praktykiem o szerokim wachlarzu specjalizacji, już po kilku tygodniach u synka widzieliśmy ogromną poprawę w wypowiadaniu problematycznych dla niego głosek, zauważyli to również nasi najbliżsi. Syn zawsze bardzo chętnie jeździ na cotygodniowe spotkania, wychodzi uśmiechnięty, z radością opowiada o przebiegu zajęć. Metody pracy są świetnie dobrane do wieku i możliwości dziecka, wzbogacone o najnowsze technologie pomocne w prowadzeniu terapii. Korzystamy z usług Pani Emilii około roku.

5.0 (11 opinii)
Sylwia L.

Doskonały logopeda. Posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Potrafi zainteresować dziecko zadaniem. Sprzęt z którego korzysta Pani Magdalena w pracy z dzieckiem jest profesjonalny, a przygotowane materiały nawiązują do zainteresowań dziecka, nie powtarzają się. Dziecko nie nudzi się, miła ciepła wrażliwa osoba. Polecam z całego serca. Efekty super, moja córka zrobiła ogromne postępy, każde zajęcia przynoszą efekty. Przez dwa lata współpracy z Panią Magdalena nasza córka zawsze wraca zadowolona uśmiechem i chętna do pracy. Idziemy cały czas do przodu.

5.0 (4 opinie)
Bożena D.

Pani Ania to bardzo ciepła, profesjonalna i sympatyczna osoba o nieskończonych pokładach chęci i pomysłów do wykonywanej pracy. Zaraża pozytywnym nastawieniem, motywacją, uśmiechem. Posiada ogromną cierpliwość i wspaniale pracuje z dziećmi, które ją uwielbiają! Terapia jest prowadzona w formie zabawy, a efekty są niesamowite! Nasz synek trafił do Pani Ani mówiąc zaledwie 3 słowa. Po paru miesiącach zaczęły pojawiać się nowe słowa, coraz więcej słów, aż w końcu zdania. Po około pól roku wspólnej pracy nasz syn dorównał mową swoim rówieśnikom i wykonał niesamowity progres. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko co zrobiła dla nas Pani Ania, za to, że tak mocno w nas wierzyła i pokazała drogę którą mamy zmierzać do celu. I udało

5.0 (19 opinii)
Krystyna K.

Dziękuję, że jesteście. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego. Polecam. Polecam. Pani Ula, wspaniałą kobieta o mega wielkim sercu. Brawo!

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Logopedów

Działasz na rynku jako Logopeda i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

avatar icon
Magdalena B.

Pani Małgorzata to świetny specjalista i ogromnie sympatyczna osoba. Polecam za super podejście do dziecka.

5.0 (3 opinie)
Ewa L.

Kompleksowa praca nad trudnościami u dziecka. Indywidualne i podmiotowe traktowanie dziecka, pozytywne wzmacnianie. Pani dr. Małgorzata bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Z pewnością polecam.

5.0 (5 opinii)
Monia R.

Polecam! Pani Natalia jest zaangażowana, kompetentna i ma wspaniałe podejście do dzieci i potrafi z nimi nawiązać dobry kontakt, a co za tym idzie syn współpracuje i ćwiczy. Patrzy całościowo na dziecko i ma wiedzę nie tylko w zakresie logopedii. Po za tym po każdych zajęciach otrzymujemy bardzo dobrze przygotowane ćwiczenia do pracy w domu, które są przygotowane tematycznie jeśli chodzi o dany okres i zainteresowania dziecka. Nie brakuje również nagród w formie prezentu lub uśmiechniętej buźki. Razem z synem polecamy!

5.0 (11 opinii)
Małgorzata K.

Pani Kamila to wykwalifikowany specjalista jest na bieżąco z nowinkami w branży logopedycznej, cały czas się rozwija. W gabinecie Pani Kamili nie znajdziecie lustra przy którym inni logopedzi robią "dziwne miny". Pani Kamila przeczy stereotypowi logopedy. Jesteśmy pod wrażeniem nowoczesnego podejścia do terapii, nowych technik. Efekty pracy widać jak na dłoni.

5.0 (8 opinii)
Magda K.

Pani Dominika jest świetną specjalistką, a przede wszystkim jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, nawet w bardzo trudnych przypadkach stara się dostosować do dziecka i wybrać odpowiednią i indywidualną formę zajęć. Do tego jest osobą niezwykle cierpliwą i ciepłą. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, są ciekawe i urozmaicone. Cieszę się, że spotkałam na naszej drodze tak życzliwą i miłą osobę jaką jest Pani Dominika. Polecam z całego serca.

5.0 (2 opinie)

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii dr Grzegorz Hryniewicz

 • Zielona Góra
Katarzyna P.

Pan doktor bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega problem jąkania, wdrożył terapię, która jest skuteczna. Czuję się teraz rewelacyjnie. Dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Gabinet logopedyczny mgr Anna Wójcik

 • Gorzów Wielkopolski
Anita C.

Rozmowy przebiegały bardzo miło, zostało mi wszystko wyjaśnione, a co do zajęć - Pani Anna jest przesympatyczna osoba z cudownym podejściem do dzieci. Synek nie może się doczekać kiedy przyjdzie dzień zajęć i będzie mógł ćwiczyć z Panią Ania. Polecamy w 100%.

5.0 (1 opinia)

Gabinet logopedyczny Bernadetta Bieś

 • Stalowa Wola
Anna K.

Pani Bernadetta jest bardzo dobry logopeda. Jest to mój trzeci logopeda, lecz dopiero Ona wyprowadziła mnie z wady wymowy. Obecnie mam trudności w czytaniu i pisaniu i jestem nadal prowadzona przez panią mgr i efekty są bardzo dobre polecam wszystkim mgr Bernadette.

5.0 (5 opinii)

SUBTENO Centrum Diagnozy i Terapii

 • Bochnia
Dorota K.

Bardzo profesjonale podejście, zajęcia bardzo ciekawe i atrakcyjne dla dzieci. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Agnieszka Sznigir logopeda

 • Tczew
Monika S.

Pani Agnieszka to najlepszy Logopeda, u jakiego było moje dziecko. Po wielu bezskutecznych terapiach u innych logopedów, w końcu trafiliśmy do Pani Agnieszki, która wykazała sie dużym profesjonalizmem i wspaniałym podejsciem do dziecka, które chętnie uczestniczyło w zajęciach. Po pół roku ćwiczeń moja córka mówiła już bardzo wyraźnie i nie miała seplenienia miedzyzebowego. Gorąco polecam!

5.0 (5 opinii)

TULI

 • Łódź
Anna

Wizyta została dość szybko i sprawnie ustalona, Pani logopeda bardzo sympatyczna z podejściem do dziecka. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Mówię Wam

 • Kielce
Julia P.

profesjonalizm, zaangażowanie, podejście holistyczne do pacjenta, bardzo polecam!

5.0 (1 opinia)

Klinika Mowy - Neurologopeda, logopeda

 • Łódź
Anita F.

Super podejście, duża wiedza i całościowe spojrzenie na dziecko.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Weronika Neurologopeda

 • Gdynia
Marta R.

Córka chodziła, Pani Weronika podchodzi bardzo solidnie i indywidualnie. Widać chęć nauczenia dziecka. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Radość Mówienia

 • Płock
Agnieszka L.

Bardzo zaangażowana młoda osoba. Świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicem. Wizyty u Pani Emilii to przyjemność dla mojego dziecka. O efektach można będzie mówić za jakiś czas.

5.0 (1 opinia)

Anna Pietruszka Logopeda

 • Ostrowiec Świętokrzyski
Grażyna

Konkretnie i pozytywnie, ogrom wiedzy, systematyczne spotkania, dziecko zachęcone do ćwiczeń.

5.0 (1 opinia)

Anna Koziarska - neurologopeda

 • Kielce
Katarzyna S.

Pani Anna Koziarska bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich małych pacjentów, z pełnym zaangażowaniem stara się pomóc. Jest miła, wszystko wyjaśnia i oferuje stały kontakt w razie ewentualnych pytań. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają specjalisty godnego zaufania.

5.0 (7 opinii)

Prywatny Gabinet Logopedyczny CRiTM PeJte

 • Opole
Ma C.

Polecam. Profesjonalne podejście do problemu pacjenta.

5.0 (1 opinia)

Justyna Wojtyś logopeda

 • Kielce
Anna I.

Wspaniała specjalistka, doskonały kontakt z dzieckiem, ogromną wiedzą, doświadczenie, oraz uważność na potrzeby małego pacjenta.

5.0 (3 opinie)

Nauka Wymowy Justyna Leśniak

 • Łódź
Nikodem K.

Logopeda ze świetnym, indywidualnym podejściem do każdego pacjenta!

5.0 (2 opinie)

LogoPogo

 • Łazy
Agnieszka n.

Profesjonalizm, niewiarygodna wiedza, świetny kontakt z dzieckiem, wrodzony optymizm, poczucie humoru. Dzięki Pani Kasi zrozumiałam problemy moich dzieci pod kątem mowy co pomogło mi dodatkowo zwracać uwagę na ich rozwój, kierunek pracy również w domu. Córka wspaniałe wspomina czas spędzony z Panią Kasią i mocno pracuje nad wymową, Syn nadal będący pod opieką z chęcią ćwiczy, angażuje się, coraz lepiej radzi sobie z wymową, szczerze i z całego serca polecam!

5.0 (4 opinie)

Kinga Rzuchowska prywatny gabinet neurologopedyczny

 • Skarżysko-Kamienna
Jolanta W.

Współpraca z panią logopedą przebiegła pomyślnie. Jest to osoba ciepła i pogodna która kompetentnie i profesjonalnie podeszła do problemu wymowy mojego syna. Poświęciła tyle czasu ile było potrzeba. Słychać wyraźną poprawę w mowie. Polecam panią Kingę.

5.0 (6 opinii)

Logopeda, Neurologopeda Paulina Łataś

 • Kielce
Agnieszka Ś.

Byłam u Pani Pauliny z moim 3 latkiem, bardzo dokładny wywiad, przemiła atmosfera, dobra diagnoza, którą potwierdziło badanie słuchu. Polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Głos i Mowa Gabinet logopedyczny Joanna Drzewucka-Bujak

 • Włocławek
Olga C.

Do pani Asi trafiliśmy z 6 latkiem, który nieprawidłowo wymawiał głoskę "r". Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do dziecka problemy logopedyczne są już za nami. Pani Asia to osoba bardzo sympatyczna, otwarta, uśmiechnięta i cierpliwa. Syn bardzo szybko nawiązał z nią kontakt i nie mógł doczekać się kolejnych spotkań. Dzięki dobrze dobranym skutecznym ćwiczeniom realizowanym w gabinecie i tym zadawanym do domu efekty były widoczne już po kilku wizytach, a po ok. 8 miesiącach syn z sukcesem zakończył terapię. Kompetencja, wiedza, zaangażowanie, świetny kontakt z dzieckiem i rodzicami to na pewno cechy Pani Asi. Bardzo gorąco polecam.

5.0 (14 opinii)

NEUROlogopeda Iga Nowińska

 • Nowe Miasto Lubawskie
Patrycja E.

Pełen profesjonalizm! Polecam z całego serca, synek uwielbia zajęcia już po 2 wizytach widzimy efekty pracy. ☺️

5.0 (5 opinii)

Sensplay centrum wspierania rozwoju dziecka Aleksandra Czonstke

 • Kosakowo
Anna B.

Profesjonalizm, uśmiech, a najbardziej efekty i to jak mój syn upomina się o następne spotkanie z Panią Olą :)

5.0 (1 opinia)

Logopedia Dialog Dorota Bielińska

 • Bochnia
Mieszko S.

Świetne podejście do dzieci jak i dorosłych. Pani Dorota posiada wiele ciekawych i atrakcyjnych pomocy, dzięki czemu potrafi skutecznie uprzyjemnić terapię.

5.0 (1 opinia)

Barbara Woźniak

 • Szczecin
Ewa W.

Świetna specjalistka, przyjaciółka dzieciaków (moja córka nie mogła się doczekać każdej środy z Panią Basią, a dziecko, które wychodziło z zajęć przed nami, mówiło, że nie chce już kończyć), a do tego bardzo pogodny i przyjemny człowiek. Bardzo dobry kontakt z rodzicami- P. Basia wszystko tłumaczyła, radziła i opowiadała o postępach. Jednym słowem: polecam!

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Anna Ratajczak

 • Poznań
Kacper C.

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, jestem bardzo zadowolony.

5.0 (1 opinia)

Tell&Fun Gabinet opieki i terapii logopedycznej

 • Szczecin
Mariusz B.

Pani, a właściwie ciocia, Jolanta to miła, kontaktowa osoba z naturalnym darem "podejścia" do dzieci. Zainteresuje każdego! Zajęcia są ciekawe, pełne gier, zabaw, eksperymentów. Za każdym razem na dziecko czeka coś nowego. Sam gabinet jest jasny, czysty, zadbany, higieniczny i jakże przytulny. Wszystkie pomoce naukowe nowe, zadbane, estetyczne. Pani Jolanta to wspaniała specjalistka w swojej dziedzinie! Tworzy atmosferę sprzyjającą nauce i ćwiczeniom, a przy tym dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Syn jest zachwycony, chętnie bierze udział w zajęciach. Polecamy gabinet logopedii Tell&Fun z czystym sumieniem.

5.0 (2 opinie)

Agnieszka Caban

 • Kozienice
Karolina S.

Profesjonalne podejście do małego pacjenta. Pani Agnieszka to pełna empatii i cierpliwości specjalistka. Szczerze polecam!

5.0 (1 opinia)

Centrum Edukacji Teddy

 • Gdańsk
Julia J.

Główna zasługa pani Oli, dzięki której nie posiadam już bariery językowej oraz widzę ogromny postęp. Jedna z najlepszych nauczycielek, na którą mogłam trafić i długo nie zmienię miejsca nauki. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego, czy też ją polepszyć.

5.0 (3 opinie)

Zdrowie Odnowa

 • Poznań
Krystyna K.

Polecam tę przychodnię ze względu na krótkie terminy, punktualność przyjęć , lokalizację i parking obok. Przystosowana do przyjęć osób niepełnosprawnych. Personel miły, przyjazny pacjentowi z profesjonalnym podejściem. Zapewnia komfort psychiczny. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

5.0 (4 opinie)

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Mateusz Romanowski

 • Poznań
Marta D.

Polecam, fizjoterapię w centrum na Łomżyńskiej.

5.0 (2 opinie)

Nan-Pur

 • Szczecin
Marek W.

Polecam firmę. Pełen profesjonalizm, rzetelne doradztwo, bardzo wysoka jakość usługi. Montaż klimatyzacji bardzo przemyślany i wykonany profesjonalnie i czysto. Serdecznie polecam współpracę z firmą Nan-Pur Pozdrawiam Panie Arku

5.0 (4 opinie)

LOGOS Aleksandra Zmudzińska

 • Warszawa
Sandra L.

Indywidualne podejście Pani Oli, sposób w jaki przebiegają nasze spotkania.

5.0 (1 opinia)

Ośrodek Szkolenia Kierowców EKSPERT

 • Słupsk
Bohdan A.

Bardzo dobry i doświadczony instruktor, indywidualne podejście do każdego kursanta, ponieważ pochodzę z Ukrainy, wydawało mi się, że będzie to bardzo trudne ze względu na barierę językową, ale dzięki naszemu instruktorowi czas na zajęcia teoretyczne i praktyczne zleciał tak szybko, że nie rozumiałem, jak już kupiłem sobie samochód. Teorię zdałam za pierwszym razem i bez żadnego błędu, a to wielka zasługa Wojciecha. Dlatego polecam tę szkołę jazdy wszystkim moim przyjaciołom i znajomym.

5.0 (3 opinie)

ULTRA JERZYK AGATA STASZCZYK

 • Poznań
Mirosław K.

Pani Agata super fizjoterapeutka bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów przy tym jest bardzo miła, uprzejma, wrażliwa i zawsze pomaga ulżyć w bólu. Stronę jednak należy zaktualizować bo niektóre informacje są już nie aktualne.

5.0 (2 opinie)

Utk Wala Krystyna

 • Mikstat
Kateryna P.

Pani Krystyna jest bardzo kompetentna i rzetelna, po raz pierwszy udało się znaleźć osobę, która spełniła wszystkie oczekiwania. Co dotyczy serwisu BUKI, to trafiłam na niego całkiem przypadkowo i pozostałam bardzo zadowolona z tego powodu.

5.0 (5 opinii)

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed

 • 45 - 472 Opole
Piotr K.

Wszystko na wysokim poziomie. Dobry kontakt z rejestracją, wizyta online odbyła się punktualnie i bez problemów. Pan Doktor rzeczowo i konkretnie wytłumaczył źródło problemu. Polecam wizyty w Centrum.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Gabinet Psychoterapia Psycho logopedia

 • Rybnik
Katarzyna B.

Polecam gabinet Psychoterapia Psycho logopedia. Wysoki profesjonalizm w połączeniu z miłą osobowością. Bardzo dobry Psychoterapeuta , pierwsze spotkanie i już wiele rzeczy zrozumiałam. Serdecznie polecam

5.0 (1 opinia)

Akademia Rozwoju LOOK

 • Katowice
Aleksandra R.

Zdecydowanie polecam - bardzo dobry logopeda. Katowice mają wiele gabinetów logopedycznych, ale ten jest najpiękniejszy. Idealnie dopasowany wystrój pod dzieci, córka z chęcią chodzi na zajęcia. To mówi wszystko za siebie.

5.0 (1 opinia)

Ośrodek Terapii Neurorozwojowej "Poczuj Sam"

 • Kowal
Basia W.

Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za opiekę nad nasz synem. Personel ośrodka fantastyczny bardzo pomocny oraz zaangażowany w rozwój dziecka. Syn robi duże postępy i to dla nas jest najważniejsze. Jak usłyszy że dziś jedziesz do Cioci Izy to radość od samego rana doczekać się nie może najchętniej by z tamtąd nie wychodził.

5.0 (3 opinie)

Gabinet Logopedyczny Magdalena Golub

 • Lębork
Laura J.

Profesjonalne podejście do pacjenta, perfekcyjna diagnostyka, skuteczność doskonała. Pani Magdalena ma rewelacyjne podejście do dzieci. Cudowna kobieta o dobrym sercu. Polecam serdecznie!

5.0 (5 opinii)

PrzeMowa Oliwia Dzwonnik

 • Łódź
Maciej N.

Świetna specjalistka, z rewelacyjnym podejściem do dzieci.

5.0 (1 opinia)
Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Logopeda w innych miejscowościach

Jakiej usługi potrzebujesz?