Lipno

Nie wiesz jak najszybciej zestawić oferty kilku docenianych firm z Lipna i województwa kujawsko-pomorskiego? Chcesz zobaczyć cennik specjalistów w Twojej okolicy? Oferteo już od 2008 roku zaprasza do siebie dobrych profesjonalistów z obszaru i łączy ich z gotowymi do współpracy Klientami, którzy szukają różnych usług czy towarów. Na dzień dzisiejszy w Lipnie swoje usługi w Oferteo oferuje już 656 specjalistów najwyższej klasy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1 (skala od 1 do 5). Szybko i sprawnie, dzięki bogatej ofercie w 602 branżach, w ostatnim czasie dopasowaliśmy 519 kupujących i zlecających z naszymi specjalistami, przez serwis przesłano aż 1 738 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 1 738 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe kategorie to baseny, pływalnie, wypożyczanie sprzętu gastronomicznego, przeprowadzki zagraniczne, komputery, telefony, internet, usługi, aranżacja i wystrój wnętrz Teraz bardzo szybko poznasz odpowiedniego wykonawcę z Lipna. Pierwsze propozycje możesz poznać w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Lipno

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Lipna

ZAKŁAD BUDOWLANY Konstrukcje drewniane-ciesielstwo Krzysztof Olewinski

Zbyszek P., Warszawa

List Referencyjny Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż jest mi bardzo miło, że mogę napisać kilka zdań o mojej współpracy z panem Krzysztofem Olewińskim i jego ekipą budowlaną. Na początku zeszłego roku podjąłem decyzję o budowie wymarzonego domku z bala. Rozpocząłem, więc poszukiwania odpowiedniego wykonawcy. Rozmawiałem z wieloma firmami i przyznać trzeba, że wybór był nie łatwy. Dałem również ogłoszenie na jednym z portali dla budujących domy o poszukiwaniu wykonawcy. Odpisał na nie Pan Krzysz...

ZAKŁAD BUDOWLANY Konstrukcje drewniane-ciesielstwo Krzysztof Olewinski

Ewa F., Słupno

Sarbinowo 24.05.2016 > List Referencyjny Pan Krzysztof Olewiński budował u nas na działce w Sarbinowie gm. Mielno domki drewniane o konstrukcji szkieletowej. Są to domki pod wynajem. Tak sumiennego i uczciwego człowieka jak Pan Krzysztof i jego pracownicy, to u mnie na budowie nie było. Pan Krzysztof, to świetny fachowiec zawsze doradzi - po prostu buduje tak, jak dla siebie. Zarówno Pan Krzysztof jak i jego ekipa potrafią zrobić coś z niczego, a wy...

FIRMA SKIBIŃSKI - ZBIGNIEW SKIBIŃSKI

Krzysztof C., Mazańcowice

Z Firmą Skibiński zetknąłem się kilka lat temu, kiedy poszukiwałem wykonawcy, wymarzonego drewnianego domu z bala. Od samego początku, już na etapie projektowania, pan Zbigniew Skibiński służył radą i podpowiadał, na co należy zwrócić szczególną uwagę. W czasie budowy, ekipa budowlana wykazała się starannością, pracowitością i fachowością. Dom został wybudowany w terminie, a jakość wykonania oceniam bardzo wysoko. Tę wysoką jakość potwierdziły też osoby (rzeczoznawcy) odbierające dom po jego wy...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Lipna

Węgiel ekogroszek, 2t, docelowo 5t co roku, Lipno

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 5t. Wymagania dodatkowe: dobrej jakości, mało popiołu, kaloryczny, suchy przede wszystkim. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Krzysztof B., węgiel ekogroszek.

Zapotrzebowanie na pellet drzewny, 100t co miesiąc, Lipno

Ilość: 100t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: comiesięczny zakup. Wymagania dodatkowe: Zakup w okresie zimowym łącznie ok 100Mg. Termin zakupu: jak najszybciej.

Piotr R., pellet drzewny.

Zlecenie na kolektor słoneczny, do 150m2, Lipno

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody. Liczba mieszkańców domu: 3-4 osoby. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: do 150m2. Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Jakub W., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Lipno

Przedmiot sprawy: prawo karne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Mój partner został pomówiony przez dwóch wspoloskarzonych o kradzież, ma już z tego samego paragrafu wyrok i jest w zk, nie ma innych dowodów w tej sprawie. Chciałby ubiegać się o uniewinnienie. Termin nawiązania współpracy: w ciągu miesiąca.

Weronika T., adwokaci.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 50000zł, Lipno

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: nie, ale nie jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy, wynajem lub zakup lokalu. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. I...

Magdalena D., fundusze i dotacje unijne.

Zakup 6 - 15szt. okien, PCV, Lipno

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien (bez montażu). Liczba okien: 6 - 15. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Marcin Ł., okna.