Leżajsk - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

Szukając najlepszego dostawcy lub wykonawcy w podkarpackim, Klienci często kierują się cennikiem i opiniami byłych Klientów. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Leżajska i regionu. Oferteo już od 2008 roku zaprasza do siebie fenomenalnych profesjonalistów z całej Polski i łączy ich z zainteresowanymi Klientami, którzy szukają różnych usług czy towarów. Na obszarze Leżajska swoją działalność w Oferteo prowadzi już 1 016 specjalistów chętnych do nawiązania współpracy, których średnia ocen wynosi 4.5. Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki licznym ofertom w 365 branżach oraz sprawnej obsłudze, od 2008 roku połączyliśmy 273 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami specjalistami, przez serwis przedstawiono aż 875 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 875 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe kategorie to fryzjerskie, aranżacja i wystrój wnętrz, instalatorstwo elektryczne, usługi budowlane, nauka języków Z Oferteo prosto i łatwo znajdziesz swojego specjalistę z Leżajska. Pierwsze oferty możesz dostać w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Opinie o fachowcach z Leżajska

INVEST-INSTAL Sp. z o.o.

  • Opinia pozytywna
  • Barbara R., Giedlarowa

Firma bardzo rzetelna. Pracownik odpowiedzialny za wykonanie zlecenia sumienny, godny polecenia. Służył radą co do dalszych prac. Prace wykonane bardzo dokładnie i zgodnie z podanym terminem. Firma godna polecenia, profesjonalna i nie stwarzająca żadnych problemów.

F.H.U. "Prace wysokościowe" Michał Marczyk

  • Opinia pozytywna
  • Łukasz S., Nowy Wiśnicz

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką. Po prostu BARDZO POZYTYWNIE

FHU ''KADO'' KRZYSZTOF STACHNIO

  • Opinia pozytywna
  • Tadeusz W., Przemyśl

Bardzo rzetelny i fachowy partner do zlecenia prac. Polecam Tego przedsiębiorcę za konkretność i rzeczowość!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Leżajska

Zlecę transport elementów konstrukcji stalowej, 130kg, Warszawa - Leżajsk

Dodatkowe informacje od Klienta: wymiar ładunku po podstawie 2x1,2m, wysokośc 1m. Zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy.

Piotr M., transport krajowy do 3,5t.

Kupię wódkę Stock 0,5l, 100 butelek

Kupię wódkę Stock 0,5l. Ok. 100 butelek. Termin realizacji w ciągu 3 miesięcy, od 27.01.2015r. Proszę o oferty.

Daria G., wina, alkohole.

Kupię i zlecę montaż 8 okien PCV I 3 drzwi balkonowych

Zakres oferty: zakup oraz montaż okien i drzwi. Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Ilość okien: 8 okien i 3 balkonowe i drzwi garażowe i okna garażowe. Projekt domu: Niki, Dom.pl. Linki do projektów:. http://www.tooba.pl/projekt-domu-Niki-wersja-B-ENERGO-TNP-575. http://pracownia-projekty.dom.pl/pt_g74_ce.htm. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca, od 19.08.2015r.

Mariusz C., okna.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 40000zł, Leżajsk

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 40000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: nie - jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń, budowa lub remont nieruchomości. Termin zakupu usługi: jak najsz...

Jaroslaw B., fundusze i dotacje unijne.