Wykonamy stoiska targowe - zapraszam do kontaktu., Kraków


#stoiskatargowe #stoiska #targi #meble #aranżacjastoisk #ekspozytory #stoiskawystawiennicze #stoiskamodułowe #projektstoiska #projektystoisk #ekspozycja #prezentacjaproduktów #produkcjastoisktargowych #mebletargowe

Kwiaty Paproci to duet artystów projektujących i tworzących: ekspozytory, meble, dodatki do wystroju wnętrz, design, sztukę do wnętrz oraz całościowe aranżacje w formie stoisk targowych. Tworzymy unikalne propozycje pojedynczych obiektów, jak i kompletnych aranżacji. Jesteśmy projektantami posiadającymi własną produkcję.

Jeśli szukasz czegoś więcej, niż zwykłego stoiska targowego - szukasz wyróżnienia, elegancji, świeżości i nowoczesnego designu, do którego przywykli Twoi klienci - zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta jest przygotowana dla marek i firm, dla których ważny jest prestiż i dobry styl. Wiedz, że jesteśmy gotowi Ci to zaoferować w rozsądnej cenie.

Nasze stoiska są personalizowane. Dobieramy odpowiednie rozwiązania w zależności od Twoich potrzeb ekspozycyjnych. Stelaże stoisk wykonane są z profili aluminiowych, które zapewniają lekkość całej konstrukcji, a to wpływa na łatwy i przyjemny montaż.

Jeśli Twoje produkty są nietypowe lub wymagają specjalnej prezentacji na stoisku, możemy zaprojektować i wykonać specjalnie dla Ciebie ekspozytory, półki, wieszaki, platformy stałe i ruchome - wszystko po to aby Twój produkt był jeszcze bardziej widoczny dla klientów.

Możesz u nas zarówno wynająć stoiska targowe jak i kupić je na własność, w zależności od swoich potrzeb i częstotliwości udziału w targach. Oferujmy kompletną usługę - projekt, wykonanie, transport, montaż i demontaż stoisk.


Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
https://kwiatypaproci.pl/stoiska-targowe-2/

Oraz do kontaktu:
Kinga Szydło
kinga.szydlo@kwiatypaproci.pl

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 314