Fotografia okolicznościowa, śluby, sesje prywatne i rodzinne ., Ełk


Cena do uzgodnienia

Fotografią zajmuję się 9 lat . Mam bardzo duże doświadczenie w tej branży .
1. Robiłem zdjęcia na wielu imprezach w szkołach takich jak : Bale maturalne, studniówki , połowinki , zakończenia roku szkolnego , różne bale karnawałowe czy sylwestry .

2. Przez 7 lat pracowałem w wielu ciekawych klubach , wykonywałem reportaże z imprez .

3. Ogromne doświadczenie w sesjach sylwetkowych . Wykonuje sesje prywatne sylwetkowe dla mężczyzn jak i kobiet . Wykonuje je od 2014 r praktycznie cały czas .

4 . Ogromne doświadczenie w sesjach kobiecych , sensualnych, komercyjnych, glamour , luxury , lingerie. Wiem jak dobrze przygotować się do każdego typu sesji.

5. Ogromne doświadczenie w przygotowywaniu całego planu zdjęciowego ( ekipa pracująca na planie ) Wszystko jestem w stanie zorganizować jeśli chodzi o sesje zdjęciową lub teledysk . Mam duże doświadczenie w organizacji sesji komercyjnych i wiem jak powinien wyglądać profesjonalny plan zdjęciowy .

6. Posiadam doświadczenie w wykonywaniu zdjęć budowli wnętrz apartamentów , hoteli lub lokali usługowych .

7. Ogromne doświadczenie w wykonywaniu reportaży ślubnych , plenerów ślubnych , ceremonii w kościele . Reportaże ślubne wykonuje od początku mojej przygody z fotografią .

8. Ogromne doświadczenie w sesjach rodzinnych , sesjach dzieci . zdjęcia z komunii , zdjęcia z chrztów .

Każda usługa jest u mnie wyceniana według indywidualnych potrzeb klientów . Każdy typ fotografii jest w innej cenie . Wszystko wedle indywidualnych ustaleń klientów .

Zapraszam na moje strony internetowe
http://konrad-fotografia-slubna.pl/
https://konrad-fotografia.pl/

Wykonuje zdjęcia w całej Polsce kod pocztowy jest tylko miejscem , w którym mieszkam . Wykonuje zlecenia 700 km od swojego miejsca zamieszkania . Kilometry nie stoją mi na przeszkodzie w wykonywaniu zleceń .

Polska, Ełk
 
 


Liczba wyświetleń strony: 35