Koszenie traw, Kombornia - Oferta nr168854 - Oferteo.pl
 

Koszenie traw, Kombornia


Cena brutto: 200.00 PLN
do uzgodnienia

Profil działalności
Zajmujemy się profesjonalnym utrzymaniem terenów zielonych. (Oferujemy swoje usługi firmom oraz klientom indywidualnym). Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Teren kosimy w 100% nawet, kiedy trawa jest wysuszona i teoretycznie niska. W trosce o środowisko naturalne używamy najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych dedykowanych przez producenta maszyn na których pracujemy, takich jak olej do silników dwusuwowych czy żyłek tnących. Bazując na biodegradowalnych materiałach eksploatacyjnych pozostawiamy po sobie znikomy ślad w środowisku naturalnym. W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo oraz dobre imię naszej firmy, zawsze pracujemy zgodnie z BHP. Nigdy nie używamy maszyn i materiałów wątpliwej lub złej jakości. Nigdy nie zdejmujemy osłon kosisk aby przyśpieszyć koszenie. W razie uszkodzenia w mieniu Klienta np. w skutek uderzenia kamienia w karoserię samochodu dysponujemy polisą OC .
Naszą działalność prowadzimy na 8% stawce vat.
Swoje usługi świadczymy głównie dla firm

Cennik poglądowy
(w zależności od stanu działki ceny mogą znacząco odbiegać od stawki bazowej)
Do 10 arów – 200-280 pln
10 – 20 arów – 220-470 pln (w zależności od wysokości trawy, czasu od ostatniego koszenia, zaniedbania działki, ukształtowania terenu, przeszkód terenowych)
Powyżej 20 arów – cena ustalana indywidualnie
Usługa sprzątania przy pomocy dmuchawy 40zł/mtg **
Usługa okrzesywania 15-30zł/szt + 200zł/mtg**
Opryski
*podane ceny zawierają 8% VAT, dojazd do 10 km w cenie usługi, za każdy km powyżej- 2,2 zł/km (np. 13 km -6,6zł)
**czas pracy maszyny liczony jest poprzez aplikację STIHL CONNECTED. Do maszyny zamontowany jest chip który rejestruje czas pracy (czas jest liczony tylko w trakcie pracy maszyny np. okrzesanie 1 drzewa to 30zł szt + 3,33zł/min).

Park maszyn
Kosiarka bijakowa na ciągniku jednoosiowym KOOPL Hydrokompakt Komfort o mocy 12 KM. Szerokość agregatu bijakowego 80cm. Maszyna radzi sobie nawet z kilkuletnią trawą, chwastami oraz samosiejkami drzew. Bardzo dokładne mulczowanie, możliwość wykaszania powierzchni pochyłych.
Kosa mechaniczna STIHL FS 560 C-EM o mocy 3,8 KM do najcięższych zadań. Możliwość trzebieży młodnika przy użyciu piły przecinakowej (do 10cm średnicy) , usuwania krzewów i kolczastych zarośli nożem rozdrabniającym, oraz przy użyciu trójzębu i głowicy żyłkowej do trawy twardej i splątanej.
Kosa mechaniczna STIHL FS 410 C-EM o mocy 2,7 KM. Ekonomiczna, do wykaszania dużych powierzchni.
Plecakowa kosa mechaniczna STIHL FR 410 C-E o mocy 2,7KM. Kosa doskonale sprawdza się w wykaszaniu miejsc trudnodostępnych dla klasycznych kos. Możliwość koszenia zboczy i skarp o znacznym nachyleniu, rowów, pielęgnacji winnic. Doskonałe efekty w każdym terenie.
Podkrzesywarka spalinowa STIHL HT 133 o mocy 1,9 KM. Doskonała do prześwietlania koron drzew, sadów owocowych. Zasięg do ok 5 m. Pozwala zaoszczędzić czas. Bezpieczne operowanie z poziomu ziemi, bez konieczności wchodzenia na drabinę lub podest roboczy.
Dmuchawa spalinowa STIHL BG 86 –szybko doprowadzi ścieżki komunikacyjne, drogi dojazdowe i kostkę brukową do czystości. Zawsze sprzątamy po pracy.

Polska, Kombornia
 
 


Liczba wyświetleń strony: 16