Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Oferteo

Performance Marketing Specialist

Dział Marketing
Aplikuj

Umowa o pracę

B2B

Pełny etat

7 500 - 10 000

8 250 - 11 000

Miesięcznie

Specjalista

Doświadczenie

Opis stanowiska

🚀 Gotów na podbój świata Performance? Zamień nasze wyzwania w sukcesy - dołącz do nas! 🔥

 

Cześć, jestem Piotr Sobieś, Head of Paid Media w Oferteo.pl, gdzie łączymy firmy z klientami. Mamy już mocny zespół, który dba o naszą reklamę online ale chcemy zrobić to jeszcze lepiej! Dlatego szukamy dalszych wzmocnień w naszym teamie. Jeżeli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w performance marketinguznasz Google Ads jak własną kieszeń 😎 a Meta Ads nie ma przed Tobą tajemnic, ofertę piszemy idealnie dla Ciebie!

 

❗️To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli lubisz pracować zespołowo, ale możesz też działać samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji. Jesteś kreatywny, zawsze szukasz lepszych rozwiązań, a najważniejsze - nie boisz się presji na wynik – to właśnie tacy ludzie budują nasz zespół!💪

Czego oczekujemy?

Przygotuj się na wyzwania, które naprawdę sprawią Ci radość i pozwolą Ci wykorzystać pełnię swojego potencjału 🚀:

 

 

Ale hey: możliwości są nieograniczone!🚀 Czy jest jakaś inna platforma, na której chciałbyś działać? Sky is the limit!🌌 W naszym zespole Twoje ambicje są cenione, a tworzone przez nas plany rozwoju zawsze biorą pod uwagę Twoje preferencje i aspiracje. To Ty decydujesz o tym, w jakim obszarze chcesz się rozwijać!🚀

Co oferujemy?

Oferujemy Ci coś więcej niż 'tylko' zatrudnienie💼. Oferujemy prawdziwe pole do popisu🎯. Chcemy, żebyś rozwijał się wraz z nami👥, uczył🎓 i pomagał nas uczyć🤝. Dostarczymy Ci środowisko, w którym będziesz mógł sprawdzić swoje najśmielsze hipotezy🔍, testować nowatorskie rozwiązania reklamowe💡 i mielić data-driven insights📊.

 

A skoro właśnie wspomnieliśmy o 'mieleniu danych'- pracujemy z dużymi budżetami💰. Twoje decyzje i optymalizacje będą miały realny wpływ na funkcjonowanie firmy📈 - to wielka odpowiedzialność⚖️, ale i ogromna okazja do zdobycia doświadczenia, które jest na wagę złota💎.

 

Oferujemy Ci pracę, która naprawdę ma sens, gdzie każda mała zmiana to krok do dużego sukcesu🏆 i ma realny wpływ na wyniki firmy.

 

🍒Na deser – do naszej firmy dosłownie wtargnął ogrom dopalaczy zdrowotnych i rekreacyjnych: mamy ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dostęp do opieki psychologicznej, dofinansowanie do obiadu, świeże owoce każdego dnia i hybrydowy system pracy a po zapraszamy na spotkania integracyjne, do naszej strefy chillu, czy poza biuro.

 

Jeśli to wszystko brzmi jak Twoje dream job – nie czekaj na ostatni dzwonek!⌛️ Napisz do nas, a dobre rzeczy się wydarzą!

Zuza i ja czekamy na Twoje zgłoszenie do końca miesiąca. Ale nie czekaj na ostatnią chwilę i już teraz zgłoś swoją aplikację! 🎯

 

Prześlij swoje CV, napisz dlaczego chcesz do nas dołączyć i jak możesz nam pomóc! W procesie rekrutacji postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i jak najbardziej przybliżyć Ci naszą firmę, zespół i kulturę pracy.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

Pozdrawiam, Piotr 👋

Performance Marketing Specialist
Aplikuj