Oferteo

Trener Wewnętrzny

Dział Sprzedaż

Umowa o pracę

Pełny etat

6 000 - 8 000

Miesięcznie

Specjalista

Doświadczenie

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem trenerów wewnętrznych składających się kilku osób pełnych energii i razem z innymi działami współtworzymy jedną z największych w Polsce platform, łączącą wykonawców ze zleceniodawcami - Oferteo. Jako trenerzy dbamy o to, aby nasi pracownicy byli sprawnymi i zwinnymi managerami, sprzedawcami i aby wspólnie tworzyli super miejsce pracy, do którego chcemy z chęcią przychodzić.

Nasza firma Oferteo działa na obszarze całego kraju, na terenie 16 województw, choć nasza siedziba jest we Wrocławiu i Rzeszowie. Codziennie ponad 200 pracowników odpowiada na potrzeby setek tysięcy naszych klientów, a my - trenerzy odpowiadamy na ich potrzeby. Wspieramy ich w osiąganiu celów.

Misją naszego Oferteo jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które pomagają naszym wykonawcom w pozyskiwaniu kalorycznych zleceń, a zleceniodawcom polecają sprawdzone firmy i wykonawców, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Szukamy do naszego zespołu trenerów wewnętrznych osoby, która:

Czego oczekujemy?

Jeśli do tego...

...to jesteś tym, kogo szukamy :) Dołącz do naszego zespołu!

Co oferujemy?

Coś za coś czyli będzie Pan(i) zadowolony/a!