Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Oferteo

Scrum Master (Mid)

Dział IT
Aplikuj

Umowa o pracę

B2B

Pełny etat

10 500 - 14 000

11 500 - 15 400

Miesięcznie

Specjalista

Doświadczenie

Opis stanowiska

Cześć, jestem Michał! Dostałem zielone światło od Jarka (naszego CTO), żeby znaleźć wsparcie do mojego zespołu. Dlatego Scrum Masterze(rko), szukam właśnie Ciebie!
W procesie poszukiwań będzie wspierał mnie Jarek — więc na pewno spotkać się z nim na jednym z etapów rekrutacji.🧐

 

Kim jesteśmy i kogo szukamy?

Oferteo.pl to serwis łączący firmy i osoby prywatne poszukujące usług i produktów. Za rozwój serwisu odpowiada rosnący zespół specjalistów IT, UX i biznesowych.

Ponieważ nasza skala cały czas się zwiększa, potrzebujemy zachować efektywność współpracy między poszczególnymi osobami i kolejnymi zespołami scrumowymi. Dlatego szukamy Scrum Mastera, który posiada już doświadczenie (co najmniej 2-letnie), spotkał/a i miał/a okazję identyfikować i eliminować problemy organizacji zwiększając jej sprawność.

W idealnym świecie taka osoba brała już udział w transformacji podobnej do tej, u której progu jest teraz Oferteo i będzie w stanie pomóc nam wprowadzać usprawnienia i pomysły w procesy i pracę naszych Zespołów Scrumowych.

 

Jacy jesteśmy:

 

Różnorodni: Oferteo to pozytywny mix firmy produktowej i startupu, który daje żyzny grunt pod zdobywanie różnorodnych doświadczeń i rozwijania umiejętności w różnych kontekstach.

 

Dajemy Wsparcie Zarządu: Zarząd naszej firmy w pełni wspiera i docenia rolę Scrum Mastera. Zwinność została w firmie wprowadzona przez Jarka, Przemka i Karola. Chłopaki dalej wspierają  jej jak najlepsze wykorzystanie, by w efekcie sprawnie rozwijać serwis Oferteo. W Oferteo wiemy,  że Scrum Masterzy są kluczowymi członkami zespołu, dlatego dostajesz pełne wsparcie, aby skutecznie wpływać na nasze projekty i procesy.

 

Opieramy się na wartościach Agile: Kładziemy duży nacisk na kulturę zarządzania opartą na wartościach Agile. Wspieramy transparentność, komunikację i otwartość na zmiany, co tworzy przyjazne i inspirujące środowisko pracy. Posiadamy płaską strukturę i usuwamy zbędne warstwy zarządzania, co poprawia koordynację i prędkość komunikacji pomiędzy pracownikami i zespołami aż do poziomu Zarządu.

 

Nasi Scrum Masterzy są nastawieni na współpracę: Docelowo nad Scrumem w Oferteo będą czuwały 3 osoby, teraz właśnie szukamy tej trzeciej! Więc to może Tobie przypadnie ta rola? Współpraca i rozwój to dla nas priorytet. Nie jesteśmy rozproszeni w różnych projektach, co umożliwia nam wzajemną pomoc i rozwijanie profesjonalnych kompetencji. 

 

Oddajemy Ci realny wpływ: Jako Scrum Master będziesz mieć realny wpływ na sposób działania naszej organizacji. Twoje decyzje i inicjatywy są nam potrzebne! Kiedy dołączyłem do Oferteo, wspólnymi siłami  udało nam się wznieść poziom Scruma na kolej level. Teraz czekamy na Ciebie, że zdziałać  jeszcze więcej!😉

Czego oczekujemy?

Już wiesz jak się u nas pracuje, a teraz pora na opis kandydata idealnego😊:

 

Co oferujemy?

Na koniec o rzeczach przyjemnych:🌞 

 

Jeśli już tu jesteś to na pewno czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj i rozwijaj z nami Oferteo! Razem z Elizą chętnie z Tobą porozmawiamy.💪! 

Scrum Master (Mid)
Aplikuj