Sklepy internetowe e-commerce, Rudziczka


Cena do uzgodnienia

Każdy wie, że sklepy firmowe są dobrym rozwiązaniem. Bez względu na to, co sprzedajesz zawsze znajdą się ludzie, którzy są skłonni do zakupu produktów lub usług. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to klucz do sukcesu. Twój sklep internetowy, który wykonamy dla Ciebie będzie miał wszystko, czego Ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online.


Prosty panel zarządzania sklepem
Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy będzie posiadał prosty panel zarządzania. Za pośrednictwem panelu będziesz mógł dodawać nowe produkty, obserwować klientów oraz zamówienia. Panel klienta to również informacje dotyczące wysyłki, statystki odwiedzin strony, ustawień i wiele więcej. Nasz tani sklep internetowy zwiększy Twoją sprzedaż!

Możliwość obsługi sklepu z tabletu i smartfona
Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy możesz bez problemu obsługiwać z tabletu lub smartfona dzięki czemu będziesz miał do niego zawsze dostęp. Proste ułatwienie, które nie będzie Cię ograniczać.

Różnorodne formy płatności
Klienci lubią wygodę, a sklep internetowy który dla Ciebie stworzymy ją im zapewni. Będziesz mógł dodać wiele metod płatności zaczynając od tradycyjnego przelewu bankowego do szybki płatności internetowych takich jak PayU, Dotpay, Przelewy24.

Nieskomplikowana obsługa, proste dodawanie produków
Szybko nauczysz się obsługi naszego sklepu internetowego. Prosta obsługa, polskie menu i intuicyjne poruszanie się sprawią, że będziesz czerpał radość z jego użytkowania.

Przyjazdy interfejs dla klientów sklepu
Sklep internetowy, który jest przyjazny dla klienta to nieskończone korzyści, a nasz sklep to zapewnia. Widoczne produkty na stronie głównej, łatwy dostęp, proste metody zamówień i zakładania kont dla klientów to tylko część udogodnień które oferuje nasz sklep internetowy.

Zakupy przez smartfona
W zależności od branży nawet 53% odwiedzających sklep to użytkownicy smartfonów. Nasz sklep internetowy przystosowany jest do urządzeń mobilnych dzięki czemu nie stracisz potencjalnych klientów. Szybko ładująca się strona i produkty na urządzeniach mobilnych to jedna z zalet naszego sklepu internetowego.

Zakupy w sklepie internetowym bez tworzenia konta
Nie każdy chce tworzyć konto klienta aby dokonać zakupów, gdyż niektórzy nie mają na to czasu. Nasz sklep internetowy pozwoli Twoim klientom na zakupy bez zakładania konta, co znacznie ułatwi im proces kupna!

Udostępnianie i recenzje produktów
Zadowolony klient może jednym kliknięciem udostępnić Twoją stronę lub produkt na portalach społecznościowych dzięki czemu w łatwy sposób możesz zyskać nowych klientów.

Sklep internetowy to różne opcje dostawy
Bez problemu możesz dodać różnych przewoźników, dzięki czemu klient ma możliwość wyboru dostawy zakupionego towaru. Niektórzy wolą tańszą przesyłkę z dłuższym terminem dostawy, inni zaś preferują większy koszt dostawy chcąc otrzymać szybciej przesyłkę. Nasz sklep internetowy pozwoli Ci o to zadbać.

Tworząc sklep internetowy skupiamy się na Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Przedstawiamy Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Sklep internetowy który od Nas otrzymasz jest łatwy w użytkowaniu i nie sprawi Ci żadnych problemów. Korzystając z panelu administratora będziesz mógł dodawać i edytować produkty, tworzyć promocje, obserwować i realizować zamówienia oraz wiele więcej.

Przekonaj się już dziś jak łatwo prowadzić swój sklep internetowy.

Polska, Rudziczka
 
 


Liczba wyświetleń strony: 93