Nowotwór – choroba uleczalna, jeśli masz odpowiednie wsparcie
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Java Consulting Janina Misztal nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Java Consulting Janina Misztal

66

Nowotwór – choroba uleczalna, jeśli masz odpowiednie wsparcie

Autor: Java Consulting Janina Misztal, publikacja: 2020-07-24

W dobie XXI wieku, w dobie cywilizacji naukowcy i lekarze dwoją się, aby pomagać wyleczyć choroby nowotworowe, na które choruje prawie 50% Polaków.

ubezpieczenie

W Polsce na tę chorobę zapadają ludzie w różnym wieku i co najgorsze – leczenie tej choroby jest coraz trudniejsze. Brak leków refundowanych, brak odpowiedniej profilaktyki, brak odpowiedniej edukacji, a tym samym późno wykryta choroba, nie daje dużych szans na wyleczenie. W Polsce codziennie umiera ok. 457 osób na różne odmiany nowotworowe.

Czy jest rozwiązanie?

TAK, możliwość wykupienia odpowiedniego ubezpieczenia:

  • drugiej opinii lekarskiej, lekarzy specjalistów z całego świata, która potwierdzi lub zmieni diagnozę oraz wskaże kierunki leczenia, za zaledwie 10,03 zł miesięcznie,
  • ubezpieczenie leczenia za granicą w wybranych placówkach medycznych na całym świecie za niecałe 60 zł miesięcznie, dla dzieci ok. 20 zł.

Druga opinia lekarska u specjalisty za granicą kosztuje nawet 2500 euro, a leczenie nowotworów od kwoty 75 000 euro.

 

Co jest tak rewelacyjnego w tym ubezpieczeniu?

Kwota ubezpieczenia to 1.000.000 euro do wykorzystania w roku polisowym, a 2.000.000 euro w całym okresie ubezpieczenia. Niska składka w stosunku do wartości świadczeń.

Druga opinia medyczna, wybór placówki leczenia za granicą, organizacja wyjazdu na leczenie i możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą, operacje, leczenie najnowszymi metodami, rehabilitacja – to i wiele, wiele innych możliwości w całości finansowane przez to ubezpieczenie.

Czy warto zatem oszczędzać, nie kupując takiego ubezpieczenia? Otóż NIE!

Dlaczego więc większość ludzi nie ma takiego ubezpieczenia? Bo uważamy się za nieśmiertelnych, zdrowych i uważamy, że choroby dotykają innych. Bo tacy są Polacy.

Ubezpieczenie leczenia za granicą oraz druga opinia lekarska wprowadzane są przez coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych, ponieważ statystyki są zatrważające.

Nie czekajmy, aż rak zapuka do naszych drzwi, wyprzedźmy jego działania, zacznijmy dbać o siebie i swoich bliskich.

Ubezpieczamy samochody, domy, majątek firmy. O swoje samochody dbamy tak, jakby były członkami naszej rodziny, jak zachorują, szukamy najlepszego mechanika.

A co z naszym zdrowiem, życiem? Dlaczego nie dbamy równie dobrze jak o rzeczy materialne? Każdy z nas powinien teraz zatrzymać się i zadać sobie pytanie: co zrobię, co zrobi moja rodzina, jeśli u mnie zdiagnozowany zostanie nowotwór? A co jeśli jest już za późno? Gdzie szukać pomocy? Skąd wziąć pieniądze na leczenie?

Odpowiedzmy sobie na te pytania i dajmy sobie szansę.


Opracowanie
Java Consulting Janina Misztal

Inne usługi lub produkty - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 839 906 Wykonawców i Dostawców najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych: